Чи легко орати піщану землю китайським мототрактором?

  Рет қаралды 5,241

Микола Котляр

Микола Котляр

Күн бұрын

Пікірлер: 46
@Mykola_Kotlyar
@Mykola_Kotlyar 5 ай бұрын
Мені раніше писали в коментарях подібне: «В тебе пісочок, а ти спробуй на чорноземі…» Я впевнений на 100%, що і на вашому чорноземі у мене вийде гарно орати. Відразу зроблю уточнення, що мова не йде про період засухи, коли земля як камінь. Тоді дійсно, на важких грунтах (чорноземі, суглинках), навіть і великим тракторам не просто. А ви спробуйте на подібній легенькій техніці виорати наші Поліські піски)
@silskiy_trudyaga
@silskiy_trudyaga 5 ай бұрын
Не слухайте тих диванних експертів, робіть як знаєте і все, ви їм не докажете, вони всеодно будуть думати і стверджувати що вони праві. Тому не треба їм нічого доказувати, в цьому немає ніякого сенсу. За відео лайк👍🏻🤝🏻
@Mykola_Kotlyar
@Mykola_Kotlyar 5 ай бұрын
Дурням звісно нічого не докажеш, але є люди які просто помиляються і саме таким можна щось довести, роз"яснити.
@silskiy_trudyaga
@silskiy_trudyaga 5 ай бұрын
@@Mykola_Kotlyar тут я згоден з вами 🙂👍🏻
@СамохвалОлег-с8с
@СамохвалОлег-с8с 5 ай бұрын
Будуть шини 7.50-16 буде взагалі супер, перевірено на власному досвіді.
@Mykola_Kotlyar
@Mykola_Kotlyar 5 ай бұрын
Хотів 7,5", але придбав розміром що є. Хоча орати було б на ширших набагато краще.
@СамохвалОлег-с8с
@СамохвалОлег-с8с 5 ай бұрын
@@Mykola_Kotlyar Шкода, думав, що Ви таки перейдете на 7.5.
@KENTAVER-244s
@KENTAVER-244s 5 ай бұрын
Це говорять ті які нічього немає і лежить на дивані і гарно і класно виходить з мене лайк
@Vitaliy_Okrepkiy
@Vitaliy_Okrepkiy 5 ай бұрын
О це так! Ось тобі і пісочок...🤔
@Mykola_Kotlyar
@Mykola_Kotlyar 5 ай бұрын
Багато польових робіт дійсно на легкій землі краще робити, як то фрезувати і т.п. Але не орати це однозначно.
@Vantos277
@Vantos277 4 ай бұрын
Та ці девані експерти задовбали чешуть всякі несинітнеці само ваще прибора свого в руках не тримав. Не слухай і продовжуй свою роботу. Я тоже є власником мототрактора гарна техніка ну в мілих руках.
@engineer6788
@engineer6788 5 ай бұрын
Так кажуть більшість ті хто ніколи не орав піщану землю, коли колесо постійно іде з пробуксовкой а колесо плуга іде по сліду від трактора і плуг лізе ще глибше у вас наглядно то видно
@sergeymilkevych5985
@sergeymilkevych5985 5 ай бұрын
Привіт, Миколо! Оранка - це завжди важко, а по піску тренування для спортсменів не даром роблять. Нагружки ще ті. Мені з дитинства жалко було на коней дивитись коли батько орав під посів кукурудзи. Коні були в "милі".
@Mykola_Kotlyar
@Mykola_Kotlyar 5 ай бұрын
Вітаю! Хто це знає, той гарно розуміє.
@Малинатрактормотоблоки
@Малинатрактормотоблоки 5 ай бұрын
Да действительно доказал , спасибо интересное видео . Удачи .
