ЗБРОЯ ЛІВОЇ РУКИ | Як битись двома мечами? | Парна зброя

  Рет қаралды 45,791

Байки Дуелянта

Байки Дуелянта

Күн бұрын

Пікірлер: 273
@Дементор-э4б
@Дементор-э4б 8 ай бұрын
На словах про дві шаблі згадав аніме-козака з хортиці.😅
@ВадимГудим-м7ц
@ВадимГудим-м7ц 8 ай бұрын
Найкраща зброя фехтувальника для другої руки - пістоль. Це взагалі топ :)
@indraua
@indraua 8 ай бұрын
Єдина інтегрована реклама, яку не хочеться перемотувати)
@ВсеволодСаянкин
@ВсеволодСаянкин 8 ай бұрын
Дякую за цiкаве вiдео! Привет из братской Эстонии! У меня вот такой вопрос: почему ,когда в средневековье бились строй на строй, никто не использовал древнеримскую манеру боя? То есть закрываемся большим щитом и колем коротким клинком, а не рубим .Да, мечи были далеко не у всех, но длинный то нож , вроде шотландского дирка или сакса мог отковать любой кузнец... И напоследок ,хочу поздравить всю команду канала и весь украинский народ с наступающим Новым годом! Желаю вам всем Перемоги над ворогом ,здоровья, стойкости и несокрушимости духа! Да, следующий год будет для Украины очень тяжёлым. Но , помните, вы не одни ! Мы ,народ маленькой Эстонии , не оставим вас и будем помогать по мере сил. Держитесь! Слава Украине!
@Duelist_fables
@Duelist_fables 8 ай бұрын
Спасибо за слова поддержки, очень приятно. По "римской" манере боя. Во-первых, манера боя диктуется реалиями боя. Средневековая пехота ставила на длинномерное оружие потому, что оно дает возможность противостоять и кавалерии, которая в средние века стала не в пример сильнее, чем во времена легионов. А во-вторых, почему вы решили, что никто так не бился? Бились, еще как, особенно в реалиях городских боев, например. Кстати, использовали ростовые щиты. Те же павезы у пехоты широко использовались, в том числе, на землях Эстонии. Уверен, у вас можно увидеть их в музеях. Так что когда это работало, тогда использовали, конечно.
@ВадимГудим-м7ц
@ВадимГудим-м7ц 8 ай бұрын
Дякую
@jirikropocev9911
@jirikropocev9911 8 ай бұрын
@@ВсеволодСаянкин Да, почти везде колющие удары запрещены. Плюс нет кавалерии. Таким образом самое массовое, основное оружие - копьё/пика в условиях "бугуртов" просто бесполезно и да, всё сводится к, как вы верно заметили, "тупой рубке".
@Duelist_fables
@Duelist_fables 8 ай бұрын
Это если о фестивалях говорить. Да, запрещено, потому что не безопасно. У нас в ХЕМА есть специальное снаряжение, поэтому нам колоть можно. Мы вон дрались под викингов, щит меч с уколами. Можно и рим, если захотеть))
@Dab5Dob
@Dab5Dob 8 ай бұрын
Рундаширы (родельерос по испански) времен Ренесанса для прикрытия пикинеров и аркебузиров терции в принципе попытка возродить пехоту равноценную легионерам, или по крайней мере велитам (легкой римской пехоте со щитом пармой d = 90 см).
@ВасильНестерович-ц5щ
@ВасильНестерович-ц5щ 5 ай бұрын
Дуже класний канал, дуже цікаві теми і надзвичайно захоплююча, колоритна подача. Велике дякую.
@user-qp4cu4ts4s
@user-qp4cu4ts4s 8 ай бұрын
шкода, що такий спорт слабко розвинутий у наших широтах😓
@Duelist_fables
@Duelist_fables 8 ай бұрын
Ми над цим працюємо)
@PavloPudak
@PavloPudak 8 ай бұрын
@@Duelist_fables Перепрошую, а наскільки багато грошей взагалі потрібно щоб почати ним займатись? Ну й та, дяка за відео, ви як завше класні.)
@sergiygavrylyuk7775
@sergiygavrylyuk7775 8 ай бұрын
Саблістки мають здобуток якогось року. Перемога, медалі - всі атрибути )
@Aspid_Art
@Aspid_Art 8 ай бұрын
@@PavloPudak Якщо біля вас десь є фехтувальний клуб, можете для початку позичити з їхнього інвентарю. Тим паче що на першому занятті в спаринг Вас ніхто не поставить, а для базових, так би мовити, "па" достатньо мали зброю і ноги. (і бажано бодай шкіряні рукавиці зі спортивним взуттям). Далі, якщо вирішите продовжувати, своя зброя (100-200 доларів), маска (біля 100 доларів), а потім дозбирувати захист у послідовності по чому прилітає частіше.
@НазарійГрицюк-б3д
@НазарійГрицюк-б3д 8 ай бұрын
@@PavloPudak Колись для початку достатньо було виламаної палки і великого бажання, алкаші ж знаходять гроші на горілку- це майже те ж саме , якщо фанат то екіпіровку купиш потихеньку або зробиш
@Олег-ы4ш9щ
@Олег-ы4ш9щ 8 ай бұрын
Тільки но хотів згадати про "гребінц"-мечеломи і кинджали з відкидними вбік лезами, як цікаву екзотику, але Ви мене випередили. ) Ще приходять на пам'ять рондаші з купою пристосувань для захвату і зламу ворожого клинка.
