10 важливих питань при виборі країни тимчасового захисту

  Рет қаралды 896

Тікаю від війни

Тікаю від війни

Күн бұрын

Якщо ви обираєте країну для отримання тимчасового захисту - це відео для вас! Так важливо обрати країну для тимчасового захисту одразу. Будь ласка, зважте на помилки, які зробили біженці і не допускайте їх. Вони коштують дорого.
Отже ось 10 питаннь на які вам потрібно відповісти:
1. Який у мене психологічний стан? Адже в одних країнах психологічний стан може ще більше погіршитися. А в якихось - навпаки, ви отримаєте в першу чергу саме психологічну підтримку.
2. Чи являюсь я студентом, або чи їдуть зі мною студенти. У багатьох країнах вища освіта коштує дуже дорого. У інших країнах вона буде абсолютно безкоштовною для тих українців, які отримують тимчасовий захист у такій країні.
3. Чи їдуть з вами дітки і де саме ви хочете щоб вони отримували освіту. Адже в деяких країнах ви не зможете не відвідувати місцеві школи. Це буде вашим обов'язком. А у якихось країнах - навпаки, ви зможете продовжувати навчатися в українській школі. Якщо ви навчатиметеся в європейській школі, програма якої насправді дуже відрізняється від української. І як мінімум на один рік відстає від української. Тож повернутися до навчання зі своїм класом після повернення до України, якщо дитина навчатиметься лише у європейській школі, нажаль, не вийде.
4. Чи є з вами люди, які потребують медичної підтримки. Медицина у Європі, Канаді та Штатах, дуже відрізняється від нашої медицини. Запис до лікаря люди часто отримують на через рік. Нажаль, це реалії. І з простудою чи температурою вам не вдасться відвідати лікаря. Але якщо цей момент не такий критичний, то лишитися без життєво необхідної хіміотерапії також у багатьох країнах можна. А в інших країнах - навпаки, саме до таких категорій людей буде особлива увага.
5. Чи їдуть з вами не ваші діти. Оскільки в якихось країнах вам буде доволі складно довести опікунство на таких діток.
6. Чи маєте ви гроші на перший час, чи вам потрібна фінансова підтримка. Бо у деяких країнах доведеться жити лише за свій кошт. В деяких країнах, навпаки, ви отримаєте підтримку і у вигляді житла, харчування і у вигляді додаткових фінансових виплат.
7. Чи готові ви працювати на некваліфікованих посадах. Для багатьох такий крок психологічно є руйнівним. Бо багато українок багато чого досягли в Україні вже. І працювати на заводах, складах чи прибирати морально є дуже складно. Тоді краще обрати країну з хорошими виплатами. Або країну, яка вже орієнтована на те, щоб підтримати вас у вашому розвитку, аби і така країна могла закрити кваліфіковані вакансії в рамках тих професій, фахівців щодо яких не вистачає.
8. Які мови ви знаєте. Адже, зрозуміло, що зі знанням мови інтегруватися у країні буде набагато легше. Якщо ви не знаєте жодної іноземної мови, краще обирати ту країну, мову якої для вас буде легше вивчити.
9. Чи потрібно вам їздити до України. Є велика різниця, повертатися з Польщі, чи з Іспанії, чи з Ірландії, чи з Канади. В першу чергу це стосується вартості дороги. Вона може різнитися в 10, чи навіть у 20 разів. Другий момент - час. Так само, якщо ви плануєте підтримувати своїх рідних, надсилати посилки до України, вартість таких доставок буде дуже різнитися.
10. Який у вас образ життя. Адже в певних країнах буде складно перебувати. В якихось, навпаки. Але зважайте, що перш за все у країні тимчасового захисту ви маєте добре почуватися.
#біженцям #українцям #шараєвська #тимчасовий #захист #українці #тікаю_від_війни

Пікірлер: 49
How To Get Married:   #short
00:22
Jin and Hattie
Рет қаралды 15 МЛН
АЗАРТНИК 4 |СЕЗОН 3 Серия
30:50
Inter Production
Рет қаралды 996 М.
The day of the sea 😂 #shorts by Leisi Crazy
00:22
Leisi Crazy
Рет қаралды 1,3 МЛН
ОСЬ ЧОМУ ТИ НЕ МОЖЕШ ЗАГОВОРИТИ АНГЛІЙСЬКОЮ!
11:23
Як не втратити виплати біженцям у Німеччині?
8:48
Тікаю від війни
Рет қаралды 1 М.
Ричард Докинз | Бог как иллюзия | Док. фильм
1:35:19
Религия и Общество - Religiolog
Рет қаралды 177 М.
How To Get Married:   #short
00:22
Jin and Hattie
Рет қаралды 15 МЛН