Вітаю українське IT ком'юніті, шукала роботу (після 2-х курсів для manual QA) близько 2-3 місяців. Не думаю, що здивую, коли скажу що відправила близько 150 разів резюме. Пощастило знайти своє місце, точніше воно знайшло мене - це аутсорс/аутстаф компанія, тепер маю професію мрії😌 Хочу побажати усім, хто шукає роботу наснаги та успіху! Друзі, нехай Ваше робоче місце знайде Вас ❤ І ще скажу був дуже великий плюс це знання англійської мови вище середнього.
@dasshrs Жыл бұрын
Это очень быстро 2-3 месяца для такого конкурентного направления
@mahonda_ Жыл бұрын
@@dasshrs Думаю да, это быстро, знаю ребят, которые от 6 месяцев и до года ищут работу и не могут найти (
@misterenot4567 Жыл бұрын
"якщо ви джун і ви знайшли роботу - напишіть як вам це вдалось" оце тут позитивний настрій прям тече з монітору))
@MasterSergius Жыл бұрын
Мироточить )
@Serhii_Sirko Жыл бұрын
@@MasterSergius хах
@Sneaky_Basket Жыл бұрын
Я джун мануал тестувальник, сиджу без роботи вже 3 роки Ще якісь пруфи треба? (хоча як би не війна то в мене б мабуть була б вже робота за кордоном...(в мене був варіант у літку 22го там був би набір але війна пересрала мої плани))
@vityaost Жыл бұрын
@@Sneaky_Basket якщо три роки учиш то це дуже дивно
@Sneaky_Basket Жыл бұрын
@@vityaost Учу? Що блет учу? Чел, ти б до акуліста сходив би бо в тебе явно проблеми з зором...
@svitoch_blockchain Жыл бұрын
Знайшов у 2023 році роботу джуном. Свічнувся з дизайнера інтерьерів. Вчився по 9 годин на день без вихідних, робота знайшла мене сама, написали на джині і запропонували вакансію. Але в мене за 8 місяців навчання було 20+ репозиторіїв і 350+ комітів на гіті. Тому вже було багато пет проектів і дуже охоче писали ейчари самі з офферами.
@andrii-shavaryn Жыл бұрын
Привіт) а що саме вчив ? Яку мову чи технологію ?)
@demikill_2137 Жыл бұрын
Крейзі чел
@swurr Жыл бұрын
В мене за 9 років стільки пет/навчальних проектів не було 😄 Ну ти дебелий, атвічаю
@oleksandrbeisiuk1769 Жыл бұрын
Щось мені підказує що автор це менеджер по продажу курсів в ІТ школі🤔
@demikill_2137 Жыл бұрын
@@oleksandrbeisiuk1769 ні, цілком реально, те про що він пише. Я, особисто, прокачуюсь по мірі можливості. Зараз буде відпустка, буду теж по 7-8+ годин в день писати і вчити щось. Не чекаю що мене компанія якась сама знайде, але....я її і сам знайду коли прийде час
@ГеоргийВелинский Жыл бұрын
21 травня:"як би війти у айті" 22 травня:"як війти в Бєлгород"
@MrSlava112 Жыл бұрын
Світла пам'ять Герою України 🇺🇦 Щирі співчуття рідним та близьким 🙏
@gnostuchnajaba Жыл бұрын
Знайшов першу роботу в IT розробником в літку минулого року. Шукав 3 місяці, відправив більше двох тисяч CV і пройшов близько пів сотні інтерв'ю. В підсумку - пощастило, працюю в дуже хорошій компанії 😙
@dasshrs Жыл бұрын
Тоже самое летом нашел. Но мы вроде не в одной компании 😅
@master_pr0f_ua Жыл бұрын
Дякую за контент. Вічна пам'ять героям.
