ЯК ЧЕРЕЗ НЕЗНАННЯ ЗАКОНУ СПАДКОЄМЦІ ВТРАЧАЮТЬ СПАДЩИНУ?

  Рет қаралды 33,792

ЮРИДИЧНА КОМПАНІЯ ДОМПРАВО

ЮРИДИЧНА КОМПАНІЯ ДОМПРАВО

Күн бұрын

Пікірлер: 82
@ТИЩЕНКО-ю8н
@ТИЩЕНКО-ю8н 4 ай бұрын
Дякую за детальне роз'яснення відповідального фахівця
@РаїсаШевченко-ъ2ю
@РаїсаШевченко-ъ2ю Ай бұрын
Мама по заповіту передала мені пайову землю! Нотаріус просить оригінал землі! А брат не віддає! Що робити? Допоможіть!!!🙏
@dompravo
@dompravo 2 жыл бұрын
УВАГА!!! ОБОВ'ЯЗКОВО НАДАМ ВІДПОВІДЬ НА ВАШЕ ПИТАННЯ З ПРИВОДУ СПАДКУВАННЯ, НЕРУХОМОСТІ (ЖИТЛОВІ, ЗЕМЕЛЬНІ, КУПІВЛЯ, ПРОДАЖ, ОФОРМЛЕННЯ) , СІМЕЙНИХ ПИТАНЬ ТА СУПЕРЕЧОК У КОМЕНТАРЯХ!!! ТАКОЖ ВАШІ ЗАПИТАННЯ ДОПОМОЖУТЬ ОБРАТИ ПРАВИЛЬНУ ТЕМАТИКУ ДЛЯ ВІДЕО!!! НАПЕРЕД ДЯКУЮ!!!
@fedorlenert6439
@fedorlenert6439 Ай бұрын
Будинок був розділений на мене і батька,батько помер і залишились лише рішення суду як оформити спадщину?
@КонстантинБелинский-ц8ж
@КонстантинБелинский-ц8ж Жыл бұрын
Дякую дуже за консультацію! Дуже допомогли!
@dompravo
@dompravo Жыл бұрын
Дякую за коментар. Є питання звертайтеся.
@zanetgicka9656
@zanetgicka9656 8 ай бұрын
Добрий день. Таке питання, на момент смерті свекрухи моєму сину, її внуку, було 15 років, чи можна оформити хату на нього автоматично. Але срок давності смерті 12 років. Документи зразу непереоформили на чоловіка(її сина), а зараз проблема велика
@ТарасМагур
@ТарасМагур 2 ай бұрын
Добрий день,скажіть як ділиться спадчина коли:батьки подарували сину будинок він був у шлюбі мав одну дитину,його жінці батьки подарували квартиру,син помер,як ділиться спадчина?
@ВолодимирТелятников
@ВолодимирТелятников Жыл бұрын
Яка на даний час приблизна ціна для приватизації житлового будинку, господарських будівель і споруд та земельної ділянки в селі?
@ВолодимирТелятников
@ВолодимирТелятников Жыл бұрын
Добрий день. Підкажіть будь ласка якому виду цільового призначення підлягає земельна ділянка на якій розміщений будинок, сарай, та город для вирощування овочів?
@МаксПользовательЮтуба
@МаксПользовательЮтуба 4 жыл бұрын
Дякую вам!
@snowqueen2371
@snowqueen2371 Жыл бұрын
Підскажіть а як що людина знаходиться за кордоном багато років і фізично не може прийняти спадщину....що робити? І сроки вже пройшли? Що робити. Йти до суду та з якими документами? Дякую
@dompravo
@dompravo Жыл бұрын
В суд іти, то потрібно мати підстави. То що Ви просто були закордоном, це не підстава для поновлення Вам сроку. Питання: а інші спадкоємці є? Хто Ви померлому? Можливо є неповнолітні спадкоємців? Наприклад ВАШІ діти? По закону чи по заповіту Ви спадкоємець?
