Домашнє завдання, яке діти роблять за півгодини? У нас на домашку дитині треба витратити півдня.
@Tm-bf8wu2 күн бұрын
Діти мають жити своїм життям а не тільки домашніми завданнями. Ще є інші хоббі в дітей, але в Німеччині не так багато бо це дуже дорого.
@1FreedomOrDeathКүн бұрын
Іще і батьків долучати…
@ИринкаХуртовинкаКүн бұрын
У Німеччині просто його або немає ,або приділяють мінімум часу ,а все що не доробили ,просто залишають і тоді наступного разу домашку й справді не задають ,мовляв дитина все-одно не справляється то навіщо "бідолажку" навантажувать.
@ByrzzaaКүн бұрын
У фінляндії і взагалі всюди в Скандинавії діти теж займають годину або пів години з домашніми завданнями. Ці всі країни посідають найкращі місця в освіті. Кореляція є.
@ЛюдмилаГаркуша-ч5лКүн бұрын
Ну і результат виховання - рівень життя в країнах.. Порівняння, нажаль не на користь України... Де такі розумні і перевантажені уроками діти..
@Viktoria-mf2rg2 күн бұрын
Самостійність і відповідальність це важливо, але тут є межа де і батьки не повинні перекладати відповідальність на дітей за якісь важливі життєві ситуації чи питання. Мозок дитини формується поступово як і набувається досвіду і вмінь. Важлива роль сім'ї, але не завжди з стереотипним споийняттям. Важливіше які ті члени родини,а не їх наявність.
@mccm27912 күн бұрын
Відчуваю себе розумово неповноцінним від того, що не можу зрозуміти в чому цінність цього сюжету? Про що він? Яку корисну інформацію намагалися донести автори? 😢
@ilexcookii26272 күн бұрын
Я думаю, що це має на меті показати частинку культури, ДВ перекладають в різні мови, а таким чином можна вивчити подібності та відмінності. Я сама німкеня. Як це для вас (можна і на "ти")? Я думаю, що немає великої різниці між Україною і Німеччиною у виховання дітей, чи не так?
@olgatomenko18282 күн бұрын
@@ilexcookii2627 точно є різниця. У нас люблять робити домашні завдання з дітьми чи за дітей. Часто ця роль відводиться мамі. Самих домашніх завдань багато, за півгодини нереально впоратись, йде від 2 годин мінімум. Втім є адекватні батьки, що дають дітям можливість розвивати самостійність, але на кількість завдань, які виконує дитина, це не впливає. Декрет не оплачуваний. Чоловіки крайнє рідко йдуть в декрет. Втім таке також можливо і іноді трапляється. Діти часто ходять до школи самостійно, але чим більше місто, тим більше батьки побоюються, і тим старшим буде вік дитини. Також є батьки, що демонструють надмірну опіку. Наявність гуртка буде залежати від того, чи є така можливість на місці, а також від змоги сім'ї оплатити гурток чи форму чи інструменти тощо. Є проблеми з наявністю вільних місць в садках. Дякую, що ділитесь. Це цікаво. Варто переймати чужий досвід там, де щось є корисним
@NRZh902 күн бұрын
@@ilexcookii2627 як що судити по статистиці то в чому немає різниці так це в ставленні до чоловіків і відповідно в курсі на вимирання, як я радий що ми такі схожі
@mccm27912 күн бұрын
@@ilexcookii2627доброго Вам дня. Назва сюжету звучить як: "Як німці виховують своїх дітей самостійними". У сюжеті по заявленій темі майже нема інформації. Я розумію, що клікбейт це сучасні реалії, але не очікував цього від DW. Крім, цього (це моя неуважність) розумію, що у 5 хв. сюжеті, просто не могло бути щось корисне, і мені просто не потрібно було його дивитися. :) Особисто Вам, дякую за відповідь та спробу пояснити навіщо такі відео існують, навіщо на це витрачають час та гроші.
@Viktoria-mf2rg2 күн бұрын
А яку цінність несе те , що ви несете?
@mariavaria1484Күн бұрын
Все це чудово, але яка може бути самостійність, якщо за європейськими законами дитину не можна залишати вдома саму до підліткового віку? А ще не дай бог забороняти щось дитині. Тож виникаюсь зграйки дітей і молодших підлітків, які творять що захочуть, а дорослі їм і слова не мають права сказати.
