#1 Світовий рівень українських митців, Федір Кричевський, заборона памʼятати | Наразі без назви

  Рет қаралды 16,175

The Ukrainians

The Ukrainians

Күн бұрын

«Наразі без назви» повертається! У першому епізоді ми ходимо коридорами порожнього Національного художнього музею України, ділимося власними музейними досвідами, говоримо про важливого українського художника-модерніста Федора Кричевського та пригадуємо його триптих «Життя», який за нормальних умов мав би висіти на музейних стінах. Як ми можемо пояснити себе через культуру? Чому музеї важливі та що вони нам дають?
Підтримуйте якісну незалежну журналістику - долучайтеся до Спільноти The Ukrainians Media: bit.ly/3GhuDcF
Recommended list:
1. Франсуаза Барб-Ґалль «Як розмовляти з дітьми про мистецтво» та «Як розмовляти з дітьми про мистецтво ХХ століття»
2. Юлія Ваганова «Музей Ханенків - дім під час війни» з відеокурсу від @mystetskyi
3. В. Домонтович «Спрага музики» (у збірці творів є, зокрема, роман «Без ґрунту»)
4. Оксана Забужко «Музей покинутих секретів»
5. Олена Кашуба-Вольвач «Українська академія мистецтва. Історія заснування та фундатори»
6. Діана Клочко «Брати Кричевські - пошановані, заборонені і повернуті із забуття», цикл лекцій «Українські художники ХХ століття»
7. Барбара Шацька «Минуле - памʼять - міт»
8. «Україна: 50 символів боротьби»
Залишайте свої коментарі про музеї та про ваші досвіди відвідин музеїв. Найцікавіша історія отримає подарунок: мерч НАМУ, книжку В. Домонтович «Спрага музики» із романом «Без ґрунту», квиток у Національний художній музей.
Підписуйтеся на наш канал: @The_Ukrainians
Над випуском працювали:
· співведучі - Анастасія Євдокимова та Богдана Неборак
· режисер - Дмитро Стогнієнко
· оператор-постановник - Кирило Шлямін
· звукорежисерка - Ася Мельник
Локація зйомок - Національний художній музей України (НАМУ)
/ namu.museum
Інстаграм Богдани Неборак:
/ neborakova
Інстаграм Анастасії Євдокимової:
/ nastia.evdokimova
Patreon Анастасії Євдокимової:
/ yevdokymova
#наразібезназви
0:00 «Наразі без назви» повертається без назви, але з відео
1:40 Чим цінний Національний художній музей
2:29 Що окупанти роблять з українським мистецтвом
4:10 Що змінилося за рік?
6:25 Скільки років українській незламності і що не так з Мінкультом
7:40 Про мости між епохами, Тичину і Жадана
10:48 Про «Музей покинутих секретів» Оксани Забужко
11:57 Враження від порожнього музею
16:03 Богдана, перші спогади про НАМУ і Яків Гніздовський
17:52 Настя, перші спогади про НАМУ і Олександр Дубовик
19:43 «Дівчина в червоному капелюсі», Олександр Мурашко
21:47 Хто такий Федір Кричевський
25:07 Як і чому виникає Українська академія мистецтв
27:32 Чому імперія так довго забороняла свій музей у Києві
30:05 «Автопортрет у білому кожусі», Федір Кричевський
31:18 «Наречена», Федір Кричевський
33:14 «Три віки», Федір Кричевський
34:43 Уявляємо триптих «Життя» Кричевського у порожній залі НАМУ
38:22 Чому епоха модернізму важлива
40:31 Герої Кричевського - цікаві особистості, в яких хочеться впізнавати себе
42:39 Про повернення Кричевського до Києва
45:33 Що нам пропонують музеї
50:53 Про практику споглядання
54:21 Похід в музей - це гра
56:02 Чим нас приваблюють європейські музеї
01:01:24 Про музеєфікацію і роман «Без ґрунту» В.Домонтовича
01:03:55 Читаємо фрагмент «Без ґрунту»
01:06:47 Про важливість контекстів і чому музей не дорівнює архіву
01:12:20 А який ваш досвід відвідування музеїв?

Пікірлер: 147
@The_Ukrainians
@The_Ukrainians Жыл бұрын
Дякуємо Ruanna Voron за чуттєвий спогад про мистецтво та літературу і даруємо книжку із романом В. Домонтовича «Без ґрунту», який зокрема про відчуття міста, блокнот із принтом «Літера А» з НАМУ, а також символічний квиток до музею. Нове відео - вже незабаром!
