Сполучники - це службові частини мови, які служать для поєднання між собою однорідних членів речення та речень: дивлюсь і слухаю; світить, але не гріє; великі та малі; рано чи пізно; вечір або ніч. В повітрі дощ, і гречка пахне тепло, немов розлився бурштиновий мед. (М. Рильський.) За походженням сполучники бувають: а) первинні: і, та, а, бо, чи; б) похідні, що розвинулись із інших частин мови: зате, проте, однак, якщо, якби, тому що, через те що, у зв’язку з тим що, незважаючи на те що, не тільки… а й і т.д. За значенням сполучники бувають сурядні, підрядні і пояснювальні. Сполучники Пояснювальні(тобто, а саме,як-от) Сурядні єднальні: і, й, та протиставні: а, але розділові: або, чи Підрядні порівняльні: як, мов часові: як, відтоді як причинові: бо, тим що мети: щоб, аби умовні: якщо, якби допустові: хоч, хай наслідковий: так що А більш конкретно, шановна Iryno, прочитаєте в підручнику "Українська мова." Вдячний за виявлену цікавість чеською мовою. Хай щастить!
@user-vy5ez3se9s6 жыл бұрын
@@lingvostudija6141 Зрозуміло. А сполУНики? Це що?😉
@lingvostudija61416 жыл бұрын
@@user-vy5ez3se9s Покажи мені, де ти бачиш сполУНики, а бачу тільки сполуЧНИки? Можливо це якісь частини мови у жителів планети "Залізяка"? ....
@user-vy5ez3se9s6 жыл бұрын
@@lingvostudija6141 У назві відео
@lingvostudija61416 жыл бұрын
@@user-vy5ez3se9s У назві написано так: 27. Чеська мова легко - Сполучники / Spojky а та ale
@pavelnewyear4 жыл бұрын
Якщо вмієш розмовляти українською мовою і російською, і вмієш читати англійською, то вивчення чеської мови буде як прогулянка по райському саду, чи я не правий?