Етюди. Про що мовчить наш мозок?

  Рет қаралды 3,346

Олег Чабан

Олег Чабан

Күн бұрын

Пікірлер: 25
@ОлегМахт-ж6ъ
@ОлегМахт-ж6ъ 10 күн бұрын
Кожен Ваш етюд - це потік знань для роздумів! Дякую за те, що Ви робите, це так необхідно та безцінно!
@ЛарисаІвасенко-ж2ь
@ЛарисаІвасенко-ж2ь 10 күн бұрын
Неймовірно цікава тема!!! Дякую❤ Але виникає дійсно більше питань , ніж відповідей... Внушній погляд в середину свого мікрокосмосу!!! Мозок працює в іншому режимі . А потім приходять раптові відповіді та усвідомлене розуміння чому так відбулось чи що можна зробити... ) І впевненість, що я вже це знала, тільки забула трохи))) І думала що це - інтуїція чи ще щось))) ДУМАЙТЕ !!! Ця тема зв'язана не тільки з роботою нашого мозку, а й ще з більш цікавими знаннями про природу Всесвіту. Я так думаю😊 Олеже Сазонтовичу - дякую за постійну дослідницьку роботу.❤ Я не медик, але ці теми мене цікавили все моє життя. А ви ще й робите велику просвітницьку діяльність для тих, хто думає!!!)
@user-ig4sh8tt6d
@user-ig4sh8tt6d 11 күн бұрын
Дуже цікаво та змістовно Дякуємо за вашу роботу, відео та випуски
@ТаїсіяУсенко
@ТаїсіяУсенко 10 күн бұрын
Дякую ❤
@ЛараКоролёва-я8у
@ЛараКоролёва-я8у 10 күн бұрын
Ви схожі на офіцера.Ви офіцер в своїй діяльності.Дякую Господу.Харків.
@НадіяФесик-ь2к
@НадіяФесик-ь2к 10 күн бұрын
Дякую
@user-kt2qc7qd8f
@user-kt2qc7qd8f 10 күн бұрын
Я завжди вважала, що в такі моменти мозок наче зависає, бо йому треба відпочити або перезавантажитись. Іноді, справді, виникають якісь спогади, або подорожі вглиб себе, а іноді зовсім нічого, наче пауза. Цікаво досліджувати роботу свого мозку, існує думка, що він керує нами, а не навпаки. Хотілося б більше розуміння та усвідомлення тих процесів, які в мозку відбуваються. Гіпотеза науковців цілком може бути))
@Ївга-э1т
@Ївга-э1т 10 күн бұрын
Особливий ДЯК за Патрісію! Улюблена)
@ajavasylieva
@ajavasylieva 11 күн бұрын
Мозок, то окремий світ у всесвіті нашого тіла, як зрештою і інші органи.А біофізика-хімія, то нескінченне поле пізнання.🧠🙏
@ТатьянаМичковская
@ТатьянаМичковская 11 күн бұрын
Вже і не пам'ятаю, коли останній раз так сміялася. 3.36. етюду... 30 хв. тому знайшла ще дві базові книги Фейєрбааха, треба було б в принципі знайти час... А тут ранком в етюді, ще й мовчазний мозок, з Патрісією Каас Для мене це важливо, що щось базове є тече і непереривається. Дякую.😘🥰❤️
@АндрійКравчук-ю4ц
@АндрійКравчук-ю4ц 10 күн бұрын
Дякую! Хитра штука - той мозок...🙃
@natamaksy3351
@natamaksy3351 11 күн бұрын
Дякую. Я працюю проектувальником інженерних мереж. І під час роботи час від часу відволікаюсь на розв'язування японських головоломок. А потім далі проєктую. Можливо це щось таке, про що в цьому Вашому відео.
@ludmila37ok
@ludmila37ok 7 күн бұрын
Так- так, цікаво, та виникає питання, а що керує мозком? Це звичайний орган в нашому складному тілі, хоча на ньому висить безумовно більше відповідальності пов'язаної з ієрархічним призначенням його. Мозок часто плутають зі свідомістю, від якостей якої залежать всі процеси в організмі і яка відрізняє одну людину від іншої. Дякую, було цікаво.
@tatianar6895
@tatianar6895 10 күн бұрын
❤❤❤
@ТатьянаМичковская
@ТатьянаМичковская 11 күн бұрын
P.S. і по структурі. Тільки виникло питання, яка функція цього мозку, і одразу відповідь. Так було на відкритій лекції. Дивовижно. Я тільки для себе сформульовала питання в письмовому вигляді, і вже через хвилину почула відповідь. Телепатія. І залишатися не треба було для питань після. Цікаво, а чи розуміють і цінують це ті теж, хто навчається зараз....
@МаринаШевченко-б5м
@МаринаШевченко-б5м 10 күн бұрын