@ruslana.ta.vugillya
@ruslana.ta.vugillya Жыл бұрын
Доброго дня, люба спільнота! Перш за все, дякую за можливість рефлектувння над собою, над тим що дуже важливе. Я сподіваюсь мій спогад відобразив те, що можна назвати обличчям або очима музею. Я буду дуже берегти цю книгу, бо знаю що там є частинка души спільноти. Так вам дуже дякую. PS. Перечитуючи свій спогад зрозуміла що я поєднала ім‘я неймовірно талановитої мисткині Катерини Косьяненко і митця Вільгельма Котарбінського чиїми янголами і єгипецькими царівнами дивляться на нас стіни і стелі музея Ханенків
@olhaklinova8340
@olhaklinova8340 Жыл бұрын
колись я вас зустріну і зі сльозами гордості скажу: «моя дитина виросла на ваших подкастах і відео»
@ruslana.ta.vugillya
@ruslana.ta.vugillya Жыл бұрын
З музеями виникає кохання, а з простором музею зв‘язок настільки сильний, що вплітається, врізається в генетичну пам‘ять, вибухаючи уві сні, проходить потім з людиною скрізь її життя. Безвідповідальна послідовність щільна. Уявляючи собі простір кімнати, я згадую перш за все підлогу: чорно-біла клітинка заводить пам’ять у світ Аліси, через особливі погляди істот на картинах в підлозі утворюються прірви, дуже привабливі. Відчуваєш себе фігурою на шаховій дошці, фігурою, якою керують люди з картин. Хотілося бачити з різних кутів, неймовірних ракурсів, бо кожний ракурс відлунював інші глибини. Рух по клітинкам був відповідальним до послідовності і дуже щільним. Це була перша виставка яка дала мені змогу зрозуміти, що не тільки ми спостерігаємо картини але й картини спостерігають нас. Вони бачать своє відображення в нас, в нашому глядацькому дзеркалі, найчуттєвішему з поверхонь. До цієї виставки я прийшла в кінці. Це був рух 15-ти річної жінки залами НАМУ від народження і до продовження. Безвідповідальна послідовність щільна. Цю жінку бачили очами стількох ікон, людей, тварин, міст і містечок, природи і самі стіни музею. Вона мовчки проходила повз них, давая їм змогу подивитися в її дзеркало. Вона була там зовсім одна, і чуттєва, жива тиша вела до одного маленького залу з підлогою наче шахова дошка. Художницею була Катерина Катербинська, поетом був Сергій Жадан, назвою - «Список Кораблів», героєм - Київ, героями - люди і янголи, і їх очі і руки, їх мовчання і неможлива гучність всього простору. Безвідповідальна послідовність щільна. Є такі картини що дають змогу увійти в них. Жінка переступила через олію і полотно і пішла до вокзалу, де так страшно було загубитися в дитинстві, потім пройшла його повністю і через маленьку церкву йшла прямо до ботанічного саду. Прямо через золото, червоний, білий і чорний. «Зупинка»: чи то ангели олюдянились, чи то люди ангелились, тут так легко переплутати номер автобуса. Так сильно вона ще ніколи не відчувала Київ. Коли вона вийшла вона тихо читала Жадана про себе і собі і Київу. Ця книга була потім незнайдена в скелеті будинку в Сєвєродонецьку , як і купка найважливіших фотографій і щось, що дуже нагадувало людське серце. За чим так потрібно було повернутися з бомбосховища і за чим повернутися не встигли.Якщо хто-небудь подивиться в очі янголам в картинах Катербинської і поезії Жадана, то в відображеннях свого дзеркала побачить те серце.
@The_Ukrainians
@The_Ukrainians Жыл бұрын
Який зворушливий спогад, дякуємо! Ви отримуєте подарунок від «Наразі без назви». Напишіть, будь ласка, на мейл spilnota.tu@gmail.com ваші контактні дані для відправки Новою поштою
@webwearving1677
@webwearving1677 Жыл бұрын
Анастасіє, Богдано, дякую вам за прекрасну, змістовну і дуже важливу розмову. Коли я відвідую европейські галереї та музеї, я надзвичайно тішусь і дивуюсь безбар‘єрності та цілковито доступному простору. Я пересуваюсь на інвалідному візку і для мене надзвичайно важливе питання доступності музеїв та галерей і я щиро сподіваюсь, що зміни відбуватимуться і українське мистецтво ставатиме дійсно відкритим для усіх, адже із цим є великі поки що проблеми )
@The_Ukrainians
@The_Ukrainians Жыл бұрын
Дякуємо, що ділитеся! В українського суспільства ще багато роботи попереду, та віримо, що наші музеї ставатимуть все доступнішими 💛
@romanmalynovsky9269
@romanmalynovsky9269 Жыл бұрын
Неймовірно радію, що ваші діалоги знову лунають. Прекрасний формат, чудова тема, захоплива розмова і майстерна режисура. Салютую всій команді!
@The_Ukrainians
@The_Ukrainians Жыл бұрын
Ваш відгук - у самісіньке серденько ❤ Спасибі, що не лише дивитеся, а й рефлексуєте і висловлюєтеся. Це цінно!
@user-ib6rq7wl5y
@user-ib6rq7wl5y Жыл бұрын
Минулої весни мала нагоду відвідати Музей д‘Орсе в день, коли той був зачинений для відвідувачів. І мушу визнати, що такий музейний досвід дуже відрізняється від звичайного. З одного боку - вау! Весь музей, всі прекрасні експонати лише для мене; з’являється особливе відчуття інтимності, близького знайомства з творами. Можна близько підходити, довго розглядати, говорити, врешті-решт, робити знимки без людей! Але з іншого боку, музей дійсно відчувається порожнім, наче в нього щось забрали, щось, що робить його музеєм. Мабуть, музей - це, передовсім, про збереження та виставку експонатів, але також про людей. Про тих, хто водить групи і розказує, про тих, хто слухає і вчиться, а також про тих, хто приходить і щось собі шукає, думає, переймає досвід та ділиться своїм. Я люблю спостерігати за обличчями людей, що розглядають картини, людей, які обходять скульптури, обираючи найвигідніший ракурс для фото, людей, які сидять собі в куточку та малюють, або пишуть, або обговорюють, або просто вдивляються. Музеям потрібні люди, а людям - музеї. Тож я дуже сподіваюся, що незабаром українські музеї матимуть змогу відкритися для відвідувачів, і ми всі підемо дивитися на /неуявний/ триптих Кричевського. А поки зізнаюся: в НАМУ була востаннє ще в середній школі і мало, що пам’ятаю. Тож дуже вам дякую за цей епізод і щиро радію поверненню «Наразі без назви»❤️
@The_Ukrainians
@The_Ukrainians Жыл бұрын
«Музеям потрібні люди, а людям - музеї» 💔 Блискуче! Дякуємо, що дивитеся і так коментуєте
@inna_orlovska
@inna_orlovska Жыл бұрын
Розкішний подкаст, особливо з відео!