@nazarbulba1201 Жыл бұрын
Я ще навіть не джун, вчусь помаленьку сам. Дякую за мотивацію 🤣🤣🤣
@freshrace1 Жыл бұрын
Дійсно, дуже важливо підтримувати маленькі збори, якщо довіряєш людині, яка збирає. Бо потреб багато, і не всі можуть вчасно потрапити в роботу до відомого волонтера або фонду. Цей ваш коментар прямо в серце 💛💙
@abariska Жыл бұрын
Дякую за некрологи про Героїв! Це важливо!😢
@Yaroslav_Tokariev Жыл бұрын
В квітні знайшов роботу ui/ux джуна. Сам пошук роботи зайняв 8 місяців, багато разів опускались руки. За цей час проходив інтернатуру в компанії, але почалися обстріли і відключення світла, тому пролетів, як і багато знайомих.
@vasylyna7663 Жыл бұрын
Закінчила курси з UI/ UX шукала роботу 4 місяці, справді ніхто не хотів брати без досвіду, мінімум рік комерційного досвіду хотіли. В результаті знайшла через знайомства, знайома дизайнерка порекомендувала мене своїй подрузі, яка має свою невелику агенцію. Я вважаю, що це успіх😂 Бо я такого повороту неочікувала.
@DevJungles Жыл бұрын
В мене спеціальність: Системами Штучного Інтелекту Поступив на неї у 2013му о ХПІ. Було досить дивно: погано викладали програмування і теоретично і нудно. Нейромережі типу були, були і типу генетичні алгоритми і системи нечіткої логіки. Але воно якось так фонарно було, що ніхто в групі і не міг створити хоч маленьку нейромережу чи генетичний алгоритм. У 2013му я був усім цим натхнений ще у школі читавши різні статті. За рік навчання усе натхнення кудись ділося. Став в результаті простим розробником всілякого ентерпрайзу. Дуже жаль, що з 13го і до сьогодні не копав у сторону штучного інтелекту.
@alexshi6752 Жыл бұрын
Під час війни свічнувся з одного стеку на зовсім інший, маючи багаторічний бекграунд розпочав як трейні, потім попав під хвилю звільнень, бо компанія не отримала очікуваних проектів на 2023. Вдалося швидко знайти іншого роботодавця і зараз працюю джуном.
@dasshrs Жыл бұрын
Можешь рассказать что за стек был и какой сейчас?. Мне любопытно почему Джун позиция если есть опыт разработки
@katemartem Жыл бұрын
19:40 на факультеті кібернетики в шевченка в нас була не одна дисципліна про нейромережі ще 10 років тому
@Virass Жыл бұрын
22 рік знайомий зконектив з рекрутером і далі класична історія і офер. Потім мені написали з іншої компанії з пропозицією, знову класична процедура і зміна роботи. 2023 рік знову вирішив змінити і тут вже я постукався в компанію і знову офер.
@metallDaniX Жыл бұрын
щось інфографіка у цьому випуску зовсім неспопад. але все одно величезне дякую за ваші випуски!
@yurafedorenko1218 Жыл бұрын
А коли була в попад?)
@rowest42 Жыл бұрын
закінчив ЧНУ ім. Петра Могили (м. Миколаїв) близько 8 років тому, маю звідти диплом магістра систем штучного інтелекту. Вчили в універі базові речі типу програмування нейромережі перцептрон+бек пропагейшен, теорію алгоритмів та суміжні спеціальності. В цілому, теорія алгоритмів та мат.база є доволі корисними для вивчення ШІ, але нейронки прям дуже примітивні ми робили і взагалі вони зараз на практиці не використовуються, застосовують більш складні та сучасні варіанти. Ну і на момент коли я вчився не було ніякого практичного досвіду з рішеннями від гугла та прикладів навчання/кластеризації на пайтоні. Зараз це класика, але нас тому не вчили тоді. Можливо зараз це вже викладають, багато часу пройшло вже. Зате доволі непоганий базовий рівень вивчення Java дають, мені це стало у нагоді в свій час коли почав вчити розробку під андроїд
@alekseykordysh9370 Жыл бұрын
Знайшов в вересні 2022. Випуск Java курсу в Mate academy. Шукав близько 2х тижнів
@vergil7185 Жыл бұрын
Як завжди дуже класний новинний дайджест! Тому від мене це однозначно вподобайка!
