MKTV PL

MKTV PL

3 жыл бұрын

Fragmenty filmu wyciszone - ze względu na prawa autorskie do muzyki. Możemy publikować materiały w ten sposób, albo przepadną na zawsze...
VII runda Wyścigowych Samochodowych Mistrzostw Polski 1995, rozegrana 15-16 września na Torze Kielce ostatecznie zadecydowała o tytułach mistrzowskich. W niezwykle widowiskowych Pucharach CC 900 i CC Sporting najlepsi byli Karol Buks i Sebastian Mielcarek. Ten ostatni niespodziewanie wyprzedził w punktacji Jakuba Golca, który miał problemy na starcie do finałowego wyścigu i zajął w nim odległą lokatę. W klasie H powyżej 1600 mistrzem został Krzysztof Fedorowicz w Fordzie Escorcie RS Cosworth, a w po raz ostatni rozgrywanej klasie N-126 tytuł zdobył Marcin Turski. Z powodu obfitych opadów deszczu ostatni wyścigowy weekend w sezonie 1995 był bardzo widowiskowy. Nie zawsze kontrolowane poślizgi na zdradliwym, mokrym asfalcie kończyły się kolizjami z przydrożnymi barierami, ale także dochodziło do bezpośrednich kontaktów między zawodnikami.
Petter Furinen

Пікірлер: 11
@MlecykTV
@MlecykTV 3 жыл бұрын
Lata 90te. Teoretycznie biedne a były złote dla polskiego motorsportu.