Szia! Nagyon tetszik a videód , de nem értem a berajzolt session-t. Utc+2-ben tudomásom szerint a Londoni piac 9:00-18:00 , New York 14:00-23:00 , Tokyo 01:00-10:00 ig tart. Továbbá azt sem értem , hogy miért 6órás intervallumok vannak berajzolva. Előre is köszönöm a válaszod , további szép napot!
@istvanbudavari74135 ай бұрын
Az oké hogy el sweepelte a London csúcsot az ár, de utána rögtön a következő gyertya felette zárt. Ez még így is egy valid sweep?
@davidbozo-kun86845 ай бұрын
Szia! Az ICT Unicorn modelről tervezel videót csinálni?
@ErikTolvaj-y7s5 ай бұрын
csak indexhez ajanlod?
@TiborNagy-wd9cu7 ай бұрын
Köszönöm
@gergelybudai4013Ай бұрын
Sziasztok, azt azert tudni erdemes, hogy vonalak es negyzetek rajzolgatasaval soha az eletben nem lesz valaki profitabilis kereskedo. Lehet back tesztelni, nyomni a demo szamlakat meg csinalni a challenge-ket. Ez nem igy mukodik. Supply demand, support resistance, liquidity sweep stb stb ezek mind ugyanazok csak idorol idore mas nevvel reklamozva. A piaci mozgast nem ez befolyasolja. Tulajdonkeppen megnyitni a chartot es elhelyezni a trade-t az utolso 5%nak kene kitennie az elemzesek utan. Nezhettek oktato videokat youtube-on smc-rol meg ICT-rol, AMD-rol bla bla bla, nem fogtok penzt csinalni belole soha.
@SummerJojo7 ай бұрын
ő a stratégia megalkotója? na ne vicceljünk már ezt te sem gondolod komolyan, ha beleástad magad. 100 éve létező stratégiáról beszélünk, csak adtak neki egy fancy nevet, hogy jobban eladható legyen, detto smc.
@user4575gvffjjjjz7 ай бұрын
pontosan így van, mindig egy újabb név, amiről a lakikusok azt gondolják, újabb stratégia, és bármennyiért eladható a semmi.