@ЕвгенийИванович-ю7е
@ЕвгенийИванович-ю7е 4 жыл бұрын
Доброго дня! Дякую за важливу і цікаву інформацію! Підкажіть будь-ласка : спадщина - нерухоме майно(квартира, будинок,дача) і різні спадкоємці по різному оцінюють вартість кожної з нерумостей і не можуть дійти згоди щодо отримання спадщини в "рівних" долях... як бути в такій ситуації? чи існує безкоштовна автоматична оцінка і розподіл спадщини?
@ЭльвираСеребрякова-я5с
@ЭльвираСеребрякова-я5с 3 жыл бұрын
Вы получили ответ?
@anele8047
@anele8047 2 ай бұрын
Доброго дня! Підкажіть будь-ласка! Така ситуація: помер батько. На момент смерті був розлучений. Я та моя сестра (його єдині діти(повнолітні)). Так як ми відносимось до 1 черги спадкоємців подали заяву на вступ в спадщину за законом, так як заповіту немає. В довідці про місце реєстрації вказано що з ним за однією адресою на момент смерті була прописана його колишня дружина. Чи значить це що ми не зможемо отримати спадщину?
@ЭльвираСеребрякова-я5с
@ЭльвираСеребрякова-я5с 3 жыл бұрын
Поясните, что нужно сделать при жизни, чтобы сын получил квартиру без проблем? Квартира приватизирована на меня и на сына, но сын выписался по необходимости и живет со своей семьёй в другом городе.
@РОМАН-й6щ7п
@РОМАН-й6щ7п 3 жыл бұрын
Не говорите саму суть «деякого абсурду» що до саме рідні і рідних дітей, саме померлого.Так як ЦК говорить що перша черга (діти і інший з подружжя) у рівних долях.Пізно вам скажуть що це не так.Та часто тільки після смерті(коли вже пізно)люди розуміють про абсурд поняття «спільно набуте подружжям» ,про яке НЕ говориться у ЦК а у мало відомому "сімейному кодексі".Так як живий з подружжя з самого початку забирає 50% всього спадку, та потім знову ще раз ділить на себе додаткову частку.Таким чином вже на початку та навіть тільки при одній рідній дитині померлого, - максимум це 25% все що цій дитині може дістатись.Тобто навіть від квартири де живе дитина сама але власник юридично був померлий.Ви на ці 25% можете тільки «палатку в лісі» купити для життя.А якщо дітей хоча б двоє-то їх частка зовсім стає 1/6.Фактично = «0».Та схоже пряма рідня померлого зовсім може забути про спадок навіть у подумках та сміхотворних поняттях черг спадку - бо вони ніяким чином по природі, не являються ріднею саме живому з подружжя який перебирає на себе від 75% при одній дитині.Саме рідні(по родству) померлого може щось дістатись тільки у спадок з мізерної долі рідної дитини померлого і тільки після вже її смерті.Висновок- саме рідня та рідні діти померлого лишаються майже без прав спадку.Маразм понять і законів.А люди не думають або не в курсі..Це особистий висновок та досвід.Тим більше що вона (дитина) є єдиним представником у продовженні роду померлого. А не інший з подружжя.Особистий висновок.
@АлександрЛогинов-я4ч
@АлександрЛогинов-я4ч 2 ай бұрын
Отримав свідоцтво про право на спадщину за законом (це гроші на карте у приватбанку). Банк не выдаёт, без пояснений, по горячей линии не отвечают. Оператор банка ответил, что деньги перечислят на карту в течении 3-х дней. Но денег нет. Приходит смс: заяву на виплату спадщини не може бути опрацьовано. Что делать?
@dompravo
@dompravo 2 ай бұрын
Напишіть їм лист звернення. Опишіть ситуацію. І основне постатей питання коли можливо забрати кошти? Що для цього потрібно зробити? Чому немає можливості отримати кошти? І питання до Вас аяк вони пояснюючи цю ситуацію?
@nikasanina3482
@nikasanina3482 4 жыл бұрын
Дякую, дуже важливу інформацію виклали доступно.
@YYP445
@YYP445 Жыл бұрын
Добрий день, в мене питання. Якщо частину спадщини отримала племінниця, яка вже декілька років не явилася,щоб її прийняти, що з цією спадщиною? Чи вона ще має на неї право? Чи можна йти до суду,щоб її переписали на сина померлої особи?
