kodel nesirinkote gelzbetonines perdangos? ar si konstrukcija atlaiko sniego kieki?
@Einterjeraslt Жыл бұрын
Dedant perdengimo plokštes, gaunasi labai sunki konstrukcija, turbūt ir blokelių stipresnių reiktų, ir pamatų tvirtesnių. Namo projektavimo pradžioje nusprendėme, jog stogas bus iš medienos, tad pagal tai ir buvo skaičiuotos apkrovos, daroma konstrukcinė dalis ir pan. Apkrovos skaičiuotos su 3m sniegu, abejoju ar tiek kada nors bus. Šią žiemą buvo ~1m prisnigę, puikiai viską atlaikė, nekasėm.
@Gintarenzo Жыл бұрын
Is virsaus eps ir pir is apacios vata??
@Einterjeraslt Жыл бұрын
Virš difuzinės plėvelės yra oro tarpas, grebėstai, OSB ir iškart EPDM danga. Po difuzine plėvele iš vidaus bus vata ir PIR.
@girmantasgreibus3434 Жыл бұрын
Difuzinės plėvelės montavimui ypač ant tokio tipo stogo darant teisingai užtenka 1 žmogaus...
@ufospeakloud8192Ай бұрын
O main got, kokių kliurkų pridarėt su dvitėjų tvirtinimais....
@EinterjerasltАй бұрын
Konkrečiai kokių? Dauguma kritikuoja, bet nieko konkrečiai neparašo🤷🏼♀️
@ufospeakloud8192Ай бұрын
@@Einterjeraslt Prašom prašom :) Tokie sutvirtinimai "pamėgtaisiais" kampukais 3:33 eliminuoja tas skersąsias trumpąsias "surišimo" dvitėjes sijas iš konstrukcijos, kuri gebėtų priimti skersinę apkrovą - elementas gaunasi dekoratyvinis... Skaičiuojamoji schema tą rodytų... :) Beigi, vėl, kaip skaitęs nemaža knygų - tokį dalyką kaip "kosminių technologijų", t.y., putų poliizocianurato (PIR) nešimą į gyvenamas patalpas, vadinu tūlu mados šauksmu... :(
@EinterjerasltАй бұрын
@@ufospeakloud8192 Taip, tie kampukai tikrai silpna vieta. Pardavėjai, kurie pardavė sijas minėjo, kad Skandinvijoje visai nededa rišančių sijų, tai tikimės, kad nieko blogo neatsitiks.