Приєднатися до онлайн-курсу "Паркування від А до Я" зі знижкою🔥: t.me/NahornyiCourseBot?start=hEKBnw3FM3TpbUAJ
@hlibzadorozhnyi78669 ай бұрын
У мене роботизована коробка на Mitsubishi Colt. У інструкції з експлуатації сказано що стартувати під гору треба з допомогою ручного гальма. У іншому випадку машина завжди відкочується назад ). Ручне гальмо треба відпускати тоді коли машина уже проситься їхати, а не тоді коли ви тільки-тільки нащупали точку утримання. Ще є машини, які дуже легко глохнуть у точці утримання, їм треба прямо дати газу аби поїхати (неможна тримати цю точку довго). Наприклад, у центрі Києва такі горки, що там точка утримання не завжди утримає автомобіль 😂 А взагалі, чим більше способів людина знає - тим краще. Ручник не застарілий, а повноцінний актуальний спосіб.
@alexanderk72299 ай бұрын
Мені ще не траплялося такої горки щоб точка утримання не тримала її
@user-nature.9 ай бұрын
@@alexanderk7229от коли зустрінеться,тоді і поговоримо😅
@alexanderk72299 ай бұрын
@@user-nature. у Вас горки 90 градусів?
@jamesbtc23018 ай бұрын
@@alexanderk7229ще багато чого залежить від двигуна
@infamous31704 ай бұрын
@@alexanderk7229 заїзд на паркінгу в Ocean Plaza в Києві, перший раз в житті покотився назад бо сцепа не втримала. Добре що ззаду нікого не було.
@rokslana35744 ай бұрын
з різними інструкторами пробувала різні способи. але звикла до "підловлювання". на першому іспиті з методом "підловлювання" я заглохла і почалась паніка. цим методом який ви навчаєте "знайти точку утримання допоки не почую легку вібрацію"- це найспокійніший для мене метод і я хочу практикувати це надалі. дякую за ваші відео
@annaonoshko3 ай бұрын
Метод підловлювання це вже для більш досвідчених водіїв, які вже знають свою машину і її поведінку на різних горках😊
@ДаніелаЧудова8 күн бұрын
Дякую❤
@alionasiryk67009 ай бұрын
Як раз на днях була ситуація з високою горкою на виїзді. Близько місяця відновлюю навички водіння, давно не була за кермом, непогано виходить. Із горкою завжди було все ок, а тут заглохла тричі, бо схопила точку і от-от вже виїжджати з другорядної дороги, а вилітає машина на головній і я різко гальмую. Шо ж, заводжу, підхоплюю знову, тут часу немає на «ой, а що подумає машина позаду мене?», бо 10 років тому так легко не було:) Дякую за відео, допомагають відновлювати забуті знання🙌🏻
@ІванКульбачевський9 ай бұрын
Дуже актуальне відео,для початківців,дякую!
@Hanna_meteora6 ай бұрын
Коли навчалася водінню, вчили рушати під гірку саме 3-м способом. На іспиті дуже допомогло 👍🏻 Навіть під круту гірку рушила нормально
@valenta688 ай бұрын
В Німеччині в автошколі навчають третьому способу. Дякую за вашу працю ❤❤❤
@Vesna-rx8pi9 ай бұрын
Подивилась ваш секретний спосіб і--саме так мене вчила інструктор😊
@dmytroseniakin80999 ай бұрын
Та ще один спосіб: по-трошечки відкочуємося назад, впираемося в бампер позаду стоячого авто, але робимо це так, щоб було непомітно. А потім спокійно рушаємо з місця вже без всіякої ловлі щеплення та газу і головне - без відкочування назад. Тут є свій бонус: якщо позаду стоячий вирішить рушити раніше, то він ще й трошки допоможе, підштофхне. Користуйтеся, подяки не треба....
@СветаБер-ы1к9 ай бұрын
😂
@tineham9 ай бұрын
😂
@sergijsladkovskyj50879 ай бұрын
Якщо ззаду стоїть велика вантажівка - взагалі можна не паритися, а якщо водій вантажівки вас не бачить ( сліпа зона) то і взагалі можеш не газувати.😊 Фура , зазвичай, дає потужне прискорення на старті... 😅😅😅. Всім удачі на дорозі.