@АндрійЛомага-п4у
@АндрійЛомага-п4у 10 ай бұрын
Добрий вечір я в Польщі в нотаріуса можу завірити заяву про відмову на спадщину заява на укр мові дякую!
@rybalotchka6377
@rybalotchka6377 11 ай бұрын
Скажіть, якщо я прописан по адресі на якій три часних будинки моїх родичей, я могу претендувати на успадкування усих домів?
@si1entrun774
@si1entrun774 3 жыл бұрын
Подскажите, если открыли наследство у нотариуса на дом и на землю, и еще остались деньги в банке у умершего, то надо дополнительно делать сертификат на них или можно вписать уже в один из этих двух?
@dompravo
@dompravo 3 жыл бұрын
Здраствуйте. Надо отлельно делать свидетельство о праве на наследсто на деньги
@si1entrun774
@si1entrun774 3 жыл бұрын
@@dompravo Спасибо. А сколько может стоять сделать этот сертификат на деньги ориентировочно?
@dompravo
@dompravo 3 жыл бұрын
Цену определяет нотариус. Но не менше 1500
@dompravo
@dompravo 3 жыл бұрын
Грн
@ВалеріяМаліновська-м5у
@ВалеріяМаліновська-м5у Жыл бұрын
Доброго вечора підскажіть будь-ласка Якщо квартиру по заповідну була поділена порівну на двох людей (тобто 1/2 кожному) але одна людина померла, і та 1/2 частина перейшла іншій людині( тобто отримала право на спадщину) але в документі написана, що вона стала власницею 1/2 частини( тобто тієї частини, що належала померлому) Підскажіть будь-ласка, чому не пишуть в документі, що людина власниця всієї квартири, а пишуть тільки 1/2 Будь-ласка допоможіть розібратися???
@dompravo
@dompravo Жыл бұрын
Якщо я Вас правильно зрозумів, то власником зараз стала одна особа? Різні підстави набуття і різні документи. Пишіть уточнюючи питання. Надамо відповідь
@olgashashkova107
@olgashashkova107 Жыл бұрын
Нужна консультация и готова нанять для судебного слушания, наследство по закону, не хочу отдавать 1/2квартиры второму спадкоємцю. Завещания нет. Второй прописан и в приватизации. В квартире не жил 40 лет. Борюсь уже 3 года в суде. Попусту.
@dompravo
@dompravo Жыл бұрын
Звоніть 0988216642 домовимося про попередню консультацію
@МаріяМихальчук-н8п
@МаріяМихальчук-н8п 9 ай бұрын
Вмене було двоє дітей.Одна померла.Остався син Скажіть будь ласка як буде ділитися моя доля бо в дочки є двоє неповнолітніх дітей
@ТетянаГультай-к1в
@ТетянаГультай-к1в Жыл бұрын
Доброго дня скажіть будь ласка .як що син один у мами і вийшло так що ,він позбавив життя маму має він право на свою частку хоча б.
@dompravo
@dompravo Жыл бұрын
Доброго дня. Ні Не мають права на спадкування особи, які умисно позбавили життя спадкодавця чи будь-кого з можливих спадкоємців або вчинили замах на їхнє життя. (ч. 1 статті 1224 Цивільного кодексу України)
@myroslavak8084
@myroslavak8084 5 ай бұрын
Доброго дня. Скажіть будь ласка, малолітні і неповнолітні можуть прийняти спадщину автоматично, навіть, якщо не проживали там?
@dompravo
@dompravo Ай бұрын
Малолітні, неповнолітні спадкоємці приймають спадщину автоматично навіть якщо вони не проживали разом із спадкодавця на момент його смерті
@ярославчорный-з7в
@ярославчорный-з7в Жыл бұрын
доброго вечора-якщо квартиру продали 2 роки назад-а я міг претендувати на ту квартиру-тому що я позашлюбний син спадкодавця-а продав син офіційний-у мене є хоть якась надія повернути мою частину?
@dompravo
@dompravo Жыл бұрын
Доброго дня. а батько був батьком записаний чи потрібно встановлювати батьківство?