@teauiohksaКүн бұрын
В парку часто бачу 10-12 років цигарками і пивом. Тюрінгія. Німеччина
@YevheniiaHusieva10 сағат бұрын
Нема такого закону
@oleksandrafridi8 сағат бұрын
Дитину в Німеччині не можна залишати саму до 12 років , а те що вони виховані і ввічливі , це тому що таке суспільство усе , де вони ростуть і виховання самих батьків має значення.Так бити і кричати на дітей неможна , діти тут привілегійований клас і щоб не сталось , будете виноваті ви , а не діти до 18 років.Але це не означає , що за якийсь злочин їм нічого не буде , буде і дитині і батькам.Багато залежить в якому середовищі живе дитина і з ким спілкується .В підлітковому віці в кожній країні важливо , щоб батьки були в курсі з ким спілкується і хто друзі у підлітка. Мої 2 дочки з 18 років проживали самі .Вчились і оплачували квартиру , тому що держава їм все оплачувала .А ми постійно мали з ними контакт.Зараз мають свої сім`ї і дітей.Дітей треба любити і навчити їх вам довіряти , ми з дочками подружки .В мене таких відносин з батьками не було на жаль.
@mariavaria14842 сағат бұрын
@ З приводу Німеччини не скажу, а от діти в Італії чи в Туреччині - це жах жахітний: бігають, кричать, б'ють одне одного, жорстоко дуже поводяться. А дорослі і пікнути у відповідь не можуть, бо будуть винні. Коли саме і яким чином діти починають розуміти кордони дозволеного? У 18 - занадто пізно
@mariavaria14842 сағат бұрын
@ І ще незрозуміло. Зі школи самим можна, а вдома - не можна? Тоді напрошується думка, що батькам потрібно дітей виганяти з дому на вулицю, щоб піти кудись з дому за потреби.
@teauiohksaКүн бұрын
Щодня бачу як діти першокласники(6-7 років) йдуть до школи і з неї самі, коли до 12 років заборонено залишати дітей самих вдома. А де гарантія, що по дорозі їх не вкрадуть?! Це не самостійність дітей , це безвідповідальність батьків !
@applikaciaqq2004Күн бұрын
Раніше дивлась дойче велле німецькою для вивчення мови і милувалася-яка розвинена країна. Тепер ,вже живучи тут, не поведусь на це.Це пропаганда в гарному сенсі слова яка мовляв класна країна. Мої діти ходять самі скуплятись. а німецьких ні разу не бачила. В школі в сина в 8 класі декілька дітей читаючи водять пальцем по підручнику.
@helenekrause56614 сағат бұрын
Ну раз вам так плохо, то можно выбрать другую страну где вам будет комфортно.
@ЯринаЯрина-п3ыКүн бұрын
Лєна і Макс. Типові німецькі діти
@polzetpol3et9 сағат бұрын
распространенные имена в германии, если ты не знала
@maximkrugliak109114 сағат бұрын
Трьох поверхові матюки від дітей і батьки вважають це правильним в Україні. Також багато дітей в Україні не виховані і агресивні, процвітає булінг.
@oleksandrafridi8 сағат бұрын
Неправда , що німецькі діти залежні від батьків все життя.Це лише в тому випадку , якщо дитина вчиться в рідному місті і в батьків свій будинок , а так вони вчаться переважно в інших містах і знімають квартири , або кімнату з друзями , з іншими студентами і так живуть більшість . Мої здобували професійну освіту і вже у 18 років жили самі , тому що навчались і працювали і їм все оплачували .Зараз продовжують навчання вже за свій рахунок , працюючи , але мають сім`ї і дітей і знімають квартиру самі. Дороге навчання в вищих учбових закладах , там допомагають батьки ,або самі працюють і таких дуже багато. Хіба лінивий ,нінащо не здатний живе з батьками , але це одиниці і тут не похвально зовсім.Або мама одинока не відпускає синочка від себе.
@grigoriikanov6259Күн бұрын
"Мають право на відвідування дитсадка". Але спочатку знайдіть вільне місце.
