Львів, якого більше немає

  Рет қаралды 57,356

CHAPLINSKY VLOG

CHAPLINSKY VLOG

3 жыл бұрын

Мешкати в історичному місті - це особлива відповідальність, постійний пошук балансу між минулим, теперішнім і майбутнім. Будь-яке будівництво у такому місті-музеї викликає бурхливі обговорення і суперечки. Кожен камінець має цінність. Попри це Львів за майже вісім століть не раз кардинально змінювався ціною знищення давніших будівель. Як це було - поговоримо у новому відео.
Підтримати канал на Patreon: / chaplinskyvlog

Пікірлер: 278
@CHAPLINSKYVLOG
@CHAPLINSKYVLOG 3 жыл бұрын
Мешкати в історичному місті - це особлива відповідальність, постійний пошук балансу між минулим, теперішнім і майбутнім. Будь-яке будівництво у такому місті-музеї викликає бурхливі обговорення і суперечки. Кожен камінець має цінність. Попри це Львів за майже вісім століть не раз кардинально змінювався ціною знищення давніших будівель. Як це було - поговоримо у новому відео. Підтримати канал на Patreon: patreon.com/chaplinskyvlog
@ydfps
@ydfps 3 жыл бұрын
40 тисяч, вітаємся
@dmytrokudriavtsev7059
@dmytrokudriavtsev7059 3 жыл бұрын
Зачіпіть у наступних відео тему авангарду у Львові :)
@katetyr8114
@katetyr8114 3 жыл бұрын
Ані слова про потворність споруди-вбиральні на Міцкевича. Може, пан й сам доклав до цього проекту руку?
@katetyr8114
@katetyr8114 3 жыл бұрын
Ну як? Унікредитбанк, що у вічній оренді. Якось Ви обійшлись без коментування цього кітчу..
@dmytrokudriavtsev7059
@dmytrokudriavtsev7059 3 жыл бұрын
@@katetyr8114 вибачте але звідки стільки агресивної критики? Я схожої думки був і про всі спальні райони, на кшталт Сихова. Але особисто після перегляду більш компетентої, на відміну від моєї, думки зрозумів, що не все так однозначно :) Тут автор оглядав все в загальному і мав на меті, як на мене, зобразити і дати нам зрозуміти періодизацію окремих окраїн старого контура міста, а не експертну думку щодо актуальності тієї чи іншої архітектурної форми ;)
@Barlog2012
@Barlog2012 3 жыл бұрын
Добре було б зробити копію цього макета й поставити у Львові. Я не львів'янин, але неймовірно цікаво. Велика подяка!
@sergeyangmar
@sergeyangmar 3 жыл бұрын
У Львові вже є такий макет (хоч і значно спрощений) - як раз у підземеллях колишнього Єзуїтського костелу він і розташований. Хоча ідея цікава і її можно було б навіть розвинути та зробити макет вже у більшому розмірі, що дозволило б відвідувачам рухатись між будинками.
@yuribabich2990
@yuribabich2990 3 жыл бұрын
в історичному музеї є макет ратуші пластичної панорами Львова Вітвіцького, який не вивезли до Польщі.Макет робили ціла команда більше 10 років.
@borysbuchkovskyy7630
@borysbuchkovskyy7630 3 жыл бұрын
Хто цікавиться панорамою Вітвіцького - ось деякі посилання: europebetweeneastandwest.wordpress.com/2016/01/28/model-of-betrayal-the-plastic-panorama-of-old-lwow-lviv-the-history-of-one-city-20/ www.lwow.com.pl/panorama-1/witwicki.html kzbin.info/www/bejne/pJqvqWaPZ8uDmKs
@sergeyangmar
@sergeyangmar 3 жыл бұрын
@@borysbuchkovskyy7630 Щіро дякую, дуже цікаві матеріали і ілюстрації. Не знав, що макет планували встановити у Пороховій вежі та щей так незвично.
@mrlaifhak4134
@mrlaifhak4134 Жыл бұрын
Треееба дуж
@11174071
@11174071 3 жыл бұрын
Таке враження шо я підписався на платні курси :) Класна подача :) Дуже якісно.