@The_Ukrainians
@The_Ukrainians Жыл бұрын
Упродовж цього сезону «Наразі без назви» показуватимуть різні культурні простори й артефакти. Дякуємо, що ви з нами!
@prostonebaua7837
@prostonebaua7837 Жыл бұрын
Дякую за розмову. Так легко та елегантно розповідаєте про музеї. Мені пригадалося - перші відвідини музею з дворічною донькою. Для дитини це справді гра і неймовірний новий досвід. Щось її вражає, щось лякає (здебільшого великі зали і полотна), до чогось хочеться торкнутися (скульптура коня) але зрештою присутнє це неймовірне відчуття пізнання нового.
@christinapikhmanets4964
@christinapikhmanets4964 6 ай бұрын
Неймовірно цікаво! Щиро дякую за вишукану українську і за просто смачнющі знання, які можна смакувати і розвивати. Ще, будь ласка!
@imatviyishyn
@imatviyishyn Жыл бұрын
Завжди приємно слухати Богдану та Настю, а слухати і дивитися - тим паче!
@annakurovska
@annakurovska Жыл бұрын
Дякую вам!
@user-zz7bf8or2i
@user-zz7bf8or2i Жыл бұрын
Чудовий формат діалогу, який мотивує пізнавати художній вимір життя українців. Окрема подяка Анастасії Євдокимовій. Люблю Ваш стиль подачі матеріалу: легко, виразно, цікаво, інтелектуально. Вдячна за посилання на книги. Щодо відвідування музею, то ще маленькою дівчинкою була вражена світом виставкових залів Історичного музею Дмитра Яворницького у Дніпрі. Це почуття ще й досі зі мною.
@yatskha_ziubenko
@yatskha_ziubenko Жыл бұрын
Я вражена цим відео, оскільки мистецькі твори, музеї, галереї, це саме те, що в цей складнозасвоюваний та складноусвідомлений час допомогає мені....бути. ПТСР, неможливість стати на ноги і забезпечувати повноцінно себе з дитиною, розлучена, без житла та нормальної роботи я забираю сина з першого А класу і ми йдемо в музей Тараса Шевченка. Я дихаю його речами, посміхаюсь його листам, я радію його друзям, вітаюсь з нарисами та картинами. Після балету, після театру, мені приходять нові ідеї, я наповнена відчуттям причетності. Іноді мені бракує сміливості і тримаючи в руках квіти я прошу сина піти на сцену замість мене. Ніяково, що це для мене також. Надто суперечлива, емоційна та внутрішньо вразлива я тільки серед мистецьких явищ почуваю себе комфортно і мені добре, що хтось відчуває цей світ на грані.....❤❤❤❤❤ дякую за вашу працю!!!!
@mincultpryvit
@mincultpryvit Жыл бұрын
Радий вашому поверненню ❤️
@The_Ukrainians
@The_Ukrainians Жыл бұрын
Дякуємо, що слухаєте, дивитеся, коментуєте і підтримуєте 🫶
@TheRimma1987
@TheRimma1987 Жыл бұрын
В моїй країні єдинорогів такі блоги набирають мільйони переглядів) Дякую! ❤
@The_Ukrainians
@The_Ukrainians Жыл бұрын
Золотий лайк квітня за коментар - ваш!
@Dirty_Planet
@Dirty_Planet Жыл бұрын
Неймовірно класний випуск! Вас тааааак цікаво і приємно слухати, а з картинкою ще більше!
@Dobrasvolota
@Dobrasvolota Жыл бұрын
Дякую, дуже цікаво!
@anastasiatolarmi962
@anastasiatolarmi962 Жыл бұрын
Захоплена! Продовжуйте, благаю!!
