ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ З ДЗЮДО | ЕМОЦІЇ | ЛЬВІВ

Рет қаралды 785

Управління молоді та спорту Львівської ОДА

Жыл бұрын

Понад сім сотень охочих стати чемпіонами України і лише кілька десятків нагород🔥
Яскраві емоції вирували днями на Навчально-спортивній базі літніх видів спорту - тут відбувся чемпіонат України з дзюдо серед юніорів до 21 року та кадетів.
⚡️22 лютого нагороди розіграли серед юніорів. Збірна Львівщини тут виборола третю сходинку п‘єдесталу у загальнокомандному заліку.
Чемпіонкою змагань стала 19-річна Ольга Цімко, яка змагалась у вазі до 70 кг. Віцечемпіоном став Микита Берегульський у ваговій категорії до 100 кг. Бронзові медалі вибороли Андрій Камінський у вазі до 60 кг та Богдан Цисар у вазі до 81 кг.
⚡️У четвер, 23 лютого, нагороди національної першості серед кадетів до 18 років з 23 регіонів України. Тут медалі вибороли двоє представників Львівщини. Чемпіоном у ваговій категорії до 66 кг став Данило Федорик. Бронзу у цій же ваговій категорії виборов Максим Пархоменко.

Пікірлер
Пишков - Козуб (77) / Фінал Чемпіонату України з греко-римської боротьби / Черкаси 2022