@tubenoise7 ай бұрын
Я так робив, після того в чувака трохи вмявся номерний знак в середину, після контакту з моїм аналоговим парктроніком.
@tubenoise7 ай бұрын
А в сусіда фара чогось лопнула на морозі😷
@НиколайНик-г4з9 ай бұрын
За допомогою ручного гальма - найбільш вірний і універсальний спосіб. На карбюраторному авто ви іншим чином не поїдете. Другий спосіб - це якщо не працює ручне гальмо і буде скочування назад - можна вдарити машину позаду, якщо вона стоїть близько. Третій спосіб - виключно для інжекторних авто, в яких присутній регулятор обертів холостого ходу. Там педалі газу можна не торкатися взагалі - працювати лише гальмом і зчепленням. Справа в тому, що РХХ підвищує кількість палива, окщо опір обертанню двигуна збільшується (це те саме, що натиснути газ, але без підвищення обертів). Тобто, ви на передачі просто відпускаєте зчеплення, коли вібрація авто збільшується - відпускаєте гальмо і машина сама поїхала.
@aleksandrzadvinskiy71328 ай бұрын
1) "За допомогою ручного гальма - найбільш вірний" - ідіть заїдьте в стоячій пробці хоча б по пелюстку на естакаду. Потягніть-відпустіть ручника разів 20-50 а потім самі оціните Ваш сумнівний тезіс як сумнівний. А спосіб не універсальний а для дуже специфічних умов - коли або схил такий що зчеплення не втримає, або відкатитися зовсім-зовсім не можна (вже відкатилися, далі нікуди). 2) "Третій спосіб - виключно для інжекторних авто" - по перше, ні, водії карбюраторів теж так вміють - граються з "підсосом". По друге, знайдіть на вулиці не інжектор. Так що оце і є універсальний спосіб.
@Андрій-с6ю4 ай бұрын
Рхх не відповідає за подачу палива для двигуна 😂 для цього у компа авто є інший виконавчий прилад😅
@ninakr46959 ай бұрын
Така рада,що на Вашому каналі майже рік.Дякую за всі ВІДЕО!!!@
@v_poshukah_artefaktiv8 ай бұрын
Ні, ну чо, по відео все зрозуміло, теорія сприймається , не дурень, а от на підйомі аврал- машина котиться, якщо ззаду хтось істерика, давим гальмо, відпустити страшно, починаєш знову відпускати щеплення, газу з переляку щоб напевно, звуки як на формулі 1 , короче практика потом то страшна річ😊
@annesh.57954 ай бұрын
О, аналогічно) Паніка і злий інструктор як результат)
@rokslana35744 ай бұрын
точно!
@annaonoshko3 ай бұрын
Ну то тому й треба тренуватись там, де не буде ніхто підпирати позаду, щоб зрозуміти принцип. Як тільки зрозумієте і відпрацюєте, то вже так страшно не буде😉
@davirashistaАй бұрын
Ти не один такий.
@kyivskyi9 ай бұрын
Дякую, дуже корисний спосіб!
@iryna38815 ай бұрын
Дякую щиро! Буду тренувати
@ігороліярник-ж8тАй бұрын
НА ЧУЖОМУ АВТО
@ВікторГортюк6 ай бұрын
Кожен спосіб підходить під певні обставини. Третій класний в тянучці, або треба зробити поворот наліво, але треба пропустити зустрічний транспорт. Хоча коли на крутому підьомі хтось стає за тобою за пів метра, вмикаю ручнік, аварійку і чекаю.
@СончикСончик-к9ыАй бұрын
За всё видео хотела раз 10 нажать 👍👍👍👍😆😆
@ВалерійГичко4 ай бұрын
Останній спосіб потребує надійної роботи двигуна на холостих обертах і таки гарних навиків водіння, в іншому разі це буде часто призводити до зупинки мотора.
@vitaliy.martunyuk9 ай бұрын
Дякую, дуже корисна інформація!
@Vikzvv9 ай бұрын
Дуже класний розбір!👍 Дякую.
