супер, мега, крутезний канал та контект - продовжуй далі, дякую!
@alexlukas32272 жыл бұрын
Дякую! Як завжди вогонь!
@andreisachuk56532 жыл бұрын
Отличное видео. Динамическое создание компонентов Angular Кайфую от подачи и объяснения, спасибо большое!
@ТарасСюсько-х2ж Жыл бұрын
Дякую, супер об"яснив )) І окреми дякую, що перейшов на Українську!
@F.C.Poet_ Жыл бұрын
дуже сподобалось, дякую
@roman-vavrynkevych2 жыл бұрын
Дуже дякую за відео, класно показуєш, роз'яснюєш і що саме головне (як мінімум для мене) Українською))) Чекаю нових крутих, цікавих, пізнавальних відео
@vitaliijelizniak94802 жыл бұрын
Класний контент, продовжуй надалі, дуже допомагає. Побажання, може зробити відео про lifeCycle в ангулярі, їх всі використовують, але мало хто зна що за що відповіда і коли краще використовувати
@DreyLikyDev2 жыл бұрын
ДОСТУПНІ УКРАЇНСЬКІ СУБТИТРИ. Ви можете перекладати ці субтитри на будь яку мову, завдяки функції автоматичного перекладу субтитрів.
@KolkhozDnepr2 жыл бұрын
і на цьому етапі мій мозок сказав прощавай))) ще вчити і вчити цей ангуляр...
@KolkhozDnepr2 жыл бұрын
величезне прохання якийсь туторіал з невеличким проектом, то з архітектурою не можу розібратися, що куди і як)) може є щось на гітхабі подивитись з правильним підходом, як на твою думку?
@DreyLikyDev2 жыл бұрын
Колись запишу відос по архітектурі, але, думаю що це буде не скоро =) Що подивитись з чужого коду хз, можу тільки скинути посилання на свій проєкт ngx-os, але так як це UI бібліотека, то це не типовий проєкт. Але там є проєкт showcase (вебсайт ngx-os.io): github.com/dreyliky/ngx-os Також, я писав трохи невеликий проєкт, знаходячись в окупації, чисто щоб не забути як програмувати. Код там місцями я би порефакторив, але моє бачення архітектури, в якійсь мірі відображає: github.com/dreyliky/kinoteka Там також є бекенд в окремому репозиторії, але він хуйовий по ряду причин, головна з яких - я не бекендщик і не хотів дрочитись з БД. Якось так=) github.com/dreyliky/kinoteka-backend При бажанні, проєкт kinoteka можна завантажити, заранити npm install в бекенді і фронтенді і запустити все це командами: Frontend: npm start Backend: npm start Ніби має працювати без додаткових налаштувань якихось, але це не точно. Якщо це буде вас цікавити і не буде працювати запуск проєктів, то дайте знати)
@KolkhozDnepr2 жыл бұрын
дуже дякую)) вже майже півроку намагаюсь опанувати ангуляр, інфи дуже багато, а структури у всіх різні, хочеться щоб красиво і правильно) а поки що ваш підхід найближчий по духу)) сьогодні буду вивчати ваш підхід)) дякую, ще раз, успіхів і розвитку))
@DreyLikyDev2 жыл бұрын
Дякую) Ну, "правильного підходу" не існує. Є якісь рекомендації і так названі "бест практіси", але це все по якимось окремим моментам. Ну а по результату, кожен все бачить по своєму. Найголовніше, щоб все було якомога гнучкіше і щоб якомога більше коду можна було перевикористати. Якщо коротко, то features містять шарені, гнучкі, незалежні речі, які може в будь який момент використати будь яка сторінка. Це відсортовано все всередині по бізнес-сутностям. Ну і з точки зору шарів: smart component -> [optional: facade] -> service -> [state, api, helper]. В features мають зберігатись тупі компоненти, або розумні компоненти які відповідають принципу інверсії залежностей (інджектять абстракції, а реалізації знаходяться і провайдяться на кожній конкретній сторінці (pages)). По основним моментам, приблизно так=)
@pavloavramenko54842 жыл бұрын
Привіт. Є прохання. Можеш робити більший шрифт в редакторі і в браузері, щоб було зручніше з телефону дивитись?