Nezapomeňte se podívat na naše akce na webu Konec prokrastinace. S kódem PETR20 na ně máte 20% slevu: www.konec-prokrastinace.cz/prednasky-workshopy/?_s=YT
@evamatejkova74875 ай бұрын
Skvělý rozhovor, děkujeme
@petr.ludwig2 жыл бұрын
Omlouvám se za chybu, kterou jsme udělali. Podcast jsme publikovali s náhledovou fotkou z jiného podcastu. Byla to neumyslná chyba (foto hostů občas bereme z jejich webů a tahle byla na úvodce webu medricky.cz - špatně jsme to vyhodnotili). Už jsem psal i Brocastu a omluvil se. Aktuálně jsem v horách v Nepálu bez signálu a chybu jsem nestihl včas podchytit.
@bohdanajetelova2 жыл бұрын
Spousta skvělých informací!!! Díky moc za rozhovor 🙏😊
@majdasnow2 жыл бұрын
Super díky za informace
@Raes96 Жыл бұрын
samozrejme to pozeram 1:20 a vstávam o 8:00 :D ale tak prvý krát toto ponocovanie môže aspoň v budúcnosti zlepšiť môj spánok vďaka novým informáciam
@ushanek46242 жыл бұрын
Lidi už neví do čeho rýpnout, tak mají záchvaty kvůli fotečky. Docela smutné
@patrikkubes56782 жыл бұрын
Wow, kluci z BROCASTU vám poskytnuli náhledovou fotku? 😄
@LenkaAdamkova2 жыл бұрын
a já že co mě to zmátlo a ono tohle :-D
@petr.ludwig2 жыл бұрын
Opravíme, naše chyba.
@petr.ludwig2 жыл бұрын
Byla to neumyslná chyba (foto hostů občas bereme z jejich webů a tahle byla na úvodce webu medricky.cz - špatně jsme to vyhodnotili). Hned to napravíme. Už jsem psal i Brocastu a omluvil se.
@michaljon19632 жыл бұрын
mně to přijde jako úplná banalita
@patrik40992 жыл бұрын
super
@jusepe97682 жыл бұрын
V podcaste sa spomina, ze zelene svetlo na snimacoch tepu je nezmyselne zelene. Vrtalo mi to v hlave a po pomerne kratkom googleni som sa dostal k clanku, kde sa vysvetluje, ze to ma svoje opodstatnenie. Mimochodom super podcast. Prajem vsetko dobre 🙂
@MinistryofHealth-p2z2 жыл бұрын
Ajurvéda říká "snídej jako král, obědvej jako princ, večeř jako chuďas" - nejtěžší jídlo dne má být oběd, naopak večeře by měla být lehká, např. teplá polévka. Po setmění jedině kvalitní mléko z původního plemene jako je Jersey skot.
@zlatykocaid7292 Жыл бұрын
Británie je na tom se světelným smogem velmi špatně. Bydlím tam už pár let a z letadla je vidět ten rozdíl v osvětlení - ČR je ještě poměrně dost oranžová, především vesnice a města, zato Británie se dost bělá. Oni vůbec netuší, co si na sebe šijou. V ulici, kde jsem donedávna bydlela, jsme měli ještě v době vydání tohoto rozhovoru krásně oranžově svítící lampy. O ulici vedle měli dlouho barvu krvavého pomeranče. Fandila jsem tomu a libovala si, jak je to skvělé. A pak jednoho večera přišla rána a z pomeranče to změnili na denní světlo. To byl teda šok. O dost větší přišel letos, kdy jako mávnutím kouzelného proutku najednou i u nás v ulici nastal den i v noci:-( V ložnici jsme sice měli zatemňovací závěsy i závěsy na posteli, ale ani to nestačilo. Bohužel tam byla zeď okolo okna tak blbě, že to nešlo líp zatáhnout, tak jsem závěsy lepila krepovou páskou ke zdi, aby tam toho světla pronikalo co nejméně. Stejně byl nejvyšší čas se odstěhovat.
@LenkaAdamkova2 жыл бұрын
Ještě jsem to neviděla a dávám like, protože Hynek... 😀
@terezahajkova34942 жыл бұрын
Petře fakt to máš zapotřebí krást cizí fotku z natočenýho videa od Brocast na stejný téma?? Absolutní dno. Fuj!
@petr.ludwig2 жыл бұрын
Byla to neumyslná chyba (foto hostů občas bereme z jejich webů a tahle byla na úvodce webu medricky.cz - špatně jsme to výhodnotili). Hned to napravíme. Už jsem psal i Brocastu a omluvil se.
@vpvp102 жыл бұрын
Krademe cover? Proč neukrast příště cely rozhovor?
@petr.ludwig2 жыл бұрын
Byla to neumyslná chyba (foto hostů občas bereme z jejich webů a tahle byla na úvodce webu medricky.cz - špatně jsme to výhodnotili). Hned to napravíme. Už jsem psal i Brocastu a omluvil se.
@petr.gremlica2 жыл бұрын
Na spánek mi funguje každý den pozorovat jako prvni věc východ slunce u otevreneho okna, aby se podporil cirkadialni rytmus. Ráno se při tom teplém světle tvoří serotonin což je prekursor spánkového hormonu melatoninu. A nastartuje se kortizol a není potřeba ani kafe.
@mirajahoda2 ай бұрын
❗Pozor, ve 14:38 není pravda, že je u Oura Ring jedno jestli je barva červená nebo zelená. Absorpční spektrum hemoglobinu, pronikání tkáněmi, nižší šum a vyšší přesnost, rychlejší a přesnější analýza dat je lepší v případě zeleného světla lepší. Chápu, proč zelená vadí, ale jedno to fakt není a výrobce k tomu měl dobré důvody.
@katarinazradulova39792 жыл бұрын
Pri dnešných cenách potravín budem namiesto polievky jesť teplú vodu 😉...
@fridoland2 жыл бұрын
Skvělý rozhovor! Na časově omezené stravování jsem najel už dříve, ale stále bych k tomu měl otázky....Až při rozhovoru jsem si uvědomil, že ani čaj/kafe bych neměl pít? I když se jedná o neslazený bylinkový čaj nebo filtrovanou kávu bez cukru a mléka? Pouze samotná voda je tedy v pořádku?
@DanekZdenek2 жыл бұрын
Přijde mi, že jste moc zaměření na jednu oblast a ostatní pomíjíte. Alkohol není zdravý. Myslím že i v jídle by měla být pravidelnost. Dát si všechno naráz už nezní moc přirozeně. A k dopočítávání barev - Astigmatismus prý dokáže mozek také kompenzovat, ale nosí se brýle aby to nemusel dělat a nebolela hlava.
@Lucaia2 жыл бұрын
Extrem.
@sedlinator2 жыл бұрын
Náhledovku si zabil..😄 Ejkejej Brocast
@vaclavnavratil92332 жыл бұрын
uplně k ničemu, spát v běžným režimu je easy, spíš bych ocenil, kdyby byl zpusob jak kvalitně spát když člověk dělá třísměnnej režim... ale pravdu má a funguje to .
@Ligger42 жыл бұрын
To už ani není argumentační faul, ale čistá krádež s tím náhleďákem.
@petr.ludwig2 жыл бұрын
Byla to neumyslná chyba (foto hostů občas bereme z jejich webů a tahle byla na úvodce webu medricky.cz - špatně jsme to výhodnotili). Hned to napravíme. Už jsem psal i Brocastu a omluvil se.