@ИванРудень
@ИванРудень 4 ай бұрын
На піщані землі гірше зчеплення коліс з грунтом
@Andriy-Prantsipal-75
@Andriy-Prantsipal-75 5 ай бұрын
Вітаю. Пісок без дерну то сила. Колись пиляв у лісі І до нас їздили машини. Весело було... Машинам у піску😂
@Mykola_Kotlyar
@Mykola_Kotlyar 5 ай бұрын
Привіт, Андрію! На чистому піску вирішив показати, щоб найтупіші зрозуміли, як "просто" орати на "легкій" землі, коли зчеплення із землею слабке і колеса буксують. По піщаній землі взагалі б проїхати і не застрягти. А у вас також є місця з піщаними землями? Я думав Полтавщина це суцільний чорнозем. Колись був у Миргороді і бачив ваші землі.
@Andriy-Prantsipal-75
@Andriy-Prantsipal-75 5 ай бұрын
@@Mykola_Kotlyar Дуже рідко, але є у нашім краї піщані острівці засаджені лісом. Переважно сосновим.
@Mykola_Kotlyar
@Mykola_Kotlyar 5 ай бұрын
@@Andriy-Prantsipal-75 Сосна одне з небагатьох дерев, що гарно ростуть на піщаних землях.
@Andriy-Prantsipal-75
@Andriy-Prantsipal-75 5 ай бұрын
@@Mykola_Kotlyar Як виявилось і на чорноземі вони ростуть. Дома у нас круг двору ми майже півсотні посадили. Вже є метрів по п'ять.
@Mykola_Kotlyar
@Mykola_Kotlyar 5 ай бұрын
На чорноземі все гарно буде рости, а от на піску не все, або буде дуже слабке.
@АлексейГаврош-о8о
@АлексейГаврош-о8о 4 ай бұрын
На левое колесо прикрути груз ( подготовка мтз к пахоте) в книжке написано там есть и про гсв у вас есть канал техно ворон он хорошо все объесняет
@DF-244G1
@DF-244G1 5 ай бұрын
Вподобайка 123😊
@victorfarm
@victorfarm 5 ай бұрын
Привіт👋 Колеса на трактора ще не вибрав? Бачу наче на старих ще їздиш))
@Mykola_Kotlyar
@Mykola_Kotlyar 5 ай бұрын
Вітаю! Вітя, з колесами ціла епопея, вибрав, а потім перевибрав... Пізніше розповім про все. Поки ще на старих. Шиномонтажка не готова щоб перевзути) Після Великодня займусь справами.
@ВіталійЯценко-к8б
@ВіталійЯценко-к8б 5 ай бұрын
Привіт Микола, ви праві то ни думаючі люди. А як же ш колись орали кіньми, і орали ж скрізь. Просто нада вміти налаштовувати плуг. Мині дуже подобаєця як ваш тракторець оре. Я по ваших відео теш зробив такого плушка, лише відвал поставив пластиковий, і дійсно орить класно чорнозем. Я проживаю в київській області, Білоцирківському районі, в моєму силі піщаних грунтів нима, да якщо посуса, як у минулому році була, то і виликі трактори ни орали, бо на плугах зривні болти обрізало і корпуса відривались. То всі ждали дощу і орали, навіщо техніку мучить.
@Mykola_Kotlyar
@Mykola_Kotlyar 5 ай бұрын
Вітаю! В тому році через посуху, осіння оранка була важка, навіть на нашому "піску"(
@Bogdanbagdan
@Bogdanbagdan 4 ай бұрын
Щодо важких земель і підщаних. Так ,як працюю в агрохолдингу , то прауював на різних землях. Так от почнемо. Тернопільська обл, Козівський район. Земля легка. Копав буряк, максимальна робоча швидкість комбайна 13,6 км/год. Так і йшов ,що по дорозі в холосту , що копав 13,6 км/год. Комбайн чистенний, викопали десь 3 тис га. Переїзали в Борщівський район. Тут земля ну дуже важка. За 3 дні копки комбайн такий був у землі , ніби його не мили 10 років. Усе залипало , стах божий. Максимальна швидкість, яку міг розвинути комбайн- 5-6 км/год і то з горба. Далі , Зсельницька обл. Там земля чорна , аж блищить. Пішов дощ- тижлень в поле не залізеш Тепер щодо тракторця. Коли зробив свого, то також заривася. Ьуло .багато на це причин. Найвагоміша - це вузькі колеса. Поставив широкі, дещо підлаштував - все ґут. Тому , не залежить , що ти ореш. Все залежить від вміння самого тракториста адаптувати свою техніку під аевний регіон. Удачі і гарних врожаїв
@Bogdanbagdan
@Bogdanbagdan 4 ай бұрын
Забув добавити, за відео велика вподобайка 👍👍👍
@Mykola_Kotlyar
@Mykola_Kotlyar 4 ай бұрын
Дякую!
