Po 8:50 wiadomo już o co w tym chodzi :) Co do Triumpha...Jak sie zastanowić to na pierwszy plan wychodzi obsługa w salonach i to tyczy sie dosłownie KAŻDEGO punktu, czy w PL czy w DE lub AT. No po prostu nie śłysząłem, żeby ktoś kiedykolwiek powiedział, że został źle obsłużony, że go zlekcewazono albo że zachowanie obsługi było niewłaściwe. Zawsze jest tak, że mucha nie siada. A to powoduje, że chce sie w takie miejsca wracać. Naprawdę wiele punktów konkurencyjnych a nwet "bezkonkurencyjnych" marek powinno sie uczyć obsługi klienta od Triumpha. Powiem wiećęej..mam Aprilię...Ale kupiłem ją w salonie Triumpha! A poza tym...Miałem ostatnio jazdę testowoą na Tiger 900GT Pro Rally...No kurde..Musze się zgodzić z wieloma osobami z tego filmu. Motocykl uniwersalny, zbudowany tak, że od razu czujesz sie jakbyś miał go od zawsze, nienagannie zaprojektowanyu i zbudowany z bardzo wysokiej jakosci materiałów a do tego...QS, który działa tak dobrze jak powinien. Tak dobrze działający QS spotkałem tylko w Suzuki i Triumphie. Pozostąłe marki musza nad swoimi systemami seryjnych QS jeszcze dużo popracowac by dojśc do tego poziomu...Ze szczególnym naciskiem na KTM/Husqvarna :) I pomysł zakupu Triumpha wraca do mnie jak bumerang ale...Do tego chyba jednak potrzebuję troche dłuzszego obcowania z motocyklem który myślę zakupić, bo jednak nawet 1 czy 2h testowej jazdy nie daje pełnego oglądu. Niemniej stoi na podium modeli które biorę pod uwagę.
@januszstanowski5994 Жыл бұрын
Piękne sprzęty
@adamszymanski4489 Жыл бұрын
Ktoś z Was jeździ na triumph trophy 1200se? Bardzo mało info na ten temat. Rozważam zakup tego moto. Miałem kilka motocykli. Ostatni Gtr 1400 który rozbiłem nie z mojej winy. Wróciłem do BMW z zamiłowaniem do tej marki ale widać nic się nie nauczyłem i znowu przeklinam. Teraz albo ponownie Gtr albo właśnie trophy 1200.
@mototime3970 Жыл бұрын
Możesz udostępnić mapę trasy po której się poruszaliście na Mazurach?
@DanWidlo Жыл бұрын
Hejka dodam wieczorem 😉
@JacaaaPL Жыл бұрын
Podłączam się do prośby 😊
@zygfryd2748 Жыл бұрын
Z ramkami na tablice Rej. Triumpha muszą coś zrobić, są za duże i tablice wypadają nagminnie. W końcu przykręciliśmy do Rocketa3 na stałe bo ile można duplikatów robić!?
@PrawdziwyNaczelnik-kg4sd Жыл бұрын
Jak to jest z tymi TRIUMPHAMI.... Gdzie się nie pójdzie do salonu z motocyklami ( czy to BMW, Ducatti, Honda, Kawasaki, Yamaha, Suzuki ) i jak zapytają o rozważaną konkurencję to kiedy mówimy o innych markach - nie mają nic do zarzucenia. Kiedy zaczynamy mówić - aaa i jeszcze rozważam TRIUMPHA - zaczyna się: "panie tylko nie to....w razie awarii na głupią część będzie pan czekać miesiącami"....
@RastaFlok Жыл бұрын
To w BMW i Duacti się czeka miesiącami. A Triumph przy tych markach to jest bezawaryjny.
@thombike3742 Жыл бұрын
Ja odpowiadam wówczas - a dlaczego mam zakładać od razu przy nowym motocyklu awarię? Wasze maja z tym problemy? ;) I temat sie urywa :)
@PrawdziwyNaczelnik-kg4sd Жыл бұрын
@@thombike3742 teoretycznie tak, praktycznie chciałbym wiedzieć od użytkowników jak to jest z dostępnością części zamiennych. Czasami coś się jednak psuje albo wymaga wymiany....a jak mam czekać w sezonie 2 miesiące np na ośkę.... to rzeczywiście coś nie tak
@thombike3742 Жыл бұрын
@@PrawdziwyNaczelnik-kg4sd Fakty sa takie, że niezależnie od marki i modelu czasem walnie cos na co trzeba czekać, bo akurat wychodzi tak, że walneło cos, co normalnie nie miało prawa walnąć i nie ma tego nikt na stanie. Ja aktualnie jestem w odwrtoneuj sytuacji...Walneło cos, co od wielu lat jest obarczone klątwą awarii bez opcji naprawy i...Nikt nigdzie nie ma częsci od eki a okres oczekiwania podawany jest "od 3tyg. do 3 miesiecy" przy czym część kosztuje w UJ! I co dziwne wystepuje w dziesiatkach tysiecy motocykli w dokładnie takiej samej odmianie, wiec kompletnie nie rozumiem problemu z dostępnością. Pewnie daletgo, że kosztuje w UJ!
@waytosexy. Жыл бұрын
posiadam streeta r 2014 od miesiąca więc jestem na etapie ogarniania po kupnie wszystkich dupereli, wszystko dostępne od ręki czy nowe czy używki. Mój mechanik nie ma z nim żadnego problemu. Polecam w z czystym sercem, wydech arrowa ukręca karki.