❓Напишіть, будь ласка, в коментарях, якщо потрібно відео на каналі, як саме порахувати майбутній капітал.
@vitaliyvitaliy8906Ай бұрын
@@FamilybudgetUa потрібно!
@ВітаЖигалінаАй бұрын
корисно, дякую
@ВадимШевчук-у1оАй бұрын
Молодці
@fortunasj3662Ай бұрын
Прошу показати як порахувати Дякую
@andrewfrolov893Ай бұрын
По-простому, с учетом долларовой инфляции и налогов в Украине, я бы считал доходность фондового рынка примерно равной нулю. В худшем случае, как писали в комментариях - 18% плюс военный сбор со всей суммы сбережений.
@vitaliyvitaliy8906Ай бұрын
Вітаю. Чи можна посилання на табличку з відео отримати? І питання 2, яка вартість послуги складання фінансового плану, про який йде мова в відео?
@moshkivskaАй бұрын
Вітаю, у відео показана табличка, фін.план, який ми складаємо для клієнтів iPlan. Є різні пакети послуг, вартість вказана на сайті, також можна прийти на діагностичну консультацію і задати всі свої питання)
@Любов-х5вАй бұрын
Вітаю. Розкажіть, будь ласка, про план з доходом 10000 грн. на місяць.Иак заробляє тепер більшість українців.Дякую
@bigbang5185Ай бұрын
для 10 тисяч все працює так само. Планування робиться так само відповідно до реалістичних цілей і можливостей відкладати. Тратити менше, ніж заробляєте. Звісно не вийде $100 тис наінвестувати з 10 тис грн зарплати. І тим паче з 6сти тисяч. Але звідки ви взяли, що більшість заробляє 10тис грн. Середня зп по розміщених вакансіях на Ворк юа - близько 20тисяч. Звісно не абсолютний і не зовсім правильний показник, але все ж. Знайомий працює простим продавцем в магазині Алло - 25-30+тис; батько на державному заводі не керівник - 17-18тисяч; будівельники, сантехніки, електрики, працівники різноманітних сервісів ремонту, водії, усілякі мерчендайзери і торгові агенти, викладачі англійської - 18-30, а то і більше якщо спеціаліст хороший і востребуваний. Звісно в Україні загалом низька зп. Нижній поріг зарплат дуже низький, нажаль. Однак взагальному, у людей, які не приковані і шукають можливості - шансів трохи більше. Ситуації життєві бувають різні, але правило таке.
@АндрійКуцин-д1ьАй бұрын
План простий, щось зробити з собою, щоб не працювати на роботі за 10000 грн.
@DanilTsybanАй бұрын
Добрий день А посилання на табличку є?
@moshkivskaАй бұрын
Це внутрішня розробка iPlan, якою користуються наші клієнти
@DanilTsybanАй бұрын
@@moshkivska Зрозуміло. Дякую
@vovaegoАй бұрын
Вітаю. Чи можете поділитися таблицею?
@moshkivskaАй бұрын
Табличка в закритому доступі, розробка для клієнтів iPlan
@Володя-с3зАй бұрын
Героям слава
@Almast2010Ай бұрын
Як з Привату, з мінімальними комісіями, на разі, можна поповнити рахунок в ІВ?
@moshkivskaАй бұрын
Через посередників типу Wise, Genome
@Almast2010Ай бұрын
@@moshkivska А є десь пошагоаа інструкція,як це зробити?
@Соколовський-э4хАй бұрын
Є механізм постійно зростаючої підтримки України і автоматичного збільшення заощаджень. Це банківські вклади в українських банках з автоматичною пролонгацією та капіталізацією. Вони зростають щомісяця навіть без поповнень. Це реально!🇺🇦
@volodymyrvolodymyr3965Ай бұрын
Я не розумію цієї фінансової поради тримати гроші в облігаціях. Можете пояснити будь ласка? Маю долари і курс нбу рік тому це 36,5686, а зараз 41,3567. Поясніть мені будь ласка де знаходиться вигода, якщо я поміняю зараз долари, а через рік отримаю відсотки з тілом?
@DanilTsybanАй бұрын
@@volodymyrvolodymyr3965 порахуйте на скільки відсотків виріс. Це приблизно 13%. У облігації дохідність близько 14%, тому, грубо кажучи, ви маєте перевагу у 1%і за рік. Тим паче, коли ви продасте доллар, то отримаєте менше 41.3567, тому ще деякий відсоток ви у виграші. Ну і з приємного ви викладаєте грощі у свою країну, це теж важливо в наш час
@vasylkozlovskyy1832Ай бұрын
ОВДП не тільки гривневі. Є і валютні. Наприклад в моно є під 4,25% річних
@bigbang5185Ай бұрын
а рік тому ви могли купити долар по 36.56? та ні ж, наче 37 з копійками, але можем взяти ваше число для розрахунку. якщо б ви купили за 36,5686 і продали за 41,3567, то ви б отримали приблизно 13% прибуток у гривні. А які були відсотки по облігаціях знаєте? Ніт, бо ви купили долари і не розбирались. Якщо пошукати, то можна найти на сайті міністерства фінансів результати аукціонів овдп. Там у вересні 2023, випущені однорічні овдп принесли б 17.5-18%. Якщо порівнювати в лоб, то ваші 13% і 17.5-18% від овдп. Різницю порахуєте?