@ukrainewillwin777 Жыл бұрын
Дякую за новини! Слава Україні! Допомагаємо військовим! P.S. Килим топ👍😄
@nk-me2nw Жыл бұрын
Вічна пам'ять Герою💛💙
@crankerkor Жыл бұрын
Закінчив бакалаврат у 2020 році. Були предмети в універі, пов'язані із штучним інтелектом і можна було навіть якісь ази цікаві дізнатись. Крім того, у Львівській Політехніці і кафедра систем штучного інтелекту є з 2017 року
@eugenebeldiuhin4116 Жыл бұрын
Знайшов у лютому в блокчейн, мав вийти на перший стажувальний 24 лютого 22 року ) не зрослося... Потім до квітня шукав, знайшов, пів року, і скорочення. Потім три місяці шукав, пошук і саморозвиток для мене були як робота, по 8-10 годин на день, без світла та інтернету, знайшов, працюю вже 5 місяць, став мідлом...
@Sneaky_Basket Жыл бұрын
8:27 чудовий приклад того що маркетологи зараз дармоїди, я подивився 15 секунд ,мені вистачило фрази "стій стіл роблять столи для роботи, стільці та підставки" все інше я нахой промотав і перейшов за лінком... А тепер давайте наведемо трошки статистики, народ лайкнете цей комент якщо ви вважаєте що рекламна інтеграція на 2 хвилини це тупо а маркетологи дармоїди :) Якщо не згодні зі мною то АРГУМЕНТОВАНО скажіть чому я не правий, ось вам факт на роздуми, якщо я не зацікавлений в тому щоб купити товар я його не куплю навіть якщо в подарунок буде йти кішка-дружина та миска рису (тим паче що в мене обидва пункти вже є ХД) якщо мені товар потрібен то я його так чи інакше знайду і куплю і ось такі рекламні інтегреції мені нафіг не потрібні я промотав 95 відцотків рекламної інтеграції бо я почув найважливіше, все інше я і так з'ясую подивившись відгуки в інеті ¯\_(ツ)_/¯
@dmytroomelian3724 Жыл бұрын
18:37 - У відео говорять, що навчання в УКУ на PhD 160 тисяч за 4 роки, але насправді "Рік навчання на програмі для одного студента коштує 160 тисяч гривень."
@yurafedorenko1218 Жыл бұрын
ну тоді виходить не дешевше дитячого садка в києві а по вартості дитячого садка в києві)
@MrVIPKent Жыл бұрын
Дякую за новини, приємно слухати, коли кодиш
@bogdanlytvynenko6803 Жыл бұрын
Дякую за випуск!) JFYI: на новині про кабель до Сакартвело була картинка з новини про IT Step
@saldanroman Жыл бұрын
З кожним випуском новин стає все тривожніше. Ой щось мені зле
@yevhenii5473 Жыл бұрын
Студент 3 курсу, ФІОТ, КПІ. У нас є і по Go предмети, і по блокчейну, і по компютер віжн, і по нейромережам. Ну і все це починається з 3 курсу. На жаль, не можу сказати, що все це на належному рівні, але, тим не менш, базу тобі дійсно можуть дати
@ВолодимирВеликий-ц9ъ Жыл бұрын
Гугл показує, що та території України є 26 млн. активних користувачів. Уявіть якби кожен донатив щоденно по 1 гривні. Ми б кожен день збирали по 26млн. грн. в день. Індивідуально для кожної людини місячно це б коштувало 30.4 грн. Пуште цю інфу.
@игорьмартынов-г9в Жыл бұрын
Как это по хохляцки,всё на шару!😰😌😇дайте донатик а,на табуреточке впадлу для войнов поработать?😁😁😁
@oskar41100 Жыл бұрын
@Mykola V у середньому 2к? У середньому баксів 600 думаю ще оптимістично
@ВолодимирВеликий-ц9ъ Жыл бұрын
@Mykola V тобто ти хочеш сказати, що 30 грн в місяць це багато навіть для пенсіонера? А якщо кацапам вдасться просунутись ще більше, то це життя наших людей, можливо навіть твоє , або моє в майбутньому. Це вже не так жалюгідно?