@ВиталийЛычак
@ВиталийЛычак 5 ай бұрын
Лайк 106. Так, та ще й без блокування коліс зовсім тяжко. Хоч брати та робити їжаки на колеса. Вдачі.
@Mykola_Kotlyar
@Mykola_Kotlyar 5 ай бұрын
Навзаєм, друже!
@САША-й2я1к
@САША-й2я1к 4 ай бұрын
А я пicку ненавиджу Завжди проблеми з тим пирiэм.Не так воно й легко
@Mykola_Kotlyar
@Mykola_Kotlyar 4 ай бұрын
А що на чорноземі пирій не росте? Як свою землю можна не любити, навіть якщо вона піщана?) Яка вже є.
@ИванКорда-э4ы
@ИванКорда-э4ы 5 ай бұрын
Спробуй то , спробуй это , херня это , ты пашеш ту землью на которой живёшь , а умники пускай пашут свою . Я совсем отказался от пахоты , и ничё.
@МиколаДанилейко-я9ч
@МиколаДанилейко-я9ч 5 ай бұрын
Не плутайте суглинок з чорноземом, це як кажуть в Одесі дві великі різниці.Не буду судити про другі регіони але в нашому районі, я сам з Полтавщини, глибина чорнозему від 50 до 70 см а нижче вже глина і то не чиста а шарами з землею,а от солонців хватає так як заболочена місцина раніше була.А тепер про оранку, я взагалі противник оранки як мото так і мінітракторами особливо без передка.На глибину 25, 30см вони не виорють а на 18, 20 прекрасно фреза працює і земля як пух.Хороших Вам врожаїв.
@Mykola_Kotlyar
@Mykola_Kotlyar 5 ай бұрын
"Чорноземи звичайні - ґрунти, що сформувалися під різнотравно-ковилово-костричевою рослинністю на плато і схилах вододілів, лесових терасах на лесових породах і червоно-бурих глинах." "Суглинки - в геології та ґрунтознавстві - ґрунт, що складається переважно з піску (розмір частинок > 63 мікрометрів), мулу (розмір частинок > 2 мікрометрів) і меншої кількості глини (розмір частинок
@МиколаДанилейко-я9ч
@МиколаДанилейко-я9ч 5 ай бұрын
@@Mykola_Kotlyar Я з Вами неспорю що оранка і фрезеровка це різні технології обробітку грунту.Просто кожен в залежності від грунту виробив для себе оптимальну технологію.До 2008 року я орав кожного року свої огороди на зиму так як по весні часто вони були підтоплені і трактор загнати було нереально, проводив "культивацію" граблями було таке що грудку бив і кувалдою або згрібав на межу і садив. В 2009 купив мотоблок Зірка 1090д а згодом і мототрактора ДВ 150, і від оранки я практично відмовився.Один огород з 2008 року плуга небачив а решту перевертаю раз в 3,4 роки щоб зруйнувати підплужний слой.А так тільки фреза весною. Сніг зійшов, трохи протряхло і на огороди бо маю вже 59 років швидко вже непожену.Замітив що структура грунту поліпшилась, чи то від фрези чи тому що регулярно вношу перегній але земля як пух після фрези.Успіхів Вам на огородах і процвітання каналу і мирного неба нам усім.
@Mykola_Kotlyar
@Mykola_Kotlyar 5 ай бұрын
@@МиколаДанилейко-я9ч Дякую! Всього доброго!