@croynadebuseny
@croynadebuseny 3 жыл бұрын
Dzień dobry. Jestem wielkim fanem pańskiego kanału, wypatruję kolejnych odcinków. Interesuję się historią architektury, zwłaszcza w naszym regionie. Wielkie dzięki za to, że dzieli się Pan swoją wiedzą i znajomością architektury Lwowa. Serdecznie pozdrawiam.
@user-lg9zm5ul2o
@user-lg9zm5ul2o 3 жыл бұрын
Пане Юліане, завдяки вашим розповідям,дивишся на Львів іншими очима. Вже не пролітаєш повз, не помічаючи нічого навколо ( бо ж справи не терплять)))Місто-музей вимагає і відповідного поводження: роздивитись, порівняти, поміркувати. Живем в такому місці, про яке багато хто і не мріє. Ваша праця корисна не лише туристам, а й мешканцям Львова. Дякую!!!!
@ZoryArt
@ZoryArt 3 жыл бұрын
Я нещодавно переїхала у Львів із Києва, і завжди на прогулянках із захопленням дивлюся на архітектуру будинків і уявляю чи виглядали вони так само раніше?)) Дуже дякую за такий влог, цікаво! Хоч я не архітектор, а психолог, але дуже цікаво вивчати історію Львова! Києвом так не цікавилася ніколи!)
@alize30alize32
@alize30alize32 3 жыл бұрын
Людина побудована так, що її цікавить щось недоступне або далеке, і нам потрібен свіжий погляд на повсякденні здавалося б речі))
@user-kg3ys7iq4f
@user-kg3ys7iq4f 3 жыл бұрын
кожна епоха вносить свої корективи в обличчя міста ,так завжди було і так завжди буде! Львів завжди прекрасний!
@innasnow9706
@innasnow9706 3 жыл бұрын
Такие лекции само по себе искусство! Дякую! Думаю, буду пересматривать. И не раз!
@A.M.ll.
@A.M.ll. 3 жыл бұрын
Дуже цікавий випуск! Кілька років тому досліджував Львів різних періодів і хочу сказати, що вкрай бракувало просто інформації в інтернеті, щоб адекватно ознайомитись з тією, чи іншою спорудою. А про наявність чогось подібного, як Ваш блог (хоч це було ще зовсім нещодавно), тоді ще можна було просто мріяти. Дякую за цікаву та фахову подачу матеріалу! Радий, що український ютуб розвивається в такій сфері і такими людьми! Успіхів, пане Юліане!
@user-ni9ld5xe8k
@user-ni9ld5xe8k 3 жыл бұрын
Блог моєї мрії! Теж обожнюю макетування! В кінці робочого дня відразу на роботі і дивлюсь.
@DmytroDmytrovych
@DmytroDmytrovych 3 жыл бұрын
Бомбезний випуск! Правда, ми трохи втомилися ставити паузи, щоб розгледіти історичні кадри (варто витрачати на них трохи більше часу). Лайки від усіх можливих акаунтів відразу!
@druzhynets91
@druzhynets91 3 жыл бұрын
Чекаю на ваші випуски більше ніж на будь-яке свято
@user-bp9kh1fk9p
@user-bp9kh1fk9p 3 жыл бұрын
Я якось зауважила цікаву річ. Між площею з Яном Собезьким та бульваром перед Оперою був острівець, тому площа мала квадратну форму. Тепер вона прямокутна бо площа той острівець поглинула. Це сталося при будівництві пам‘ятника Шевченку. Я просто дивувалася чому на одній частині площі дерева є, а на другій немає. Цей острівець виявився відповіддю.
@whatislove127
@whatislove127 3 жыл бұрын
Я готовий голосувати за те, щоб повернути трамвай на проспект Свободи. Це б з'їднало місто трамваєм через центр і більшість людей, які зараз змушені користуватися автомобілем в місті, пересіли на громадський транспорт.
@yurak3120
@yurak3120 3 жыл бұрын
не пересядуть, бо більшість з них слимаки
@user-bf2fq5uo7b
@user-bf2fq5uo7b 3 жыл бұрын
Во Львове нужно с десяток центральных нужно сделать пешеходными и трамвай. На многих улицах перенастроить светофоры, с задержкой до 10секунд, что бы избежать хвостов а как следствие пробок.