@Duelist_fables
@Duelist_fables 8 ай бұрын
Це на випуск про чудернацьку зброю)
@ВячеславКондрашов-к4я
@ВячеславКондрашов-к4я 8 ай бұрын
Дякую. Цікаво як завжди)
@Альтаир3000
@Альтаир3000 7 ай бұрын
Ну таке, я завжди бився двома клинками і все було добре, особливо, коли грав за орка )) Дякую, інформативно, пізнавально, цікаво. Лайк, підписка, дзвіночок )
@陰鬱的領主
@陰鬱的領主 8 ай бұрын
Як бачу Дриззт До’Урден зразу жму вподобайку. Дуже зайшла серія книг про нього і його компанію.
@megpavlo
@megpavlo 8 ай бұрын
Дякую, підняв цікаву тему і гарно все розказав.
@vladimirbondar8453
@vladimirbondar8453 8 ай бұрын
Супер! Дуже якісна робота! Дякую!
@Yura-BooksSpoiler
@Yura-BooksSpoiler 8 ай бұрын
Простіше кажучи, якщо пишеш фентезі персонажа з двома мечами, то треба його робити амбідекстером з якимись магічними здібностями які роблять його могутнішим саме з двома мечами в руках. І все. Жодних відхилень від норми чи канону. 😉😄
@Duelist_fables
@Duelist_fables 8 ай бұрын
Якщо два мечі, то це майже точно має бути амбідекстер.
@AahzIzvergov
@AahzIzvergov 8 ай бұрын
@@Duelist_fables были у меня попытки фехтовать двумя мечами. В какие-то моменты - довольно практично. Особенно, если идет счет на очки.))) В критический момент, бросаешь в оппонента левый клинок и пока он отбивает, рубишь.))) Но, это все изыски. А вот меч и плащ вполне эффективны в паре. Особенно если внешний слой плаща спокойных тонов, к примеру - черный, а подбой яркий. Я использовал красный подбой. По отзывам - черный, а потом красная вспышка перед глазами и клинок у горла.)))))
@frei-reiter
@frei-reiter 8 ай бұрын
Тут має бути кадр з Індіани Джонса, там де його викликали битися на дуелі 😂
@Duelist_fables
@Duelist_fables 8 ай бұрын
Використаю в наступних випусках, я маю подібні історії))
@IvanPetrov-b8n
@IvanPetrov-b8n 8 ай бұрын
саме так воно і було. історично порох з'явився одночасно з легкими кортиками та шпагами. а до тих пір битися двома МЕЧАМИ це супер важко і зашкварно. це все міф. людина зробить швидше більше рухів з одним мечем ніж з двома - це фізика.
@qwintmaximus7895
@qwintmaximus7895 8 ай бұрын
Дякую за відео.Правша або лівша не зможе однаково керувати зброєю в слабшій руці - він навіть ложку до рота не з такою точністю і швидкістю зможе донести. Бачив одне відео, де чоловік у Південній Америці (країну не згадаю) відбився від трьох грабіжників озброєних ножами боло , маючи невеликого ножа, а іншу руку обмотавши плащем чи курткою (він зайшов у кафе, щоб його збоку чи ззаду не обійшли).
@Aspid_Art
@Aspid_Art 8 ай бұрын
Дуже правильна тактика в бою проти кількох суперників - обмежити напрямки, з котрих можуть напасти до мінімуму. В ідеалі, щоб вони могли підходити лише по одному.
@Mighty-Man
@Mighty-Man 8 ай бұрын
Це стандартна тактика бандитських ножових дуелей, ніж в правій руці і плащ на лівій руці, а в Південній Америці це вміють, спадок Іспанії.
@lordlen9572
@lordlen9572 8 ай бұрын
Шкода що не бачив цей канал раніше - дуже крутий та цікавий контент з гарною подачею. Лайк та підписка - буду дивитись надалі)
@300KITT
@300KITT 8 ай бұрын
Чудова робота Дякую
@ОлександрФурманчук-к6л
@ОлександрФурманчук-к6л 8 ай бұрын
Дякую, чекаю на нові випуски.
@TopRunnerUkr
@TopRunnerUkr 8 ай бұрын
Класне відео. Про пістоль взагалі відмінно! Може тему про отруєні клинки та інші "майже чесні" способи виграти дуель?
@Duelist_fables
@Duelist_fables 8 ай бұрын
А подібне відео є, про підступні і благородні вчинки на дуелях. Можете переглянути на каналі.
@TopRunnerUkr
@TopRunnerUkr 8 ай бұрын
@@Duelist_fables Так, я сьогодні переглянув знову. Просто як пропозиція.
@mannakra3745
@mannakra3745 8 ай бұрын
Шикарне відео!!! Попалося дуже вчасно, біжу змінювати зброю головного персонажа на шаблю та кинджал! Знаєте, мені б дуже хотілося ще відео на тему розвінчування міфів з фентезі зброєю. Будь ласка, зробіть ще!
