No video

Львів. Вулиця Степана Бандери | Нехай говорить проектант

  Рет қаралды 24,966

Андрій Білий

Андрій Білий

Күн бұрын

Пікірлер: 377
@yaroslav_holub
@yaroslav_holub 3 жыл бұрын
Те що проектант погодився на таке відео вже означає, що йому не байдуже. Це хороший знак. Все ж є зауваження і було б супер наступні проекти виконувати без "переробок" і активної участі громадських активістів. Дякуємо за цікаве відео!
@AndriyBilyy
@AndriyBilyy 3 жыл бұрын
Йому точно не байдуже. І ви собі не уявляєте скільки треба було зусиль, щоб Бандери була не такою як Мечникова чи Городоцька, чи Стуса І це точно через готовність проектантів
@steelloki8453
@steelloki8453 3 жыл бұрын
@@AndriyBilyy якось він хвилюється. Таке відчуття що в нього ноги трусяться від страху
@stone7768
@stone7768 3 жыл бұрын
Всі хто любить автентичну бруківку потім відповідно міняють автентичні вікна на пластикові)
@user-zr1vr6tv8r
@user-zr1vr6tv8r 3 жыл бұрын
лицеміри срані)
@AlexandrO1111
@AlexandrO1111 3 жыл бұрын
Для чого взагалі паркан навколо політехніки? Можна демонтувати його і все.
@sviatoslavzalishchuk5719
@sviatoslavzalishchuk5719 3 жыл бұрын
Боюсь що керівництво вузу все ще мислить категоріями "режимних об'єктів", які треба зачиняти наніч і патрулювати - аби не шось раптом. В території є шалений потенціал як і в ролі громадського простору, так і як пішоходний і велотранзит в напрямку церкви Юра та парку Івана Франка. Вул. Архітекторська могла б теж бути пішохідною, зробивши перші поверхи доцільними для комерції і кафешок з літніми майданчиками.
@AlexandrO1111
@AlexandrO1111 3 жыл бұрын
@@sviatoslavzalishchuk5719 пів міста режимних непрохідних об’єктів
@nataliyameshkova7809
@nataliyameshkova7809 3 жыл бұрын
повністю підтримую. місто має бути відкритим для погляду.ніби розширювати масштаб у вузьких місцях. пленер. а у нас все позагороджують ніби ми стадо овець чи баранів щоб пильнувати щоб не розбіглись.
@AlexandrO1111
@AlexandrO1111 3 жыл бұрын
@@nataliyameshkova7809 проблема навіть не в оглядовості (хоча і це має бути), а в мобільності і зв‘язності територій
@nataliyameshkova7809
@nataliyameshkova7809 3 жыл бұрын
@@AlexandrO1111 спочатку естетика а потім функціонал. зв'язність... не чула. скоріш перетікання одного простору в інший без бар'єрів і огороджень.
@Roman_H7
@Roman_H7 3 жыл бұрын
Як і багато інших людей, я вважаю, що дрібниці, це дуже важливо. В загальному, ремонт зробили добре але увагу до деталей, потрібно розвивати. Дякую за відео.
@oleh_oleh_o
@oleh_oleh_o 3 жыл бұрын
Ну нарешті адекватний коментар ))
@Andrew_Andrew2023
@Andrew_Andrew2023 3 жыл бұрын
Відкрита частична Бандери вийшла просто шикарно!!!Одна з Топ!!!
@AndriyBilyy
@AndriyBilyy 3 жыл бұрын
Мені теж дуже подобається!
@user-ri8yz6do7t
@user-ri8yz6do7t 2 жыл бұрын
@@AndriyBilyy дома во Львове в центре хоть покрасте, а то виды обшарпанности, Прага, Краков архитектура в отличном состояний, а во Львове бардак
@YaroslavWolovets
@YaroslavWolovets 3 жыл бұрын
Дякую за влог. Щодо облаштування сходів до Головного корпусу Львівської політехніки: Як на мене багато шуму з нічого. Стверджую, що вся територія ЛП ще досі не пристосована для маломобільних осіб (а їх як студентів у ЛП все більшає). Через те облаштування цих сходів можна вважати як тимчасовий захід, який буде врахований при переплануванні всієї території Головного корпусу ЛП в майбутньому із врахуванням вищезазначеного.
@oleksii.malovanyi
@oleksii.malovanyi 3 жыл бұрын
Супер-круте відео - цікаво бачити інсайти зсередини, як (і чому) воно те все робиться - дякую!
@lucaspulsar
@lucaspulsar 2 жыл бұрын
Дякую за відео! Прекрасний діалог, хороші питання - адекватні відповіді.
@romanpanasiuk8910
@romanpanasiuk8910 3 жыл бұрын
Львів крутий, мрію жити в такому місті)
@TheOtamanUA
@TheOtamanUA 3 жыл бұрын
Львову ще треба спішити щоб бути крутим. Ще багато роботи!
@user-jh4vy4bn1b
@user-jh4vy4bn1b 3 жыл бұрын
Дуже гарна вулиця! Мобільна.
@starterstarter2650
@starterstarter2650 3 жыл бұрын
З приводу пішого маршруту з вокзалу в центр: я був з родичами у Львові тиждень у серпні цього року, так ми вже тоді йшли пішки з вокзалу до центру! Не дуже зручно було бо ще в процесі реконструкція, але там де вона фактично вже було завершена ходити було одне задоволення! Тиха, приємна вуличка! Єдине серйозний мінус - вулиця стане дуууже шумною після того як запустять машини ((
@fw4550
@fw4550 3 жыл бұрын
Проектант на все отвечает , как оправдывающийся студент. Стало лучше , но не идеально сделано - факт. За такую частоту видео лайк ! Жду видео по развязке , депо на Сахарова
@PrystupaPaul
@PrystupaPaul 3 жыл бұрын
так є вже ж відео про той вузол, з варіантами які розглядали і варіантом яким буде вузол швидше за все
@fw4550
@fw4550 3 жыл бұрын
Перепрошую тоді. Пошукаю
@PrystupaPaul
@PrystupaPaul 3 жыл бұрын
@@fw4550 kzbin.info/www/bejne/l361h6Rvq8SHlZI
@llltorm6008
@llltorm6008 3 жыл бұрын
@@PrystupaPaul та також бачив це відео, але тут сказано що скоріш за все вітовського робити наступного року не будуть, чи розвязка до неї не рахується?
@fw4550
@fw4550 3 жыл бұрын
Посмотрел. Очень круто , если так все будет. А уж про трамвай аквапарк - площа рынок просто нет слов , если осуществят.
@devops9506
@devops9506 3 жыл бұрын
Трамдорпроект має відійти у минуле, де йому і місце. Настільки скомпрометованої проектної організації з такою довгою історією жахливих проектів напевно нема. Є набагато сучасніші і відповідальніші проектанти. Чим більше я слухаю цього пана, тим більше розумію, чого в Трамдорпроекта такі проекти... "Ми вважали, що крім студентів ніхто ходити не буде..." Він реально з машини чи з свого бюро напевно не вилазить :facepalm: "Не, Андрііч, це було б складно", просто жесть. Ну да, зробити ідіотську Городоцьку, з якої чим швидше хочеться втікти дійсно просто.
