Дякую за грунтовне роз"яснення. Щодо незастосування податкової пільги при виплаті авансу. Працівник на півставки отримує 2500, має право на підвищену соцпільгу (1,5). Якщо я не застосую пільгу при виплаті авансу, то утримаю ПДФО з цього авансу в сумі більшій, ніж потрібно за місяць, буде недоплата працівнику і переплата податку. І так щомісяцяю Який вихід?
@ВалентинаУЛУБАЕВА3 жыл бұрын
Спасибо большое.
@ВіраЯнковська-ъ7д4 жыл бұрын
дякую, змістовно
@Світлана-я1к5 жыл бұрын
Может ли работник отказаться от з/платы за первую половину месяца.?
@user-Tatochka3 жыл бұрын
Работник, может, но для вас это не имеет никакого значения- все равно зарплату два раза начислять и выдавать
Аванс выплачивать за минусом подоходного налога или нет?
@7eminar3 жыл бұрын
Якщо в ході перевірки виявлено, що податковий агент під час виплати доходу (авансу) не нараховує або нараховує не в повному обсязі ПДФО, контролюючим органом визначається сума податкового зобов’язання з ПДФО та приймаються відповідні податкові повідомлення-рішення про застосування штрафних санкцій, а саме накладається штраф в розмірі 10 відс. суми податку, що підлягає нарахуванню та/або сплаті до бюджету (ЗІР 103.26)
@МаріяНовак-г7е3 жыл бұрын
працівник працює позмінно, отримує доплату за шкідливі умови праці, нічні, святкові і +щомісячні премії - ЯК правильно розрахувати АВАНС?
@7eminar3 жыл бұрын
Розмір авансу не може бути меншим від оплати за фактично відпрацьований час із розрахунку тарифної ставки (посадового окладу) працівника (ч. 3 ст. 115 КЗпП, ч. 3 ст. 24 Закону України «Про оплату праці» ). Тому модна орієнтуватися на оклад. Але у колдоговорі чи іншому локальному документі можна передбачити виплату авансу з урахуванням відповідних надбавок, які мають систематичний і постійний характер