Якісно розповіли, дякую. Не часто зустрінеш жінок технічно підкованих.
@ВовкаК6 күн бұрын
Юлія добрий день. Питання. Можна якось уменшити оберти в эко режимі? Може якось провернути трошки шаговий двигун.
@maksim21836 күн бұрын
Теж цікавить це питання, в теорії можна а як воно буде працювати на практиці
@Yuliia_Kavunchik6 күн бұрын
Доброго дня. Це не допоможе. Оберти задає плата управління. Механічно можна відрегулювати тільки болтом холостого ходу (чорний пластиковий під фігурну викрутку).
@ВовкаК6 күн бұрын
@@Yuliia_Kavunchik болтик вже викручений. Плата управління задає положення шагового двигуна.а він в свою чергу механічно положення дроссельноі заслонки. Поковиряюсь отпишусь.
@Yuliia_Kavunchik5 күн бұрын
@ВовкаК Так. Але в нього не конкретне положення запрограмовано, а запрограмовано так що коли менші оберти чим потрібно, плата дає напругу на кроковий двигун і він повертається до тих пір поки не будуть оберти генератора такі як йому запрограмовано, через такий алгоритм і плавають оберти при бідній паливній суміші. Будьте обережні. Зазвичай плата згорає коли щось хочуть зробити з кроковим двигуном. Згорає вона через високу напругу з обмоток генератора коли перевищено оберти двигуна. В минулому році згоріло підряд 3 плати на нових генераторах сігма, а ще 5 шт пізніше в покупців яким були відправлені ці генератори. Причина була в недовставленому штекері провода крокового двигуна в плату, через це при запуску нового генератора оберти моментально зростали до надвисоких і в платі відбувалось коротке замикання. Після цього з підєднаною платою двигун важко було провернути( через магнітне поле, і замкнуті обмотки на вході в плату). Тоді ці генератори списували на сервісі бо не було запчастин. Зараз вже ремонтують бо є всі запчастини. 99,9% запчастин одинакові на зегорах і сігмах
@ВовкаК5 күн бұрын
@@Yuliia_Kavunchik приємно спілкуватися з технічно грамотною людиною. Я вас зрозумів і бажання пропало лізти в генератор. Дякую вам. Гарного дня і відсвяткувати новий рік.
@ДоляЗапорожья5 күн бұрын
Информация по зазорам на свечах: 1 двухтактный ДВЗ зазор на свече 0,4 -0,5 мм . 2 четырехтактный ДВЗ 0,8 - 0,9 мм ( от запорожца до мерседеса ) при АИ - 95 . 3 И на газу четырехтактный ДВЗ от 0,9 - 1,1 мм. Це не обговорюется.
@Yuliia_Kavunchik5 күн бұрын
Обговорюється. З такими зазорами ви будете довго смикати і всеодно не зможете запустити двигун на природному газі. Для природнього газу (магістральний, метан) хоч генератор хоч запорожець але зазор потрібен 0.4-0.5мм інакше запускатись на газу не буде. Автомобіль (Ланос та ВАЗ інжектор з гбо 2 метан) при зазорах понад 0.6 мм постійно стріляє у впускний колектор при різкому натисненні на педаль газу. Неможливо нормально виїхати з перехрестя. І чисто на газу не запускаются як і генератор. А при зазорах 0.4-0.5мм все чудово запускається і працює. На пропані звісно працює на таких зазорах як ви написали. З гбо метан маєм справу з 2004 року.
@Wind-z1f2 күн бұрын
В чому може бути проблема при нестабільній роботі і хлопках в карб?
@Yuliia_Kavunchik2 күн бұрын
В першу чергу потрібно почистити свічку і зробити зазор 0.4-0.5мм. або замінити її і зробити такий зазор. Потім потрібно перевірити регулювання клапанів, вони не повинні бути зажаті.(Зазор для газу 0.2 -0.25мм) Після цього запускаєте генератор на бензині, закриваєте кран на бензобакі, помаранчевий перемикач видів газу ставите в середнє положення ( між NG та LPG) в такому положенні він закритий. Відкриваєте чи підєднуєте газ. Коли генератор починає нестабільно працювати через те що закінчується бензин, ви потихеньку повертаєте помаранчевий кран, тим самим даєте трошки газу в карбюратор, цей кран потрібно потроху прокручувати по мірі вигорання бензину в карбюраторі. Потрібно його прокручувати так щоб генератор постійно працював рівномірно. Приблизно через хвилину генератор буде працювати вже повністю на газу. Повертаючи цей оранжевий кран вам потрібно виставити таке положення в якому генератор буде найкраще працювати. Потім підключіть до генератора максимальне навантаження і ще раз відрегулюйте цей кран. Після цього залишаєте його в такому положенні. Або запам'ятовуєте в якому положенні він повинен бути. Після зупинки двигуна , можна також запускати генератор зразу на газу, заслонку закривати при цьому не потрібно. Можливо в деяких випадках потрібно натискати кнопку на редукторі для подачі додаткової порції газу перед запуском. Якщо на свічкі стандартний зазор (0.8мм) на газу генератор не запуститься.
@Wind-z1f2 күн бұрын
@Yuliia_Kavunchik дякую за розгорнути відповідь.
@ВадимГудзішевський6 күн бұрын
Для чого вимірювати синусоїду, якщо це інверторний генератор?
@Yuliia_Kavunchik6 күн бұрын
По перше для того що не всі знають що в цих генераторах така синусоїда. По друге що бувають інверторні генератори з ступінчастою синусоїдою,( так як в інверторах 12/220вольт)
@ВадимГудзішевський6 күн бұрын
@Yuliia_Kavunchik я думав, що у всіх інверторних генераторах правильна синусоїда?! Ви мене здивували. Дякую за інформацію, на майбутнє буду знати.
@dmitrybegemotovich45465 күн бұрын
У вас в баллоне пропан-бутановая смесь. Это не природный газ, точнее природным принято называть метан.
@Yuliia_Kavunchik5 күн бұрын
Ви мабуть не уважно дивились відео. Балон цей стоїть тільки для вигляду. Саме в цих кадрах до нього не було нічого підключено. На 3:23 чудово видно що до балону нічого не підєднано, а підєднано до зеленого шлангу через кран.
@генаибрагимов-ъ1р5 күн бұрын
шайтан батир
@генаибрагимов-ъ1р5 күн бұрын
ціна гени
@Yuliia_Kavunchik5 күн бұрын
Від 9000грн(2.5квт) до 20700грн(6квт)
@ГенаКореновский4 күн бұрын
Конкретніше ціна цього генератора з карбюратором на газ