SLAVEN BELUPO vs VARAŽDIN 2:0 (18.kolo, HT Prva liga 20/21)

Рет қаралды 20,132

MAXSport

MAXSport

Күн бұрын

Odigrana je prva utakmica 18. kola HT Prve lige u kojoj je Slaven Belupo kao domaćin nadjačao Varaždin s 2:0.
Utakmica je odlučena u prvom poluvremenu kada su postignuta oba gola. U 15. minuti sjajno je slobodan udarac izveo Glavčić i pogodio za 1:0 s više od 20 metara udaljenosti.
Živahniji ulaz u utakmicu i bolju igru u prvom dijelu Slaven Belupo je okrunio drugim golom (Knöll) u samom smiraju prvog dijela.
Varaždin je u nastavku bio bolji, nego u prvih 45 minuta. Pokušali su gosti dodatno zakomplicirati ovaj ogled, ali nisu uspjeli. Slaven Belupo je rutinirano sačuvao prednost i s ovim slavljem pobjegao Varaždinu na pet bodova plusa (20-15) na ljestvici.
HT Prva liga, 18. kolo: Slaven Belupo - Varaždin 2:0 (Glavčić 15., Knöll 45.+1)

Пікірлер: 25
@saptaccrvima3563
@saptaccrvima3563 3 жыл бұрын
Kakav pogodak Glavičića 🔥 Ko Messi protiv Uniteda u zadnjoj tekmi, i Messijevski slobodnjak u ovoj
@dusanbogunovic6148
@dusanbogunovic6148 3 жыл бұрын
kako njega nekupi dinamo ili hajduk tek onda bi bio odlican
@matijamarkoc2811
@matijamarkoc2811 3 жыл бұрын
Kako ja volim ovog Stipića, čovjek i pol, trenerčina....
@zasto3250
@zasto3250 3 жыл бұрын
Vidi se da mu nije samo lova na pameti bez volje nemože.
@zasto3250
Slaven pokazuje ljepotu igre ekipa za poželjet najbolja kemija u 1 hnl
@tryhardtraljokupresak7883
@tryhardtraljokupresak7883 3 жыл бұрын
De malo gledaj Dinamo pa ces vidit ko ima najljepsi nogomet oni mozda osvoje europsku ligu
@grgoperan8531
@grgoperan8531 3 жыл бұрын
@@tryhardtraljokupresak7883 dinamo ove sezone nece bit prvak zato sta budala vodi dinamo. Stipić je dobar covik zato tako dobro igraju.
@ivanoturina1664
@ivanoturina1664 3 жыл бұрын
Stipic je u korak sa trendovima 3-5-2 bi se u budućnosti mogla koristiti kod svih velikih ekipa. Atletico Madrid sa 3-5-2 izgleda brutalno
@leohr9216
@leohr9216 3 жыл бұрын
Mateo, Mateo, onakva greska u prijenosu, da zamijenis denisa glavinu i dominika glavinu, i još ispricas cijelu karijeru denisa glavine, a u kadru dominik glavina, to od tebe nisam ocekivao