Вітаю! Допоможіть порадою. В 2010 році вступила в право спадщини.Оформила паї,а ось хату, подвір'я,город,не переоформила,але і не відмовилась.Громада села ці роки не надавала витяг з домової книги,бо згорів.Оформлення призупинилося.Мені обіцяли,що майно числиться за мною. Зараз нове отг,інше керівництво і виявилось,що нічого не горіло,видали довідку про те,що я не відмовилась від спадщини. Городом користується сусід,я йому дозволила,щоб не росли бур'яни.Тепер він каже, що город його буде.Це,як так?Я хочу дооформити спадщину,як потрібно і город також.Городу 75 соток Кажуть що я не зможу весь переоформити.Алеж тоді,як всім односельцям це вдалося?Що мені потрібно робити,якщо я проживаю в іншій частині України,не окупованій наразі.Мені обов'язково потрібно їхати на спадщину,чи можна дистанційно допереоформити спадщину по заповіту?У нотаріуса справа моя є.Адже ж паї переоформлені,та й інше б переоформила вчасно,якби не бріхні сільради.Які мої дії зараз потрібно робити? І чи продовжили термін до 2028-го року на господарське майно по заповіту так само,як на землю паїв?
@ПАВЛОВИЧ-и5ф7 ай бұрын
Доброго дня, які документи потрібні для перереєстрацію авто на себе після смерті батька, так як я вписаний в реєстраційних талон
@dompravo2 жыл бұрын
УВАГА!!! ОБОВ'ЯЗКОВО НАДАМ ВІДПОВІДЬ НА ВАШЕ ПИТАННЯ З ПРИВОДУ СПАДКУВАННЯ, НЕРУХОМОСТІ (ЖИТЛОВІ, ЗЕМЕЛЬНІ, КУПІВЛЯ, ПРОДАЖ, ОФОРМЛЕННЯ) , СІМЕЙНИХ ПИТАНЬ ТА СУПЕРЕЧОК У КОМЕНТАРЯХ!!! ТАКОЖ ВАШІ ЗАПИТАННЯ ДОПОМОЖУТЬ ОБРАТИ ПРАВИЛЬНУ ТЕМАТИКУ ДЛЯ ВІДЕО!!! НАПЕРЕД ДЯКУЮ!!!
@СергейТуманов-к2м3 жыл бұрын
Здравствуйте, такая ситуация; У нас частный дом, был оформлен на покойную бабушку, после ее смерти в право наследство не вступили ни отец ни дядька, отец все время проживает в этом доме, платит счета за коммунальные услуги. Сейчас пришло время переподписать договор по газу и представители газовой службы попросили документы на дом и право собственности. Естественно этого нет, сказали не подпишут новый договор. Задолжности нет по оплате, пять лет назад заключали просто договор без документов на дом. Квитанции на отца уже больше десяти лет приходят. Первый вопрос - имеют ли права отказать в новом договоре по газу? Второй вопрос - как оформить наследство отцу и вступить в право собственности, есть ещё незаконные пристройки к дому, но они были построены до 1990 года.
@dompravo3 жыл бұрын
В вашем случае вы без суда ничего не сделаете. Представители газовой службы скорее всего правы. Вам везло раньше и законодательство было чуть чуть другое. Поэтому найдиде адваката нотариуса хорошего по мету жительства. Выход из вашей ситуации есть, но чуть чуть долго, непросто и дорого
@РОМАН-й6щ7п3 жыл бұрын
Не говорите саму суть «деякого абсурду» що до саме рідні і рідних дітей, саме померлого.Так як ЦК говорить що перша черга (діти і інший з подружжя) у рівних долях.Пізно вам скажуть що це не так.Та часто тільки після смерті(коли вже пізно)люди розуміють про абсурд поняття «спільно набуте подружжям».Так як живий з подружжя з самого початку забирає 50% всього спадку, та потім знову ще раз ділить на себе додаткову частку.Таким чином вже на початку та навіть тільки при одній рідній дитині померлого, - максимум це 25% все що цій дитині може дістатись.Тобто навіть від квартири де живе дитина сама але власник юридично був померлий.Ви на ці 25% можете тільки «палатку в лісі» купити для життя.А якщо дітей хоча б двоє-то їх частка зовсім стає 1/6.Фактично = «0».Та схоже пряма рідня померлого зовсім може забути про спадок навіть у подумках та сміхотворних поняттях черг спадку - бо вони ніяким чином по природі, не являються ріднею саме живому з подружжя який перебирає на себе від 75% при одній дитині.Саме рідні(по родству) померлого може щось дістатись тільки у спадок з мізерної долі рідної дитини померлого і тільки після вже її смерті.Висновок- саме рідня та рідні діти померлого лишаються майже без прав спадку.Маразм понять і законів.А люди не думають або не в курсі..Це особистий висновок та досвід.Тим більше що вона (дитина) є єдиним представником у продовженні роду померлого. А не інший з подружжя.Особистий висновок.
@ЕЛЕНАЕлена-ш5б4к11 ай бұрын
Підскажіть будь ласка, я вступала в спадщину через суд і сьогодні прийшло повідомлення що я виграла справу. Щоб отримати свідоцтво про право власності та подальшої реєстрації , чи є якийсь термін отримання, т.я. зараз знаходжусь за межами країни. І де необхідно отримати свідоцтво в муді, де розглядалася справа чи у нотаріуса? Дякую
@ОлександрДоценко-и2ы3 жыл бұрын
Родители оформили завещание, в котором свою часть приватизированной квартиры завещают мне. В квартире прописан я с родителями и на момент приватизации тоже мы втроём были прописаны. У меня есть родная сестра, живёт отдельно в своей квартире, она инвалид Чернобыля, получает пожизненную пенсию в связи с этим, не работает. Сейчас отец умер. В течении какого времени, с момента смерти отца, моя сестра может оспорить завещание, есть ли в этом случае срок давности?
@dompravo3 жыл бұрын
3 6ода с момента, когда узеет о завищании. Но попробовать оспорить - не оспорить по факту
@ОлександрДоценко-и2ы3 жыл бұрын
@@dompravo Большое спасибо.
@СветланаБашева-щ4б5 жыл бұрын
Какие налоги надо будет оплатить при оформлении наследства гражданам России на территории Украины. Если наследство от родителей в Украине ? А именно земельные паи сельхоз назначения.
@НаташаПирожок-э8е5 жыл бұрын
Чому після померлого чоловіка жінка повинна платити за переоформлення спадщини, як вона вкладувала кошти в це майно, а держава грошей на це не дала ні копійки, а тепер людина повин віддавати гроші вдруге
@РОМАН-й6щ7п3 жыл бұрын
Бо наша держава дуже старається все для громадян.І чим більше вона з вас видоїть тим краще для казни щоб розпиляти потім цю казну по різним схемам та оформивши на своїх близьких ніби не своє.
@МиленаБласковская3 жыл бұрын
@@РОМАН-й6щ7п это не только в Украине...
@dompravo3 жыл бұрын
Закон суворий але закон. Назвітт країну де за пепеоформлення спадщини нічого не треба платити
@mediaexpert51304 жыл бұрын
Чи можна зробити даровизну на двох людей?
@ЮлияЛюблян3 жыл бұрын
ДАЙТЕ БУДЬ ЛАСКА, ДЖЕРЕЛО ІНФОРМАЦІЇ І НОМЕР ЗАКОНУ ПРО ЯКИЙ ВИ ОСВІДЧУЄТЕ, ЦЮ ТЕМУ.