@olhakorobova1084
@olhakorobova1084 3 жыл бұрын
Важливо не лише красиві тамвайчики у історичному центрі міста але й турбота про мешканців та старовинні будинки. Наукові роботи по руйнівному впливу вібрацій від трамваїв проведені - зокрема на прикладі Брюселю (www.sciencedirect.com/science/article/abs/pii/S0048969713006347?via%3Dihub). Сподіваюсь, подібні дослідження не складно зробити й у Львові: геодезія вздовж усієї вулиці де планується встановлення колії, пошук відповідальних підрядників, перевірки на кожному етапі будівництва, пружні колеса, безшовні рельси....
@loureat_nob
@loureat_nob 3 жыл бұрын
@@IvanXman ми живемо у 21 столітті, потрібно вже знати що автомобіль в місті це привілей, а не те чим має користуватись кожен
@BohdanBrailov
@BohdanBrailov 3 жыл бұрын
Люто прекрасно. Дякую за чудову подорож в минуле!
@user-mm9jf5xp3n
@user-mm9jf5xp3n 3 жыл бұрын
Дуже цікаво! Дякую! Веселих свят!
@lesia_hr7053
@lesia_hr7053 3 жыл бұрын
Дивились всією сім'єю - дуже цікаво! Про дещо навіть знали ))) Дякую
@adampolak5274
@adampolak5274 3 жыл бұрын
Дуже цікавий порівняльний аналіз старих та сучасних будівель у старому центрі Львова. Хороший фільм. Bardzo ciekawa analiza porównawcza dawnej a obecnej zabudowy w starym centrum Lwowa. Fajny film.
@abtopeternal7739
@abtopeternal7739 3 жыл бұрын
Я родился и до 90-х жил во Львове. Сейчас в Лондоне, но считаю себя львовянином. А национальный музей в СССР был музеем Ленина и в нём посвящали с присягой в октябрята и пионеры. Спасибо вам за всё, что вы делаете! Это неоценимо важно! Позволю себе подсказать вам ещё одну тему. Это истории уникальных строений. Таких как Жовтневая 19 (магазин Пионер), Пушкина 50, Горького 20-22 (ж-д. кассы), Горького 26 (кинотеатр Пионер), 17 Вересня 11 (кинотеатр Зои Космодемьянской), 17 Вересня 12 (Суд и ресторан Фестивальный), Ватутина 6, Наливайко 24, ЦУМ... Этот перечень можно продолжить! Я бы составил коллаж в виде панно, где бы эти уникальные строения сочетались гармоничным ансамблем, отображая весь неповторимый колорит, настроение и дух Львова! Если бы эти мечты осуществить! А вам желаю здравствовать и всех благ в вашем благородном устремлении!
@user-xn6ck2xq9l
@user-xn6ck2xq9l 3 жыл бұрын
Просто супер бложик вийшов,дякую!!Веселих свят🎄🎆🎁🍾
@tarasilkiv6651
@tarasilkiv6651 3 жыл бұрын
Дякую Вам! Неймовірно цікаве відео.
@OliaVeter
@OliaVeter 3 жыл бұрын
ЦІкава і змістовна розповідь. Дякую, що розкриваєте місто з історичної сторони
@user-gh8hw4ju4v
@user-gh8hw4ju4v 3 жыл бұрын
Браво! Ви молодець)
@apatynko
@apatynko 3 жыл бұрын
п.Юліан дуже пізнавальне відео. Дякую за пророблену роботу. 👍
@user-oq4ow7zb7z
@user-oq4ow7zb7z 3 жыл бұрын
Підтримую коментарем
@user-pk9bv6zb7p
@user-pk9bv6zb7p 3 жыл бұрын
Юліане вітаю Вас з гарною цифрою 40.100!!! Це тільки початок! Сили, терпіння,наснаги і процвітання вам і вашому каналу! Колись в мене була мрія ненадовго повернутися в стародавній Львів. Сьогодні вона здійснилася! Дякую вам! Мені здається що Львів --- невичерпна тема.
@mykos21
@mykos21 3 жыл бұрын
Вже 40,3 )
@gennadiyvakula35
@gennadiyvakula35 3 жыл бұрын
Бомба!
