С интересом слушала продолжение сегодня. Танюша ,ты была и есть наша отдушина. ❤
@amomaromar71623 ай бұрын
Не ниємо!!! Правильно ❤ Любимо Ордон🇯🇴💚 Танєчка(вибачаюсь за фомільярность) ви на всю аудиторію озвучили мої слова😊 Дівчатка,прислухайтесь до пані Тетяни👍🏼💪🏼
@amomaromar71623 ай бұрын
Кінцівка 🔥🤣👏🏼🤤
@tatimango84463 ай бұрын
Я в захваті від Тетяни 🤩 в наступний свій набіг в Йорданію сподіваюсь напроситись на філіжаночку кави 😉
@tatianatcibinoga59773 ай бұрын
Обов'язково зустрінемося і вип'ємо каву.❤
@katrusyapan3 ай бұрын
Стосовно вислову "Все, що не робиться - усе робиться на краще" Про це навіть в Корані написано Сура 2. Корова, 216-й аят. Аллах знає, а ви не знаєте.... Аллах знає те, чого не знають люди, і тому вони повинні змиритися з Його... Він краще за вас знає, ніж все завершиться.
@Nepovtorni3 ай бұрын
Я все-таки відкопала звідки пішов цей вислів😅 Французький філософ 18 століття написав книгу «Кандід, або Оптимізм». У цьому прекрасному і нескінченно чудовому творі Вольтер висміює, крім іншого, метафізику, особливо оптимізм Лейбніца, квінтесенцією якого можна вважати відому цитату: «Усе на краще в цьому кращому з світів». У філософській повісті французького філософа два основних персонажа - Кандид і його вчитель Панглосс. Повість побудована так, що на героїв звалюється багато всяких пригод і випробувань, але Панглосс ніколи не сумує і постійно повторює: «Все на краще». Він говорить це навіть тоді, коли залишається без ока в результаті пригод.