@СергейАндрюшкин-ф2х
@СергейАндрюшкин-ф2х 5 ай бұрын
откровенное правидное пояснение!!!!Дай БОГ хорошего урожая!!!! Лайк
@stas_from_haisyn
@stas_from_haisyn 5 ай бұрын
Повністю підтримую пана Миколу! Теж маю мототрактор, але із постійно заблокованим заднім мостом. Більше всього колеса при оранці пробуксовують саме на м'яких піщаних ділянках. Так само, як показано на відео - тільки трохи пробуксував і відразу закопується вглиб. Плуг так само робить - проходить м'яку ділянку, колесо просідає, заглиблює і гальмує тракторця. А ще не будемо забувати про те, що пісок, який удобрюють та обробляють, під час затяжної посухи після зливи стає схожий на бетон - однорідний монолітний пласт, який кришиться великими глибами, а зверху на ньому тонкий шар дрібних піщинок, який діє як змазка між колесами за ґрунтом. Таку глибу так само важко "вдобвати", як і засохлий чорнозем. Як порятунок при оранці піщаних ґрунтів використовую сидерати, здебільшого жито або пшениця в перемішку із ріпаком або гірчицею. Під час оранки по такій зелені колеса краще чіпляються за землю.
@Mykola_Kotlyar
@Mykola_Kotlyar 5 ай бұрын
Дякую! Все правильно написали, нема чого і добавити.
@Юрік77
@Юрік77 5 ай бұрын
👍
@Санямалиш-ц6о
@Санямалиш-ц6о 5 ай бұрын
Удачки
@Mykola_Kotlyar
@Mykola_Kotlyar 5 ай бұрын
Навзаєм!
НАСТРОЙКА ПЛУГОВ
17:30
МИНИ-ТЕХНИКА TV
Рет қаралды 419 М.
Купили лампочку? Не спешите подключать.
12:04
Вхождение в электронику INELECTRONICS
Рет қаралды 1,4 МЛН
Стойкость Фёдора поразила всех!
00:58
МИНУС БАЛЛ
Рет қаралды 4,7 МЛН
when you have plan B 😂
00:11
Andrey Grechka
Рет қаралды 67 МЛН
规则,在门里生存,出来~死亡
00:33
落魄的王子
Рет қаралды 26 МЛН
Made a POTATO Harvester for a motor-block! TESTING !!!
19:12
Юрий Сербин
Рет қаралды 4,7 МЛН
Мт-110, плуг и итоговый обзор
9:43
Владимир Казаков
Рет қаралды 4,8 М.
Great MAINTENANCE of the DTZ 5244HPX tractor. 750 engine years...
27:39
Юрий Сербин
Рет қаралды 32 М.
Курськ - правда! Росіяни ОШЕЛЕШЕНІ звірствами своєї армії! СОРОМ!
8:31
Територіальна оборона ЗСУ | ТРО Медіа
Рет қаралды 239 М.
WHY THE PLOW PULLS THE TRACTOR TO PLOW.  Answers why this happens, and how to fix this problem.
21:22
МиниМТЗ - ОП152 ответы на вопросы.Доработки.
34:10
Копаємо картоплю трактором DONGFENG 244 DHX і КТН BOMET
7:21
Юний тракторист
Рет қаралды 1,6 М.
У китайских автомобилей есть шанс? 🤔
0:10
Чоппер с мотором ВАЗ #мото #мотоциклы #авто #двигатель #moto #moyorcycles #engine
0:46
#ЧУДОТЕХНИКИ с Георгием Беловым
Рет қаралды 1,2 МЛН
I really cannot believe!💀 #cars #caraccessories
0:16
GELROVA
Рет қаралды 4,9 МЛН
I Turned My Car Yellow!
0:19
Alyssa's Ways
Рет қаралды 34 МЛН
Самый маленький домкрат!
0:28
ТРЕНДИ ШОРТС
Рет қаралды 1,3 МЛН