Августин Волошин (1874-1945): від шкільного вчителя до лідера держави

  Рет қаралды 682

Pedagogical Museum of Ukraine

Pedagogical Museum of Ukraine

2 ай бұрын

Августин Волошин (1874-1945) - видатний український педагог, учений, релігійний, культурно-освітній і громадський діяч, державник. Утім підґрунтям цієї багатогранної й різнобічної діяльності був саме його педагогічний талант, а центральне місце в його спадщині належить проблемам навчання і виховання.

Пікірлер: 18
@user-qt9ub4di8d
@user-qt9ub4di8d 2 ай бұрын
Дуже гарний приклад як формується лідер: отримання освіти, відстоювання власної позиції, демонстрація прикладу в діяльності, любов до своєї країни.
@pedmuzua
@pedmuzua 2 ай бұрын
щиро дякуємо за відгук!
@viktorijabondarenko9542
@viktorijabondarenko9542 2 ай бұрын
Визначна постать!
@pedmuzua
@pedmuzua 2 ай бұрын
так, дякуємо за відгук!
@PRO-cl5xj
@PRO-cl5xj 2 ай бұрын
Цікавий матеріал, дякую за такі просвітницькі відео
@pedmuzua
@pedmuzua 2 ай бұрын
щиро дякуємо!
@user-qw6mw8dn7k
@user-qw6mw8dn7k 2 ай бұрын
Вражає різнобічна діяльність А. Волошина. Він справді був лідером! А ще мене вразили його прозірливість і гострий аналітичний розум. Як державник, усвідомлюючи облудність комуністичних ідей і розвінчуючи радянську пропаганду, він у праці «Про шкільне право будучої Української держави» (1942) пише: «Взагалі система комунізму вбила в людях ідейність і понизила до нечуваної перед тим міри і саму продукцію. Багата земля України зажила за радянської системи роки голоду, що винищив мільйони населення. Колективні господарства витворили нові типи безправних і голодуючих рабів... Уряди Совєтів вибудували славну на весь світ над Дніпром електричну гідроцентралю, поставили великі фабрики на вироблення літаків, панцерних возів і т.д.; тим своїм поступом і хваляться, але правдивим є лише поступ культури, а техніка є лиш частина культури, яка і за свої досяги дякує духовності людини; ця духовність проявляється в науках, в мистецтві, в цивілізації, а передовсім в моральності. Два протилежні приклади Америка і Совєтія показують, що головною умовою культурного поступу є свобода культурної праці. Як повітря є конечно потрібне для дихання, так і свобода до вільного відсвіжування кровообігу культури».
@pedmuzua
@pedmuzua 2 ай бұрын
дякуємо за цікавий відгук!
@user-qt4rh5bx7c
@user-qt4rh5bx7c 2 ай бұрын
Приватний сиротинець… сімейні будинки… пам‘ятаю дискусію на сотрінках у фейсбуці… знищувалося все украінське…
@pedmuzua
@pedmuzua 2 ай бұрын
дякуємо за відгук!
@user-yi1pn4wt1e
@user-yi1pn4wt1e Ай бұрын
чому такі погані наголоси???
@pedmuzua
@pedmuzua Ай бұрын
дякуємо за відгук. це тому, що озвучено штучним інтелектом, який ще не досконало володіє українською.
@lubakrasina3577
@lubakrasina3577 Ай бұрын
Великий педагог Августин Волошин і героїчна Доля. Жахливе озвучення, що ведучий і голос - не належать одній людині, неприродне звучання. Тим більше, що українці не кажуть на навчальний заклад - заклАд, диктори мають знати правильні нАголоси.
@pedmuzua
@pedmuzua Ай бұрын
Дякуємо за відгук! Відео озвучено штучним інтелектом, який поки що не досконало володіє українською. Ведучий також згенерований штучним інтелектом. Врахуємо Ваші зауваження у нашій подальшій роботі.
@lubakrasina3577
@lubakrasina3577 Ай бұрын
@@pedmuzua а жива людина не могла озвучити? там ще є проколи крім цих наголосів
@MmmK-uz3tf
@MmmK-uz3tf Ай бұрын
Соромно за працівників музею, що не знайшося нормальної людини, яка би нормальним голосом озвучила таке важливе відео. Слухати неможливо, мертва мова
@pedmuzua
@pedmuzua Ай бұрын
у нас працюють нормальні люди. між іншим, за мізерну зарплату. і нам не соромно. соромно писати такі відгуки на роботу кількох людей, які писали текст, підбирали ілюстративний матеріал, працювали зі штучним інтелектом, за допомогою якого згенеровано аватар, який, справді, не дуже досконало володіє українською мовою. а загалом: неможливо слухати - не слухайте. самостійно зробіть відео і насолоджуйтесь правильною вимовою.
@MmmK-uz3tf
@MmmK-uz3tf Ай бұрын
@@pedmuzua я проти змісту відео нічого не маю, саме тому й болить, що таку надважливу цікаву роботу майже повністю нівелює озвучення, а мізерна зарплата не може виправдовувати, щоб співробітники не могли самі озвучити, звичайні репортажі ведуть звичайні журналісти і виходить номально. А ви злякалися чи пошкодували пів дня для запису? Для чого псувати гарну роботу ложкою дьогтю. Я написала для того, щоб ви зрозуміли ваші проколи. і їх не повторювали, а не для того, щоб ви виправдовувалися. Виправдовуватися будете своєму начальству, а з наших коментів краще було би зробити правильні висновки на подальші відео. Ви ж хочете, щоб відео слухали, раділи, пропонували іншим? щоб відео й інформація були для позитиву, а не для галочки. Це називається "вміла готувати, та не вміла подавати". Ви ж несете людям КУЛЬТУРУ ! КУЛЬТУРУ! КУЛЬТУРУ ! Можу так само сказати навзаєм: не подобається мізерна зарплата - ідіть на другу роботу. де плятять більше. Але тут, саме тут у просторі КУЛЬТУРИ, ВСЕ НЕОБХІДНО РОБИТИ ЯКІСНО!
Петро Мельников "На допомогу батькам сліпої дитини" (1948)
7:52
Педагогічний Музей України
Рет қаралды 387
ВИРУСНЫЕ ВИДЕО / Виноградинка 😅
00:34
Светлый Voiceover
Рет қаралды 7 МЛН
ЗРЯ Я 24 ЧАСА СТОЯЛ НА ГВОЗДЯХ! #нонале
00:35
Ким був Августин Волошин для Закарпаття?
3:14
Суспільне Ужгород
Рет қаралды 3 М.
Кіт, на ім'я Room 8, який ходив до школи 15 років
4:06
Педагогічний Музей України
Рет қаралды 428
Педагогічна діаспоріана: періодика
7:06
Педагогічний Музей України
Рет қаралды 4
Тарас Шевченко у шкільному музейництві України
7:52
Педагогічний Музей України
Рет қаралды 549
Cтепан Руданський (1834-1873), поет і лікар
5:08
Педагогічний Музей України
Рет қаралды 840
Інкунабули - книги, які не кожен зможе прочитати
7:12
Педагогічний Музей України
Рет қаралды 759
ВИРУСНЫЕ ВИДЕО / Виноградинка 😅
00:34
Светлый Voiceover
Рет қаралды 7 МЛН