@ВолодимирВеликий-ц9ъ Жыл бұрын
@@oskar41100 серед свого оточення, не знаю нікого хто б міг по 2к переказувати. Можливо в рік то і вийде на то, але точно не одноразово.
@Юлія-ф3л Жыл бұрын
@Mykola V можна ще збільшити військовий збір (податок) з 1,5% до 3 хоча б і обкласти ФОПів ним. Для початку 3-ї групи
@luzufer3121996 Жыл бұрын
В універі у 2018 був курс по нейромережам, вчилися працювати з tensorflow.
@ВладиславВитковский-п8н Жыл бұрын
Вдалося! В 22 році в в червіні місяці. При чому компанія в яку я потрапив досить активно набирала джунів в той час. В 2023 активність значно впала. Вдалося знайти досить станартно - через Джині
@BrovkoTravelShow Жыл бұрын
Скажіть будь ласка, а зараз ваша компанія набирає джунів? Як можна потрапити в вашу компанію?
@nazarfernos184 Жыл бұрын
Настільки крута реклама що перейшов по посиланню і забув про випуск
@MasterSergius Жыл бұрын
Та випуск щось взагалі туйво, дійсно, краще реклами і мемаси
@Black1991Star Жыл бұрын
Дякую за новини. Було цікаво послухати.
@bald_UA Жыл бұрын
Дякую за випуск, це було неперевершено, особливо реклама
@YuriiKratser Жыл бұрын
"У вас могло з"явитися запитання: чому стіл стал нижчим і я сиджу боком, я вам відповім, бо з новою меблею я інакше не можу. Дякую за співпрацю" ))
@oleksandr7093 Жыл бұрын
DOU: Спільнота людей які хочуть в IT. Маю дуже суб'єктивну думку що "школи" які штампують HTML кодерів впливають на контент DOU
@yurafedorenko1218 Жыл бұрын
А чому?)
@happyhomo4423 Жыл бұрын
Влаштувався джуном front-end у велику компанію на початку 22 року, тиждень назад мене і ще декількох скоротили, на фоні останніх новин зі скороченнями, преспектива так собі ((
@lencomua Жыл бұрын
Дякую за новини ❤
@dmytroferens18 Жыл бұрын
Навчався на прикладній математиці. Багато чого розказували про штучний інтелект але дуже теоретично. Із плюсів інколи приходили якісь гості із спеціальними лекціями, які містили корисну інформацію. Для уточнення це УжНУ
@dmytrobada811 Жыл бұрын
Дякую за випуск, дуже цікаво
@bruteforceglory Жыл бұрын
Знайшла роботу джуном у 2022 році. В компанії, де я працюю, прийняли рішення розширювати айті відділ і запропонували мені вивчитись на курсах і зайняти посаду qa.
@Druzhe-Mykolo Жыл бұрын
Як вам таке комбо: джун, знайшов роботу в 2023, вчу підлітків програмуванню за допомогою Python у школі itstep. Велл, продовжую шукати роботу джуном
@snygg4065 Жыл бұрын
Знайшов роботу восени 22го. Python data mining. Вчився пару місяців, шукав роботу ще місяць, завалив пару інтерв'ю. Удачі всім хто шукає.😊
@sigmanor Жыл бұрын
Цікаве відео. Вражає те, як швидко розвивається ІТ-галузь. Важливо знати про можливість змін у роботі через штучний інтелект, тому дякую за інформацію.
@vitaliy_yaroshenko Жыл бұрын
Найголовніші цілі які лежать в основі такого активного розвитку ШІ. Це вирішення двох основних проблем: Дефіцит напівпровідників та зміна клімату. Все інше їх цікавить значно менше на даний момент.