@olgagrushko2488
@olgagrushko2488 Жыл бұрын
Чи можна увійти в спадок за кордоном в торіальній конторі того населеного пункту і країни де живеш?
@ЕленаВолк-ф4н
@ЕленаВолк-ф4н 3 жыл бұрын
Хочу до вас на прийом. Прошу адресу.
@ЭльвираСеребрякова-я5с
@ЭльвираСеребрякова-я5с 3 жыл бұрын
Ну что, получили адрес?
@mrseregasss435
@mrseregasss435 4 жыл бұрын
Доброго дня Підкажіть будь-ласка Якщо спадкоємець не прийняв вчасно спадчину без поважних причин і органи місцевого самоврядування також не прийняли спадчину, то чи буде можливість спадкоємцю отримати спадчину і як ? Строк давності 5 років , спадчина - нерухоме майно.
@dompravo
@dompravo 4 жыл бұрын
Добрий день. Органи місцевого самоврядування не приймають спадщину, а визнають її відумерлою. Вони це можуть зробити. Тому для Вас вихід, або знайти спадкоємця, який був дитиною на момент смерті. Або встановлювати факт прийняття спадщини через суд. Дитину, оскільки діти автоматично приймають спадщину. Факт прийняння спадщини - довести, що ви і спадкоємець на момент смерті проживали разом, отже ви або хтось інший, автоматично прийняли спадщину. також варіант, незважаючи на відсутність поважних причин для призначення додаткового сроку на прийняття спадщини подати до суду і придумати причини (за умови, що орган місцевого самоврядування не буде заперечувати сильно). дякую за запитання. Якщо є уточнюючі питання пишіть.
@ГалинаСкоромна-л8ю
@ГалинаСкоромна-л8ю Жыл бұрын
Чи може бути причиною для додаткового строку те , що я була за кордоном як біженка , мені 72 р .обмежена в спілкуванні через втрату слуху , тобто не могла там оформлювати важливі документи , або які можуть бути інші причини ? Дякую
@dompravo
@dompravo Жыл бұрын
Переважання за кордоном саме по собі не є однозначно важливою причиною для додаткового строку на прийняття спадщини. Але в сукупності з іншими Вашими причинами може бути. Просто потрібно це довести в суді
@topcinema7838
@topcinema7838 4 жыл бұрын
Подскажите пожалуйста я вступил в права наследства от бабушки но не могу получить так как при рождении она лавревна а на момент смерти Лаврентием на говорят на суд что делать какие справки брать
@НатальяПянковская-щ1ь
@НатальяПянковская-щ1ь 4 жыл бұрын
Здравствуйте.муж матери умер 10 лет назад.в доме прописан его сов.ний сын.но не проживал там более 25 лет.мама мужа пай на себя.и оставила завещание на двух своих дочерей.мама умерла....мы вступаем в наследство и тут появляется тот сын.нотариус останавливает дело.будет суд.на похоронах он был.т.е. знал.чего ждать нам?
@dompravo
@dompravo 4 жыл бұрын
Здравствуйте. Как понятно из Вашего вопроса Ваша мама приняла наследство по своим покойным мужем (который не является вашим отцом) .Поскольку его сын был приписан вместе с ним на момент его смерти, то соответственно наследство он принял. Если и Ваша мама была зарегистрирована со своим покойным мужем (не вашим отцом), то и она приняла наследство. Так что все имущество покойного мужа Вашей мамы, которое ему принадлежало на момент смерти будет разделено между его сыном и Вами поровну. Также с Вашего вопроса не ясно что за суд? Какое имущество ему принадлежало на момент смерти? Уточните вопрос для точной ответа. Спасибо.
@НатальяПянковская-щ1ь
@НатальяПянковская-щ1ь 4 жыл бұрын
@@dompravo здравствуйте.спасибо за ответ.сын знал о смерти отца и 10 лет назад когда он умер сын не вступал наследство.и мама переписала пай на себя.а сейчас сын подал заяву в суд.уже после смерти матери моей.и нотариальные дела остановили.я имею ввиду суд грядущий.Скажите пай отчима поделят на двоих или на троих.сейчас вступаем в наследство мы с сестрой?Спасибо
@НатальяПянковская-щ1ь
@НатальяПянковская-щ1ь 4 жыл бұрын
@@dompravo на момент смерти отчима ему принадлежай пай и часть дома.т.к.еще при его жизни был суд о разделе дома.т.к.отношения были плохими.