@annaana10729 ай бұрын
Живу в гірської місцевості, я не є досвідченим водієм, але для мене найкращій спосіб рушати за допомогою третього спосіб, бо з ручника дуже незручно , а коли й ще маєш багато разів підійматися у гору а іноді горб такий , що машина майже вертикально стоїть , то взагалі якось лячно з "ручника"
@ОльгаГрыб-р9щ7 ай бұрын
Дякую. Гарне роз'яснення. Дякую.
@РоманЗдепський-б5нАй бұрын
Третій спосіб найправильніший,але я ще й підгазовую,а на спаді обертів припускаю зчеплення ,так,права нога така велика,що можу тиснути на дві педалі))
@Сідий-ж8ц4 ай бұрын
Ну, ви геній.
@andreriche693 ай бұрын
Браво
@Natalia-tp6yz9 ай бұрын
Дякую за відео❤
@ІваночкаБович9 ай бұрын
Дякую Вам за відео 😊
@ЮлияОвдиенко-я2х9 ай бұрын
Дякую🌷
@antoninaonline58708 ай бұрын
При ситуації, коли не хочеш утримувати гальма ногою, наприклад, при очікуванні закриття/відкриття розвідного мосту? Напевно ручне гальмо є найзручнішим способом...
@lgnikm4 ай бұрын
Ну от третьего способа, диски сцепления будут в восторге в долгосрочной перспективе.. мне так кажется) Да и вообще полу нажатая педаль сцепления - боль для дисков, поэтому в промежуточном положении желательно держать педаль как можно меньше.
@antonvernigor98823 ай бұрын
Якомога менше - це і є для руху на підйом, і не довше, ніж треба, аби рушити. Машина має працювати для вас, а не ви для машини. Звісно, в розумних межах. Користуємося зчепленням тоді, коли необхідно, так, як необхідно. Але не більше ) Будь-який з цих способів - навантаження на зчеплення, це початок руху на підйом, що поробиш...
@nahornyi9 ай бұрын
Мій Telegram-канал: t.me/nahornyi_instructor
@andriigora19569 ай бұрын
Дякую. З досвіду: 1. не вистачає звуку двигуна. 2. потрібно казати, що при рушаннях, щоб не заглохнути, педаль щеплення деякий час повністю не відпускати.
@jackp33039 ай бұрын
Є ще один варік - взяти електро \ автомат :) Він сам все за Вас зробить, після механики вже обратно сідати бажання нема)).
@ДарьяЛавренчук-й2к19 күн бұрын
Мені цікаво
@Vitalij_R29 ай бұрын
В сучасних машинах з електроним ручником яркий сам «знімається» з початком руху варіант _з ручника_ найбільш актуальний. Я тепер і на місті починаю так рух зазвичай не знімаючи ручник вручну.
@Lehix220V9 ай бұрын
За Українську мову у відео творі я завжди ставлю лайк авансом. А за цікаве 2 лайки :)
@ВолодимирВорона-с1с3 ай бұрын
Коли гора крута, як на Басейній у Києві, то без ручника ніяк.
@Alexmovie1009 ай бұрын
Завжди стартував точкою. Хоч під гірку, хоч ні. Різниця тільки в кількості газу. Якось інтуїтивно дійшло. Але ручником теж користуюсь, якщо довго в пробці під гірку стояти.
@vasik3639 ай бұрын
Ще в 2008 інструктор навчив через точку утримання (називали зробити сцепочку). Я б доповнив автора що є принципова різниця між дизелем і бензином/газом. В першому випадку взагалі можна трогатись на більшість гірок без підгозовки. Коли іноді сідав на бензин то доводилась звикати до гіршої тяговитості на низах...
@РоманЗдепський-б5нАй бұрын
Внатяжечку)
@RDIFB09 ай бұрын
П'ятий спосіб - авто з функцією Auto Hold.
@brahisnohrona9 ай бұрын
Другий спосіб імовірніше призведе до буксування взимку чи мокрому асфальті, чепез необхідність спочатку подолати рух машини назад (відкочування). Проте буває користуюсь цим способом на крутих гірках, особливо, коли навантажений або коли хтось ззаду піджимається під самий бампер.
@sonnateterja24 күн бұрын
Ще один спосіб у фільмі "Певно боги звар'ювали" Камінь під колесо )
@alexpl2079 ай бұрын
Учням показую завжди 2 способи, з точкою та з ручного гальма. Якщо не сильно тиснути на гальма , то проскочивши точку утримання авто почне рух.