@deniskvasnevsky4221 Жыл бұрын
Лайк за Vinni )
@master_sergik Жыл бұрын
5:35 не байдуже, не заб'є, більше приймаю участь в дрібних зборах від блогерів на яких підписаний + проекти від Мадяра 😎
@ruffle17 Жыл бұрын
ІТшники зізнавайтеся це ви понавезли тачек із сша мерси GLE геліки, ауді 8 - за рік на районі не впізнати автопарк оновлюється прискореними темпами, в мене є дві версії: хороша то люди мабуть із Каліфорнії повертаються до Києва, і погана - власники нових тачек мабуть не ІТшники, а так чи інакше причетні до структур якихось цікавих, ось і донать коли бачишь навкруги що грошей у структур набагато більше ніж достатньо, війна ще не виграна а воно вже аж вилазить, тому люблять в Києві закриті комплекси щоб поменше бачили але воно все в комплекс не влізає тому паркують вздовж дороги а там випадково чи ні академія СБУ - мабуть співпадіння=))
@whu.9163 Жыл бұрын
Знайшов у грудні 2022, пройшовши 7 технічних в'ю і отримавши 3 оффери. Свою першу технічну завалив так сильно ( як мені здається), що соромно було декілька днів:) Як вдалося? Хз, стандартний, мабуть, пак - мав декілька пет-проєктів (один з яких був прям непоганий, його частенько відмічали на інтерв'ю), на підготовіці задротив літкод і алгоекспертс. Також допоміг курс Harvard CS50: деяких інтерв'юєрів дуже тішило знання бази.
@vlad1061 Жыл бұрын
Чому немає випуску в підкастах apple?(
@ПавелБабич-э2ф Жыл бұрын
Вітаю. Чесно кажучи важко забути про донат на ЗСУ, бо ти бачиш наслідки війни що тижня, живу біля Києва.
@olegkovalenko2797 Жыл бұрын
Так, станції Київського метро найдорожчі у світі)))
@marinaegorova9512 Жыл бұрын
Розповідали про нейромережі в 2007 в Донбасському технічному університеті. Хороший був університет. Шкода вже не існує
@the-real-pawook Жыл бұрын
гарне крісло, купував пару років назад, для роботи дуже ок, повернутись до звичайної спинки буде важко) з мінусів тільки що відкинутись і в нетфлікс позаліпати - не дуже зручно
@the-real-pawook Жыл бұрын
@Mykola V Accis pro
@Mukola_Manejlo Жыл бұрын
коли буде опитування зарплат за червень 2023?
@kovvbasa Жыл бұрын
Стосовно ШІ в універі. У нас був професор (нині вже покійний) в ЧНУ ім. Петра Могили який розповідав про ваги і інші базові штуки і вишенкою на торті є те що він має власний патент на "нейрон троянда" (UA 96453). Ну і окрім цього був інший професор з яким ми вже вивчали ML. Тож впринципі хто хотів міг для себе відкрити цю нішу і розвиватись в ній
@RealmOfMasters Жыл бұрын
Люди донатьте тільки знацймим бо дофіга шахраїв
@ant1d0te Жыл бұрын
дубльовані картинки-прев'юшки до різних новин то спеціально? :)
@yaroslav-harakternik Жыл бұрын
Все сходиться, застосунок для керування донатами для Andorid тепер пишуть на Flutter бо Android Studio ставити ризиковано
@mykhailo1846 Жыл бұрын
Flutter встановлюється плагіном до Android Studio😉
@Чорний-и6ь Жыл бұрын
Те що люди будуть забивати це природня реакція. Не можуть люди бути весь час сконцентровані.
@freshrace1 Жыл бұрын
я вірю, що не заб*ють. бо українці сильно змінилися, і свідомих людей вже в багато разів більше, аніж в 2014 році.
@Чорний-и6ь Жыл бұрын
@@freshrace1 Так вірити потрібно. Хтось в бога, хтось в зміну українців. Все буде добре)
@tetianapoltoliarna6555 Жыл бұрын
Знайшла роботу джуном-тестером в лютому 2023, ще до закінчення курсів)
@forgetmenot2590 Жыл бұрын
А де ти навчалася? Які мали переваги серед інших шукачів?