@MykolaKML
@MykolaKML 3 жыл бұрын
Шановний Я не захищаю пана Чернешова яки вже 30-40 років вруки окрм печатки і ручкою підписів нічого не проетквав особисто. Перед ти як наїжджати на проектанта спочатку сапі побудьте ним. Особливо в наших умовах. Коли на проект який треба робити 9-12 місяців дають максимум 6-місяців. Ціна береться мінімальна. Інженерний , проектанськська праця зовсім не цінується. Знаєте я по молодості після інституту, теж думав що "вумний" а всі дурні. Але коли побував вшкурі від монтажника ->інженера налаштувальника і проектанта. Бо то що досвідчений роботяга може виправити "колізії" проекту за півгодини дві, інженер (виконавець) намалює на папері за день два. То проектанту потрібно мінімум 10-дів(два тижні), а інколи пару місяців. Причина проста БЮРОКРАТІЯ. Любі зміни в проекті треба в нести в десятку листів причому відповідно до нормативів, а не просто побажань, далі їх затвердити. Простий приклад для того щоб перенести каналізаційний люк на один метр в сторону, бо там хочуть посадити дерево. Спочатку внести зміни в "генеральний план", потім в план комунікацій. Далі змінити конструктивні креслення, відомості матеріалі і звісно в нести в кошторис. Також ці зміни затвердити в водоканалі, та інших зацікавлених організацій (обленерго, облгаз ...). І вкінці затвердити в замовника. При цьому виникає один нюанси "зміна в кошторисі" тут коли це державна організація починається фінансові "проблемки". Кошторис затверджений на рівні виконкому та інших контрольних інстанції. Мені відомий факт як проти начальника електроцех львівської ТЕЦ на Пересонківці відкрили кримінальну справу чому він замість восьми люстр відповідно до проекту і кошторису повісив всього сім. Хоча він цієї "восьмої" люстри не отримував на складі бо її не було де вішати. За рік "розслідування кримінального злочину", так як він люстру собі не взяв і вона далі лежала на складі, його всього навсього наклали штраф 1700 гривень. Вартість люстри , це ще 2008 року була 600 гривень. От такі бувають випадки.
@devops9506
@devops9506 3 жыл бұрын
@@MykolaKML Повністю розумію всі ці перелічені нюанси з бюрократією, строками, бюджетами, та багато іншим. Але якщо Ви трохи детальніше проаналізуєте мої коментарі, та коментарі інших, Ви побачите, що основна маса критики про продуманість і пропрацювання елементів в нових проектах вулиці. Городоцька та решта вулиць, які робились під Євро 2012 можна ще якось зрозуміти, тому що робилось наспіх і такий тоді час був. Але ж зараз все змінилось, стандарти виросли і проекти вулиць, як і їх елементи ускладнились. А дивлячись на ваші (Трамдорпроекту) проекти видно, що ви далі оперуєте все тими самими старими підходами. На мою думку, саме тому далі продовжують виникати безглузді елементи на кшталт здоровезного пандусу біля Політехніки, і зникати інші сучасні інфраструктурні елементи. Для мене це ознака того, що у проектанта(ів) дуже вузький професійний кругозір. І ще на початкових етапах проектування не відбувається продумування того, як люди будуть користуватись оновленою вулицею. В нас досі спершу думають, як найкраще зробити машинам, а все решта по залишковому принципу.
@MykolaKML
@MykolaKML 3 жыл бұрын
@@devops9506 ПЕРШЕ - Я не представник дуть якої "професійної" проектної організації, тим більше Трамдорпроекту. Хоча свого саму в 2008 хотів пити робити в одну з них і навіть ходив на огляди, но не сталось. Працював в проектному відділі однієї з середніх електричних фірм, цілих 5+ років. Потім фірма склеїла ласти і я знов став головним фахівцем з налагодження електрообладнання. Але в попередній фірмі і в теперішній мені окрім проектування еклектичного обладнання (схем) приходилось проектувати і будівельні конструкції, естакади, кабельні тунелі і закриті підстанції. І до любої роботи я відношусь прискіпливо вивчаючи та враховуючи всі можливі нюанси. Особливо коли я перед цим цією темою (роботою) не займався взагалі. Мене навіть за це, недолюблює начальство бо за надо "довго" роблю проєкт і можу кілка раз "кардинально" змінити якщо мені в ньому щось не подобається. Ще часто на мої зауваги не звертають уваги, або категорично проти з двох причин. "А" - це бабки - здорожчання проекту. "Б" - ті самі норми/стандарти по яким я маю робити. ДРУГЕ - що до підходів проектування. Я сам є "новатор" і прихильник новітніх підходів, такий в мене характер. Але я також сповідую здоровий консерватизм і коли щось старе працює то немає чого змінювати, або до цього треба підходити більш продумано. Приклад тогож "пандусу" на вході до Політеху, де я вчився. Тут є дві крайності одні вважають тільки пандус, інші тільки сходи як це зараз реалізовано. Але кожний варіант має свої позитивні і негативні моменти. Сходи особливо коли вони мають високі сходинки є не придатні для "маломобільних" людей. Але і пандуси навіть з нормативним ухилом мають свої недоліки, особливо в зимовий час коли на них ожеледиця. Добре пам'ятаю, як на початку 90-тих зимою ходив через цей парадний вхід в Політех. Тоді жодних сходів не було, а був плавний ухил приблизно з середини клЮмби аж до проїзної частини вул. Степана Бандери (тоді ще улІца мІра). Так я багато разів падав на гарні ковзанці яка там була. Також регулярно падали "старенькі професори" за яких тут ратують. Тому коли прийшла команда нового ректора, вони переробили центральний вхід і зробили сходи, замість спуску (пандусу). Так найліпшим варіантом є поєднання паралельно пандусу і сходів, зрозуміло не так як то зробили на вул. Личаківскій це теж бздура. Тай до теперішні сходи не ідеальні, замала ширина сходинок має бути ширшою, як в нелюбимих "урбаністами" совіцких підземних переходах. тут вже зрозуміло основною причиною "оптимізації" була "економія" на граніті.
@leonidavkhimenko2339
@leonidavkhimenko2339 3 жыл бұрын
Дякуємо щиро за Вашу працю і правду !
@user-su5kf6jf4t
@user-su5kf6jf4t 3 жыл бұрын
Чорт в деталях. Деталі важливі, показують ставлення до виконання
@andriirozhylo3578
@andriirozhylo3578 3 жыл бұрын
Круто! Дякую всім учасникам від активістів до виконавця за цей шматочок Європи.
@K.M.I
@K.M.I 3 жыл бұрын
Після цього ролика я розумію, що пора дійсно робити рейтинги проектантів за якістю їх роботи, тоді з часом будемо знати потенційну якість отриманого від їх діяльності проекту хоча б, те ж саме потрібно і для підрядників робити.
@kengat1637
@kengat1637 3 жыл бұрын
Ну, ідея не те, щоб погана~ Але головне, щоб оцінки та рейтинг не виставляли жильці та випадкові люди, бо їм тільки побільше бруківки та паркувальних слотів треба..
@K.M.I
@K.M.I 3 жыл бұрын
@@kengat1637Ну про це мова взагалі не йде, рейтинги повинні давати профі з освітою та розумінням справи, можливо вже з ім'ям.
@Bohdanchyk
@Bohdanchyk 3 жыл бұрын
@@K.M.I ага, так як уже дають офіційні відгуки за виконані роботи підкуплені райадміністрації 😄👍🏻
@K.M.I
@K.M.I 3 жыл бұрын
@@Bohdanchyk Ну це повинні бути незалежні члени комісії , наприклад, з громадських організацій.
@yaroslavdei8820
@yaroslavdei8820 3 жыл бұрын
Тобто висадка дітей ? Там велосмуга!!! Яка ще висадка? Я пропоную там зробити велостійки для парковки велосипедів, якраз там вписується.
@ua7890
@ua7890 3 жыл бұрын
проектант який не знаэ ПДД чудова країна можливостей...
@DIMADIMA-dj1hd
@DIMADIMA-dj1hd 3 жыл бұрын
Вони просто не подумали, що по велосмузі велосипедисти їздитимуть. А подумати - було б занадто складно.
@aelfwynnx
@aelfwynnx 2 жыл бұрын
@@ua7890, в межах міста дозволено зупинку
@ua7890
@ua7890 2 жыл бұрын
@@aelfwynnx ні, не дозволено тому велосмугу відлкремлюють БІЛОЮ ЛІНІЄЮ НА НЕЇ ЗАЇЗДЖАТИ НЕ МОЖНА, А ЗНАЧИТЬ І ЗУПИНЯТИСЬ в голові зовсім пусто...
@bobybob2331
@bobybob2331 3 жыл бұрын
Андріїч, дякую за відео)
@AndriyBilyy
@AndriyBilyy 3 жыл бұрын
)))
@scifi85
@scifi85 3 жыл бұрын
Про надмірну критику і чіпляння до деталей - це особливості місцевого менталітету. Але воно насправді дає свої плоди. Далеко ходити не треба, жителі сусідніх Тернополя чи Чернівців про таке тільки мріяти можуть на даний момент.