@The_Ukrainians
@The_Ukrainians Жыл бұрын
Далі буде! Навіть не збиралися зупинятися 😉 Радьте наш подкаст іншим і дякуємо, що коментуєте
@onostosee
@onostosee Жыл бұрын
Дууже рада, що ви знову виходите. Ваш подкаст просто приємно слухати через факти, гарну українську мову, рекомендації. Я почала вас слухати в минулому році, слухала кожен епізод. І коли восени був один з останніх епізодів, мені було дуже сумно що ви вирішите більше не виходити. Рада що це не так)
@The_Ukrainians
@The_Ukrainians Жыл бұрын
Настя і Богдана готують ще більше якісної вдумливої розмови про культуру 🥰 Цінно, що ви відзначаєте, зокрема, мову 👌 Дякуємо за ваш коментар
@user-zv3zy8th7z
@user-zv3zy8th7z Жыл бұрын
З дитинства багато хто звик до стереотипу, що музей - це тихо і нудно проведений час серед старих запилюжених речей, які мало що промовляють. Сьогодні музеї типу "забери руки, замовкни і слухай екскурсовода" відходять у минуле. Я була з учнями на фестивалі "Арсенал ідей". І саме спільна гра (музейний маршрут, тобто квест для дітей різного віку) стала точкою входу, "вела" дитину до кожного музейного стенду.А за стендом розпочинався діалог. Де діти були не пасивним слухачем, а активним учасником розмови, де запитували про їх думку, їх власні асоціації, давали вибір, яку історію послухати, який уривок прочитати, яку відповідь вона вважає кращою... А також вибір - до якого музею вона хоче згодом піти у нагороду за успішно пройдений маршрут.А далі пропонували взяти участь в інших активностях на стенді, що нерідко передбачали можливість щось спробувати руками - зробити відбиток на друкарському пресі, зіграти в давньоруську гру, подрукувати на машинці шрифтом Брайля, погратися давніми іграшками, зробити селфі чи навіть повишивати... Не кажучи вже про щогодинні музейні заняття чи унікальні майстер-класи, які музеї проводили безперервно один за одним, пропонуючи дітям щось особливе й обмінюючись досвідом між собою. Хочу виграти мерч❤
@anzhelazelinska2194
@anzhelazelinska2194 Жыл бұрын
Це наче ковток свіжого повітря! Дівчата, ви і вся команда просто 🔥🔥🔥 дякую❤️❤️❤️
@The_Ukrainians
@The_Ukrainians Жыл бұрын
Працюємо, аби було ще більше вартісного контенту про українську культуру
@anastasiiaK2329
@anastasiiaK2329 10 ай бұрын
дякую за корисний контент про українську культуру - таку важливу справу - культура завжди на часі💙💛
@sofiiaburzei2358
@sofiiaburzei2358 Жыл бұрын
класний новий формат. дякую!
@sashaostanina8257
@sashaostanina8257 Жыл бұрын
Чудовий формат. Дуже не вистачало такого. Дякую за розмову й за можливість побути в НАМУ, це було фантастично. ❤
@The_Ukrainians
@The_Ukrainians Жыл бұрын
Як радісно читати, що вам подобається! Віримо у перемогу і чекаємо дня, коли колекція НАМУ повернеться додому 🫶
@lenakobzar561
@lenakobzar561 Жыл бұрын
Найкращий український контент, який я бачила. Дякую❤
@The_Ukrainians
@The_Ukrainians Жыл бұрын
Буде ще! Працюємо над цим
@user-wd5vf1ej1j
@user-wd5vf1ej1j Жыл бұрын
Одеський художній музей. В світлому мирному майбутньому
@Kseniia23
@Kseniia23 Жыл бұрын
Як завжди, розмова дівчат - цікава, пізнавальна, інтелектуальна. Дякую за те, що ви є і за ваші розмови❤
@The_Ukrainians
@The_Ukrainians Жыл бұрын
Вже готуємо наступну!
@akhtemamzayev9337
@akhtemamzayev9337 Жыл бұрын
Дякую за цікавий і естетичний формат!)
@rokseyha1343
@rokseyha1343 Жыл бұрын
Моя сім‘я ніколи не ходила до музеїв. Перший раз я потрапили в музей на шкільній екскурсії в 3-му класі і це був музей 2-ї світової, що під Батьківщиною-мати. Ми потім ще в один музей мали їхати, але той жах і відчай, про який говорить експозиція до цього часу застилає спогади. Потім був музей самоцвітів у Звягелі та космонавтики у Житомирі і попри те що кожного разу з нами був екскурсовод, я ніколи не могли по-справжньому на ці виставки подивитися і послухати, бо були єдиною дитиною яка справді цікавилася. Можлииво саме через відчуття недоотриманого досвіду я й купили влітку квиток у ХОХМ на останні гроші, заскочивши туди в останні години роботи, навіть не до кінця розуміючи навіщо мені це. То було якраз літо 21-го, і я пам‘ятаю що там була експозиція протестних білоруських плакатів та пейзажів зібраних довкола образу гори. Принаймі ці дві мене сильно зачепили, своїми назвами та деякими образами, що до сих пір мигтять перед очима. Проте найбільшим враженням від музею були дві картини з третьї експозиції, назви котрої я не пам‘ятаю - це була Тиша і Пустота. Вони мали чорне тло, а зверху були різні обриси білого та зелено-блакитного і я залипли на них на добрих півгодини. Зараз шкодую що не запам‘ятали художника, бо хотіли б шукати його по інших місцях чи… навіть просто подякувати, бо за цим ейфоричним відчуттям сили і насправді жахаючою мізерністю мене як звичайної людини я готові ганятися по всім куточкам світу. Але між отою першою шкільною екскурсією та першим свідомим візитом до музею пройшло майже шість років. Шість років, котрі я витратили, неусвідомлено шукаючи ось це вихлюпнуте через край захоплення прекрасним і не знаючи чи воно взагалі існує.
@Viktoria_Matiukhina
@Viktoria_Matiukhina Жыл бұрын
Надзвичайно пізнавальний та захоплюючий випуск❤ Ваші глибокі знання та манера подачі не можуть залишити байдужим! Із нетерпінням чекаю продовження!!!