@tetianapoltoliarna6555 Жыл бұрын
@@forgetmenot2590 Mate academy. В нас пошук роботи був дуже організований і інтенсивний. В мене особисто перевага була в тому, що я знаю англійську і німецьку мови:)
@Moonrider7777 Жыл бұрын
Якби Сем Альтман є CEO OpenAI, які саме і випустили chatGPT на ринок ШІ. Тому це регулювання, яке він пропонує, може зменшити зростання його бізнесу, але він все рівно про це говорить. Тому можливо там дійсно є якась небезпека.
@SoundPeaks Жыл бұрын
Привіт, шукаю та не можу знайти інтерв'ю з якимсь викладачем з кремнієвої долини, він розповідає про інвестиції, можете скинути назву лінк на відео? Інтернет дивне місце, через місяць фіг знайдеш те що бачив раніше
@DOU_youtube Жыл бұрын
Тут на каналі є плейліст з інтервʼю, може гляньте по ньому. Там з кремнієвої долини був Борис Друтман, а найближчим до викладання Олександр Трегуб
@limon_max5077 Жыл бұрын
Банки це аналог вишибанок, які є у браузері
@4esterOK Жыл бұрын
охххх потужно Вінісіуса вліпили :) найс
@RealmOfMasters Жыл бұрын
Тут варто зрозуміти скільки зараз реклами було про іт і вже все зрозуміло що ринок переповнений
@vanster Жыл бұрын
160к за 4 роки було б круто, але здається це ціна за рік 😅
@denysgranevych8279 Жыл бұрын
але порівняння з садком мені сподобалося)
@eq716 Жыл бұрын
Навряд чи на НП щось суттєво змінилось з тих пір як я там працював 7 років тому. Не вдаючись в деталі, то облікова система там була взагалі на 1С. Потім переписували на РНР частково. Гадаю 1С там до сих пір є. Ну якось працювало, падало час від часу, піднімали. Зараз попрацювавши на інших мовах і інших проектах, то бачу як же там все сумно було. Це типу як дизайн що ти бачиш гарний і все таке, а під капотом якась дупа срака. Зважаючи на те, що гуглпей на їхній апці для оплати так і не завівся і видає не зрозумілу помилку майже рік, то стан справ там як був поганим так і залишився. НП не та контора, де можна побачити зразкову архітектуру і точно не та компанія, на яку варто працювати розробнику.
@vsp_tof Жыл бұрын
Ембеддед розробників не замінить штучний інтелект. Те, що GPT пише код для Ардуїно, то все іграшки, можна не переживати. Одним словом, різного спеціального заліза повно, спеціалісти треба. Йдіть в ембед, порада від ембеддера :)
@Handy373 Жыл бұрын
Скільки самому треба вчитись на ембеддед?
@vsp_tof Жыл бұрын
@@Handy373 Все залежить від бекграунду, так важко сказати. Особисто я технар майже з народження, мої друзі теж в цій області з ранньої школи ще, тому мені нема з чим порівняти. Я думаю, що після хорошого вузу, КПІ чи Радіофіз Шевченка - є всі шанси податись на джуніора кудись в Аякс, наприклад
@Handy373 Жыл бұрын
@@vsp_tof без технічного вузу і бекграунда, с нуля в 26 років, які шанси, конкретно ембеддед/плюси
@pavlovolkov2722 Жыл бұрын
Найшов роботу у 22му, і сам офігів)
@R0ckBOX Жыл бұрын
В Амазон теж треба підтвердження L9 для найму, тобто це майже не реально.
@VitSteen Жыл бұрын
Ну так в цьому ж і прикол, якщо компанія чи власник хочуть вкластись в "освіту" то купити готовий проєкт. Дивно якраз відбирати людей лише по критерію - "працювали в освіті". Хоч побоювання ведучого небезпідставні звісно ж
@TFThlp Жыл бұрын
Юрко, хвилі звільнень рахують з 0! "Ти ж програміст!" 😅
@econophysic Жыл бұрын
Я найшов гарну роботу 4м тому) досвід в іт був менше пів року 😅
@swurr Жыл бұрын
Зараз мідл чи сіньйор? А може тім лід?
