дякую за корисну інформацію українською. І за якість теж
@prodiabet3 жыл бұрын
Дякую за відгук. Нові сюжети - щотижня. Вдячний за поширення!
@ВасильВласюк-м4м2 жыл бұрын
Вік лапко
@vasylseredniy14779 ай бұрын
Дякуємо.
@prodiabet9 ай бұрын
Я Вам дякую за перегляд та увагу до проблеми діабету. Здоров'я!
@MiriMany3 ай бұрын
Діабет! П'ю ДУЖЕ багато Коли Зеро. Маю кубики і талію 80см (і жму я зараз 150). Рахую БЖВ (зараз ~ 230/80/230) кожен день! Мені трохи надоїли ідіоти, які розповсюджують міфи про те, що підсолоджувачі щось там роблять із рівнем глюкози чи інсуліну в крові! Одного грама підсолоджувача в дволітровій пляшці просто недостатньо для видимої зміни глюкози чи інсуліну! Я навіть з одним таким парі заключав: замір інсуліну в крові натще, відразу п'ю 0.5 коли та через 15-20 хв повторюю аналіз; на наступний день те саме, але із Колою без цукру. Очевидно, що рівень інсуліну після Коли Зеро не змінився! PS Можите видалити мій коментар, а можете провести такий самий експеремент! PPS Цілком солідарний з приводу продуктів із мальтодекстрином, найгірше, коли на них пишуть "без цукру"!!!
@АннаШвачко-п3е3 жыл бұрын
Добрий день! Скажіть, будь ласка, чи безпечні такі цукрозамінники, як сиропи, наприклад рисовий, сироп топінамбура, сироп агави?
@prodiabet3 жыл бұрын
Добрий день! Раджу не вживати жоден з названих при 2-му типі діабету взагалі. Як і мед, наприклад. Містять багато фруктози.
@АннаШвачко-п3е3 жыл бұрын
Дякую
@АнтонинаКашкина-с3ч2 жыл бұрын
Так подскажите же пожалуйста какой же подсластитель употреблять вы посоветуете .
@prodiabet2 жыл бұрын
Стевія екстракт, еритрітол, алюлоза та їх комбінації. Здоров'я!
@ОленаНагорна-м3д3 жыл бұрын
Донечка захворіла на діабет у 3 роки.Перепробували багато замінників але їй нічого не подобалось крім листя стевії. Зараз їй 17 років замінників не вживає але інколи вживає мед. Розкажіть будьласка про мед.
@prodiabet3 жыл бұрын
Донечці - гарних цукрів!
@prodiabet3 жыл бұрын
Коротко про мед. Склад: Фруктоза: 38,0 % Глюкоза: 31,0 % Сахароза: 1,0 % Вода: 13,0-20,0 % Інші цукри: 9,0 % (мальтоза і таке інше) Зола: 0,17 % Решта: 3,38 %, в якій є щось корисне. Думаю, Вам і так зрозуміло, що мед - то не наше. Звісно, його можна компенсувати інсуліном. Але, чим більше солодке, тим важче передбачати дози, чи не так?
@ВаляБевз-м4ш Жыл бұрын
Чому говорите загадками,кажіть прямо,що їсти
@prodiabet Жыл бұрын
Ніяких загадок 🙄. Є окремі сюжети із принципами та раціоном.
@igorgv1007 ай бұрын
А що не так з сукралозою? Глікемічний та інсуліновий індекси у неї на нулі...
@prodiabet7 ай бұрын
Є рекомендації її обмеження додавання в гарячі страви. Еритритол також спочатку вважався абсолютно безпечним. Погугліть останні дані. Мій вибір - стевія. Натуральний 97% екстракт. Здоров'я!
@igorgv1007 ай бұрын
@@prodiabet - щось я не можу ці рекомендації знайти. У випічку, наприклад, додавати сукралозу дозволено... Можете надати посилання на них?
@ВасильОстапко6 ай бұрын
А я вам дякую за інформацію і її подання! Чітко і приємно вас слухати! Ви молодець! Підписуюся на вас!!!❤❤❤