@nata_holinei
@nata_holinei Жыл бұрын
дівчата, захоплююся вами! неймовірно рада чути і бачити вас!😍 дуже важливим, як на мене, є зацікавити дітей у відвідуванні музеїв і галерей, адже часто люди у житті мають не надто гарні спогади про шкільні відвідини музеїв: там було нудно, не можна нічого торкатися, бігати, говорити, а часто - нічого не можна запитувати. зокрема це і мій досвід теж, і я намагаюся розвіяти для себе ці дитячі переконання у цікавий спосіб: я маю перелік музеїв та галерей, які ми відвідували з класом, і тепер моя мета - відвідати кожен пункт списку і роздивитися там те, що не могла побачити дитиною. ваша розмова була для мене дуже-дуже цікавою, дякую щиро!💗
@The_Ukrainians
@The_Ukrainians Жыл бұрын
Як круто, що ви у такий практичний спосіб переосмислюєте свій шкільний досвід відвідин музеїв, це надихає 🫶
@Liebling_li
@Liebling_li Жыл бұрын
Дякую вам! І моїй дорогій подрузі яка порадила цей канал мені до перегляду ❤
@The_Ukrainians
@The_Ukrainians Жыл бұрын
У вас і вашої подруги відмінний смак!
@LinaMi
@LinaMi Жыл бұрын
Дякую Вам за це відео! Наразі маємо прірву між українськими та європейськими музеями, на жаль... хоча ця різниця міститься, на мою думку, всього в 2-х позиціях: застосування елементів гри, як-то інтерактивність та задіяність максимальної кількості відчуттів відвідувачів при огляді експозицій ( і мені було надзвичайно радісно почути у відео, що ми маємо з авторками схожі думки з цього приводу), а також максимальна дружність по відношенню до відвідувачів, в перше чергу, безумовно, мова йде про інклюзію, але мати змогу елементарно відпочити при огляді експозицій теж в наших музеях, в багатьох випадках, недосяжна розкіш. Такі мої висновки, після аналізу в першу чергу власних відчуттів, а також час від часу спостерігаю реакцію дітлахів на походи в музеї. Якщо музеї в Україні це - нудьга та роздратування вже за 30 хв., то європейські музей- це декілька годин захоплення, цікавості та посмішок. Хочу попросити авторок проєкту зробити випуск про талановитого митця та зберігача української культури й традицій - Опанаса Сластіона. Чимось їх долі з Федором Кричевським схожі, але про Сластіона ми (українці) так і не згадали до сьогодні.
@The_Ukrainians
@The_Ukrainians Жыл бұрын
Дякуємо, що дивитеся і ділитеся рефлексіями! У нас всіх попереду справді багато роботи. Українські музеї змінюються, практики урізноманітнюються, у відвідувачів і відвідувачок є запит, а у команд багатьох музеїв є запал. Підтримуймо наші культурні інституції і дізнаваймося більше про українську культуру, аби краще пізнати самих себе 💛
@vladakuzinska
@vladakuzinska Жыл бұрын
З поверненням! приємно не лише чути, а й бачити ❤️
@The_Ukrainians
@The_Ukrainians Жыл бұрын
Так радісно зустрітися знову вже не лише зі слухачами і слухачками, а й із глядачами та глядачками
@logvynenko
@logvynenko Жыл бұрын
Топовий контент. Дякую❤️
@The_Ukrainians
@The_Ukrainians Жыл бұрын
Топовий коментар 💛 Дякуємо за підтримку!
@kitty9780
@kitty9780 8 ай бұрын
Дівчата, дякую! Це прекрасно!
@napelstein
@napelstein Жыл бұрын
Ви неймовірні. Дуже дякую!
@user-vo8xd1mt7c
@user-vo8xd1mt7c Жыл бұрын
Ваші розмови - суцільна насолода. Велике дякую❤
@allagoncharova5789
@allagoncharova5789 Жыл бұрын
Дівчата, щиро дякую вам за вас, за ваші знання, The Ukrainians за підтримку та реалізацію цього проєкту. Дуже не вистачало такого глибинного, мудрого, українського. Про нас, про історію, про шлях. Ви задаєте планку та підіймаєте рівень та якість контенту, рівень глядачів, а отже і всіх пересічних громадян, адже знання завжди поширюються. Салютую!
@The_Ukrainians
@The_Ukrainians Жыл бұрын
Дякуємо за такий зворотний зв'язок. Надихає!
@Razdva050
@Razdva050 Жыл бұрын
Ох і дівчулі, ох і красуні розумні!
@mavka956
@mavka956 Жыл бұрын
Як я вас чекала! Скільки всього нового мені дають ваші роздуми та розмови. Вчусь у вас робити мистецтво цікавим для своїх хлопців
@The_Ukrainians
@The_Ukrainians Жыл бұрын
Для нас надзвичайно цінно, що ви дивитеся 💛
@olgatuz7442
@olgatuz7442 Жыл бұрын
Дякую щиро за цей діалог! ❤❤❤
@The_Ukrainians
@The_Ukrainians Жыл бұрын
Дякуємо, що ви з нами!