@AndriyBilyy
@AndriyBilyy 3 жыл бұрын
Активність - це добре Єдина проблема, коли за дрібними зауваженнями втрачається загальна картина
@artemzatula7197
@artemzatula7197 3 жыл бұрын
Виходячи із того, що я бачив у Тернополі, то думаю, що мешканці цих міст навіть не усвідомлюють, що може бути якось інакше, ніж перекласти рівний асфальт і додати по смузі в кожен бік.
@II-gb2sh
@II-gb2sh 3 жыл бұрын
Все супер Але що будемо робити з торговцями з села якi продать свої продукти з землi Вони ж захватят цей простiр коло костелу. Вони до ремонту захватили. Та зараз пiд час ремонту їх бачу там тих торговцiв.
@devops9506
@devops9506 3 жыл бұрын
Щось ані поліція, ані муніципали не можуть цю торгівлю перемогти. Вона зникне лише тоді, коли люди перестануть купувати у цих торгашів. А це станеться дуже не скоро. І там не тільки торгівці з села, а ще продавці всякого мотлоху зі смітників. Корінь проблеми лежить в зубожінні і маргіналізованості певних верств населення. Це системна проблема.
@yurak3120
@yurak3120 3 жыл бұрын
@@devops9506 та там вже більшість перекупщиків тусуються... якби не паркан навколо костелу (я мрію що його колись таки демонтують) то ті торгаші вже б і під стінами храму розклались...
@II-gb2sh
@II-gb2sh 3 жыл бұрын
@@devops9506 Я бачив як там полiцiя кожного дня ганяє їх но тiльки полiцiя вiдiйде вони знову тут як тут.
@assanndzhswarovski9321
@assanndzhswarovski9321 3 жыл бұрын
О, тих торгашів спробуй вигнати. Ніколи не купував товар з підлоги. Всі закривають очі на це. Люди продають типу товар, без жодних дозволів, сертифікатів. Прикро те, що вони не платять податки.
@TheOtamanUA
@TheOtamanUA 3 жыл бұрын
Нехай йдуть на проїзджу частину продавати, там пройти немає де! Метер прохідної вулиці це не базар! Виставити великий штар і більше не захочуть але перед тим запропонувати на якійсь бічні вуличці продавати як мінімум а ще краще без оплатне місце на базарі.
@roduLubienieckih
@roduLubienieckih 3 жыл бұрын
Дякую за чудове відео і за якісне інформування ! Не знаю в Україні аналогів такої якісної реконструкції вулиці. Бажаю успіхів в наступних проектах .
@AndriyBilyy
@AndriyBilyy 3 жыл бұрын
Дуже дякую за добрі слова!
@пізда_москалю
@пізда_москалю 3 жыл бұрын
До якості робіт які були зроблені на пекарській,цьому підряднику як до місяця пішки.для підрядника на пекарсткій нові гранітні бардюри ставити виявилось не дорого,а для онуру чомусь дуже дорого.та і все зроблено рукожопно.
@oleh_oleh_o
@oleh_oleh_o 3 жыл бұрын
Підрядник тут яким боком? Які йому бордюри сказали ставити такі і поставив
@пізда_москалю
@пізда_москалю 3 жыл бұрын
@@oleh_oleh_o а хто йому це сказав ?
@oleh_oleh_o
@oleh_oleh_o 3 жыл бұрын
@@пізда_москалю ви як дома ремонт робите то вам майстри плитку вибирають чи ви самі ?
@пізда_москалю
@пізда_москалю 3 жыл бұрын
@@oleh_oleh_o тут різниця що на плитку гроші з кішені мої особисті йдуть ,а підряднику з бюджету ,
@SolevoyVezdehod
@SolevoyVezdehod 3 жыл бұрын
@@пізда_москалю так бюджет це і є "Особиста кишеня" міста)
@rostyslavyeromchenko
@rostyslavyeromchenko 3 жыл бұрын
Особисто мені дуже сподобався результат. Приємно там ввечорі прогулятися, бо рівне покриття, відсутні на шляху бордюри, лишили більшість дерев, є місцями натуральний камінь та все вілому виглядає сучасно. Хоча є пустирі де пасувало би додати дерев, але не предбачені лунки. А ще видається що ті нові жовті плитки занадто рельєфні, можливо найреьєфніша в світі, бо на більшосі фотографій в пошуку "Tactile Paving" висота малюнку втричи менша.
@devops9506
@devops9506 3 жыл бұрын
Проектант: "Я противник паркувальних стовпчиків, бо вони забирають певну красу вулиці", а припарковані корчі на клумбах і тротуарах не забирають красу вулиці?! XD "Я був дуже здивований побачивши припарковані машини на тротуарі" )))) Блін, та цього дядьку можна на цитати розбирати )))
@stone7768
@stone7768 3 жыл бұрын
Стовпчики не треба, треба поліція, яка буде бити дубінкою по вуху паркулям. Штрафи теж не треба, бо це дуже тягомотно і довго. Цоколі будинків треба привести в порядок, тепер вони контрастують з новим тротуаром. Бруківку треба було дрібну класти для зменення шуму. Будь яка бруківка через 10 років попливе і будуть ями, горби. А краще закрити частину вулицю від авто.
@stone7768
@stone7768 3 жыл бұрын
Тактильну плиику краще б поклали сіру, а не жовту
@stone7768
@stone7768 3 жыл бұрын
Коли зроблять дорогу Антоновича, Упа? Там величезні проблеми. Одночасно роблять всякі пекарські, болгарські, кастелівки, бо там живуть богаті люди.
@llltorm6008
@llltorm6008 3 жыл бұрын
​@@stone7768 ну знайшовши інформацію "Срок службы" асфальта бетона і бруківка асфальт 7-10років тільки легкові, бетон 7-10 років, ще +вантажі, бруківка "пешеходные нагрузки, изредка легковой транспорт" 20-30 років
@ua7890
@ua7890 3 жыл бұрын
він наче перший раз на вулицю вийшов
@namirGO
@namirGO 3 жыл бұрын
Дякую за цікавий випуск успіхів вам у майбутніх проектах!
@ProstoAndrik
@ProstoAndrik 3 жыл бұрын
мені цікаво як з'єднають велодоріжку бандери і коперника, ну дуже цікаво...
@zheka2223
@zheka2223 3 жыл бұрын
Ну реально люди, чому ви такі злі, щоб бачити контраст потрібно оновити в пам'яті і автомобілістів і урбаністів вулицю до реконструкції. Ті проблеми, які виявляли і вирішували у процесі, це дрібниці порівняно з тим, яка робота зроблена))
@devops9506
@devops9506 3 жыл бұрын
Та ніхто не злий. Просто в нас стан більшості вулиць настільки жахливий, що зробити краще, ніж було дуже просто. Перекласти бруківку і перестелити асфальт. Але хіба на страшне минуле треба орієнтуватись і порівнювати? Напевно все ж таки дивитись на якісні проекти і підходи і робити так само, або ще краще (чого і вимагали всі, хто критикував).
@zheka2223
@zheka2223 3 жыл бұрын
@@devops9506 Я ж не проти критики. На минуле немає бажання орієнтуватись і як на мене це не зовсім орієнтир. Просто об'єктивне дякую і тим хто конструктивно критикував, і тим хто виконував, проектував і долучався до цього проекту. Деколи потрібно обернутись, подивитись який шлях пройдено. І тут ж не просто краще ніж було тут інший підхід, з заміною комунікацій, зі збереженням озеленення і загалом самої атмосфери вулиці. Тому я тільки за конструктив, але є діячі які переходять на особисті образи проектувальника, виконувача реконструкції, на мою думку це не припустимо((
@oleh_oleh_o
@oleh_oleh_o 3 жыл бұрын
@@zheka2223 вже не кажучи про те що даний рівень проектування/ виконання практично недоступний для більшості міст України
@TheOtamanUA
@TheOtamanUA 3 жыл бұрын
Не будемо кожного року переробляти і якщо вже зібрались робити то мабуть перш завсе має бути хороший з деталями пророблений проект а тоді надійни підрядник який вміє якісно і швидко виконувати роботу
@zheka2223
@zheka2223 3 жыл бұрын
@@TheOtamanUA Я не говорив, що це не має бути якісно, але все неможливо продумати, враховуючи те , шо знань недостатньо, а запросити закордонних проектантів і підрядників ми не можемо нажаль чи на щастя. Маю надію з кожним наступним проектом якість виконання робіт буде покращуватись.