@ярославчорный-з7в
@ярославчорный-з7в 3 жыл бұрын
по квартире нотариус не видит ничего-потому-что он у мер 2006году-а я в данное время оформляю инвалидность -так как болен и не могу работать
@innakreuzer6204
@innakreuzer6204 Жыл бұрын
Дякую , підкажіть якщо загублені усі правостановчи папіри на квартиру ? Як прийняти спадщину , чи можливо?
@dompravo
@dompravo Жыл бұрын
Для того щоб принятия спадщину ніяких документів не потрібно. Достатньо бажання її прийняти. На каналі багато відео на цю тему
@innakreuzer6204
@innakreuzer6204 Жыл бұрын
@@dompravo вибачте, свідоцтво отримати
@dompravo
@dompravo Жыл бұрын
У деяких випадках нотаріус зможе видати свідоцтво про право на спадщину у деяких прийдеться звертатися до суд з позовом про визнання права власності у порядку спадкування
@innakreuzer6204
@innakreuzer6204 Жыл бұрын
@@dompravo дуже дякую 🙏🏻
@НинаМоисекно
@НинаМоисекно 18 күн бұрын
Юрист каже що треба тільки бажання,для того щоб ступити в спадщину!Це псевдо юрист може таку несенитницю радити!Якщо немає документів,то і немає спадщини,нотаріус і слухати не стане! Все оформляється по документах!
@viktorgrey3199
@viktorgrey3199 5 жыл бұрын
Доброго дня Чи караэться законом неприватизований будинок? Спасиби
@dompravo
@dompravo 4 жыл бұрын
Неприватизований будинок не карається законом. Якщо Ви маєте на увазі не оформлена спадщину, тощо. Але якщо Ви маєте на увазі самовільне будівництво, то тут вже окрема історія.
@-vj8uc
@-vj8uc 4 жыл бұрын
Що робити коли зробили помилку в свідоцтві про народження .Мій батько ОЛЕКСІЙ А Я ОЛЕКСАНДРІВНА. І ВСІ МОЇ ДОКУМЕНТИ ОФОРМЛЕНІ НА МЕНЕ ЯК ОЛЕКСАНДРІВНУ ЯК ВИРІШИТИ ТАКУ ПРОБЛЕМУ
@Bogdan12398
@Bogdan12398 8 ай бұрын
Ну якщо прям переоформлювати, то це переробити паспорт, за свыдотсво не знаю. А це принципово? Головне щоб записан був батько в свідотцтві
@omarmalyomarmaly9323
@omarmalyomarmaly9323 Жыл бұрын
а я кщо іде справа в суді ? батько судився за магазинякий не включили в ліквідаційний баланс зі стороною яка підробила документи можемо ми з мамкою та сином позиватись з таким же позовом або просто скасовувати правочин окремим позовом? а потім визнавати нас снотороною по справі за нововиявленими обставинами
@dompravo
@dompravo Жыл бұрын
ЯКЩО СПРАВА ЩЕ В СУДІ, ТО ВАС ЗРОБЛЯТЬ СТОРОНЮ СПРАВИ ЗА БАТЬКА. ЯКЩО Є УТОЧНЮЮЧЕ ЗАПИТАННЯ ПИТАЙТЕ
@omarmalyomarmaly9323
@omarmalyomarmaly9323 Жыл бұрын
@@dompravo а ви не в киеві? Звязатись можливо з вами поспівпрацювати?
@dompravo
@dompravo Жыл бұрын
У Києві
@bohdanakrut1610
@bohdanakrut1610 4 жыл бұрын
Померла жінка,яка залишила заповіт на свого сина,тобто все майно записала на свого сина.Син став спадкоємцем.Дзвонили йому,щоб повідомити про смерть його матері...на телефон не відповідає.Вже пройшло 4 місяці,не знаємо де його шукати.Одне знаємо ,що поїхав на роботу в Одесу.Що робити,як його розшукати?
