ПОП Іванівське на площі 670 га на круг закрило 13,8 т/га. в сухому зерні. З удобреня комплесні добрива 7:12:12 - 1 цнт/га., перед посівом карбомід 1 цнт/га + підживлення КАС 32 - 1 цнт/га. Гібриди компанії Піонер, Сингента, Євраліс. Лідером по врожайності гібрид Скорпіус з ФАО 290 - 14,8 т/га в заліку.
@НаташаТишко-г3ж Жыл бұрын
Лайк
@MD-np2sm Жыл бұрын
Спасибо .
@timotinsergiu8845 Жыл бұрын
Здравствуйте Можете дать какую-то оценку по кукурузы КWS.
@timotinsergiu8845 Жыл бұрын
Можно узнать пожалуйста кто производитель Сульфат цинк который вы используете.
@ДмитроСадовий-ъ2ю Жыл бұрын
Теж цікавить фірма виробник)
@Felix_AGRO Жыл бұрын
Які саме гібриди, висівались в даному експерименті?
@vasilkhavro9943 Жыл бұрын
Цьго року багато господарств біля вашого господарства, що в теребовлянському і гусятинському районі зібрали на круг біля 14.5 т/га в сухому зерні. Рік вдалий по кліматичних умовах. Навіть Сингентовський гібрид ФЕНОМЕН з ФАО 220 зформував 14 - 15 тон з вологістю 16 %, а в ПАП Топільче - 17, 2 т/га в мокрому при вологості 22%. Потрібно відзначити, що гібриди що збираються 10 - 20 жовтня на осушку іде 1,8 разе менше газу в порівнянні з гібридами, які збираються в листопаді. Економіка краще рахується де посіяна кукурудза з малим ФАО. В гібридах з малим ФАО і мінеральних добрив менше потрібно, бо коротший вегетаційний період.
@shr777 Жыл бұрын
В серпні на землях Топільча та Іванівського була додаткова вода -до 40 мм,у вигляді дощу ,якого не було в сусідніх господарствах(невеликий атмосферний фронт умовним периметром Скалат-Гримайлів-Іванівка-Теребовля)На мою думку цей фактор додав ,як мінімум 15 ц/га по кукурузі,а також був досить вагомим чинником для формування маси 1000 по сої,урожай якої навіть ГМО,навіть в одноосібників перетинав позначку в 40 ц/га. Але це зовсім не зменшує заслуги спеціалістів З ППОП Іванівське та ПОП Топільче,для яких 20 т кукурудзи,чи 10 т пшениці з гектару стануть нормою в найближчій перспективі.
@ВікторГазда Жыл бұрын
Коли представник сингенти пише, що «навіть гібрид сингенти сипав», додає «впевненості» в стабільності врожаїв гібридів сингенти
@vasilkhavro9943 Жыл бұрын
@@ВікторГазда.Посил зроблено на інше. Потенціал гібридів з ФАО 300 + завжди більший до 2т/га в порівнянні з ФАО 200-250. Питання в іншому, наскільки ми можемо розкрити цей потенціал і основне чи пофортунить нам з погодою. В нас чотири роки поспіль холодний травень, через це ми недобираємо суму позитивних температур. А в роках 22 і 23 на початку вересня, точніше 6 - 7 число нічні приморозки до 4 градуси. Чорна точна незформована, налив зерна незавершений, от і маєм вагомий недобір врожаю з підвищеною вологістю. Рік 23 ідеальний для всіх культур.