@user-lv9gigin9 ай бұрын
А що ви скажете про машини на акпп в зимку як рушити і головне яким способом паркувати машину на горці чи спуску в зимку там на день або на тиждень якщо ровного місця не має?
@MasterSergius3 ай бұрын
Після того як наїздив 50 тисяч км на механіці, можу авторитетно заявити, що найкращий спосіб - це автомат. А ще коли машинка автоматично розподіляє навантаження на всі 4 колеса - це взагалі бімба
@ЕвгенийСавчук-э5у4 ай бұрын
3 спосіб найкращий користуюсь більше 20 років навіть на ВАЗі
@genashev52854 ай бұрын
А який варіант кращий для щеплення автомобіля?
@ILLYA_N9 ай бұрын
Є ще один варік, коли в машині є hill hold - гальма тримаються автоматично 2-3 секунди після того як прибираєш ногу з педалі гальм, якщо є уклін, або якщо рушиш швидше то відключаться швидше. Коротше машина сама пвтоматично заміняє ручник, але без ручника.
@andreyhotsiuk48349 ай бұрын
На моєї час утримання можна регулювати
@maslovdns9 ай бұрын
Больная тема для меня . Только "точка утрымання" помогла. Спасибо.
@brodyaga66059 ай бұрын
Розкажіть, як довго можна тримати щеплення вижатим, без шкоди для щеплення.?
@aleksandrzadvinskiy71328 ай бұрын
Без шкоди - зовсім не можна. Як в напів-зчеплення завели, так воно і починає тертися і палитися. Тож чим швидше тронутися - тим краще.
@Gaddem239 ай бұрын
3 спосіб гарний, теж ним користуюсь але ізнос щеплення трошки більший, воно "палеться".
@aleksandrzadvinskiy71328 ай бұрын
Так в усіх способах з гарантованим не-відкатом зчеплення палиться. І навіть в способі 2 з відкатом палиться - там машина швидкість назад встигає здобути і її треба погасити.
@ВадимНазаров-р5о9 ай бұрын
Так боюсь заглохнути що спускаю гальмо і одразу газку(не стою на щепленні)! Головне не пускати щеплення, бо я так на екзамені поплатився!))) Тож мій - другий-третій спосіб!
@ГалинаКозак-н3ф9 ай бұрын
Доброго дня,чи може інспектор відмовити в практичному іспиті,через те що стерлась печатка на фотографії на медичній довідці.Дякую.
@GaliaRohatska-ro5td9 ай бұрын
Супер. Дякую.
@ВадимКовалюк-ф2ъ6 ай бұрын
Як навчився рушати в горку пару раз заглох тато насварив рушився а далі вже так стартую що мені вгорку легше стартувати чим прямо
@ВалерійГичко4 ай бұрын
Аби тебе тато насварив, коли ти вшколі вчився, щоб згадав, що в правописі є розділові знаки.
@TechnicsYTB9 ай бұрын
Другий спосіб з ручником вірний, щоб не було відкату.
@anitimeshow9 ай бұрын
Сергію, ви маєте знати, що спершу я навчився їздити з автоінструктором, а потім вивчив ваш спосіб рушання під гірку. Далі вже весь час, коли їжджу, використовую завжди (за будь-яких умов) цей спосіб. Хочу також сказати, що цей третій спосіб колись призведе до другого способу на більш рівній дорозі, але під гірку ви завжди автоматично виконуватимете третій😅
@Ісу́сізНазаре́та9 ай бұрын
Як пов'язана система впорскування палива з рушанням під гору? Поясніть будь ласка, а то Ви сказали, що не актуально але не пояснили чому...
@user-nature.9 ай бұрын
Сергію,останній спосіб не працює в мене в авто.Воно всеодно відкочується,а характерної вібрації чомусь немає.Я вже мільйон разів пробував підвести до цієї точки утримання і ніяк.Її просто нема,коли рушаю під гірку.Тому користуюсь другим способом.Цікаво те,що вібрації нема тільки під гірку,а при звичайному старті вона є.Можливо,щось з зчепленням😅Якщо що,то водійський стаж в мене 3,5 роки.І більше 80 тисяч проїхав)
@anzhelasurikova9519 ай бұрын
🚙🚙🚙🚙🚙🚙👍
@bohdanrazhyk96819 ай бұрын
Я теж користуюсь тільки 3 способом, але мені здається коли обʼєм двигуна маленький, то 3 спосіб не буде працювати
@user-nature.9 ай бұрын
Погоджуючись цілком.В мене 1.4 двигун,то 3 спосіб взагалі не актуальний.Він просто відсутній😅Тому користуюсь способом номер два.Ну і дуже рідко ручником,залежно від гірки.