@БукерДеВитт-т3щ
@БукерДеВитт-т3щ 8 ай бұрын
Дякую за випуск. Слава Україні. Дякую за увагу. Коментар в підтримку каналу
@СергейМацько-ы4ш
@СергейМацько-ы4ш 8 ай бұрын
Як завжди цікаво. А як на рахунок використання ранніх пістолів після пострілу як ударної зброї? І чи використовували їх у фехтуванні для лівої руки? Здається у Японії легендарний Міамото Мусасі створив школу фехтування двома мечами одночасно. Про це багато хто згадує, але забуває, що це було фехтування катаною і вакідзасі. Тобто великим і малим мечем як в Європі: рапіра і дага.
@Duelist_fables
@Duelist_fables 8 ай бұрын
Так, подібне мало місце, але за принципом, описаним у розділі "бій з підручними засобами". Пістоль можна вважати ще одним прикладом такого підручного засобу.
@14blenderist
@14blenderist 8 ай бұрын
Дуже цікаво. Помітно що якість відео зросла, дякую за контент який ви робите)♥️.
@rgb_lu6177
@rgb_lu6177 8 ай бұрын
7:36 мій кент Льоха
@jockeyspace9487
@jockeyspace9487 8 ай бұрын
чудове та цікаве відео.
@ЛехаВойт
@ЛехаВойт 8 ай бұрын
Не, ну за Дриззта До'Урдена на превьюшке - лайк авансом, однозначно.
@tatvynry6978
@tatvynry6978 8 ай бұрын
Ага)) спробую скинути сестрі загітувати подивитися - вона колись давно фанатіла від цього персонажа) Головне, щоб мені потім не дісталося за те, що він неефективний))
@RelaxationMusic1611
@RelaxationMusic1611 8 ай бұрын
Ну, він якраз із шаблями був ахах ) але з іншої сторони, він же був ельфом, а в них реакція і швидкість як у леголаса, тобто фентезійно перевищують людські можливості. Хто зна, може для ельфів користуватися шаблями не так вже й неефективно %)
@ЛехаВойт
@ЛехаВойт 8 ай бұрын
@@RelaxationMusic1611 Дриззт был дроу, а не эльфом. В ДнД эт немного разные вещи. Ни эльфы, ни дроу не обладают какой-то особой сверхъестественной реакцией или скоростью. При желании, обычный человек вполне может сравниться с ними. Дроу, как и наземные эльфы, просто, живут гораздо дольше, чем люди. Другое дело в том, что уровень, так сказать, "отыгрыша" самого среднего фехтовальщика-дроу из Мензоберранзана или Чед Насада будет на голов десять выше, чем уровень среднего фехтовальщика-человека из какого-нибудь Лускана или Калимпорта. Но это и немудрено - дроу только и делают, что воюют. Либо отправляются в набеги с целью захватить ♂fucking slaves♂ и доставить в свой ♂dungeon♂, либо гасят друг друга, чтоб стать выше в иерархии. У них в обществе идет перманентная гражданская война между благородными семействами. Плохие бойцы там просто не выживут. В лучшем случае они быстро погибнут в бою, а в худшем - их своя же семья принесет в жертву богине Ллос (она же Ллот, она же Лолс, она же Лолт, в оригинале - Lloth, aka Паучья Королева или Королева Пауков) за ненадобностью. У них даже женщина-жрица или мужчина-маг, как правило, умеют весьма неплохо драться на мечах, хотя это и не основной их профиль. А двумя клинками одинаковой длины в книгах "Саги о Дриззте" пользуются исключительно дроу. Это их фирменный стиль. Артемис Энтрери, человек, который был практически равен Дриззту по боевым навыкам - дрался мечом и кинжалом. Эльфы в книгах саги вообще пользуются одним мечом.
@yankhodor3757
@yankhodor3757 8 ай бұрын
я навіть би не клацнув якби не побачи Дріззта 😀
@FisherZP
@FisherZP 8 ай бұрын
Дякую за цікаве відео. 10 Дріззтів з 10!
@MadbuG
@MadbuG 8 ай бұрын
Гарне відео, +1 підписник. Дякую за контент.
@ВіталійОхнач
@ВіталійОхнач 8 ай бұрын
Дякую, за цікаве пізнавальне відео. Почитавши коментарі вище, зрозумів певну тенденцію: кожен майстер бою переконаний, що його тактика та вміння застосовувати різноманітну колючу, рублячу зброю, є доведеним фоктом, і все решта лише помилкові припущення авторів цього відео, які спираються на відсутність майстерності володіння на приклад двома рівнозначними мечами одночасно, або тандемом меча й сокири, як дієвих переваг не стандартного ведення бою.
@hhjj-ol6qz
@hhjj-ol6qz 8 ай бұрын
ЦІКАВО.)
@agranov5081
@agranov5081 8 ай бұрын
Как всегда здорово, очередной лайк,
@РоманШуляк-я7ю
@РоманШуляк-я7ю 8 ай бұрын
Дякую
@RidiculousDeath
@RidiculousDeath 8 ай бұрын
Класне відео, дякую. В іграх люблю інколи персонажів з двома мечами вибирати
@РоманБенив
@РоманБенив 8 ай бұрын
Пане Влад зробіть будь ласка якось ролик про бій на кинджалах, прийоми з ними боротьбу з кинджалами.
@Duelist_fables
@Duelist_fables 8 ай бұрын
Не найближчим часом, але в планах є
@Ярик-ь6г
@Ярик-ь6г 8 ай бұрын
Дріззт До'урден кращий фехтувальник всього світу))
@VelesSlav555
@VelesSlav555 8 ай бұрын
Супер, давно чекав цю тему 😀
@VelesSlav555
@VelesSlav555 8 ай бұрын
P.S. дякую за саунд з відьмака)
@illiakozachok9967
@illiakozachok9967 8 ай бұрын
Дякую за контент! Навіть на початку ясно ще це класні 20 хвилин!