@user-pm1jx2mx1j
@user-pm1jx2mx1j 3 жыл бұрын
Дуже, дужеее цікаво!!!Ми з Тарнополя, багато перегукується і з нашим містом!...
@user-kg6yf8qz7m
@user-kg6yf8qz7m 3 жыл бұрын
Дякую, я не то що не бачив, я даже уявити собі не міг що таке було . Супер.
@natalianieznana9846
@natalianieznana9846 Жыл бұрын
Пане ЮЛІАНЕ! ВАС МОЖНА СЛУХАТИ ВІЧНО.Дякую вам , щоб ви є. Інтелігент скарбниці історії.Як ви збереглися в тому Львові? явдячна Вам за ваші розповіді о моїм Львові
@annabugryn3836
@annabugryn3836 3 жыл бұрын
Cool!!!! Thank you very much!!!!!
@yaroslav7146
@yaroslav7146 3 жыл бұрын
Дивовижне співпадіння, я вчора почав читати, вишуковувати і збирати інфрмацію про забудову цього періоду і тут Ви випускаєте цей блог, який візуально показує саме те, що я шукав, дякую! Побільше б таких співпадінь)
@bohdanmoriarty3191
@bohdanmoriarty3191 3 жыл бұрын
дякую за історію)
@user-rs9ck3qt3t
@user-rs9ck3qt3t 3 жыл бұрын
Дякую Вам за таку шикарну роботу. Я просто в захваті. Стільки нового дізналася!
@darkdistinctplaces
@darkdistinctplaces 3 жыл бұрын
Спасибі, відео захоплює! Цікаво, що багато будинків, які зараз виглядають цілком автентичними, з'явились відносно нещодавно. Може, зробіть колись топ найстаріших споруд Львова, що збереглися. Бо після реставрацій іноді важко правильно розташувати їх у часі. Було б цікаво )
@mykos21
@mykos21 3 жыл бұрын
Чудова пропозиція!!! Повністю підтримую!
@myroslav6274
@myroslav6274 3 жыл бұрын
Фантастика. Дякую
@innasnow9706
@innasnow9706 3 жыл бұрын
Памятник Ленину во Львове появился в январе 1952 года, за год до смерти Сталина. Демонтировали в сентябре 1990 года. (Дуже вибачтэ, що росийскою мовою. Новосибирск :))).
@DmytroDmytrovych
@DmytroDmytrovych 3 жыл бұрын
Як потім виявилось, стояв цей дятел на надгробних плитах з єврейського кладовища.
@innasnow9706
@innasnow9706 3 жыл бұрын
@@DmytroDmytrovych да, да. Читала и об этом. Какое кощунство!
@maghdean
@maghdean 3 жыл бұрын
Було дуже цікаво, дякую і привіт із Києва! )
@FoxManInUkraine
@FoxManInUkraine 3 жыл бұрын
Дуже круто! Чекаємо на блок про кожен з об’єктів :)
@romanlvko5079
@romanlvko5079 3 жыл бұрын
Такий формат відео, особисто мені мега подобається 👍🏻👍🏻👌😁
@oleksandrdomashenko2962
@oleksandrdomashenko2962 3 жыл бұрын
отримав неймовірне задоволення від перегляду.
@Nat-zu8qk
@Nat-zu8qk 3 жыл бұрын
Цікава розповідь, багато для мене нового. (Леніна позбулись у вересні 1990.)
@Chyzh
@Chyzh 3 жыл бұрын
блін! дуже багато крутих подробиць! Супервипуск!
@user-km5wi1xm8b
@user-km5wi1xm8b 3 жыл бұрын
Дуже, дуже подобається
@mishapolishchuk5556
@mishapolishchuk5556 3 жыл бұрын
Неймовірно цікавий випуск!! Давно очікував саме такої деталізованої оповіді про вигляд міста того часу!
@user-qu8oz9nm8g
@user-qu8oz9nm8g 3 жыл бұрын
До цього відео я дуже любила Львів, але тепер мені дуже шкода його. Таке затишне середньовічне містечко було, шкода, що в такий Львів вже ніяк не потрапити :с
@LK-eh7wi
@LK-eh7wi 3 жыл бұрын
Фантастичний блог! Вітання з 40 тис підписників.