@ifurlet
@ifurlet 3 жыл бұрын
Першим гляну черговий чудовий випуск урбаністичного влогу? 😀
@FixingAndFlipping
@FixingAndFlipping 2 жыл бұрын
20 років тому я вивчився на геодезіі в політесі, переіхав в штати і пропрацював інженером-будівником 10 років. Займався саме таким будівництвом. Хочу скаати що такі проблеми виникають у всіх: затримки, недочоти проектувальників, будіники які не знають як трубі прокладати і т.п. Кошт будіництва зростає в рази. Бажаю львівянам набратись терпіня. Попутньо міська влада має змусити Політех зробити пандуси побоках тих сходів. Забрати паркан і зробити нормальний довгий заізд.
@TomCro2022
@TomCro2022 2 жыл бұрын
Nice video....grettings from Zagreb Croatia
@artemzatula7197
@artemzatula7197 3 жыл бұрын
Здається, панові Андрію вдалося неможливе і ми таки побачили представника Трамдору.
@yuraderega5694
@yuraderega5694 3 жыл бұрын
стовпчики однозначно не потрібно ставити. Щоб не паркувались по тратуарах, необхідно на 2 тижня запустити евакуатор і зразу всі почнуть нормально паркуватись і додатково наповниться бюджет міста Стовпчики це якийсь відголос радянського союзу в сучасному виконанні
@AndriyBilyy
@AndriyBilyy 3 жыл бұрын
Це показник культурності водіїв Евакуаторів на все місто не вистачить
@yurak3120
@yurak3120 3 жыл бұрын
та фіг то поможе, все одно будуть знаходитись якісь лосі новачки... у нашого народу відбити бажання паркуватися де не попадя можливо відбити лише дебелим дрючком...по хребту...
@kengat1637
@kengat1637 3 жыл бұрын
А мені все ж здається, що можна було просто посадити кущі~ Водночас і зелене насадження, що виглядає красиво та і функція стовбчиків. Єдина проблема - потрібен постійний догляд Але то просто думки
@K.M.I
@K.M.I 3 жыл бұрын
Виправдовується проектант як може, але добре, що погодився на сюжет, чиновникам і підрядникам потрібно вчитись політиці публічності і пояснювати провали та казуси, що спричиняють скандали. До речі, а Чернишев теж ніби участь брав у проектуванні чи ні? Якось контекст відео мені не дуже сподобався, оскільки було схоже на захист проектанта, а от щирості я не відчув так точно, все перевели у бік проблеми підпірної стінки та решти недопрацювань та планів. Спочатку проектант говорив та й підтвердив, що промах був у 25-27см, а потім з часом спростував, що все ок і це все політичний проект, наклеп, і все в одному відео.
@DIMADIMA-dj1hd
@DIMADIMA-dj1hd 3 жыл бұрын
В усьому винні автомобілісти. Їздять, ще й паркуються.
@K.M.I
@K.M.I 3 жыл бұрын
@@DIMADIMA-dj1hd Безперечно винні, бо знають, що там не можна паркуватись, а на платну парковку фіг хто хто хоче заїжджати, бо лінь пройтись чи заплатити гроші.
@DIMADIMA-dj1hd
@DIMADIMA-dj1hd 3 жыл бұрын
@@K.M.I шановний(на), а Ви хоч теоретично знаєте де є платна парковка? Я вже не кажу, щоб вона була вільною. Скільки наші дебільнуваті казнокради побудували (саме побудували парковок, а не відгородили частину громадського простору) за 30 років? Особисто я, коли мені треба десь біля ратуші, то паркуюсь або під Дністром, або в Форумі. Просто ближче можна навіть не шукати, хоч під знаком, хоч під паркоматом, хоч на тротуарі - швидше пішки дійти. Для мене не питання перейтись. Питання в тому, що наші хитромудрі зробили, щоб не було того хаосу.
@K.M.I
@K.M.I 3 жыл бұрын
@@DIMADIMA-dj1hd Знаю, велика є на залізничному вокзалі, чимало на околицях Львова, цього не достатньо, бо машин стає все більше і більше, чимала кількість людей хоче мати взагалі безплатні паркомісця, бо я тут живу говорять. Нема нормально врегульованого питання, як у Німеччині чи Нідерландах, де мати автомобіль це не дешеве задоволення і при покупці ти повинен подбати про місце паркування сам, звичайно у цих країнах добре розвинутий громадський транспорт, що стимулюється владою міст, у нас же велика частка пільгового населення, оплату за яких дотує місто, котре не завжди має кошти на такі проекти. Потрібно дешеве довготривале кредитування у великих розмірах, тому й хочемо у ЄС, проте тут є значні вимоги до прозорості та конкурентності механізмів роботи бюрократичної машини та судочинством, з чим у нас проблеми так і не вирішені досі.
@DIMADIMA-dj1hd
@DIMADIMA-dj1hd 3 жыл бұрын
@@K.M.I Чув, що в Нідерландах авто недешеве задоволення. А от в німців автомобільний рай. З їх автобанами - це країна для подорожей. Продумана транспортна інфраструктура. Купа авто і майже не буває корків. Все завжди їде. Хіба як ДТП. Всюди продумані і авто і велопарковки. Пункти пересадок з авто в автобуси, або щоб пересісти до колег, щоб разом далі їхати. А от коли в містечках по 200-300 тис. населення, бачиш табло, що на двох-трьох паркувальних зонах по 500-1000 вільних місць, то завжди згадуєш Львів... А податок за авто гольф класу... приблизно 100 євро на рік. І хочеш часом до чогось достібатись в них, і нема до чого. В плані транспорту вони ідеальні. Але не в усьому. Тому мене часто дивує сліпе прагнення в ЄС. Ми маємо запозичувати найліпше, а не лізти в Європу аби залізти. Тут велика проблема мігрантів. Злочинність місцями, мені здається, й українську переважає. Безхатченки Будапешту чи Парижу... А гляньте на Словаччину - друга Україна. Малі зарплати, шалені ціни, роздовбані дороги та обдерті будинки. Та радянські танки та гармати на постаментах. А Болгарія?!!! В 2012 році зарплата середня там 250-300долл!!! Згадайте українські зарплати на той час. Європа явно не економічний чи соціальний рай, але тут є інші цінності, про які ми в своїй бідності, нажаль просто забуваємо.
@drpainhunter
@drpainhunter 3 жыл бұрын
Не вистачає інформації про вертикальне планування, відведення та поглинання води. Скільки води озеленення поглинає? Скільки мережа водовідведення може опрацювати? Чи будуть калюжі та наскільки такі рішення надійні?
@MrMittellaufer
@MrMittellaufer 3 жыл бұрын
калюжі будуть однозначно. Скільки чого поглинає можна порахувати теоретично але по-факту теорія від практики відрізняється мінімум у два рази. Є багато факторів які будуть на це впливати. Це і час опадів і їхня кількість і наявність штучних перешкод і засміченість решіток та труб і заповненість труб і ще щось може непередбачуване вискочити.
@mykhailoherus
@mykhailoherus 3 жыл бұрын
Дякую за огляд! Тепер буду мати краще розуміння ситуації.
@yurii.lompart
@yurii.lompart 3 жыл бұрын
Дуже класна вулиця і нею просто одне задоволення гуляти. Були конструктивні зауваження, наприклад, незрозуміло чому всюди на переходах дрібна бруківка, а на перетині з Архітекторською і на перетині з Єфремова - груба бруківка. Так точно не має бути. А про бордюри - це вже придирка, бо насправді, дуже добре поставили бордюри. Ну і звісно, треба ставити стовпчики і підсилювати інспекцію з паркування.