@андрейдубин-э4с
@андрейдубин-э4с 8 ай бұрын
Дяка та вітання зі святами!
@vit2412
@vit2412 8 ай бұрын
Сподобалось закінчення про пістоль.
@dawngards
@dawngards 8 ай бұрын
Дякую за працю, відеоматеріал вийшов пізнавальним та цікавим.
@МаксОдессит
@МаксОдессит 8 ай бұрын
Коли дивився відео чомусь згадав фільм"безстрашний" с Джетом Лі там фехтувальник з Європи використовував поюроии китайського бійця металевий щиток на ремінцях який був закреплений на передпліччі. І хоча він був не особливо великий та товстий але рублячі удари китайського меча витримував і був доволі маневрений. Як на мене досить ефективна річ у дуелі і носити на собі зручно і під одягом можна сховати і ефективно викорисиовувати в бою. По суті як голу руку.
@leonalenakovita929
@leonalenakovita929 8 ай бұрын
Лайк для продвижения этого очень интересного и познавательного видео
@Денис-б2б3о
@Денис-б2б3о 8 ай бұрын
Тримай коментар у підтримку, дякую за ваш внесок в український ютуб)))
@СергійБілий-ь3ь
@СергійБілий-ь3ь 8 ай бұрын
Таке було, але це вкрай рідкісне явище. І не у бою, а на дуелях. Маю на увазі справді парну зброю, а не рапіра-дага, рапіра-плащ чи катана-вакідзасі
@ValdTorjan
@ValdTorjan 8 ай бұрын
Єє! Тематична реклама.
@loreukraine
@loreukraine 8 ай бұрын
Оце відос який я чекав!! супер друже! Мрію дочекатись відос про глефи як у Іллідана =) чи можна таким битись в бою)
@Duelist_fables
@Duelist_fables 8 ай бұрын
Глефа, в традиційному розумінні, це, грубо кажучи, клинок фальшиона на ратищі списа. Якщо казати про те, що у Варкрафті, то клинок, направлений на себе, має аж нуль сенсу, якщо не від'ємний
@loreukraine
@loreukraine 8 ай бұрын
Зато красівий =) @@Duelist_fables
@Duelist_fables
@Duelist_fables 8 ай бұрын
На любителя)) Мене рідко приваблює нефункціональна зброя
@arey6968
@arey6968 8 ай бұрын
Ще б чорного капелюха, і був би 100% Датч ван дер Лінде із РДР 2 :D Дякую за цікаве відео !
@Duelist_fables
@Duelist_fables 8 ай бұрын
Обзаведусь якось)
@ObserveRecordRepeat
@ObserveRecordRepeat 8 ай бұрын
Якісне відео, дякую.
@zakotiy
@zakotiy 8 ай бұрын
Пушкін з Лєрмонтовим теж на пістолях дуелились😅
@ilasy4077
@ilasy4077 8 ай бұрын
Дякую за відео❤
@imgitler5248
@imgitler5248 8 ай бұрын
Не ну два меча авжеж круто, але як що до трьох мечей? Один в зуби два в руки
@Duelist_fables
@Duelist_fables 8 ай бұрын
Бачив я одне аніме))
@АндрійБоярко-л1э
@АндрійБоярко-л1э 8 ай бұрын
Що до парної зброї - особисто я обераю саме два однакових меча або шаблі.(багато Ви бачили боксерів у яких руки аж занадто відрізняються одна від одної))Використання рівноцінної або навіть більш важкої зброї у лівії руці виправдано якраз з точки зору атаки. Ми просто піднімаємо темп, наносимо більше ударів з різних напрямків . Той самий Міямото Мусас,і що використовував довгий і короткий мечи, присав : що робить так лише тому що " так історично склалося, що воїни у нашій країні носять два мечі [довгий і короткий] " а при навчанні закликав використовувати довгі мечі у кожнії руці" . Звісно це на початку не просто - але все на початку не просто. І да - тут потрібна маїстерність , яка досягається довгою працею.
@Duelist_fables
@Duelist_fables 8 ай бұрын
Подивіться, наприклад, як стоять брати Кличко. Одна рука попереду, друга підібрана. Тобто, анатомічно, звісно, довжина рук однакова, функціонально ж ні. Про темп, мені байдуже, наносьте ви хоч 10 ударів на секунду, якщо немає роботи з дистанцію, мені вистачить вдарити один раз, щоб таке зупинити. Град ударів не працює, ніколи. Перевірено на власному досвіді. Щодо Мусасі, а тоді питання, чому ж тоді історично склалось саме так? Може тому, що поціновувачі інших ідей тупо не вижили? Це ж еволюція майже у чистому вигляді. Історія розсудила, що працює, а що ні.
@tatvynry6978
@tatvynry6978 8 ай бұрын
Я, звичайно, не спеціаліст у боксі, але завжди вважала, що в них теж є "основна рука", яка переважно атакує, а друга більше допоміжна...