@vitaliikorsakov7813 Жыл бұрын
Нейромережі мабуть всі програмісти вчили в універі. Я курсові роботи писав на цю тематику, та працював на кафедрі розпізнавання зображень. Але це було ще 15 років тому. И це було в Донецьку, а не в Харкові або Києві
@maxkovalchuk1396 Жыл бұрын
і x2 ціна на стілець бо це для айхтішників) так само книги, звичайна книга 500 гривень, по джаваскрипту тища) (сарказм) Дякую за випуски!
@samnihao6943 Жыл бұрын
Якщо ти толковий C# джун\мідл\сіньор є позиція. Працювати на пряму на замовника зі штатів. Якщо цікаво пишіть тут в коментарях, я створю мейл куди можна буде відправити резюме.
@londarq Жыл бұрын
Джун ✋ Цікаво
@WeButterTWButter Жыл бұрын
Мой совет джунам: старайтесь прыгать сразу на мид позицию, придумайте свои собственные проекты и показывайте их на собесах, а также английский подымите - эти 2 параметра очень сильно подымут вас среди тех джунов, которые сидят на попе ровно и ждут, пока их выберут за красивые глазки
@evgeniizaets9243 Жыл бұрын
опыт коммерческой разработки тоже придумать?
@dasshrs Жыл бұрын
@@evgeniizaets9243 ты можешь свой проект притянуть как коммерческий. Сказать что где-то там на фрилансе сделал. Главное чтобы он был похож на реальный
@dasshrs Жыл бұрын
@@evgeniizaets9243 по хорошему конечно так не делают. Но кто хочет работу изворачивается как может
@livermore21 Жыл бұрын
@@evgeniizaets9243 рідкісний джун може зробити свій проект. Потрібно щоб хтось постійно допомагав порадами - наприклад викладач на курсах - тоді є шанси. Вклинитися в опен сорс проект на гіт хабі більш реально - там дадуть відгуки по МР і так можна навчитися.
@Igor-jf3bi Жыл бұрын
Джун. Знайшов роботу у 2022 через Linkedin
@andrii_makarchuk Жыл бұрын
Сем Альтман пропонує створити поліцію Тюрінга коротше кажучи
@tender.branson Жыл бұрын
Де Гусак? Переживаю за нього.
@mpavlyk1 Жыл бұрын
А як корелює відкриття програми з якістю освіти? А судді ....тьху а преподи хто? В кращому варіанті ббувші прикладники-математики.
@ivanzrobok7148 Жыл бұрын
Я дуже, знайшов роботу в 2022, але ще до війни
@dasshrs Жыл бұрын
Был небольшой опыт в маленьком проекте до этого, так что уже не первая работа. Подавался в компанию в 22 году на вакансию мидла. При общении с менеджером так и сказал что мой опыт он по большей части некоммерческий и опыт обучения, а коммерческий только этот проект. Мне предложили вакансию Джуна я пошел
@Чорний-и6ь Жыл бұрын
Мені про нейромережі розповідали на УТ-2 і Малєєв
@MasterSergius Жыл бұрын
Значить нічого толкового не розповіли
@Чорний-и6ь Жыл бұрын
@@MasterSergius Ну хоч взнав
@sergeyyakovlev2524 Жыл бұрын
Динамічна IP адреса не означає що вона постійно змінюється на іншу. IP адреса всеодно привʼязується до клієнта. Динаміка це просто зручність для клієнтів які не вміють налаштовувати мережеве обладнання, бо роутери по дефолту налаштовані на динаміку.
@PetrikPyato4kin Жыл бұрын
Треба розрізняти дінамічну адресу в сенсі протокола DHCP, та статичну в сенсі того шо та сама IP адреса виделена/зарезервована для конкретного кліента та буде видаватися йому постійно тим же DHCP. IP адреса не завжди статична в сенсі не змінна. Прив'язка до кліента багато у кого це окрема послуга. В звичайному режимі DHCP не гарантує ту ж адресу постійно, вона може змінитися
@sergeyyakovlev2524 Жыл бұрын
@@PetrikPyato4kin це не є окремою послугою як мінімум в 6 провайдерів, тому що так зручніше збирати статистику. Доречі більшість роутерів що базуються на ядрі Linux автоматично формують arp таблицю, для локальних клієнтів, при використанні DHCP. І роутер видає постійно один і той самий IP конкретному клієнту.
