Aby usunąć "pominięcie" które zrobiliśmy slashem "/", trzeba podświetlić dany blok i wcisnąć backspace(strzałka do usuwania znaków na klawiaturze). Mam nadzieję, że się podobało :) Jeżeli macie jakieś propozycję co do zmian w formacie filmów czy samej treści(np. większa ilość informacji) itp. Piszcie w komentarzach lub mailowo.
@tzkiiii9 ай бұрын
Jak w właczyc widok symulacji w programie ? Ja widze tylko pokazany sam program ktory napisalem
@poloPL6664 жыл бұрын
Witam. Dziś w pracy użyłem cyklu 205, praktycznie tego samego, który ty podałeś w prezentacji. Jednak u mnie wiertło schodzi na zadaną, wcześniej wywierconą głębokość, i nie odwirowuje do Z0, a wierci z wyskokami ale do głębokości zadanej w parametrze q379. Wjeżdża na Z-160 i do tego zeta wyskakuje łamiąc wióra, zamiast wychodzić na z0. Gdzie może być przyczyna? Pozdrawiam
@operatorzycncpl4 жыл бұрын
Witam. Szczerze mówiąc nie mam pojęcia, gdzie tkwi problem, ponieważ na 3 maszynach na których używam tego cyklu wszystko działa jak trzeba. Prosiłbym o podesłanie zdjęcia z wypełnionym cyklem, może cos zaradzimy. Pozdrawiam
@adamkuakowski48984 жыл бұрын
Czegoś nie rozumiem . Po wierceniu "pilotem" mniejszą średnicą docelowe wiertło zjeżdża na 58 mm z posuwem 750 ? . Wiertło te nie ma żadnego materiału do wybrania na tym odcinku ? Proszę o wytłumaczenie bo coś mi umknęło .
@operatorzycncpl4 жыл бұрын
Średnica pilota i wiertła docelowego musi być taka sama, aby wiertło nie uciekało na boki, więc jeżeli przewiercimy pilotem na 60-65 to wtedy spokojnie można wejść posuwem szybkim(750) do 55-58mm.
@adamkuakowski48984 жыл бұрын
@@operatorzycncpl jasne , dzięki za odpowiedź
@przemek30884 жыл бұрын
Możesz wytłumaczyć dlaczego punkt startu wpisałeś 60 na plusie, a nie odwrotnie?
@operatorzycncpl4 жыл бұрын
Ponieważ cykl na głębokie wiercenie nie pozwala skorzystać z innej możliwości. Z założenia głębokie wiercenie odbywa się poniżej punktu zerowego Z, a ew. Korekty płaszczyzny robimy poprzez współrzędne powierzchniowe.