@АндрійБоярко-л1э
@АндрійБоярко-л1э 8 ай бұрын
@@Duelist_fables 1.А чому на, Вашу думку, при роботі однаковою парною зброєю має страждати робота з дистанцією? 2. Первісне призначення вакідзасі ( короткого меча ) - не зброя лівої руки , а зброя для тісного простору . 3. Як я уазав вище - боксери мають руки однієї довжени , що доречи дозволяє їм в разі чого і стійку поміняти , що було би не так зручно як би одна з рук була б уоротше)). 4. Чи мали Ви досвід проти парних китайских широких мечів із людиною яка вміє ними працювати? 5. На Вашу думку амбідекстеров не існувало , або їх усіх повбивали , у наслідок їхньої меньшовартості)?
@АндрійБоярко-л1э
@АндрійБоярко-л1э 8 ай бұрын
@@tatvynry6978 Середь людей є правщі , шульги , та амбідекстери . Вони є і середь боксерів. Опанування парної зброї також може розвинути риси що наближають до амбідекстера. В цьому і є розвиток.
@Shangreel
@Shangreel 8 ай бұрын
Є приказка: "Найшвидша дорога - вже відома.". Думаю, що, звісно, є доволі варіанти, але можливі винятки від вами сказаного в залежності від індивідуальних... звичок... людини. P.S. Дякую за чудову роботу.
@СергейТалан-ш6ь
@СергейТалан-ш6ь 8 ай бұрын
Шикарний випуск. Дуже і дуже класно та професійно. Давай ще! 😉
@romanradyk3789
@romanradyk3789 8 ай бұрын
В 19 столітті пани в Західній Україні вирішували суперечки короткими шаблями з м'якого заліза і для лівої руки широкий тесак з канавкою для парирування тої шабельки. На тесаку була перпендикулярна дощечка з закріпленою на ній шовковою ганчіркою(на міні гарді)-якщо так то він був легкий. Але на своєму подвір'ї я знайшов тесака дуже важкого(без гарди) . По правилах-бились легкі з легкими, важкі з важкими.
@Duelist_fables
@Duelist_fables 8 ай бұрын
Цікаво, а де про це можна детальніше почитати?
@urijbondar8790
@urijbondar8790 8 ай бұрын
Дякую за випуск, цікаво. Японці мають багато стилів із розділом Ніто, два мечі. Навіть у сучасному кендо можна побачити відголос. Ще була пара шабля катана та серп кама. Тому можливо,топор у парі треба перехоплювати вище по руків'ю. У північних сагах є епізоди бою двома мечами, та це як правило казуальна ситуація, коли щит втрачено, а на землі валявся ворожий меч. Так само і шведські солдати армії на початку Нового Часу перехоплювали рушницю у ліву руку, а у правій була шпага.
@MadDocDRLM
@MadDocDRLM 8 ай бұрын
Саме тому іспанська школа фехтування з дагою (Espada y daga) стала такою відомою
@Duelist_fables
@Duelist_fables 8 ай бұрын
Вона не лише іспанська, але про це скоро поговоримо
@kreydor4101
@kreydor4101 8 ай бұрын
Лукас за музику з відьмака 1)
@АлексейМоскаленко-щ1в
@АлексейМоскаленко-щ1в 8 ай бұрын
Була в Європі своєрідна зброя для лівої руки: дентайр, широкий кинджал, з глибокими пропилами на одній стороні леза, на зубцях часто були рухливі зачіпки які заважали одразу звільнити заклинене лезо шпаги чи рапіри.
@Duelist_fables
@Duelist_fables 8 ай бұрын
Це я приберіг для іншого випуску)
@АлексейМоскаленко-щ1в
@АлексейМоскаленко-щ1в 8 ай бұрын
Вибачєйте, не знав... З Новим роком, щастя, миру,та здоров'я!
@УкроЛітвин
@УкроЛітвин 8 ай бұрын
Не просто пістоль😂, а кращє Ґлок😂.
@malleusmaleficarum803
@malleusmaleficarum803 8 ай бұрын
Шикарний відос. Роха молодець!
@askeladd_knutsson
@askeladd_knutsson 8 ай бұрын
Поки дивився ваше відео, то згадав про Нітен Іті-рю. Це школа кендзюцу (майстерності меча), де використовують мечі катана і маленький вакідзасі. Причому менший, якщо не помиляюся, грає друге скрипку - захисний і в ближній дистанції наносити удари.
@serhiyvepshyn8327
@serhiyvepshyn8327 8 ай бұрын
Дякую, дуже цікаво!
@unclesteve4327
@unclesteve4327 8 ай бұрын
Колись, на прикінці дев'яностих, почав активно займатися толчкєнізмом. Але у 2002 переключився на кікбоксинг-бокс. Кілька років досить серйозних тренувань, кілька років тренерства... І ось на початку двадцятих побачив хємовцев. Поспілкувався з хлопцями і спробував "бій з тінню" з холодною зброєю в руках. Так мені якраз було максимально зручно з двома шпагами. Але звичка бити обома руками закріплювалася роками.
@Duelist_fables
@Duelist_fables 8 ай бұрын
У мене в клубі був такий. Але врешті визнав перевагу шпаги і даги. Чим більше практики, тим краще видно ці переваги.
@unclesteve4327
@unclesteve4327 8 ай бұрын
@@Duelist_fables якщо Київ, і не соромитесь адреси, то залюбки б пригадав юність🤝
@Duelist_fables
@Duelist_fables 8 ай бұрын
Дніпро. Якщо будете у нас, із задоволенням. Але у Києві є теж чудові клуби де все можна перевірити.
