Хочем щоб Романа чули всі хто любе рослину і свою землю а не люди з надлишковою жадобою наживи. Дякую
@Єлизавета-ш2й Жыл бұрын
@@ЮраРепела 100%
@ИгорКрутенко Жыл бұрын
🔥🔥🔥
@РоманГурін Жыл бұрын
🤝🤝🤝
@СлаваПустовіт Жыл бұрын
Привіт) Дякую за гарне , цікаве та змістовне відео!) Питання: якими сортами/гібридами користуєтесь у своєму господарстві?
@РоманГурін Жыл бұрын
Особисто я надаю перевагу гібридам сингенти. Сузука, Суміко. Але ж ви розумієте що підбір гібриду це індивідуальне завдання. Дякую!
@ОлегЯковенко-к7ж Жыл бұрын
Булоб цікаво послухати про тонкощі вирощування гречки
@РоманГурін Жыл бұрын
Доброго дня! Гречка це нішева культура і для її вирощування повинні бути вагомі підстави. Головне при вирощуванні це попередник, кращий попередник - кукурудза. Дякую!
@ВадимОстровский-и7ш Жыл бұрын
Роман, зараз проходять надлишкові опади. Соняшник вже цвіте. Що робить: дрони та якісь фунгіциди?
@РоманГурін Жыл бұрын
Доброго дня! Все залежно від ситуації, в першу чергу моніторинг. Якщо хвороба в міру погодніх умов чи інших факторів не розвивається то з обробкою можна не поспішати. Якщо ж хвороба присутня і розвивається то фунгіцид підбирається конкретно під проблему. Дякую!
@ua8366 Жыл бұрын
Бор на соняху має фунгіцидну дію?👍
@ЮраРепела Жыл бұрын
Має якщо рослина не хвора. Бор притягує в рослину кальцій він в свою чергу калій наступне потребує внесення сірки яка мобілізує азот. Азот створює амінокислоти які синтезують білок а білок в залишку синтезує жири та вуглеводи вищого порядку створює рибосоми а далі РНК і ДНК. Все не так просто в хімії яка рухається за рахунок фізичних процесів і т д. Дякую
@ua8366 Жыл бұрын
@@ЮраРепела дякую
@MayWeather-qy1us Жыл бұрын
Якщо порівняти дифеноконазол, 125 г/л + азоксистробін, 125 г/л , та пікоксістробін, 200 г/л + ципроконазол, 80 г/л ( тобто 2 фунгіциди по 2 діючі) , який фунгіцид буде ефективніший ?
@РоманГурін Жыл бұрын
Доброго дня) Так як продукти із діючими речовинами із схожих класів то питання ефективності визначається: 1) Якістю продукту ( чистота молекули) 2) проблемами на полі 3) нормою внесення 4) візуальним ефектом контролю. Співставляючи дані фактори один з одним ви дізнаєтесь який для вас при вашій ситуації буде ефективніший. Дякую)
Зазвичай несправжні листки соняху контактуючи з ґрунтом пошкоджуються грибами септоріоз альтернарія і це привід для фунгіцидних обробітків при сприятливій погоді далі зараження не йде і тут питання економічної складової оброблена ділянка і не оброблена плюси і мінуси чого більше
@РоманГурін Жыл бұрын
Доброго дня) Логіка в цьому питанні є, але при захворюванні рослина стресує, бореться і в цей момент вона не росте так як потрібно. Уражені нижні листки це мінус частина врожайності, і крім того достовірно знати які будуть погодні умови надалі і як розвиватиметься хвороба не можна. Я за те щоб тримати рослину в здоровому стані. Дякую )