@olehshyshkin310
@olehshyshkin310 3 жыл бұрын
Вайтбооорд .То любов) Шкода, що без сходинок не вийшло, але тепер хоча б ясно чому так зробили.
@AlexShutyuk
@AlexShutyuk 3 жыл бұрын
На правах критикана кривих бордюрів скажу - я говорив про те, що якби лише підрівняти їхні торці, то вже було би акуратніше і не було би кривих стиків
@devops9506
@devops9506 3 жыл бұрын
Розібрати паркани Політехніки? :D Не в цьому сторіччі точно ) Вони біля "кормушки" взялись перекласти тих декілька сходинок, аж з'явилась надія, що може мінімальний пандус зроблять, чи взагалі їх приберуть. А ні, все нормально, просто переклали як і було.
@AndriyBilyy
@AndriyBilyy 3 жыл бұрын
Там давно вже проситься весь паркан розібрати і зробити сквер доступний для всіх
@ochykysh
@ochykysh 3 жыл бұрын
Це не власність міста. Уявіть, що місто прийшло вам додому і розбирає ваш паркан...
@AndriyBilyy
@AndriyBilyy 3 жыл бұрын
@@ochykysh Університет державний. Ділянка - держвна Держава - це люди. Розумієте?
@devops9506
@devops9506 3 жыл бұрын
@@AndriyBilyy Саме так. Але, судячи з усього, у Політехнічного ректорату думка десь така сама як у Magnus Magus )
@rostar2000
@rostar2000 3 жыл бұрын
@@AndriyBilyy на пекарській біля ветеренарки таж історія з аварійним парканом із за якого довелось робити якісь додаткові укріплення та звужувати хідник щоб вмістити велодоріжку, кому цей паркан там потрібний? а так був би загальний простір, а не відгороджений город
@user-rd9mz1zh7o
@user-rd9mz1zh7o 3 жыл бұрын
Подібна ситуація з висотами є на з'єднанні Київської траси і траси на Луцьк в Малих підлісках. Там ОНУР зупинив роботи десь рік тому і так досі нічого не виправляється.
@TheOtamanUA
@TheOtamanUA 3 жыл бұрын
Пора міняти на нового підрядника бо вони захопили монополію і тепер слабо стараються або не зрозуміло чому вони так це роблять. Коли бачиш як це роблять в Європі або тій же Туреччині і в нас то явно відчувається сила різниця. І не зрозуміло чому так при тому що вартості робіт в нас не дуже нижчі.
@user-iv8sb1lh2u
@user-iv8sb1lh2u 3 жыл бұрын
Ви згадали про конкурси , вони будуть чи ні ?
@user-zr1vr6tv8r
@user-zr1vr6tv8r 3 жыл бұрын
Чого в Львові кладуть бруківку на дорогу? Вас незайобує жахливий шум?
@yurak3120
@yurak3120 3 жыл бұрын
жителі вулиці сказали що не зайобує)
@Dgenrias
@Dgenrias 3 жыл бұрын
Бруківка наше все! Ну а якщо не класти то вкрадуть)))
@Er3n_Jaeger_1
@Er3n_Jaeger_1 3 жыл бұрын
@@Dgenrias 😂 Євреї та Українці то вже один народ, сам я єврейського походження
@tatuyovich
@tatuyovich 3 жыл бұрын
7:30 зробіть ту стінку з габіонів їх можна складати в любі погодні умови, ващі схили з газонами будуть затоптані, бо переходи будуть далеко від виходу з Професорської , люди будуть лізти навпростець через зупинку в сторону Чупринки
@rostyslavyeromchenko
@rostyslavyeromchenko 3 жыл бұрын
До речі, дуже вдалі ліхтарі. Як по температурі та яскравості, так і по розташуванню.
@Andrew_Andrew2023
@Andrew_Andrew2023 3 жыл бұрын
З Карпінського виїжав Шумахер👍👍👍
@AndriyBilyy
@AndriyBilyy 3 жыл бұрын
І радіус, і піднятий перехід його не пригальмували. Може стовпчики будуть трохи стримувати
@yurak3120
@yurak3120 3 жыл бұрын
@@AndriyBilyy шмат цегли в лобовуху точно стримає)))
@lucifertweedside618
@lucifertweedside618 3 жыл бұрын
@@AndriyBilyy можно ще лежащiй полiцейский поставити думаю вони не захочуть вбивати ходуву i пiдвicку
@andriiduben9198
@andriiduben9198 3 жыл бұрын
але ж мозаїки спочатку не було, а була груба бруківка і переходи не були підняті, аж коли зручне містозробили зауваження тоді переробили
@orest_senkiv
@orest_senkiv 3 жыл бұрын
Комент для просування в топ
@irad3233
@irad3233 3 жыл бұрын
Омг, ви уявляєте скільки дітей треба зранку висадити в період 8:15-8:30???? Там буде просто колапс в цей час. Чому для цих цілей не використати вул. Архітекторську - вона не така активна і і потім можна по колу спокійно виїхати на Бандери назад. І друге - а в нас діти тільки зі сторони центру приїжджають, а як же ті, хто зі сторони Городоцької - їм також треба було передбачити місце висадки тоді.
@mikizevs6980
@mikizevs6980 3 жыл бұрын
...а причому тут омг????!!!!
@irad3233
@irad3233 3 жыл бұрын
@@mikizevs6980 при тому, що перед тим як робити такі речі слід обдумувати всі аспекти, оскільки висадка дітей-пасажирів буде затримувати всіх учасників руху на даній ділянці і створювати корки, яких старались позбутись. На даний момент там навіть стоїть знак «зупинка заборонена».
@AlexandrO1111
@AlexandrO1111 3 жыл бұрын
@@irad3233 не хочете створювати затори - везіть дитину громадським транспортом.
@phooeniixal
@phooeniixal 3 жыл бұрын
раніше такої зупинки при чому теж не було. Вкрай дивне рішення, не кажучи що воно суперечить пдр (бо на велодоріжці не можна зупинятися)
@irad3233
@irad3233 3 жыл бұрын
@@AlexandrO1111 ну це один з варіантів, але варто зважити, що в цю гімназію добираються діти з дуже різних районів міста і не тільки міста, і уникнути трафіку авто не вийде - тому грамотне рішення тут буде доречним
@maslovskyy
@maslovskyy 3 жыл бұрын
34:00 - будемо ставити знаки на існуючих опорах? Так-так)
@pracalevsha
@pracalevsha 3 жыл бұрын
про сходи до політеха...а що заважає (ну крім грошей) зробити пандус на території самого політеху, з лівої сторони від входу, наприклад, з правильним ухилом, перилами, плиткою і тд і не вилазячи на тротуар.
@energycsdx
@energycsdx 3 жыл бұрын
врахуй що та територія яка належить МОН та проектування і фінансування якихось реконструкцій там проходить повз ЛМР
@MrMittellaufer
@MrMittellaufer 3 жыл бұрын
для правильного ухилу там тупо немає місця. А кинути два швелера як колись не пройде.
@ochykysh
@ochykysh 3 жыл бұрын
прокуратура, яка прийде за нецільове використання коштів.
@pracalevsha
@pracalevsha 3 жыл бұрын
@@MrMittellaufer на території політеху достатньо місця для чого завгодно і для любого ухилу
@pracalevsha
@pracalevsha 3 жыл бұрын
@@energycsdx згоден, бюрократія наше все
@adammorgan8034
@adammorgan8034 3 жыл бұрын
Хлопці молодці.аби будинки неруйнувалисть.
@limtbk
@limtbk 3 жыл бұрын
Додайте у заголовок що це Львів, бо у Києві теж є такий проспект.
@limtbk
@limtbk 3 жыл бұрын
Дякую!