@bohdanhenhalo8861
@bohdanhenhalo8861 3 жыл бұрын
Дякую!
@Rysnipuzdaa
@Rysnipuzdaa 2 жыл бұрын
Дякую❗️💙💛💪🔱
@user-qg3jo1xp4d
@user-qg3jo1xp4d 3 жыл бұрын
Дякую
@Lanas9722
@Lanas9722 3 жыл бұрын
круто, дуже цікава інформація! Дякую за випуск!
@JamanYo
@JamanYo 3 жыл бұрын
Пане Юліан завітайте на огляд до замку Скарбека у Закладі біля Миколаєва.Є на що подивитись і велика історія яка переплітається з театром Заньковецької.
@ihorko6529
@ihorko6529 3 жыл бұрын
Суперово відео. Можна розвинути тематику і розкрити тему водопостачання в місто. По розрахунках (здається чи міжвоєнних чи навіть австрійських) максимальна чисельність населення мала не перевищувати 400 тис. щоб не бути критично залежними від води. Можна оглянути водонапірні вежі. (Кульпарків, район Хуторівка, стрийський парк, Пасічна.)
@ahnessalviv7905
@ahnessalviv7905 3 жыл бұрын
Де зараз музей Шептицького був музей Леніна. А біля г храму відразу поруч знаходився палац піонерів.А в палаці Банденелли був житловий будинок, на першому поверсі був ковбасний коопмагазин..Я обожнюю Львів.він для мене завжди неперевершений і улюблений.
@questgryzli
@questgryzli 3 жыл бұрын
Браво!!! Давайте ще таких відео! Перше куди поїду як нормально відкриють кордони - це у Вроцлав!
@lviv_ploshcha_rynok
@lviv_ploshcha_rynok 3 жыл бұрын
Львів чарівне місто !)
@user-ns7dc8ll2r
@user-ns7dc8ll2r 3 жыл бұрын
Який же крутий у вас блог
@sanako9677
@sanako9677 3 жыл бұрын
давно і трошки була у Львові, дякую за цікаву розповідь і увагу до деталей
@ivanhaysak6788
@ivanhaysak6788 3 жыл бұрын
Чудовий влог, від перегляду отримав купу задоволення.
@yuliya9965
@yuliya9965 3 жыл бұрын
Дякую! Дуже цікаво.
@HornetChronicles
@HornetChronicles 3 жыл бұрын
Дуже цікаво, дякую
@viktorpotoki4274
@viktorpotoki4274 3 жыл бұрын
ех а могли Австрійці просто побудувати ще один район і було б зараз декілька історичних районів
@AlexandrO1111
@AlexandrO1111 3 жыл бұрын
Радикально розтягнути місто додумались лише більшовики)
@maksym.lysenko
@maksym.lysenko 3 жыл бұрын
Дуже цікаво, дякую!
@HornetChronicles
@HornetChronicles 3 жыл бұрын
40 тис підписників, вітаю :)
@user-lw5ym2bf6u
@user-lw5ym2bf6u 2 жыл бұрын
Дякую. Дуже цікаво! Натхнення й нових творчих ідей.
@andriiavramkin2472
@andriiavramkin2472 3 жыл бұрын
Супер цікаво!
@byljakis6701
@byljakis6701 3 жыл бұрын
Дуже дуже класне відео! Така тема мені особисто мега цікава!))) І чого забрали той трамвай?.. Йду дивитись другу частину ;)
@mad_max.-
@mad_max.- 3 жыл бұрын
Пізнавально
@vasiapupkin5699
@vasiapupkin5699 3 жыл бұрын
Юліане, ви робите значну роботу. Вдячний вам за такі приємні кадри, особливо на 23:25. Аж в душі сумно стало...
@user-zd5nr5yg7f
@user-zd5nr5yg7f 3 жыл бұрын
Супер, інформація дуже корисна та знадобиться в екскурсійній справі і краєзнавчій роботі, дякую!
@Arthur-ch2dx
@Arthur-ch2dx 3 жыл бұрын
Найбільший у Європі кран LK-600 (або "Захарій"), що плаває, прибув до Запоріжжі для будівництва мосту через Дніпро.