@PetrikPyato4kin Жыл бұрын
@@sergeyyakovlev2524 якщо ми говоримо про 'реальні' IP адреси то аренда статікі платна в більшості ISP. Що до DHCP, то він видає першу вільну адресу з пулу, якщо у вас в мережі один девайс то він буде отримувати постійно одну й туж адресу. Але якщо девайсів кілька, то це вже не гарантовано. Тут нема про що розмовляти взагалі
мідл, втратив роботу і вже довго не можу знайти а півтора роки назад з рукми гребли
@markodiuss Жыл бұрын
Midle AQA в процесі свічу в Junior iOS Dev)
@YuriiSmirnov-e2q Жыл бұрын
Чому вирішив свічнутись?
@DVBLEX Жыл бұрын
Я в універі робив магістерську дипломну роботу в які зробив генеративну змагальну мережу
@VolodymyrLembak Жыл бұрын
На рахунок літа і чи забє суспільство донатити. Думаю кромі моральної складової там буде відгравати великий момент проста наявність грошей. Пару хв перетим Юра сказав, що айтішка в не понятному стані(підверджую з власного досвіду) а що говорити про більш стандартні роботи(про держ сектор взагалі долячи споминати)
@svitovid4755 Жыл бұрын
Влучно. Також як щодо інших галузей, спад пішов усюди, але цікаво які сфери в порівнянні з ІТ наскільки просіли
@VolodymyrLembak Жыл бұрын
@@svitovid4755 чесно кажучи, ще є погані думки через те що люди втратили і продовжають втрачати роботу почнеться ріст кримінальних і адміністративних порушення через те що в людей просто не буде грошей на їжу або житло
@parsleyua Жыл бұрын
ЛПНУ бакалаврат має кафедру СШІ.
@SunrizeRG Жыл бұрын
Найдешевше крісло 15 000 грн дякую
@DevOps1 Жыл бұрын
ikea markus 4000 olx
@Sneaky_Basket Жыл бұрын
9:50 не дуже доречно присирати сюди "Post Mortem" (чи "аутопсія ака екзгумація ака вскритіє" в перекладі на укр/рос) бо по суті це була скоріше кома ніж смерть... Але то таке, на правах "душніли" за спонсорства "дозвольте доїбатись"...
@yurafedorenko1218 Жыл бұрын
ну це ж термін сталий
@Sneaky_Basket Жыл бұрын
@@yurafedorenko1218 я розумію це але все одно, для мене як для людини яка мріяла стати патолого анатомом або суд мед експертом це трошки дратує... але я розумію що це щось накшталт "боже мій" особливо коли це каже атеіст :D
@Sneaky_Basket Жыл бұрын
@@yurafedorenko1218 Ну і власне тому на прикінці мого коменту написано "на правах "душніли", за спонсорства "дозвольте доїбатись""
@Sneaky_Basket Жыл бұрын
@@yurafedorenko1218 Якщо ви друже сидите з тф то на тф коментарі не повністью відображаются особливо у "сповіщеннях"
@yurafedorenko1218 Жыл бұрын
@@Sneaky_Basket та я бачив)
@KaterinaChaukina Жыл бұрын
Так, я щось пропустила, але що за килим? 😅
@noideahowtonameit Жыл бұрын
Рагулівна позичила?)😅
@oldflat9526 Жыл бұрын
@@noideahowtonameit лайк за цей комент, Тетянка молодець
@billybones7613 Жыл бұрын
Отой ваш стійстіл то ...дец, сервіс жахливий не самі вони нічого не виробляють, стільниці з віяра, механізм джіканг і вони не імпортери, націнка велика, сервіс на ...бісь, нікому не рекомендую, мені треба було кілька столів, взяв один більше в них не братиму, нога дуже ок і її можна замовити в офф імпортерів сильно дешевше крч власники підзабили на свій бізнес
@siredvin2788 Жыл бұрын
Я так розумію, в Києве пан не живе? :) Забулося, лол