@Liuba_tay_take
@Liuba_tay_take Жыл бұрын
Чомусь найкращим було відвідування музею Джозефа Конрада, на жаль, не можу зараз згадати, що саме так зачепило в музеї, але атмосфера була незабутня, напевно, для всього класу 😅
@gennadiygnyp8793
@gennadiygnyp8793 Жыл бұрын
Картинка гарна, ви гарні. А от луна трохи заважає
@yana.suporovska
@yana.suporovska Жыл бұрын
❤ ну ви
@VladaK11
@VladaK11 Жыл бұрын
А я навпаки за цей рік стільки разів ходила у музеї, як ніколи доти. І дуже здивована, що у Києві є така велика кількість музеїв, які не такі популярні як Ханенків чи Художній .. Але вони не менш цікаві. Той же музей Гетьманства.. або Грушевського садиба.. або Український Парнас . Ходити не переходити ❤
@The_Ukrainians
@The_Ukrainians Жыл бұрын
Дякуємо, що поділилися 🫶 Який музей у Києві зараз відчуваєте як улюблений?
@VladaK11
@VladaK11 Жыл бұрын
@@The_Ukrainians хороше питання) не знаю, який і виокремити..напевно найбільше мене вразила за останній час екскурсія в музей Тараса Шевченка. Там чудова експозиція (не дивлячись на війну) сучасний підхід та інтерактив ..і чого лише варта сама будівля Терещенків 🥹 Тому перше місце віддаю цьому музею. ❤️ Але також запала в душу екскурсія в Софію Київську. Екскурсовод з таким запалом розповідала про все, що неможливо залишитися байдужим. Ці фрески ..ці плитки яким 1000 років … кажу, і у мене мурахи))
@Tayemna_kimnata
@Tayemna_kimnata Жыл бұрын
Дуже цікаво. Дякую ❤
@SlavaVeres
@SlavaVeres Жыл бұрын
О, стільки прекрасних імен! Радий, що згадали мого улюбленого митця минулого століття - Якова Гніздовського. Мені пощастило придбати кілька його робіт. ❤ Надзвичайно приємно і цікаво вас слухати.
@fumellot-02
@fumellot-02 Жыл бұрын
Це дуже давно, але найбільш вражаючий досвід в музеї стався в Deutsches Museum у Мюнхені. Це гігантська п'ятиповерхова будівля, яка є найбільшою експозицією природознавста і техніки у світі. За ті чотири години, що ми там провели, я залізла всередину людського серця, зрозуміла принцип роботи вагів та маятників, полазила у нутрощах корабля, роздивилась різні типи хмар над планетою, ще й в конструктор погралася)))
@user-uo3et2ry7n
@user-uo3et2ry7n Жыл бұрын
Дякую
@user-ub2my7lf2b
@user-ub2my7lf2b Жыл бұрын
надихаєте, дякую! але все одно переважно слухаю, ніж дивлюся) а щодо головної теми випуску, музеїв, то думка така промайнула, запаралелю. що от як було у розмові з сенсом: книги в будинку - то доповнення і надбудова до господарів, так і музеї - це надбудова до країни. мені так це склалося в один образ
@The_Ukrainians
@The_Ukrainians Жыл бұрын
Чудова думка! Дякуємо за ваш коментар 🙌
@user-wd5vf1ej1j
@user-wd5vf1ej1j Жыл бұрын
Гарна розмова, особливо сподобалось про Кричевського.
@user-nl7dw5rv8k
@user-nl7dw5rv8k Жыл бұрын
Попри всі негаразди сьогодення, ви робите важливу справу. Продовжуйте свою справу, бо вона потрібна майбутньому.
@The_Ukrainians
@The_Ukrainians Жыл бұрын
Наступний епізод - вже в роботі. Дякуємо, що дивитеся і коментуєте!
@asaa1
@asaa1 Жыл бұрын
Чудова розмова, дуже цікаво побачити НАМУ, і дізнатися бвльше про українських митців
@The_Ukrainians
@The_Ukrainians Жыл бұрын
Радо знайомимо ближче з українською культурою. Далі буде!
@user-bv9fn4cd9b
@user-bv9fn4cd9b Жыл бұрын
Вперше я побувала в НХМУ, коли писала диплом і поїхала в Київ на один день заради концерту оркестру Бреговича) Брегович був ввечері, а перед цим був цілий день і я пішла до музею і мені неймовірно пощастило, бо якраз були виставки Георгія Якутовича і українського портрету 17-19 століття (а в дипломній роботі я згадувала ці портрети, бо мій диплом це серія графічних портретів). Після того разу я побувала в Музеї незліченну кількість разів в якості глядача і по роботі, і останній твір, який я відреставрувала перед вторгненням і здала, був якраз твір з улюбленого НХМУ. Дякую за історію, Богдано і Настю ❤
@The_Ukrainians
@The_Ukrainians Жыл бұрын
Тепло і щемко від вашої історії ❤ Дякуємо, що ділитеся!
@user-bv9fn4cd9b
@user-bv9fn4cd9b Жыл бұрын
@@The_Ukrainians Дякую ❤️
@AndreyUdovenko
@AndreyUdovenko Жыл бұрын
дякую за роботу, коментар задля підтримки українського контенту не менше десяти слів у коментарі
@The_Ukrainians
@The_Ukrainians Жыл бұрын
Слова подяки за підтримку!
@Userprolisok-29
@Userprolisok-29 Жыл бұрын
Дякую, дівчата, дуже цікаво. Рада що в нас є такі цікаві підкасти ,нарешті, про культуру і , головне, українською!