@dianaosypova66849 ай бұрын
@@user-nature. В мене двигун взагалі 1.1, тому третій спосіб для мене це одразу заглохнути і покотитись вниз🥲
@fishmen19729 ай бұрын
1.6 але машинка стара як світ))) тому часто глохне на 3 варіанті. Особливо взимку.
@bohdanrazhyk96819 ай бұрын
@@fishmen1972 в мене теж 1.6 , але можу сказати , що для мене рушення в гору це і досі стрес , хоча я майже 2 роки водій
@aleksandrzadvinskiy71328 ай бұрын
Ріо хеч 1.2 84 лс, 1.1 тон, механіка, Київ - горок де не вийшло тронутися третім способом, ще не бачив.
@unknownsoup39459 ай бұрын
В мене робот, який не вміє утримування. Тому "з ручника" для мене взагалі єдиний можливий варіант 😅
@YuriiSahanovskyi9 ай бұрын
А поясніть, будь ласка, чому старт зі стоянкового гальма актуальний лише для карбюраторних моторів?
@aleksandrzadvinskiy71328 ай бұрын
Тому що це не зовсім так. По перше, водій карбюратора може погратися з "підсосом" та тронутися третім способом. По друге, водій інжектора може тронутися з ручника коли або схил занадто крутий, або ззаду нема дистанції та не можна відкотитися аж ніяк (тоді з ручника менше за все можливостей наробити халепу).
@kvkv39029 ай бұрын
Ніколи не користуюсь ручником .тілько щеплення і як чую що йде то трохи газу за міри потребності .2.0 дизель . На бензині то зробити важче.
@truevacuum96989 ай бұрын
Подъём на Татарку по ул. Нижнеюрковская , способ с точкой утримання будет работать?? Или все таки ручник??
@nahornyi9 ай бұрын
Не знаю де це, але думаю що точка утримання буде працювати на 99% підйомів
@truevacuum96989 ай бұрын
@@nahornyi это Киев, Подол, может как-то будете в тех местах. Стремная горка. Спасибо за видео, смотрим Вас вместе с женой!!
@Someniatko9 ай бұрын
з нижньоюрківської єдиний правильний підйом веде в клозер
@krista-l7 ай бұрын
точка рушання є і точкою утримання
@ЛитвинЛюбомир-р1ч9 ай бұрын
У сучасних автомобілів ABS із функцією старт під гірку. Гальма не відпускають ще 2-3 с автоматично. Дуже просто рушати
@user-nature.9 ай бұрын
Це називається АВТОХОЛД😅
@vitaliyua-hd7iy9 ай бұрын
Сергію це у тебе дізельна Ford Fiesta,на якій ти показуєш як рушати під гору❓
@nahornyi9 ай бұрын
Так, але бензин чи дизель різниці немає. Техніка одна і та ж
@ljolik92736 ай бұрын
3 спосіб не уб'є щеплення?
@feniks75784 ай бұрын
Без ручника сцепление ходит меньше,это из опыта, когда ловим то машина уже катится
@ДарьяЛавренчук-й2к19 күн бұрын
Мене звати Даша
@НадіяМихайлова-о6ъ9 ай бұрын
Сергію, Ви сказали, що не все вмієте і ще вчитеся. Цікаво дізнатись, що саме не вмієте? Якщо, звісно, це не секрет 😎
@Vokivey9 ай бұрын
Він про це ще не знає, бо якби знав то вже вмів би. Але, він знає те, що існують речі, про які він не знає. Тому, відповідно і не вміє.
@nana-mf3ik9 ай бұрын
Ну боком їздити, поліцейський розворот, дріфт.