@user-pm2nz7ij7t
@user-pm2nz7ij7t 3 жыл бұрын
Щоб не було питань по бруківці просто покажіть її складування ( не насипом) і де її зберігають і яка її площа для замощення і всі притензії пропадуть
@yurak3120
@yurak3120 3 жыл бұрын
так поїдь на Кукурудзяну вулицю і проінспектуй))) ...і цікаво як ти собі уявляєш її складування не насипом????
@user-pm2nz7ij7t
@user-pm2nz7ij7t 3 жыл бұрын
@@yurak3120Хочу звернути увагу щоб ви не "ти"-кали А як складувати це не пісок можна на піддони А я п. Андрію дав рекомендацію хай зробить відео про складування бруківки І якщо ви маєте час можете і ви з'їздити і прозвітувати Хорошого вам дня
@alexandersharyak5578
@alexandersharyak5578 3 жыл бұрын
Цікаве та грунтовне відео получилось,стосовно нового пішоходного маршруту з вокзалу по Чернівецькій та продовжуючи Бандери - погоджуюсь,після реконструкції певне лише тудою і буду йти в сторону центру,а не Городоцькою) Коли чекати відео з Тернополя?) Дякую за контент👍
@AndriyBilyy
@AndriyBilyy 3 жыл бұрын
Наступного тижня планую випустити про Тернопіль Монтується
@krimskirusofob2149
@krimskirusofob2149 3 жыл бұрын
Дякуємо за повідомлення про стан будівництва!!!!!!пане Андрію,може інформація пройшла поза мене,в якому стані тема з закупівлею автобусів замість Білоруських(відмова після подій у сусідній країні)???
@elche2657
@elche2657 2 жыл бұрын
Однозначно лучше, чем было. можно было еще велодорожку выделить небольшими бордюрчиками или антипарковочными элементами, обходя места заезда на парковочную зону, плюс разметка на велодорожке должна быть каждые метров 20, чтоб было сразу видно, что велодорожка!
@user-lc7du1kq6l
@user-lc7du1kq6l 3 жыл бұрын
Як це не вистачає бруківки, якщо показують цілі гори на майданчику де її складують?
@IhorKevin
@IhorKevin 3 жыл бұрын
Перший раз бачимо злого Андрія.
@aelfwynnx
@aelfwynnx 2 жыл бұрын
Чому на Чернівецькій і на інших високонавантажених вулицях не використовують замість асфальту бетон ?
@AndriyBilyy
@AndriyBilyy 2 жыл бұрын
Це не питання навантаження Асфальт ”пливе” через порушення технології
@sergiisych3819
@sergiisych3819 3 жыл бұрын
А хіба віденська зупинка - це не коли автомобільне полотно піднімається на трамвайну платформу? Бо якщо ви віденською називаєте транзит велодоріжок через зупинку, то такого у нас вже значно більше (та ж Куліша, Чорновола наприклад, там правда без трамваю) Проте і на Хмельницького трамваю нема.
@Andrew_Andrew2023
@Andrew_Andrew2023 3 жыл бұрын
За таку халатність керівнику Львівавтодору звільнити негайно!!!
@yurak3120
@yurak3120 3 жыл бұрын
та його лиш нещодавно нового призначили))...
@essermcfalkon
@essermcfalkon 3 жыл бұрын
Улица соединяющая вокзал с центром. По ней кроме студентов никто ходить не будет, действительно
@sshko101
@sshko101 3 жыл бұрын
Чудова робота. Транспортний хаб звучить цікаво, але чомусь не дуже вірю в його доцільність. В студентські роки був там буквально раз, мертва зона з зупинками трамваю і, як на мене, надто далеко від політехніки. Не розумію чому не можна відбудувати той кутовий будинок, який там був історично, і тоді вже б той хаб-сквер мав би більш пряме призначення. Відсутність паркування для житла/офісів/ресторану/банку навпаки буде фішкою, що це для сучасних поміркованих європейських людей, які користуються громадським транспортом і велосипедами.
@AlexandrSchljakhta
@AlexandrSchljakhta 3 жыл бұрын
Я сумую за пані Євстіферовою. Були проблеми, але вони завжди вирішувались із зауваженнями різних громадських організацій.
@stallion28051
@stallion28051 3 жыл бұрын
коментар в підтримку розвитку цього каналу!)
@ostapkarna1377
@ostapkarna1377 3 жыл бұрын
Під знаком «зупинка-стоянка» заборонена треба ще вішати знак «працюють евакуатори» (і щоб вони там дійсно працювали).Тоді водії більше боятимуться парковки на цій ділянці, як на мене.
@MykolaKML
@MykolaKML 3 жыл бұрын
Я якось в попередніх коментарях не заціпив тему підпірної стінки між вул. Професорська та Бандери. Як на мене там дійсності має далі має бути підпірна стінка, а не крутий "зелений" схил". Зрозуміло що в нас, все совіцке вважають поганим, а те що було до того гарним. До всього треба підходити не тільки з точки зору естетики але і техніки. Так в до совіцкі часи там був схил, як трішки далі на вул Коперника. Але в зараз там набагато більші навантаження на ґрунт як статичні так динамічні від проїду поряд трамваю і дорога професорська буде постійно повзати на трамвайну колію. Тому треба просто халтурно зроблену совіцьку підпірну стіну замінити на нормальну сучасну, як це свого часу зробили на вулиці Гонти (біля лялькового театру). Тобто "забити" глибоко було заливні палі і до неї приєднати елементи стіну бетонної стіни. Тим сами може і створитись додаткова відстань між трамвайними коліями і стіною для любими Олегом Шмітом та іншими урбаністами велодоріжки.
@yuralyzyn
@yuralyzyn 3 жыл бұрын
потрібно ввести плату за парковку
@yuriyyuriy6147
@yuriyyuriy6147 3 жыл бұрын
Проєктант просто дно Одні відмовки на свої помилки та не визнання своїх помилок Сподіваюся він більше не буде проєктувати у Львові
@MrMittellaufer
@MrMittellaufer 3 жыл бұрын
Хто сказав що він проектант? Це керівник проектної організації. Керівник сам не проектує, він просто орієнтується в роботі.
@ochykysh
@ochykysh 3 жыл бұрын
"Проект пройшов експертизу." Немає жодної можливості видсторонити проектанта від тендеру на прозоро, де виграє ціна.
@artemzatula7197
@artemzatula7197 3 жыл бұрын
Надалі на проектування вулиць обіцяють архітектурні конкурси, може, таким чином вдасться відсіяти непрофесійні проектні організації
@oleh_oleh_o
@oleh_oleh_o 3 жыл бұрын
Блін, мені аж цікаво було б глянути на Вашу роботу. В чому то ви такий досконалий і неперевершений
@L_Eres
@L_Eres 3 жыл бұрын
Дякую за роз'яснення деяких моментів, але слухаючи цього проектанта іноді виникає відчуття що вуха болять від ваги лапші. На початку, в моменті пояснення перепаду рівнів взяагалі згадав анекдот с Райкіним "хто шив костюм"("онур заміри робив, все було добре. Але все полізло боком"... Блін, "з жеку дядя Вася проходив, на око глянув - все гаразд" Я іронізую, ну але що проектна організація сама не робила заміри...) Про те що виступ на профессорській повинен бути пагорбом я чув коли ще сніг лежав, як той дядько умудряється казати що навіть не думали про проект там - загадка. Сподіваюсь що проектант побачивши недоліки які потрібно було виправити, і зробить виправлення для наступної ділянки (навіть більш важливої), і її виконають так як показували на презентації.
@AndriyBilyy
@AndriyBilyy 3 жыл бұрын
Межі проекту визначає замовник, тобто Львівавтодор. Стінка - це не є частина вулиці Її вулючили виключно через аварійність
@L_Eres
@L_Eres 3 жыл бұрын
@@AndriyBilyy Тобто Львіватодор навіть не розглядав можливості включати стінку в проект стільки часу? Попри обговорення? Розмови за схил велись навіть не з часу перших критичних зауважень по вулиці.