@1FreedomOrDeathКүн бұрын
Навіть якщо вільних місць немає, то право є, і це означає, що можна рішення будьякого дітсадка оскаржити в суді і дитину по рішенню суду повинні взяти
@ИринкаХуртовинкаКүн бұрын
@@1FreedomOrDeath😂 почніть з того що навіть якщо ви влаштуєте дитину у садок ,то ви всеодно будете до нього прив'язані ,бо або працює садочок пів дня ,або персоналу невистачаєі багато неробочих днів .Я вже мовчу про те скільки триватиме суд ,який ви вигадуєте
@danielleguitar9786Күн бұрын
Так никто здесь никого не держит, зачем мучается?
@ИринкаХуртовинка9 сағат бұрын
@@danielleguitar9786 так з України б ніхто і не їхав якби не війна . Але ж і реальність не треба викривляти ,а якщо вже взялися життя німецьких громадян висвітлювати ,то треба ж правду показувати про те як більшість живе ,а не частково щось розповіли щось опустили з фактів
@oksanareziuk70173 сағат бұрын
В сюжеті досить багато інформації, що не відповідає дійсності. Згідно нового законодавства всі дитсадки з 3 років безкоштовні. Плата тільки за харчування знімається. 67% від заробітної плати, але не більше 1800 євро.
@Waldemar30072 күн бұрын
Німецька система виховання і німецькі цінності зараз не відповідають часу, і є вже недоречними, тому німецька нація простоивимирає і її витісняють другі групи людей, плюс в майбутньому така модель не дає розвиватися країні і провокує ще більші проблеми, так зараз іх мало але це тільки початок кризи.
@barmaleydpКүн бұрын
Не розумію до чого тут ваш коментар. Яким боком він стосується сюжету у відео?
@1FreedomOrDeathКүн бұрын
Якась маячня від вальдемара, проходимо повз
@ИринкаХуртовинкаКүн бұрын
@@barmaleydpпрямим ,німецькі діти ростуть неробами без доброї освіти . Людина просто у курсі подій як з дітей роблять ідіотів лінивих
@ЛюдмилаГаркуша-ч5лКүн бұрын
Нагадало радянську пропаганду про "загнивающій Запад...стоящій на краю пропасті.... На днє которой - - - лєжім мьі" 🎉🎉🎉🎉
@videolivecontentКүн бұрын
Ви про яке виховання? Як ноги в громадському транспорті ставити і окурки на тротуар кидати?
@Denamber-696 сағат бұрын
У мене в будинку діти не здороваються. Жодна. А ще вони просто не помічають дорослих, ніби ти тінь. Так дивує
@Tm-bf8wu10 минут бұрын
Не всі такі. Чим вищий дохід сім'ї тим краще виховання,але є винятки. В гетто там своє життя..
@ИринкаХуртовинкаКүн бұрын
Оце маячню показали ,яка самостійність ,коли дітей насправді возять побільшості на авто і намагаються не перевантажувати себе як раз дорослі вихованням повноцінних майбутніх дорослих ,бо чим довше дитина залишається у статусі дитини ,тим довше дорослі отримують на дитину державну допомогу .
@FloraMorning-k9v16 сағат бұрын
Хіба в Україні не так само?
@stanislavpiotrowski36462 күн бұрын
Німецькі діти не рождєни для війни😂
@SankaPankov2 күн бұрын
Вони навоювалися в 1940-х роках. Краще хай більше не воюють. Весь світ боровся з тією величною нацією
@switlanakostryba9291Күн бұрын
Діти будь якої національності не народжені для війни. І дорослі також.
@1FreedomOrDeathКүн бұрын
Яби ото щось ляпнути
@SankaPankovКүн бұрын
@@switlanakostryba9291 але вся історія людства - це війни. Чим гірша (безжалістніша) влада в країні, тим нижчий там мобілізаційний вік
@stanislavpiotrowski3646Күн бұрын
@@1FreedomOrDeathправда жизні, як понизять до 18 мобілізацію поймете😅, ну або це все скінчиться раніше😂
@NK-ki3kq5 сағат бұрын
Де ви таку велику хату знайшли? Чого не завітали у двокімнатну квартиру в Мюнхені?
@Надія-т8з1ж2 күн бұрын
Дети у Штротманов старше выглядят своего возраста.
@DinaOlinkevic15 сағат бұрын
Тут дети считаются до 25 лет))) о какой самостоятельности вы говорите? У нас уже свои дети были в это время и не по одному, и стаж на работе))))