Lepiej niech teraz pomrozi niż w marcu lub w kwietniu..
@jolantas8952 сағат бұрын
Dziękuję i Pozdrawiam
@Michał-t1h3 сағат бұрын
Szkoda że nie ma niżów to by mogło być spokojnie 15,16 stopni :)
@PanŁukasz-k4w2 сағат бұрын
Pamiętam lata kiedy właśnie mróz nie odpuszczał także w dzień, śnieg dłużej się utrzymywał no i mróz dwucyfrowy nie to co teraz kilka stopni na minusie. Za taką zimą tęsknię.
@WysokieLoty-mt7es2 сағат бұрын
👍💪
@mixwschod353327 минут бұрын
Jestem rolnikiem że wschodu kraju, kiedy jakiś większy deszcz bo wiosna idzie a w Rowach i na polu sucho😢
@pasikb39 минут бұрын
Czyli zimy nie będzie... ehh 😢
@HuaweiP30-xn2cd2 сағат бұрын
Długo może się utrzymać to ochłodzenie?
@gosiaogulewicz70323 сағат бұрын
Witam,...a jakieś..wichury w tym tygodniu ...w UK, Islandia?
@DarekKrotewicz58 минут бұрын
Na interii straszą bardzo niską tempersturą.Niech Pan to poczyta..😂
@pyrtol3 сағат бұрын
A ja mam pytanko czy jest szansa na odcinek o opadach deszczu/sniegu. Duzo mowi sie o suszach i ciekawy jestem jak powstaje deszcz? z nizu, wyżu czy innych zjawisk, pozdrawiam
@drble12 сағат бұрын
Szkoła podstawowa kl 4 5....
@WysokieLoty-mt7es2 сағат бұрын
🤕🫣
@BurzeGórnyŚląsk19962 сағат бұрын
@@drble1W tych klasach nie rozmawia się jeszcze o wyżach i niżach.
@drble12 сағат бұрын
@BurzeGórnyŚląsk1996 ja rocznik 86 ... W 4kl już była fizyka i chemia biologia technika....
@drble12 сағат бұрын
@@pyrtol ile masz lat?
@k.kowalska10833 сағат бұрын
Odcinek jak zawsze pełen wartościowych informacji i dokładnych analiz pogodowych! Bardzo ciekawie przedstawiona prognoza dotycząca możliwego ochłodzenia po 10 lutego - widać, jak dynamicznie zmieniają się modele i jak trudno jest przewidzieć długoterminowe tendencje. Pogoda w ostatnich tygodniach była dość nietypowa - długotrwałe panowanie wyżów, brak większych opadów i stosunkowo łagodne temperatury w wielu regionach. Teraz pojawia się pytanie: czy czeka nas jeszcze powrót prawdziwej zimy, czy może zbliżamy się już do przedwiośnia? Niepokojący jest również brak śniegu i opadów, co może zapowiadać poważną suszę na wiosnę. Zima to czas, kiedy natura magazynuje wodę w postaci śniegu, który później stopniowo topnieje, nawilżając glebę i uzupełniając zasoby wodne. Jeśli ten proces nie zachodzi, możemy mieć do czynienia z deficytem wilgoci, który już na początku sezonu wegetacyjnego odbije się na roślinności i rolnictwie. Poziom wód gruntowych i rzek może spaść, co zwiększa ryzyko suszy rolniczej, a w lasach wzrasta zagrożenie pożarowe. Coraz częściej obserwujemy sytuacje, w których po suchych zimach następują wyjątkowo ciepłe i ubogie w opady miesiące wiosenne. Takie zjawisko może mieć poważne konsekwencje dla przyrody, rolnictwa i gospodarki wodnej. Czy i tym razem taki scenariusz się sprawdzi? Warto bacznie obserwować kolejne prognozy i liczyć na to, że natura nadrobi jeszcze zaległości w opadach. Dziękuję za kolejny świetny materiał i rzetelne podejście do tematu! Każdy odcinek to dawka solidnej wiedzy, która pomaga lepiej zrozumieć zmieniający się klimat i pogodowe trendy. Na koniec chciałabym serdecznie zachęcić wszystkich do aktywnego udziału w tej społeczności! Każdy komentarz, każda subskrypcja i łapka w górę pomagają rozwijać ten kanał i tworzyć coraz lepsze treści. Nie zapomnijcie również zajrzeć do karty Społeczności - tam znajdziecie wiele ekscytujących materiałów, ankiet i newsów, które mogą Was zainteresować. A jak Wy oceniacie obecną sytuację? Czy brak śniegu budzi Wasze obawy o suszę na wiosnę? Czy spodziewacie się jeszcze zmian w pogodzie w lutym? Podzielcie się swoimi przemyśleniami w komentarzach! POGODAne - bliżej pogody, bliżej Ciebie!
@karllinzer75902 сағат бұрын
PO 6, 7 LUTEGO 💁 A NIE: PO 6, 7 LUTYM 😂 zasady poprawnej polszczyzny działają też u meteorologów