Як на мене то є миттєвий доступ до прожитої своєї реальності.... Це як вайфай підпитка... У момент підключення є відповідь яку треба зчитати бо вона є миттю...а потім знову реальність теперішнього часу ... Так мозок робить підказку перезагрузку... З роками цим станом можна навчитися користуватись.
@SensePilot
@SensePilot 10 күн бұрын
Іронія підказує: А, мозок... Це той орган, який вирішив, що він найголовніший...😊
@tash_sh
@tash_sh 11 күн бұрын
В неусвідомленому існуванні робота мозку-просто плинність в дефолтному стані, і що там чому виникає і зникає - як робота кишківника😂 працює, бо мусить... Моя емпатія задовбала мене до ручки, зараз такий стрес, що переходжу в стан активного ігнору як протидію. А добре було б мати перевірену систему нейропсихопочуттєвого програмування - вибрав собі налаштування, навіяв і прогресуєш...Чіпи вже б швидше вживлювали із запрограмованим щастям для кожного, а то стільки страждання.
@lesiabolinovska6162
@lesiabolinovska6162 4 күн бұрын
Олег Созонтович, дайте будьласка пораду як покращити пам'ять при тривожному розладі,мені 48 років,3 роки на антидепресантах, помітила що з пам'ятю проблеми ,а як дальше жити ....пам'яті ноль.Перехворіла ковідом 3 рази в легкій формі,втратила смак і нюх вже рік часу ,цікаво чи це все між собою взаємоповязане з мозком.Щиро дякую за Вашу працю.
@Ївга-э1т
@Ївга-э1т 10 күн бұрын
Щоб маніпулювати... уся наука для цього...
@viktoriaosipenko5847
@viktoriaosipenko5847 10 күн бұрын
Я нещодавно помітила, що після того, як раптом щось згадаю, то дуже скоро щось відбувається, якось пов'язане із згаданим. Можливо, це прояв передбачення? У мене в нумерологічному коді багато 999.
@МаріяОлійник-г5б
@МаріяОлійник-г5б 10 күн бұрын
2:30
@ТатьянаМичковская
@ТатьянаМичковская 7 күн бұрын
"Важный показатель становления индивидуального самосознания развитие этических категорий. Нравственное сознание всегда предполагает какую-то личную автономию. Как писал О.Г.Дробницкий, “типичный представитель родоплеменного и традиционалистского сознания мыслит установленный в его общности порядок как единственно правильный и возможный. Существующий обычай отождествляется с тем, как должно быть (как только и может быть). И если происходит столкновение с чужеродными обычаями, то они просто считаются “неистинными”, неприемлемыми или даже “несуществующими” [9]. В классовом обществе это единообразие нарушается, появляется множественность социальных и нравственных норм и принципов, которые не только не тождественны, но даже противоречат друг другу. Перед индивидом стоит теперь вопрос не просто о том, соблюдать или не соблюдать норму, нарушение которой поставило бы его практически вне общины, а о том, какая норма правильна и почему. Возникает целая серия вопросов. Что такое правильная жизнь? Что такое добро? Какой из многих путейи стилей жизни надлежит выбрать? Но нравственный выбор, в каких бы терминах он ни формулировался, всегда предполагает личную автономию."
@ТатянаЧебан-т5у
@ТатянаЧебан-т5у 8 күн бұрын
Пане Олеже,чи цей же механізм включається мозком коли людина не задіює на повну силу свій мозок і тоді автоматично включається його протилежна функція аби наштовхнути людину на той глибинний досвід,який допоможе задіяти активний мозок?
Етюди. Ви ще не знаєте що таке глімери?
20:05
Олег Чабан
Рет қаралды 5 М.
Етюди. Вік -  як провокатор
18:13
Олег Чабан
Рет қаралды 3,3 М.
99.9% IMPOSSIBLE
00:24
STORROR
Рет қаралды 25 МЛН
Етюди. З чого починати день?
17:37
Олег Чабан
Рет қаралды 5 М.
Етюди. Якщо ти сумніваєшся у людині
17:30
Олег Чабан
Рет қаралды 3,6 М.
Їжа: професор Віктор Досенко. Зменш тривожність через харчування | Простими словами
1:48:20
ЕМОЦІЙНИЙ ПІДКУП. ЯК ЦЕ ПРАЦЮЄ? | Валерія ПАЛІЙ
28:17
Жовті Кеди з Юлією Бориско
Рет қаралды 17 М.
Олег Чабан про сновидіння
40:03
Doctor Bulavinova
Рет қаралды 28 М.