@The_Ukrainians
@The_Ukrainians Жыл бұрын
Українській культурі потрібно більше переглядів. Порадьте це відео знайомим, які точно зацінять 💛
@olhakoroi1488
@olhakoroi1488 Жыл бұрын
Дякую, було цікаво. Чекала на ваше повернення ))😊
@juliatsarenok987
@juliatsarenok987 Жыл бұрын
Ви неймовірні🔥 Дуже рада вашому поверненню в новому форматі. Дякую!
@Helga-bh1qq
@Helga-bh1qq Жыл бұрын
дуже приємно вас не лише чути, а ще й бачити!
@The_Ukrainians
@The_Ukrainians Жыл бұрын
Далі буде 🫶 Для нас цінно ділитися якісним контентом 💛
@Knyzhkovemore
@Knyzhkovemore Жыл бұрын
Дуже гарний формат! Вас обох завжди цікаво слухати і бачити.
@Yagunitto
@Yagunitto Жыл бұрын
нарешті видиво!
@IhorProts
@IhorProts Жыл бұрын
Дуже радий, що ви повернулися. Вийшла чудова розмова про теми, за які я взагалі не думав. В кінці під час підведення підсумків чомусь сироти на шкірі повставали😮 P.S. Жінка на фоні розбавила це сумне відчуття порожнього музею.
@The_Ukrainians
@The_Ukrainians Жыл бұрын
💛💛💛
@irina573
@irina573 Жыл бұрын
В Ханенко найцікавіше з поточної виставки був пустий музей та вплетення в це експозицію сучарту. Вони дійсно сучасні Дякую, прекрасна работа в такому ж пустому антуражі. Я б платила за відвідини пустих музеїв, цікавий досвід
@The_Ukrainians
@The_Ukrainians Жыл бұрын
Дуууже подобається ваше бачення!
@user-by3lt9bx5j
@user-by3lt9bx5j Жыл бұрын
Цього тижня йду з сином в музей! Ви надихаєте!❤
@The_Ukrainians
@The_Ukrainians Жыл бұрын
Радіємо! Який музей відвідали?
@user-by3lt9bx5j
@user-by3lt9bx5j Жыл бұрын
@@The_Ukrainians Виставка Олени Придувалової «ВИР», Палац Потоцьких.
@user-qg3ju8lx1l
@user-qg3ju8lx1l Жыл бұрын
Чудовий формат! Невимушене спілкування на цікаву тему. Приємно,коли ведучі не перебивають одна одну, уважно вислуховують і насправді цікавляться думкою співрозмовниці. Дякую за цікаву розмову!
@The_Ukrainians
@The_Ukrainians Жыл бұрын
Дякуємо за такий відгук і запрошуємо підписатися на наш канал
@user-fy4mm9sf7d
@user-fy4mm9sf7d Жыл бұрын
Люблю вас❤
@peajotz
@peajotz Жыл бұрын
Дуже чекала на новий випуск подкасту і надзвичайно радію новому форматові! Дякую дуже і продовжуйте, будь ласка!:)
@The_Ukrainians
@The_Ukrainians Жыл бұрын
Радо продовжуємо!
@user-cx3ej9uz7j
@user-cx3ej9uz7j Жыл бұрын
Урааа! Я дуже чекала! А відео-формат - це взагалі топ 👏🏻
@tetianafurman1578
@tetianafurman1578 Жыл бұрын
Дякую ❤
@albrosko
@albrosko Жыл бұрын
Дякую!
@Dmytro1011
@Dmytro1011 Жыл бұрын
Ну вии ❤️
@The_Ukrainians
@The_Ukrainians Жыл бұрын
Укрютуб має знати: автор цього коментаря - продюсер першого сезону «Наразі без назви» у форматі подкасту. Дмитре, цей мільйон сердець тобі: 💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛
@Dmytro1011
@Dmytro1011 Жыл бұрын
😁🫶🫶🫶
@goodperson2884
@goodperson2884 Жыл бұрын
Дочекалася!
@The_Ukrainians
@The_Ukrainians Жыл бұрын
Ми всі, всі дуже чекали! Дякуємо, що ви з нами ❤
@mavka956
@mavka956 Жыл бұрын
І так, дякую всій команді The Ukrainians
@The_Ukrainians
@The_Ukrainians Жыл бұрын
Працюємо, аби було більше якісної людиноорієнтованої журналістики 🫶
@dddfff45___
@dddfff45___ Жыл бұрын
Я в шоке Богдана Неборак це щось неймовирне. Це скарб нации
@kateryna1643
@kateryna1643 Жыл бұрын
Крутий випуск, дякую вам! Чекаю наступні)
@The_Ukrainians
@The_Ukrainians Жыл бұрын
Готуємо!
@The_Ukrainians
@The_Ukrainians Жыл бұрын
Як вам цей епізод? Розкажіть у коментарях, а ще - поділіться, будь ласка, власним досвідом відвідування музеїв. Де і що саме сподобалося і запам’яталося? Який музей до сьогодні ваш улюблений? Який ваш перший спогад, пов’язаний з музеєм? Нам страшенно цікаво 💛
@MarichkaPifagorivna
@MarichkaPifagorivna Жыл бұрын
Так чудово вас не тільки чути, а й бачити! В НАМУ перший раз була ще зовсім маленькою, мені було десь 4 роки, а найбільше, що тоді запам'яталось, це леви на вході 😅 і те, що тато носив мене на плечах, я відчувала себе дорослою)
@The_Ukrainians
@The_Ukrainians Жыл бұрын
Який гарний спогад!