@alexanderk72299 ай бұрын
@@nana-mf3ikце якраз він вчив на контраварійному водінні
@юлька-н9п3 ай бұрын
Нас вчили рушати в автошколі 3 способом. З ручніка не вчили навіть.
@Katyapiano025 ай бұрын
Будь ласка, поясніть різницю🙏 В автошколі вчитель завжди вчив при зупинці на світлофорі або ж коли запаркую авто давати на нейтрал . Хлопець же ж радить залишати на одиничку) В чому різниця та як де краще робити?) дякую
@aleksandrzadvinskiy71325 ай бұрын
Ви змішуєте 2 різні речі, які треба розглядати окремо. - Стоїмо на світлофорі з працюючим двигуном - тут, якщо стояти більше секунд п'яти - перемикаємо на нейтралку. Тримати зчеплення довго - і важко, і небезпечно (замрієтеся, відпустите, машина стрибане), і якесь там підвищене зношування підшипників зчеплення йде. - Парковка з вимкненим двигуном - тут передачу зазвичай ставимо, щоб тримати машину разом з ручним гальмом.
@Moisey.19 ай бұрын
дяяяякую
@про100Льоха9 ай бұрын
В якому місті ви надаєте послуги інструктора?
@nahornyi9 ай бұрын
Київ
@CrosYT9 ай бұрын
нема ще досвідченого способу, коли 1 нога на счеплені, а друга пятка на тормозі, а носок на газі і одночасно плавно відпускається, але це вже для гонщіків дристунів
@Shem_net4 ай бұрын
Я так навіть під горку трогався на шохе класиці
@ІгорУгрин-е1ф9 ай бұрын
якщо в мене проблеми зі слухом, як мені відчути авто. Наперед Вам вдячний.
@БогданаМазур-я2ъ9 ай бұрын
А ви відчуваєте вібрацію?коли точка утримання,то відчувається провібровка авта…в мене,наприклад,так
@aleksandrzadvinskiy71328 ай бұрын
Стоячи точку утримання видно по тахометру - як стрілка запригала - ми там. Як стрілка впала на 0 - перебор, занадто відпустили зчеплення Стоячи трогатися з ручника - Ви трогаєтеся як по рівному (трохи газу, напівзчеплення, ще трохи газу) і машина помітно клює носом - от в оцей момент можна відпускати ручника, відкату вже не буде.
@ВалерійГичко4 ай бұрын
під гору -це вниз.
@sonnateterja24 күн бұрын
Сергій в іншому відео плутає право і ліво )
@flintngc98689 ай бұрын
Або можна просто їздити на авто з автоматом і більше уваги приділяти пішохідним переходам, дорожнім знакам та дорожній обстановці.
@Demasik218 ай бұрын
Користуюсь третім способ на робочому авто бо там не працює ручне гальмо😅
@Александр-б9ы4ъ9 ай бұрын
Невеличке вікочування це вже не здав.
@marina_mary5 ай бұрын
Відкат до 20 см допускається
@ВладиславГираАй бұрын
Цікаво. Продовжуй!
@Danil_Ukrainets9 ай бұрын
Дивні люди, хто з ручника рушає, і ніяк по іншому. Сіли в інше авто, ручник не працює, тай все? Приїхали.
@sergijsladkovskyj50879 ай бұрын
Смішний коментар, а якщо в іншому авто немає руля ( вкрали наприклад) теж будете їхати на ньому ? Чи перевірити ручник перед стартом - проблема ?
@Someniatko9 ай бұрын
Яке б ще відео міг зняти Сергій НАГОРНИЙ
@nahornyi9 ай бұрын
😂
@yurrf19 ай бұрын
В даному відео -ПІДгорний ;)
@antonvernigor98823 ай бұрын
Спосіб з точкою утримання не підійде для навіть трохи крутих підйомів при дуже слабкому двигуні. У мене якщо тримати так, щоб не заглохнути, то не утримає від відкочування, а якщо трошки більше дати зчеплення - то заглохне на холостих, поки переносиш ногу на газ. Інжектор, однак старий і дуже слабкий. Для зовсім легеньких підйомів підходить, однак от є виключення, коли спосіб недостатньо універсальний ((
@РоманЗдепський-б5нАй бұрын
ВАЗ 2106 тягне на будь який підйом,практика треба,ловити газ і зчеплення
@ЮрійКукса-ь9ч8 ай бұрын
Спцелення потроху відпускають , поки воно непочне трохи дьоргатись , відпускаємо гальма , натискаємо на газ .