@olehyakuts3078
@olehyakuts3078 8 ай бұрын
А так як розповів про використання ліаої руки для хахисту і варінти. Можеш розповісти про різновиди щитів, чому відмовлялись від щотів легіонерів і брали більш маленькі варінти. Чи це так само повязано з носінням у місті. До речі клнтент і подача прекрасна, відеоряд з фехтуванням чудовий. Дякую
@Duelist_fables
@Duelist_fables 8 ай бұрын
Якось розкажу, це хороша тема
@Тибетскиймонах-с7е
@Тибетскиймонах-с7е 8 ай бұрын
Ооооооо, укр канал про фехтування, каааайф❤
@NessGray
@NessGray 8 ай бұрын
Дякую за новий чудовий контент) Стосовно 2 катан, як що не помиляюсь, у пана Мусасі було щось з ними пов'язане? Але там здається катану і вакідзасі використовували, класичну пару. Філіппіпські бойові мистецтва залишилист незгаданними, але там досить коротки клинки навіть ті, які в них є довгими) 2 бастона, або 2 спади - загальна довдина близько 60 см, з ними двома на порядок зручніше фехтувати ніж з 2 повноцінними мечами, де один тільки клинок 70 см. Та і окрім цього є дисципліна Спада са Дага, меч та кинжал. Нажаль змагання в такиз дисциплінах складні, так як чітко нараховувати бали дуже складно. Тому зазвичай змагаються у соло бастон. За 2 шаблі, які в кіно епічно виглядають - згоден на всі 100. В реаліях вори мають велику енерцію через центр ваги і.. може я рукодопенький, ала через це дуже розкривався.
@Duelist_fables
@Duelist_fables 8 ай бұрын
Якщо чесно, проти двох однакових коротких я б легко вийшов просто з рапірою. Навіть без даги. Впевнений, що у опонента шанси будуть лише якщо він на дві голови переважає мене майстерністю.
@NessGray
@NessGray 8 ай бұрын
@@Duelist_fables можливо) я проти рапіри ніколи не спарингував. А її наче прості лінійні уколи у багатьох випалках дуже ефективні. Про те відмічу один нюанс філіппінської техніки, який все ж думаю ускладнить життя рапіристу. Першою ціллю там має бути рука рапириста. Відвести удар та відбити руку, а не тягнутись до голови чи тулуба. Це взагалі у багатьох ФБІ первинна ціль - відібрати можливість тебе атакувати. Але як що боєць ФБІ намагатиметься проти рапіриста достати тіло - його шансі стрімко наближатимуться до нуля.
@Duelist_fables
@Duelist_fables 8 ай бұрын
Саме так, я теж спочатку атакую передпліччя)) Але у рапіриста така стійка, що пальці не так і просто вичепити, тому я люболю уколи у згин ліктя чи біцепс
@Numenorian
@Numenorian 8 ай бұрын
Вау! Топ, хлопці, як завжди! Дякую за контент) Багато читав, багато чого дивився і в що грав... Безліч героїв билась двома мечами, но завжди знав, що це скоріш - театральність ( у тому вигляді як це в ЗВ, чи в тому ж Темному Ельфі)..Но дякую за те що по поличках, так би мовити, розклали все!) Вогонь!) п.с. Цікаво і правда глянути на продукцію з реклами, но посилання в описі не знайшов( а в пошуку тільки новітня рсзо наша видається) Ну то не зовсім то)))
@ВіталійМальцев-ч7ю
@ВіталійМальцев-ч7ю 8 ай бұрын
Дякую за Українську мову !
@toniyaremchuk4274
@toniyaremchuk4274 8 ай бұрын
Дзірт одобрює твій відос
@andrewnajdenov9917
@andrewnajdenov9917 8 ай бұрын
Щодо бою двома катанами. Там усе зрозуміло навіть з самої назви ціх двох мечів (так, самурай мав мати дійсно два меча) та бою із ними. Ця пара та техніка мали назву дайсьо. Тобто великий(дай)-маленький(сьо). У правій руці великий меч дайто (катана), у лівої меч маленький - сьото (танто, або вакідзаші).
@V_Grandmaster
@V_Grandmaster 8 ай бұрын
класний контент, дуже класно розповідаєш, монтадж теж на висоті! але трішки менше роби наголос на голосні букви, типу це така фішка при начитці тексту, але просто роби не так голосно, бо аж вуха ріже) дякую за працю і контент
@Duelist_fables
@Duelist_fables 8 ай бұрын
Я знаю про цей нюанс, але це вимагає тренувань. Думаю, краще стане, але на це потрібен деякий час.
@ЯценкоАнтон-в5ю
@ЯценкоАнтон-в5ю 8 ай бұрын
Дуелі в минулому, але перемагати у психологічному поєдинку на жаль не навчають , а це і в наш час потрібно. З новим роком Вас вітаю.
@paranoiadmg5716
@paranoiadmg5716 8 ай бұрын
На 7:36 я бʼюся з хлопцем, оце так прикол
@Duelist_fables
@Duelist_fables 8 ай бұрын
Вітаю, ви в тєлєвізорі))))))
@vladdevanco4792
@vladdevanco4792 8 ай бұрын
Баклер це геніально. Маленький, швидкий, функціональний Бачучи удар мечем, одночасно підставити щит і вдарити у вібдповідь. Атакуючому важко відповісти, бо в цей час він наносить удар. Порушується схема удар-захист-контруад.