@ТаняГалак-з4щ
@ТаняГалак-з4щ 4 жыл бұрын
Как если 2 группа ,разошлись ,раздела не было,умер муж ,как инвалид 2 группы теряю я право на наследство и или только имеют право 2 детей. Сын и дочь
@ТаняГалак-з4щ
@ТаняГалак-з4щ 4 жыл бұрын
Если не дают данные о техническом паспорте и номера машины,сын и дочь не могут предоставить эти документы ,отец купил машину когда брак не был растогнут ,мать на 2группе
@ЮліяКочіш
@ЮліяКочіш 3 жыл бұрын
Помер чоловік з яким ми були розведені але майно не було поділено чи втрачаю я право на спадщину чи мають право лише діти.
@ЕкатеринаРоговец-ш7м
@ЕкатеринаРоговец-ш7м 5 жыл бұрын
Здравствуйте. Можете написать свои контактные данные для получения консультации по данному вопросу? Спасибо!
@Natali.L.G.
@Natali.L.G. 4 жыл бұрын
Екатерина Роговец , зайдите к ним на канал, наведите курсор на название канала, щелкните по названию, откроется страничка и на весь экран телефоны, и масса дополнительной видеоинформации. 14-03-2020
@ЕленаВоранчук
@ЕленаВоранчук 4 жыл бұрын
Могу ли не оформлять на себя , а передать сразу детям?
@lucyfer4385
@lucyfer4385 Жыл бұрын
Тексту багато, а толку мало.
@ТатьянаСлета-х4у
@ТатьянаСлета-х4у 3 жыл бұрын
Гражданский брак есть заповит мужчина умер дети имеют право на заповит живут отдельно а заповит на женщину
@Bogdan12398
@Bogdan12398 8 ай бұрын
если дети совершеннолетние и не инвалиды, тогда то что в заповите, ото 100% часть его спадкоемця
@ВодофонВодафон
@ВодофонВодафон 4 жыл бұрын
Поближе к микрофону . Ничего не слышно. Отписываюсь .
@anatbiriukoff2099
@anatbiriukoff2099 5 ай бұрын
Якщо ви взяли спадщину то взяли і борги тієї людини!
Прийняття спадщини. Особливості та порядок дій.
15:38
Адвокатське бюро Івана Хомича
Рет қаралды 14 М.
ЮРИДИЧНІ ПОМИЛКИ - ВІДМОВА ВІД СПАДЩИНИ
21:23
ЮРИДИЧНА КОМПАНІЯ ДОМПРАВО
Рет қаралды 3 М.
Из какого города смотришь? 😃
00:34
МЯТНАЯ ФАНТА
Рет қаралды 2,1 МЛН
Amazing remote control#devil  #lilith #funny #shorts
00:30
Devil Lilith
Рет қаралды 16 МЛН
Ice Cream or Surprise Trip Around the World?
00:31
Hungry FAM
Рет қаралды 17 МЛН
The Singing Challenge #joker #Harriet Quinn
00:35
佐助与鸣人
Рет қаралды 38 МЛН
ЩО КРАЩЕ ДАРУВАННЯ ЧИ ЗАПОВІТ?
5:48
ЮРИДИЧНА КОМПАНІЯ ДОМПРАВО
Рет қаралды 277 М.
Як правильно оформити спадщину?
8:36
Приватне підприємство Телерадіокомпанія НТК
Рет қаралды 14 М.
ЧОМУ СТРОКИ ОФОРМЛЕННЯ СПАДЩИНИ НЕОБМЕЖЕНІ?
4:12
ЮРИДИЧНА КОМПАНІЯ ДОМПРАВО
Рет қаралды 7 М.
Оформлення спадщини. Особливості та порядок дій.
16:50
Адвокатське бюро Івана Хомича
Рет қаралды 20 М.
Из какого города смотришь? 😃
00:34
МЯТНАЯ ФАНТА
Рет қаралды 2,1 МЛН