„Apie tave“: Seksualinis apsėdimas: ką daryti?

  Рет қаралды 4,784

Žinių radijas

Žinių radijas

Күн бұрын

Koks mechanizmas žmogaus viduje sukuria „užsisciklinimą" ties seksualumu? Kaip tokie žmonės elgiasi poroje ir intymumo metu ir kaip jų pora su jais jaučiasi? Kokiais papildomais būdais jie padeda savo nenumaldomam seksualiniam alkiui? Kaip išgydyti šią nelengvą problemą?
Laidą veda Andrius Jančiauskas ir Genovaitė Petronienė.

Пікірлер: 10
@vafvaf3475
@vafvaf3475 3 ай бұрын
Tema svarbi, tačiau iš vedėjų trūko empatijos. Ši priklausomybė yra mažiau pastebima ir norėtųsi, kad prie tokių temų būtų prieita jautriai, ir realiai pasigilinta kaip tai spręsti: atrodo kalbama žeminant ir pašiepiant, vienplaniškai, ir su nusistatymu prieš. Norint iš tiesų padėti žmonėms reiktų pasigilinti kas padeda žmonėm keistis, ir duoti užuominų, kas padėtų spręsti šią problemą, ir kalbinti žmones, kurie tai yra patyrę, o ne kalbėti apiee savo pacientų patirtis, kai neatrodo, jog esate pilnai įsigilinę.
@manometras
@manometras 3 ай бұрын
Tiesa, jie beveik visas temas taip aptaria, tarsi kuo greičiau ir pasilinksmindami.
@manometras
@manometras 3 ай бұрын
Laida trumpa, tai kitaip nelabai įmanoma.
@mylimumuke
@mylimumuke 3 ай бұрын
​@@manometrastoks yra laidos formatas. Trumpai aptarti.
@vza2189
@vza2189 3 ай бұрын
Žmogus susideda ir kūno ir dvasios, jeigu sutrinka, kai dominuoja kūnas...
@ricardaskaralev8091
@ricardaskaralev8091 3 ай бұрын
Pasirodo,vidinis priešas nemiega,o savo kabinete vis dar laukia naujų aukų. Gyvenimo karnavale dalyvauja įvairios žuvys,vienos plėšrios,kitos-ne. Juk niekada nežinai,kaip ir kokiu pavidalu pas tave gali ateiti nepasotinamai klastingas ir plėšrus verslo ryklys baltu chalatu ir meluojančio pažaduko šypsena. Žmogus negali nuspėti ateities savo sveikatos klausimu,bet manau,kad kiekvienas žmogus ar politikas turėtų ką nors žinoti apie šypseną. Šypsenos negalima atskirti nuo emocijų. Šypseną visada lydi emocijos,kurios gimsta smegenyse,kur yra sensorinė sistema,susidedanti iš klausos,regos ir lytėjimo. Šypseną sukelia emocijos,priklausomai nuo to,ką matote,kaip matote ar ką girdite ir kaip girdite savo aplinkoje. Nejaučiant emocijų smegenyse nebus šypsenos veide,nes šypsena gimsta ne dantyse ar negyvuose dantų implantuose,o sveikose smegenyse,kur sveikos (nesužalotos klastingo daktaro plėšrūno Algirdo Puišio dantų implantavimo procedūrų) jutimų (sensorinės) sistemos dėka gyva šypsena gimsta smegenų viduje ir kyla-plinta į veido išorę ir,kaip visada,ji dažnai būna lydima garsaus ar tylaus emocingo juoko. Jei galėčiau jausti emocijas kaip anksčiau,tai ir aš galėčiau emocingai klausytis muzikos ar žiūrėti filmą kaip visi sveiki žmonės. Todėl būtų puiku sulaukti emocijų škvalo UAB uždarosios akcinės bendrovės VIC "Vilniaus implantologijos centro" klinikų tinkle A.Vivulskio gatvėje 7 pas ilgametę patirtį sukčiauti mokantį gydytoją periodontologą Algirdą Puišį dantų implantų sriegimo kabinete,kad pacientų šypsenos veiduose neprarastų emocinio ryšio smegenyse esančioje sensorinėje sistemoje,pamatę tikrąją daktaro plėšrūno sukurtą ledinę sveikatos problemų krušą. Gydytojas periodontologas Algirdas Puišys dantų implantacijos metu pažeidžia galvos smegenų sensorinės sistemos funkcionavimą ir visam gyvenimui "implantuoja" pacientui neįgalumą. Tegyvuoja reklamuojamos gydytojo plėšrūno Algirdo Puišio dantų implantavimo "pramogos" reklamoje "Straumann Lietuva",kuri yra patalpinta youtube platformoje,kai pacientai praranda emocijas ir adekvačios sąmonės pojūtį smegenyse. 🤔
@donatagataveckaite4406
@donatagataveckaite4406 3 ай бұрын
Čia daugiau kalbama apie iškrypėlius ir ligonius.Nors žinoma jie savęs tokiais nelaiko.
„Apie tave“: Kaip mes sabotuojame save ir savo santykius?
34:48
Žinių radijas
Рет қаралды 2,9 М.
WORLD BEST MAGIC SECRETS
00:50
MasomkaMagic
Рет қаралды 53 МЛН
Офицер, я всё объясню
01:00
История одного вокалиста
Рет қаралды 2,8 МЛН
"Apie tave": Paliktumo baimė: ką daryti?
33:27
Žinių radijas
Рет қаралды 4,4 М.
"Apie tave": Kaip rasti porą internetinėse pažintyse?
30:58
Žinių radijas
Рет қаралды 2,7 М.
"Apie tave": Kaip pastebėti ir atremti psichologines manipuliacijas?
30:51