@МихайлоДуда-и9ъ
@МихайлоДуда-и9ъ 8 ай бұрын
Я б прийшов на дуель з помповою рушницею, там навіть цілитися добре не потрібно))).
@Saskamon
@Saskamon 8 ай бұрын
А ще - два мечі це дорого)))
@alexandrbadovsky6349
@alexandrbadovsky6349 8 ай бұрын
Дякую за випуск. Чи є у Вас школа чи зали для навчання?
@Duelist_fables
@Duelist_fables 8 ай бұрын
Так, тренуємось у Дніпрі, я веду тренування.
@ІванЛебедєв-в7х
@ІванЛебедєв-в7х 18 күн бұрын
Сподобалось обгортка з Дзіртом Ду Орденом
@dumbdubfox5224
@dumbdubfox5224 8 ай бұрын
Пістоль потішив)
@gildorgames
@gildorgames 8 ай бұрын
З двома шаблями ніхто не бився, це правда. Тому що бились з двома скимітарами))
@Lucerio
@Lucerio 8 ай бұрын
У мене доволі цікаве запитання, що до пістолів, нещодавно я перепройшов Assasins Creed Black Flag так ось, чи і справді в ті часи якщо використовували пістоль їх носили одразу декілька ? Атже з логічної точки зору все доволі розумно, один пістоль - один постріл, тобі просто не буде часу в бою щоб перезаряджати його звідци і логіка що краще носити декілька пістолів одночасно, поки противник з мечем підійде на дистанцію до удару по ньому можна зробити декілька пострілів а це в свою чергу рятує сили і час.
@Lucerio
@Lucerio 8 ай бұрын
PS: Цікава тема для одного з ваших роликів чи не так ? 😆
@Duelist_fables
@Duelist_fables 8 ай бұрын
Так носили, але у специфічних умовах, коли не буде часу перезарядитись. Власне, канонічний приклад такої ситуації це як раз морський абордаж. На полі бою ж вибодувано систему, коли є час на залповий постріл і час на перезарядку. Два пістолі тут з одного боку дають два швидких постріли, але з іншого удвічі подовшують перезарядку. Тому це актуально, та не завжди.
@Duelist_fables
@Duelist_fables 8 ай бұрын
Для окремого ролика тут малувато матеріалу, але в контексті точно десь розкажу
@cartoonjoe91
@cartoonjoe91 8 ай бұрын
Якби мене викликали на дуель, у якості зброї для другої руки я б використав байрактар)))
@МаксимВасиленко-й1я
@МаксимВасиленко-й1я 8 ай бұрын
18:50 Сокира та меч працювали боїв з декількома противниками щоб мечем пробивати опонентів без щита а сокирею пробивати щит
@Duelist_fables
@Duelist_fables 8 ай бұрын
А як при цьому вижити?))
@MyakinLee
@MyakinLee 8 ай бұрын
От про плащ справді несподівано було
@ВікторДиба-ф3ю
@ВікторДиба-ф3ю 8 ай бұрын
десь читав, що в лівій руці можна використовувати зброю зворотнім хватом... думаю- що це не дуже еффективно, але як метод залякування це скоріш за все спрацює....
@Duelist_fables
@Duelist_fables 8 ай бұрын
Зворотним хватом має сенс тримати хіба що кинджали типу ронделя чи стилета, де клинок фактично є колючим шипом. Якщо подивитись книги на тему бою кинджалом, там хват як раз такий. Тримати так щось клинкове, тим паче меч, сенсу абсолютно ніякого.
@Siryi_Wolf
@Siryi_Wolf 8 ай бұрын
Єдиний можливий варіант фехтування двома мечами, це стиль вітряного млина. Але є мінус, тоді тобі здоров'я вистачить хвилини на дві максимум, це якщо раніше собі вуха не відрубаєш, або від натуги пуп не розв'яжеться....
@АртемЮдін
@АртемЮдін 8 ай бұрын
комбінація меч+сокира класно показана у Царство Небесне. а з приводу катани: здається у Волкова читав, що зазвичай носили таті і танто, або катану і вакідзасі.
@Duelist_fables
@Duelist_fables 8 ай бұрын
Можливо, я в японській зброї плаваю, міг і помилитись. Але в цьому випадку це не так важливо, головне суть питання передав.
@shaman194106
@shaman194106 8 ай бұрын
Наскільки памятаю у кіно чи серіалах рідко зустрічав бійців з парною зброєю(Спартак згадується, і той епізод з Гри Перестолів), тобто якщо і готуватись то це важко поставити. Мені здавалось що хтось і розбирав чому бій Артура Дейна криво поставлений, навіть що це було на цьому каналі, але відео не знайшов)
@Duelist_fables
@Duelist_fables 8 ай бұрын
Ні, Артура Дейна я не розбирав. Та може колись зроблю це, якщо буде цікаво.
@Aspid_Art
@Aspid_Art 8 ай бұрын
Парна зброя у фільмах -це перш за все про красу, вау і оце все. Про ефективність і реалістичність боїв там думають далеко не в першу чергу
@ПётрГордеев-ь8з
@ПётрГордеев-ь8з 8 ай бұрын
Лучше кинжала для левой руки подходит кастет-кинжал "рога оленя".