@АлексейБутарев4 ай бұрын
Все життя без ручника порався
@cheatoffchannel63209 ай бұрын
На моєму хюндаї спосіб з точкою утримання не спрацьовує на високих гірках, працює лише зі стоянкового гальма.
@alexanderkrutko6448 ай бұрын
Вже половину курса пройшов, все нормально, але на гірках все одно глохну, не можу знайти ту точку утримання. Не думав, що то така складна вправа!
@ВолодимирВорона-с1с3 ай бұрын
ПІД ГІРКУ - це спуск, а не підйом
@Андрій-с6ю4 ай бұрын
Усі новачки, які ще не привикли до авто, без ручніка будуть або глохнути або спалять щеплення або вїдуть в авто позаду, тому третій спосіб тільки для досвідчених водіїв.
@НаташаКумайгородська9 ай бұрын
А що поганого в ручніку? Як на мене, це найбезпечніший спосіб
@aleksandrzadvinskiy71328 ай бұрын
Занадто незручний для застосування, наприклад, в пробці. От уявіть, ви підіймаєтеся вгору в стоячій пробці - тобто тронулися, метрів 5-10 проїхали, стали. Тронулися-стали-тронулися-стали-тронулися-стали... І в способі з ручником дій вдвічі більше ніж в третьому ("ручник-зчеплення-газ-відпустити ручник" замість "зчеплення-газ").
@tubenoise7 ай бұрын
З горки задом це круто😳Я б ніколи
@Плохиеновости-с7г9 ай бұрын
Я в автошколе так инструктора удивил, он мне начал объяснять как с ручника тронуться, а я ему говорю зачем ручник, вот через тормоз хоп хоп и поехал.
@hosha76569 ай бұрын
Инструктор заплакал и уволился ,а теперь инстркутор там вы ?
@user-nature.9 ай бұрын
Ти просто баран,от і все.Побільше крутих гірок тобі,може розум появиться😂
@ukreun399 ай бұрын
Дякую але фактор старого автомобіля ніхто не відміняв у мене гольф 4 1.4 під любу гірку блін він не тягне бо ресурс мотора уже не той , тобто тяга в дупу 😊 .
@user-nature.9 ай бұрын
В мене та ж проблема😂І теж гольф 4 на 1.4)
@nana-mf3ik9 ай бұрын
Якщо гірка крута - то тільки з ручніка.
@aleksandrzadvinskiy71328 ай бұрын
Якось дуже дивно показаний спосіб з ручника. Наче й з ручника, але насправді це варіація способу 2 - ручник відпускаємо зарано, зчеплення на відкаті ловимо, нафіга оце все? Дивний цирк якийсь. А далі з 3:58 показується вже нормальний спосіб тронутися з ручника. Нащо перед цим показаний дивний цирк - незрозуміло.
@СофияРог9 ай бұрын
Мене в автошколі вчили 3-му способу, навчалась на матізі, який при точці утримання всеодно котився назад. В результаті, я намагалась якнайшвидше тронутись і часто глохла. З практикою все стало добре і привчилась якось. Але досвідчені водії в моєму колі спілкування не признають цей спосіб і кажуть, що зчеплення швидко "спалиться". Чи правда це? Доречі, мені самій більше до душі спосіб з ручником
@aleksandrzadvinskiy71328 ай бұрын
Помітно і занадто зчеплення спалиться лише тоді, коли спіймати точку утримання та отак замріятися на хвилину-дві. А не замріюватися та тронутися за 1-2 секунди - то нічого страшного. А стартувати з ручника хіба не палить зчеплення? Там те ж саме - тримаємо тормоз (ручником), підводимо зчеплення (воно починає палитися), нажимаємо газ (зчеплення палиться більше), відпускаємо тормоз. Приблизно однакове все - за секунду тронулися і норм, на хвилину замріялися і зчеплення підпалили. Будь який старт палить зчеплення. Будь який старт в гору палить зчеплення більше. То що з того, не їздити зовсім? Та і взагалі зчеплення - колись та міняти, не переймайтеся занадто.