@user-zn8wy6pr3r
@user-zn8wy6pr3r 3 жыл бұрын
Вогнище!!!! Неймовірна історія зміни вигляду обличчя міста! Дякую! :)
@user-gj6lw3op3e
@user-gj6lw3op3e 7 ай бұрын
Я львів'янин. Соромно майже нічого не знати про моє рідне місто. Спасибі Вам.
@user-eh6qe6di6k
@user-eh6qe6di6k 3 жыл бұрын
То є просто шик. я такого Львова ще не бачив. було б добре відео зі старими вулицями Львова до воєнного (перша світоваі аж до перших совєтів) і їх сучасними найменуваннями. і також історію створення стрийського парку та його перебудова з моменту створення і дотепер особливо цікаво де проходили межі старого кладовища та що з ним сталось. чекаю на вашу відповідь
@dimachok
@dimachok 3 жыл бұрын
как всегда - очень интересно! большое спасибо!
@innasnow9706
@innasnow9706 3 жыл бұрын
Дуже дякую за блог!
@zarinzomanovich7612
@zarinzomanovich7612 3 жыл бұрын
Дякую.
@user-cb5ie8fw9i
@user-cb5ie8fw9i 3 жыл бұрын
Дякую, Юліане Дуже прикро, що не була на вашій лекції на Авангард Фест в 2019(
@danylovolokh2093
@danylovolokh2093 3 жыл бұрын
Дуже прікольно і цікаво)
@mikifarinics6149
@mikifarinics6149 3 жыл бұрын
Круто, без води, політики і зайвих сентиментів, тільки факти.
@4238366
@4238366 3 жыл бұрын
Дякую, дуже цікаво. Було б цікаво подивитися побільше блогів про історію міста!
@melancholist9893
@melancholist9893 3 жыл бұрын
Дякую за Вашу працю, кожне відео - це щось неймовірне!
@user-qd8xx8us4u
@user-qd8xx8us4u 3 жыл бұрын
40 тис. Підписників вітаю....)
@YuraBotanick
@YuraBotanick 3 жыл бұрын
Дуже сподобалося, дуже цікаво було!! Але є єдіній мінус що така захоплююча розповідь зроблена про Львів, а не про Київ!) Хоча звісно нічого проти Львова не маю) Але буду сподіватися що пан Чаплінський коли небудь зробить випуск про той Поділ, якого немає!
@tetianailchyshyn
@tetianailchyshyn 3 жыл бұрын
Вітаю з 40К підписників!!!
@serhiymartsenyuk9188
@serhiymartsenyuk9188 3 жыл бұрын
Дивовижно!
@MegaMaksTV
@MegaMaksTV 3 жыл бұрын
Чувак, це круто! Годний контент!
@user-hy1wz7gw9v
@user-hy1wz7gw9v 6 ай бұрын
Неймовірне відео😍Дякую ❤
@hmax077
@hmax077 3 жыл бұрын
будинок піонерів був за костелом ізуїтів, а в музеї був музей леніна
@natalypahol6557
@natalypahol6557 3 жыл бұрын
Будинку піонерів в цій будівлі не було, а от в піонери у 80-х приймали саме в цій будівлі, у будинку Леніна.
@user-dn5rr5mf3k
@user-dn5rr5mf3k 3 жыл бұрын
мне там показывали дырявое пальто членина, а потом принимали в пионэры
@CHAPLINSKYVLOG
@CHAPLINSKYVLOG 3 жыл бұрын
))))
@solodyako
@solodyako 3 жыл бұрын
Надзвичайно цікава інформація, дякую за вашу працю Юліане!
@tiua2153
@tiua2153 3 жыл бұрын
Надзвичайно круто!
@innalukomska4623
@innalukomska4623 3 жыл бұрын
Дякую!! Дуже цікавий випуск
@hlyadach_10
@hlyadach_10 3 жыл бұрын
Чудове відео)
@mareka3740
@mareka3740 3 жыл бұрын
Makieta dawnego Lwowa Janusza Witwickiego powstała z miłości do rodzinnego miasta. Powstawała w trudnych warunkach, w dużym stopniu podczas pierwszej okupacji sowieckiej Lwowa, a potem niemieckiej. Witwicki jej stworzenie przypłacił życiem, a potem przez wiele lat w komunistycznej Polsce nie można było jej eksponować z powodów politycznych. To jedna z tych rzeczy którą - oprócz pamięci - zabrali ze sobą wypędzeni ze swego miasta Polacy. W samym Wrocławiu na Rynku można zobaczyć lwowski pomnik polskiego pisarza Aleksandra Fredry, a niedaleko jeszcze Panoramę Racławicką, od 1894 do 1944 prezentowaną w specjalnej rotundzie w Parku Stryjeńskim. Lwów to wielki kawał polskiej historii, a dziś fragment zachodniej Europy na Ukrainie.