@AlexAlex-fh8zb
@AlexAlex-fh8zb 8 ай бұрын
З ким би не хотів зтикнутися в бою, так це з людиною у котрої дві руки розвинуті однаково. Сам бачив як людина працювала, забивала цвяхи. Я правша і лівою навіть промахнутися можу.
@ОлегПендерецький-ы4п
@ОлегПендерецький-ы4п 8 ай бұрын
Що стосується шабель та катан, - дозвольте частково не погодитися). Почнемо з азіатів, і японців зокрема, так як їм парне фехтування дуже характерне. Автор навів катану і танто в якості кращої пари, але забув про вакідзасі. В якого довжина клинка могла досягати до 60см з загальною довжиною до 80. А при таких параметрах короткоклинковою цю зброю вже язик не повертається називати. А от для парного фехтування двома вакідзасі в Японії були цілі окремі школи. Ну і, напевно, варто також згадати про крабі-крабонг де парне фехтування двома +- одинаковими мечами є історично складеним фактом. Тепер повернемося до шабель. З шаблями все складно, бо їх була ціла купа з різною геометрією і вони сильно відрізнялися як по способу використання так і по ттх. Можна до слова також згадати довічну суперечку що до відмінностей між шаблею та шашкою; або шаблею та катаною. Зараз мене закидають тапками, але напере напишу, що на мою думку останнє порівняння (шаблі та катани) є більш доцільним. Так от вся сіль з шаблями полягає у тому що їх можна ділити на класи до безкінечності як і мечі, аде є одна характеристика (розміщення точки балансу) яка умовно ділить шаблі на шаблі для фехтування, де баланс зміщений до рукояті як в шпаг, папір, або катан (ясно що ці носила козацька старшина, чи будь яка інша знать вирощена на фехтуванні, - в такої зброї краща керованість, але слабша проникна сила удару, але ЗНАЮЧИ, можна суперника вбити і з короткого замаху) та шаблі, умовно кажучи для війни, для рубки з коня, які були в кожного хто на війні брав участь. Та, в переважної більшості шашок власне баланс зміщений до вістря. Але тут варто розуміти що дожили до нашого часу в масі, якраз шашки, які для рядових солдат клепала москальська імперія, і яким біля ста років. Так от, шаблями для фехтування, з помірною довжиною леза і балансом в рукоятці, впевнений що можна було б фехтувати цілком не гірше двох вакідзасі. Хоча, звісно, з пістолем в лівій руці переваги двох шабель зведуться нанівець.)
@lazysailoredblog
@lazysailoredblog 8 ай бұрын
На сколько помню Энтрери использовал меч и кинжал. Так что может Сальваторе сильно и не убежал в фантазии.
@vladimirbanyas8533
@vladimirbanyas8533 8 ай бұрын
Не врахували чудову Азію: 1. Ножі метелики 2. Міямото Мусасі описував двомечевий стиль 3. Корейські техніки
@КостянтинПриходько-п5ж
@КостянтинПриходько-п5ж 8 ай бұрын
Нагадало Стругацьких :""......благородні дони взяли за моду мати два мечі - один для Благородного бою, другий - для вуличної погані, якої щось багато розвелось стараннями дона Реби.....""
@Duelist_fables
@Duelist_fables 8 ай бұрын
У Стругацьких, до речі, теж є стереотипне фехтування двома мечами, яке в реальності не працює
@mcsave848
@mcsave848 8 ай бұрын
А є невеличкі шит з з трима металевим захватами... щоб вибивати збою супротивника.
@Duelist_fables
@Duelist_fables 8 ай бұрын
Я ще не розказав про мечоломи, наприклад. Планую випуск про чужернацьку зброю, там таке буде)
@AstronautUA
@AstronautUA 8 ай бұрын
Щодо парної холодної зброї то є наприклад парні мечі-метелики в китайському Він Чун. Але наскільки це ефективно не знаю.
@АндрейДобрый-з7с
@АндрейДобрый-з7с 8 ай бұрын
Цікаве відео. Дізнався багато для себе нового. Заінтригувала інформація про їснування школи бою на двох мечах. Я завжди вважав що це непрактично.
@zakotiy
@zakotiy 8 ай бұрын
Еспада і дага. Меч і кинджал. Техніка іспанців.
@Duelist_fables
@Duelist_fables 8 ай бұрын
Не тільки
@yorikboss9776
@yorikboss9776 8 ай бұрын
Мені залишилось не зрозумілим, чи існували насправді фехтувальні поєдинки без другої руки, як люблять в фільмах показувати?
@Lyubomyr.380.
@Lyubomyr.380. 8 ай бұрын
Цікавий канал! Приємно слухати професіонала з "підвішеним язиком" 😊
Чим краще вгамовувати окупанта
15:34
АрміяInform
Рет қаралды 491 М.
小丑妹妹插队被妈妈教训!#小丑#路飞#家庭#搞笑
00:12
家庭搞笑日记
Рет қаралды 36 МЛН
POV: Your kids ask to play the claw machine
00:20
Hungry FAM
Рет қаралды 17 МЛН
SECRETS OF COSSACK FENCING | Battle on sabers
22:37
Байки Дуелянта
Рет қаралды 23 М.
ЯК ЛЕО БОНАРТ ПЕРЕМАГАВ ВІДЬМАКІВ?
18:09
Байки Дуелянта
Рет қаралды 27 М.
Заблуждения о мечах
11:39
Береста
Рет қаралды 1,1 МЛН