@Er3n_Jaeger_1
@Er3n_Jaeger_1 3 жыл бұрын
Вітаю✌️
@LukomOrg
@LukomOrg 3 жыл бұрын
Я клацнув і передивився це відео бо прочитав заголовок як "Нехай ГОРИТЬ проектант" 😄
@makcummakcum4341
@makcummakcum4341 2 жыл бұрын
Яким боком об'ізджати трамвай, який зупинився навпроти іншого внаслідок дтп або банального відключення електропостачання? Напевно, одним колесом по бардюру.
@AndriyBilyy
@AndriyBilyy 2 жыл бұрын
:) А як діяти якщо дві автівки заблокували перехрестя? А коли дерево впало? А якщо метеорит? А якщо електромагнітний імпульс від колайдера заблокує роботу всіх автомобілів? І тп Напевно, якщо таке станеться Ви знайдете оптимальне рішення ;) І напевне, під такі події вулиці не проектують, як думаєте? Городоцьку зробили добре, то тепер люди 4 метри по дорозі йдуть, щоб в трамвай сісти, ото файно, але є як об‘їхати
@Er3n_Jaeger_1
@Er3n_Jaeger_1 3 жыл бұрын
Тепер Львів ще стане схожою на Австрію ;) Австрійський генштаб
@TheOtamanUA
@TheOtamanUA 3 жыл бұрын
Як це місто порівняти з країною?) Можливо Віднем - та ні далеко до відня по всіх параметрах, можливо по якигось інших критеріях але не впевнений...
@ukrainian4072
@ukrainian4072 3 жыл бұрын
@@TheOtamanUA Львів був за часів Австрії, називався "Лемберг", тому є шанс стати українським Віднем
@TheOtamanUA
@TheOtamanUA 3 жыл бұрын
@@ukrainian4072 Відень був столицею Австро-Угорщини і цісари закладали в місто помпезність і масштабність. І це було давно. Львів цих рис немає. Львів мале з вузенькими вуличками які не пристосовані до теперішніх нагрузок. Стати таким містом як колись був Відень нема сенсу а належно доглядати ( якісно ремонт тувати) і розвивати новий сучасний Львів окремо від старого це ми можемо.
@sviatoslavzalishchuk5719
@sviatoslavzalishchuk5719 3 жыл бұрын
Нашо ставати кимось, якщо можна бути собою?
@Er3n_Jaeger_1
@Er3n_Jaeger_1 3 жыл бұрын
@@sviatoslavzalishchuk5719 Я пожартував, про те що росіяни нас називають націю з австрійського Генштаба
@alexnik9984
@alexnik9984 3 жыл бұрын
А де можна ознайомитися з кресленнями реконструкції?
@MetroNaVynogradar
@MetroNaVynogradar 3 жыл бұрын
Проектант Олег Хаврона 👌
@sergiosergio856
@sergiosergio856 3 жыл бұрын
Знести пам'ятник Шептицькому і знову зробити 4 полоси як було раніше.
@volodymyrgarasymchuk5565
@volodymyrgarasymchuk5565 2 жыл бұрын
Ви критикуєте водіїв, що вони хочуть 4 смуги. Поясніть як машинам їхати, якщо в районі 1-го корпусу, в районі зупинки зупиняться трамваї (через поламку чи відсутність світла). Там все зупиниться на мертво. Помилка Вашої концепції що Ви міняєте ширину дороги.
@andriirozhylo3578
@andriirozhylo3578 3 жыл бұрын
Лише одного ніяк не збагну, чому замість віденських зупинкок не робити антикишені посадковими платформами, а велодоріжки обводити позаду зупинки? Від перестановки доданків сума ж не зміниться, тобто додаткового місця непотрібно.
@phooeniixal
@phooeniixal 3 жыл бұрын
тому що там велосмуги, що фактично є частиною дороги, а не велодоріжки. Для того, щоб так зробити, вам треба фактично вивести зупинку на дорогу, а це вже неможливо.
@andriirozhylo3578
@andriirozhylo3578 3 жыл бұрын
​@@phooeniixal винести зупинку на велосмугу, а не дорогу. Вона і так вже піднята і винесена туди, але посадкова платформа є одночасно і велосмугою.
@user-xe8kf5eo1o
@user-xe8kf5eo1o 3 жыл бұрын
Я сміюся. Всі такі хороші, лагідні, правильні, виконавчі. Таку воду теплу льють в очі. Та ви затраха.... Скільки часу можна її робити. Ви ідете а довкола Вас робітників немає хоча роботи купа. Мабуть скажете грошей немає. Так навіщо було починати. Рабатуни. І не потрібно розказувати за труднощі, меньше коштів в карман кладіть.
@user-tr6xo6pk7s
@user-tr6xo6pk7s 3 жыл бұрын
шо ти змолов? підрядник мав йти у дві зміни але "бідним місцевим" не давали спати. То краще не ний а піди їх подякуй що вулиця робиться у 2 рази повільніше
@user-xe8kf5eo1o
@user-xe8kf5eo1o 3 жыл бұрын
@@user-tr6xo6pk7s шановний, півроку ходив періодично тією вулицею і бачив як вони працювали. Тому не потрібно все валити на місцевих мешканців. Хоча погоджуюсь що вони також причетні до тривалого ремонту.
@OmyLeg
@OmyLeg 3 жыл бұрын
переконанний, що на А4 можна виписати що потрібно зробити Україні і українцям для економічного зростання. Всі знають, але не робиться... чому? "чому повільно роблять вулиці?" - те саме питання. Бо суспільство в нас на даному етапі розвитку.
@tatuyovich
@tatuyovich 3 жыл бұрын
30:00 стоянка , зупинка (крім громадського транспорту) та паркування на магістральних вулицях заборонити, на всіх інших вулицях в історичному ценрі зупинка тільки для висадки посадки пасажирів і проїзд в режимі транзиту, стоянка (зупинка,парковка) на прилеглих до історичного центру вулицях платне для всіх категорій транспорту з паркоматами на картку і готівку, інспектор з паркування на кожну з таких вулиць хай зароібляє для міста з самих хитрих грощі для міста хто не хоче платити в паркомат, і буде вам порядок і прибуток
@romanpylypyv1553
@romanpylypyv1553 3 жыл бұрын
Хай би там що, але проектант згодився дати коментар на цілий влог, дубові люди в принципі такого не роблять. Є коннект значить, але й роботи ще багато.
@romanden3723
@romanden3723 2 жыл бұрын
Добрий вечір.Скажіть будь ласка коли вже зроблять сучасну інфраструктуру на Топольні ,зокрема вул.Мазепи??? І знесіть цей циганський ринок біля Балатону...Дякую.
@AndriyBilyy
@AndriyBilyy 2 жыл бұрын
Обіцяють цього року Але мені щось не віриться Розкажу чому в одному з наступних відео Тому підписуйтесь, щоб не пропустити
@serhiikorolik
@serhiikorolik 3 жыл бұрын
Залишився якийсь осадок з тими сходинками на вході в політехніку. Хіба раніше проїжджа частина не мала ухилу? Щось дуже мало віриться. Навіть якщо той ухил був менший ніж необхіжні 35% то всеодно 25 см - дуже великий косяк..
@AndriyBilyy
@AndriyBilyy 3 жыл бұрын
Я вам показав висновок після місячного аналізу ситуації на основі геодезічних знімань. Звісно, так бути не може 😉
@elche2657
@elche2657 2 жыл бұрын
Или нанести белую разметку, которая выделяет велодорожку!!! плюс знаки навесные о велодорожке и светофоры для велосипедистов
@ua7890
@ua7890 3 жыл бұрын
проектант в своєму світі відірваний від реальності купіть йому хтось квиток в Нідерланди, хай злітає, подивиться. Або відео на ютубі йому включіть
@oleh_oleh_o
@oleh_oleh_o 3 жыл бұрын
Не дуже зрозуміло з якого дива в нас має бути як в Нідерландах...
@TheOtamanUA
@TheOtamanUA 3 жыл бұрын
Краще проектанта з Нідерландів найняти)
@ua7890
@ua7890 3 жыл бұрын
@@oleh_oleh_o kzbin.info/www/bejne/mJjPiHareLKGjcU&ab_channel=NotJustBikes
@DIMADIMA-dj1hd
@DIMADIMA-dj1hd 3 жыл бұрын
@@TheOtamanUA з Нідерландів певно й дешевше вийшло б.