@yevheniiplakhotniuk866
@yevheniiplakhotniuk866 Жыл бұрын
Рефлектувати і рефлексувати - різні дієслова.
@yuliast3628
@yuliast3628 Жыл бұрын
Як же я за вами скучила! Чудова розмова, чекатиму наступних з нетерпінням❤ Ну а заставка 🔥
@SofiXeno
@SofiXeno Жыл бұрын
Ууууу зараз хтось напише що Богдана переплутала Моне і Мане 😂 Обожнюю Ваш подкаст! Тепер ще й у відео форматі )
@natalyakostyrko3134
@natalyakostyrko3134 Жыл бұрын
😍
@vikkovrej1
@vikkovrej1 Жыл бұрын
Цікаво, чекаю на огляд літературних музеїв наприклад Шевченка чи інші.
@milk-production
@milk-production Жыл бұрын
гарнi туфлi
@DiogenUA
@DiogenUA Жыл бұрын
Дякую за Вашу працю коментар для просування відео 🤝🇺🇦
@The_Ukrainians
@The_Ukrainians Жыл бұрын
Спасибі, що підтримуєте
@zakhar.davydenko
@zakhar.davydenko Жыл бұрын
подякував!
@The_Ukrainians
@The_Ukrainians Жыл бұрын
Дякуємо, що дивитеся і коментуєте!
@user-yr1rb3rs8p
@user-yr1rb3rs8p Жыл бұрын
Давайте я просто коротко підсумую: ЦЕ РАЗЙОБ, РАЗЙОБІШЕ, РАЗЙОБУЙОБІЩЕ. ви просто супер 🎉
@The_Ukrainians
@The_Ukrainians Жыл бұрын
Підписуйтеся 😎
@Hands_of_Squirrel
@Hands_of_Squirrel Жыл бұрын
той момент, коли слухав постійно подкаст, і уявляв собі якось по іншому, а тепер побачив в живу, і щось не то)) звісно це не означає, що стало гірше)
@NastiaEvdokimova
@NastiaEvdokimova Жыл бұрын
значить більше не дивіться, а слухайте, може ваш світ -- це аудіосвіт?)
@yaraartsgroup9801
@yaraartsgroup9801 Жыл бұрын
Tsikavo -- duzhe diakuiu
@The_Ukrainians
@The_Ukrainians Жыл бұрын
Раді, що вам сподобалося!
@user-hs4bo1hj7j
@user-hs4bo1hj7j Жыл бұрын
+
@user-sg8ok7yo8n
@user-sg8ok7yo8n Жыл бұрын
Наразі без назви?Це ніхто не буде дивитись? Чому люди які читають так себе називають?
@annanosova6725
@annanosova6725 Жыл бұрын
Не висточає змістовного наповнення. Про мистецтво нічого. Вивчайте є що вивчати.
@hsohclhnocubsat
@hsohclhnocubsat Жыл бұрын
Ф Кричевський ХТОСЬ, а титули, академії.. сотні в ссср були з титулами, а фактично вони - ніхто. Музейні фонди і сьогодні не побачиш в інтернеті.(Підручник української літератури не декомунізували . В ньому й далі напхані ідоли ,такі як Тичина, яких діти мають кормити своєю енегрією.)
@user-um4vn6zj1q
@user-um4vn6zj1q Жыл бұрын
Боже, як ріже вухо, коли кажуть проЄкт....як спотворили мову!
@The_Ukrainians
@The_Ukrainians Жыл бұрын
Помилкове «проект» може звучати незвично, але це результат політики зросійщення упродовж ХХ століття. А власне «проєкт» - це не спотворення, а повернення до мови
@mishatymuliak
@mishatymuliak Жыл бұрын
Дякую
@user-po3jh8ki4v
@user-po3jh8ki4v Жыл бұрын
Дякую.Змістовно,цікаво.
@The_Ukrainians
@The_Ukrainians Жыл бұрын
Підписуйтеся на наш канал! Далі буде 💛
Chips evolution !! 😔😔
00:23
Tibo InShape
Рет қаралды 43 МЛН
New Gadgets! Bycycle 4.0 🚲 #shorts
00:14
BongBee Family
Рет қаралды 11 МЛН
Super sport🤯
00:15
Lexa_Merin
Рет қаралды 20 МЛН
WHY DOES SHE HAVE A REWARD? #youtubecreatorawards
00:41
Levsob
Рет қаралды 37 МЛН
2 червня 2024 р.
10:22
аб аб😝
Рет қаралды 18
Критичне мислення не працює? Чому ми віримо фейкам та шахраям?
24:41
БОВЖЕВІЛЬНІ | Еля Муравські
Рет қаралды 44 М.
3: Як ми змінились за десятиліття
39:46
ЭТО ЗНАНИЕ ЗАЩИТИТ ОТ ЛЮБОГО НЕГАТИВА!
12:05
ТРАНСФОРМАГИЯ Центр развития человека
Рет қаралды 2,3 М.
Chips evolution !! 😔😔
00:23
Tibo InShape
Рет қаралды 43 МЛН