@alexandrver8483
@alexandrver8483 3 жыл бұрын
1. Pan zapomniał o polskiej okupacji, ponieważ Witwicki wykonał większość prac przed 1939 rokiem. 2. Czy Europa Środkowa. Europa Zachodnia wygląda trochę inaczej
@ukasz4871
@ukasz4871 3 жыл бұрын
Leopolis semper fidelis.
@vovaesenin9609
@vovaesenin9609 7 ай бұрын
Спасибо!!!!
@vladimirtsarkov8568
@vladimirtsarkov8568 3 жыл бұрын
дуже цікаво вас послухати. а як на вашу думку, чи дозріє колись у наших містах логічне рішення - обмеження використання особистого приватного автотранспорту ,на зміну якому має прийти розвинені мережі електричнихзасобів загального користування + вело та аеро ? чи таки українці будуть себе труїти й надалі нездоровими вихлопами та знищувати дерева тротуари та газони задля того щоб поставити свою особисту тачку ?
@Batmax192
@Batmax192 3 жыл бұрын
fajne takie historyczne i z architekturą związane wideo.... takie rzeczy są ważne często przy rekonstrukcji architektonicznej.... A tak na marginesie... Spotkałem kiedyś w autobusie takiego dziadka urodzonego we Lwowie. Był synem policjanta i jeszcze w 1939 roku NKWD kazało jego ojcu się zgłosić. Ale ojciec nigdy nie wrócił do domu, a po długo po wojnie się okazało, że zginął w '39. Dlatego też tego dziadka, który miał wtedy 12 lat wywieziono do gulagu za koło podbiegunowe. Swoje w gułagu przeszedł... Wrócił do nowej Polski już po śmierci Stalina w 56 roku. Wiem o tym dziadku jeszcze tyle, że żyje, bo pytałem niedawno o niego. Trochę wtedy w autobusie opowiadał o Lwowie o tym jakie to było piękne miasto i piękne miejsce i że ludziom się tam w miarę dobrze i wesoło żyło....
@user-mu4tx6dd2u
@user-mu4tx6dd2u 3 жыл бұрын
Привет всем, я коренная львовянка, живу в центре, было бы очень хорошо пустить трамвай через проспект Свободы и был бы праздник...)))
@merirose375
@merirose375 3 жыл бұрын
Дуже цікаво! Дякую
@user-zt6yf7gj7t
@user-zt6yf7gj7t 3 жыл бұрын
Дуже дякую за контент! З Новим Роком всіх! Також з 40К підписників пан Юліан!
@oleh1629
@oleh1629 3 жыл бұрын
Я думаю кожному варто побувати у Вроцлаві, щоб зрозуміти, що не так з архітектурою та благоустроєм наших міст.
Sounds of Lviv. Tram, City hall, rain, lyra and the legend of the opera
45:06
УкрЮтюбПроєкт
Рет қаралды 211 М.
Which one is the best? #katebrush #shorts
00:12
Kate Brush
Рет қаралды 23 МЛН
ИРИНА КАЙРАТОВНА - АЙДАХАР (БЕКА) [MV]
02:51
ГОСТ ENTERTAINMENT
Рет қаралды 2,1 МЛН
Чому капітальний ремонт вулиць - це зло
25:35
Розбудова Львова за Хрущова
23:21
CHAPLINSKY VLOG
Рет қаралды 37 М.
Як Сталін будував Львів
30:34
CHAPLINSKY VLOG
Рет қаралды 210 М.
Феномен Львова - фільм про львів'ян
1:06:26
Події Львова афіша
Рет қаралды 119 М.
Which one is the best? #katebrush #shorts
00:12
Kate Brush
Рет қаралды 23 МЛН