@user-ij7zx8tv8m
@user-ij7zx8tv8m 3 жыл бұрын
Є такий анекдот: Знайшов людину , яка може бути президентом, знає як все в державі зробити…. але нажаль часу не має- мусить таксувати!!!! Так чим ви займаєтесь?
@volodymyrSh625
@volodymyrSh625 3 жыл бұрын
"Певний еталон проектування районної магістралі" з бруківочкою на проїжджій частині ммммм... Але загалом вийшло не погано, побачимо як воно буде за кілька років.
@tmfasteners
@tmfasteners 3 жыл бұрын
Скажіть, яким чином, тепер можна буде заїхати на вул. Бандери з вул. Городоцької, якщо там тепер, пішохідно-трамвайна зона ?
@Bohdanchyk
@Bohdanchyk 3 жыл бұрын
Навколо храму Ольги і Єлизавети. У відео розповідали про квазі кільце.
@AndriyBilyy
@AndriyBilyy 3 жыл бұрын
Там знаки будуть, буде легко 😉
@Grits_
@Grits_ 3 жыл бұрын
Та навіть якшо і крадуть ту бруківку, то нехай забирають, як вона кончено покладена, не їзда а вібрація суцільна, співчуваю мешканцям, не розумію як з таким шумом можна жити
@philcassady8553
@philcassady8553 3 жыл бұрын
Андрію,розкажіть будь ласка чи буде дороблятися частина вулиці Пекарська у бік центру? чи є вже проект?
@AndriyBilyy
@AndriyBilyy 3 жыл бұрын
Її робили вже не так давно 🙂 Цей шматок називається ”Відчуйте різницю”
@iuriiparfeniuk9080
@iuriiparfeniuk9080 3 жыл бұрын
Андрій, ви звичайно вибачте, але ви постійно говорите про маломобільні групи, в нас держава говорить про інклюзивне навчання і тут при ремонті вулиці зробити вхід в університет сходинками і без пандусу чи можливості заїзду - це провний нонсенс, як би ви не хвалили всі ці велодоріжки і т.д. Місто разом з проектантом і Політехнікою мали це вирішити до початку навчання, щоб показати хто насправді в пріоритеті, а не гарні сходи і прогулянка в центр міста... Повна нісенітниця...
@AndriyBilyy
@AndriyBilyy 3 жыл бұрын
В тому і справа, що всі важливі, і всім має бути комфортно
@Marbolski
@Marbolski 2 жыл бұрын
Чому велодоріжки на вулиці а неина тротуарі?!?
@essermcfalkon
@essermcfalkon 3 жыл бұрын
Зона высадки у школы для детей с лапками с остановкой на велодорожке. Концепция супер
@imlerith2216
@imlerith2216 3 жыл бұрын
Я один прочитав 'Нехай горить проектант'?
@SerhiiDmytrenko
@SerhiiDmytrenko 3 жыл бұрын
Дякую за влог, дуже цікаво. Ну що ж, вул. Бандери, яка є однією з високонавантажених вулиць, яка з'єднює центральні вулиці Городоцька та Дорошенка з виїздом на Сахарова і якою дійсно, можна було б вивести частину трафіку, який вимушений їхати через центр, проте отримали вулицію, якою, зі слів проектанта, "крім студентів, по великому рахунку, ніхто не ходить" і крім велосипедистів ніхто не їздить )))
@sviatoslavzalishchuk5719
@sviatoslavzalishchuk5719 3 жыл бұрын
Таких висновків можна дійти, якщо припускати що пропускна здатність вулиці вимірюється кількістю поліс, а не сполучних вузлів. А так ви будете стояти в заторі що в одній полосі, що в двох. Приклади вузлів: - поворот на Городоцьку - поворот на Героїв УПА - поворот на Вербицького для виїзду на Сахарова - поворот на Київську/Чупринки для виїзду на Сахарова - виїзд на Коперника От цікаво, як ви хочете вивести заповнені 2 смуги транспорту через Бандери далі в одному напрямку?
@Bohdan466
@Bohdan466 3 жыл бұрын
Ставте стовпчики бо 100 відсотків як студенти вернутся і викладачі в політех то все буде запаковане. І поставте знаки як в тих кишенях паркуватись бо вже бачив на Хмельницького паркунів ялинкою в цій кишені з перекриттям вело доріжки. Погано коли проектант в Україні надіється на те що автомобілісти будуть чемно виконувати всі правила дорожнього руху.
@johnhanas5737
@johnhanas5737 3 жыл бұрын
Сходинки прикрашають вхід))))сильно!Поки вся вулиця не запустилась,так там вже жахливий шум від автівок на бруківці(((
@yurak3120
@yurak3120 3 жыл бұрын
вулиця порожня, машини ганяють, через це шум великий
@markmd92
@markmd92 3 жыл бұрын
Якось дивно виглядає оце вичитування студента після зробленої роботи. Невже студент не підходив з питанням рівня за весь час виконання робіт?
@Pavelshestopalov84
@Pavelshestopalov84 3 жыл бұрын
Вітаю! Пане Андрію, намагаюсь переглядати всі ваші відео і, велике вам спасибі за таку просвітницьку роботу! Але є один з моментів, в якому я особисто розходжусь в баченні: Ви (і Чаплінський) критикуєте базальтову бруківку за шум і вібрацію на дорозі. А, я бачу в ній природній фактор заспокоєння швидкості руху. Зробили б асфальт - швидкість авто, особливо в вечірньо-нічний час, перевищіла б всі розумні межі.. А на швидкості в 40 км/г особливо різниці в вібрації і шумі не повинно бути. Головний її мінус - погіршення маневреності авто і збільшення гальмівного відрізку у дощову/сніжну погоду, обмерзання. І, не варто забувати, що відбувається з асфальтом (я про виділення фенолів) у спекотний період. Як на мене, то не має чіткої однозначності..
@AndriyBilyy
@AndriyBilyy 3 жыл бұрын
Дякую за те, що дивитесь Як на мене, то бруківка не підходить для проїзжої частини та транзитних зон хідника. Безперечно, вона гарна, я б сказав навіть, вона надзвичайно гарна, тому вона ідеально підходить для пішохідних площ та декоративних цілей. Транзитні зони (пішо/вело/авто) краще робити з рівнішого покриття Можна переглянути заміри шуму від бруківки та асфальту на різних швидкостях Впевнений, що різниця разюча навіть на швидкості 40 км/год Так, вона стишує, але хто хоче гнати - буде, його це не стримує, а гальмівний шлях суттєво більший
@sviatoslavzalishchuk5719
@sviatoslavzalishchuk5719 3 жыл бұрын
Не знаю кого бруківка стишує, хіба коли рельси вилазять і шкребуть дно. Підвіска і шумка багатьох сучасних авто це все успішно маскує, а аграріїв на прадіках ви уж точно не заохотите до дотримання швидкісного режиму.
Magic trick 🪄😁
00:13
Andrey Grechka
Рет қаралды 68 МЛН
Секрет фокусника! #shorts
00:15
Роман Magic
Рет қаралды 61 МЛН
هذه الحلوى قد تقتلني 😱🍬
00:22
Cool Tool SHORTS Arabic
Рет қаралды 90 МЛН
Sounds of Lviv. Tram, City hall, rain, lyra and the legend of the opera
45:06
УкрЮтюбПроєкт
Рет қаралды 211 М.
В Это Невозможно Поверить, но в Этих Домах Живут Люди
30:04
Мастерская Настроения
Рет қаралды 6 МЛН
ЛЬВІВ Куди піти? Що подивитися? ПАКУЄМО ВАЛІЗИ
46:14
Пакуємо валізи
Рет қаралды 151 М.
Як Сталін будував Львів
30:34
CHAPLINSKY VLOG
Рет қаралды 214 М.
То є Львів! Куди ходять місцеві? | Like a Local
56:52
Маша Себова
Рет қаралды 584 М.
Magic trick 🪄😁
00:13
Andrey Grechka
Рет қаралды 68 МЛН