@volodymyrvolodymyr3965Ай бұрын
@@bigbang5185 Це ви взяли реальний сценарій з курсом долара і ідеальний сценарій ОВДП. Окей, мейк сенс фор ю ) Круто, ризикуйте за 4%, наступний рік, можливо, курс долара не полетить в косомс. Не забудьте відписатись ;)
@volodymyrvolodymyr3965Ай бұрын
@@vasylkozlovskyy1832 файно
@alexla1686Ай бұрын
Не відповідає дісності(. Де податки? 7% де така дохіність?!
@bigbang5185Ай бұрын
Підозрюю, що це номінальна дохідність пасивного інвестування на фондовому ринку. У відео дуже багато спрощень. Для новачків же. Чи ви хотіли щоб у відео на 10 хвилин вам розписали дорожню карту як стати щасливим і багатим?) Довго стежу за каналом і читаю коменти, а люди які подивились разок відео і вже незадоволені підходом ніяк не закінчуються) По цих деталях, які ви спитали є ж мільйон відео у них на каналі та і загалом на ютубі.
@FamilybudgetUaАй бұрын
дуже дякуємо за коментар підтримки, уважність і довготривалу увагу до контенту каналу💙💛! Н.
@malk-foxАй бұрын
Можно по поводу гос облигаций подробней? На сколько я знаю в начале 2022 наш Президент одним росчерком отобрал у украинцев которые инвестировали в украинскую экономику все активы (история с Freedom Finance), недавно провели реструктуризацию евробондов (гос облигации размещены вне Украины) после чего их доходность снизилась где-то на 30 процентов а срок погашения так вообще теперь непонятный. И вы рекомендуете ЭТО ?! В чем логика ? И можно еще вопрос, Вы учитываете курсовую разницу которую надо будет заплатить в виде налогов Вашему клиенту когда он захочет вывести деньги? Вот он удивится когда узнает, что должен заплатить налогов больше чем весь его протфель который он проинвестировал в зарубежные компании 😂👍 Почему то на этом моменте все инвест-советы сводиться к сокрытию налогов либо выезду из страны. ))
@andriihiki2376Ай бұрын
1. Скрізь ризики, у ролику на 7хв. всіх нюансів не розкрити, але новачкам треба з чогось починати і розбиратися в темі 2. Максимум, який світить в плані сплати податків - 18%+ВЗ з усієї суми, яку накопичив, але й то в разі польоту курса гривні у космос
@FamilybudgetUaАй бұрын
на каналі є багато відпо про ОВДП, включаючи військові обілгації. Л.
@Anonimous--_--Ай бұрын
У страны есть запас денег. Называется "золото-валютный". Не "грианевый" ) Не слушайте , что они говорят - смотрите, что они делают .
@VonBismarkOttoАй бұрын
Це про різні речі. Не пишіть дурниць
@Anonimous--_--Ай бұрын
@@VonBismarkOtto Не глупости. Гос.служащие советуют вкладывать в страну, в укр. банки. А государство и они сами копят в валюте. Это прямой ответ в чём нужно копить
@VonBismarkOttoАй бұрын
@@Anonimous--_-- Саме дурниці. Бо резерви НБУ це не накопичення. І їх мета - забезпечення міжнародної торгівлі. А ви порівняли ... з пальцем.
@Anonimous--_--Ай бұрын
@@VonBismarkOtto Золото-валютный запас служит только для обеспечения международной торговли ? Что-то новенькое
@VonBismarkOttoАй бұрын
@@Anonimous--_-- Я вам цитат для освіти накидаю, якщо ви самостійно неспроможні вивчити хоч щось. ---------------- Слід розрізняти золотовалютні резерви (міжнародні валютні резерви) та золотий запас (золоті резерви) країни. Золоті резерви (золотий запас) - то є лише частина офіційних золотовалютних резервів держави, що подається у вигляді монетарного золота. ---------------- Міжнародні резерви - високоліквідні активи Національного банку України в іноземній валюті та золоті, які використовуються для проведення валютних інтервенцій та забезпечення платежів органів державної влади. Резерви зберігаються в першокласних іноземних банках та надійних фінансових інструментах. Основні критерії при управлінні резервами в порядку пріоритетності: безпечність, ліквідність та доходність. ---------------- Склад і функції резервних активів Офіційні золотовалютні резерви - це резервні активи, які є у вільному розпорядженні органів грошово-кредитного регулювання і контролюються ними з метою фінансування платіжного балансу, проведення інтервенцій на валютних ринках для підтримки валютного курсу, забезпечення загальної довіри до національної валюти і економіці країни. Накопичення золотовалютних резервів (резервних активів, міжнародних резервів) - це найважливіша функція центральних банків, покликана забезпечувати безперебійність розрахунків між країнами за всіма видами міжнародних економічних відносин. Золотовалютні резерви (ЗВР) - це офіційні централізовані запаси високоліквідних активів держави, представлені у вигляді іноземної валюти, монетарного золота, спеціальних прав запозичення (СДР - Special Drawing Rights), резервної позиції в МВФ. Зміна (збільшення або скорочення) ЗВР за період часу показує платіжний баланс, обсяг і структуру ЗВР на певну дату показує міжнародна інвестиційна позиція країни.