4.zápas semifinále HK Poprad - Dukla Michalovce HIGHLIGHTS

@MarTin-us9fg 3 жыл бұрын
Toto bude ešte zaujímavé...
@MrSalo94
@MrSalo94 3 жыл бұрын
Škoda toho nešportového záveru. Inak to bol pekný zápas z obidvoch strán. Je vidieť ako obidva tímy majú rozdielne taktiky ale kvalita je na obidvoch stranách bude zaujímavé sledovať ako sa to vyvinie ďalej. Na postup je to 50/50.
@krempo85
@krempo85 3 жыл бұрын
Neskutocne sme ich rozbili 😇v sobotu to ukoncime, nech mozu ist Michalovski chlapci zrelaxovat na dovcu 💙🤍💙🤍💙🐐
@Vojtasekd
@Vojtasekd 3 жыл бұрын
Snad nechcete titul
@krempo85
Vies, ze aj ano?! Chceme titul. A co vy?
@danieldudas6613 3 жыл бұрын
Super Poprad ešte zajtra Zvolen nabije Slovan a Poprad výhra v Michalovciach aj doma. A môžme očakávať finále Zvolen vs Poprad.
@Name-rk8nu
6:44 to ste sa ako nevedeli zmieriť s prehrou alebo čo?
@sparta178
@sparta178 3 жыл бұрын
Ja som to hovoril, že je to o emóciách a furt niekto len na Slovan, že sa len oni bijú
@romanlacus2720 3 жыл бұрын
Pekne chalani zase som o pár rokov starší.......pokúsim sa byť aspoň ja objektívny, lebo to čo sa dialo dneska v livke a aj potom na HP bol hnoj na n-tú....aj zo strany našich fans....ale idioti sú všade bohužiaľ.....keby nebolo tretej tretiny tak poviem, že to bol náš najhorší výkon v play-off.....prvú tretinu celkom vyrovnané no kúsok MI lepšie podľa mňa...druhá nebola o čom, tam nás drtili ako kapustu, samé prečíslenia nevedeli sme kde skôr.....vďaka bohu za ten šťastný gól a trénerovi MI odkazujem len že rozhodca je súčasťou hry, bohužiaľ....on ako bývalý hráč by to mal vedieť.....tak ako sme druhú tretinu horeli tak tretia bola z našej strany asi jedna z naj v tejto sérii...výborný rýchly prvý gól, pozorná obrana a konečne aj Majky dal gólik....za svoju aktivitu si to zaslúžil....sporných momentov bolo až príliš veľa.....filmovania, neskoro dohrávané súboje, zbytočné fauly aj z našej strany....Vošvec vynikajúci zápas až na to ZBYTOČNÉ vyhodenie puku...presilovka 6:3....čo ti práši...prakticky rozhodnutý zápas a my zase spravíme drámu, čakal som že aspoň jeden gól dostaneme a nakoniec sme ho dali my....strašné nervy až do konca....a Mašlonka????....prepnutý idiot.....našich vôbec neobhajujem, aj my sme mali pár nie úplne pekných zákrokov, ale to čo spravil on na konci hraničí s debilitou....pevne verím, že ďalší zápas sa nezvrhne na špinavé divadlo, čo nebude mať s hokejom nič spoločné........JEDINE POPRAD
@marianambro7925 3 жыл бұрын
Podobny zapas ako 3 zapas medzi slovanom a zvolenom. Slovan bol lepsi ale vyhral zvlolen. Teraz boli lepsie Michalovce a vyhral Poprad. to je play off tak to chodi. Tak prestante pisat hluposti. Bolo to o emociach VIdite iba faul Mašlovku ano bolo to nesportove usli nervy. Ale predtym bol taki isty faul Drgoňa, ktory bol takisto nesportovy. Tak ide sa dalej krasne zapasy plne krasnych golov a emocii. Nech vyhra lepsi alebo stastnejsi. Ja fandim Michalovciam.
@milanmolnar5231
@milanmolnar5231 3 жыл бұрын
Tak ty si pekne mimo. Mašlonka si dal výkon hodný herca SND pri tom "faule" Drgoňa a absolútne sa to nedá porovnávať s úmyselným dohrávaním po strelenom góle od podotýkam toho istého hráča. A kde konkrétne boli MI lepšie? Ok v 2. Tretine mali viacej z hry ale zápas sa hrá 60 minút. Choď si poplakať a priprav si aj vreckovky na štvrtok a sobotu😂
@@milanmolnar5231 pekne provokater a fanušik popradu nedaš na svojich dopustiť. To je pekne ale plakať by si mal sám. Ja mam rad hokej a ked hraju dobre popradčania tak to viem oceniť. I ked drzim miichalovciam. Ale tvoje slova sú iba provokacia. Choď si udriet do boxerskeho mechu na ukludnenie.
@@milanmolnar5231 no tak si mimo alebo čo?
Drgoň ho fakt fauloval ak nevidíš tak choď k očnemu
@@dominikladecky5327 2 minuty jasné, ale tá tetrálna vsuvka bola na to aby najdôležitejší obranca PP išiel na 12 minút von
@Frahax
@Frahax 3 жыл бұрын
Poprad bol jednoznačne lepším tímom
@vojto1989
@vojto1989 3 жыл бұрын
20 zapasov distanc za hentak chrapuncinu
Louis sa dnes zachoval ako chuligán ktorý sa rád bije s každým a ešte zničí dvere od šatne hosťujúceho tímu 🤦🤦🤦🤦 Valtonen sa tiež zachoval ako človek, ktorý nevie udržať nervy na uzde a pochopiť to, že Michalovce prehrali a navyše po tom góle na 2:2 od nervov skoro rozbil dvierka od striedačky Mašlonka urobil presne to čo pred asi 2 rokmi proti NZ urobil Matejovi Kristínovi a navyše sa úmyselne hodil na mantinel aby Drgoň dostal za to 2+10 A nakoniec Vošvrda 7:0 McCormack
Luis je u mňa zbytočný hráč je drevo veľké ktorý sem prišiel aby sa iba vybijal 👎 Mihálik je tiež take drevo môj názor a Mašlonka no čistý baran ktorý neuniesol prehru tak toto urobil no fuj som s toho smutný
@@dominikladecky5327 Louis aj Valtonen sú vymleté hlavy
@@greenislucky presne tak
@@dominikladecky5327 Valtonen tu nemá čo robiť je to arogantný blbec čo nevie prekusnúť to že Michalovce prehrali
@@greenislucky neunesli prehru keď vyhrávali 2:0 a hanba 6 na 3 a nedajú gol no boha kedy kdo videl 😄
@peko1687
Doma dáme 4:2👻
@davidlazor4163
@davidlazor4163 3 жыл бұрын
Doma môžte dať tak 3:2 😂😂😂 keďže už sa domáce prostredie strieda každý zápas, nie po 2 😂 odborník z dediny