Witaj Kacper, bardzo dobry materiał i cieszę się, że tu trafiłem, na 200% zostanę na dłużej, właśnie oglądałem stronę www, fajnie się czyta. Fajnie, że dzielisz się wiedzą z innymi, wszak człowiek uczy się całe życie, a dzięki Tobie jest to łatwe i przyjemne, pozdrawiam serdecznie :)
@marekchudy88933 жыл бұрын
Dziękuję I pozdrawiam
@owerlord28823 жыл бұрын
w końcu znalazłem jedyny film który mówi jak ta apka wytwarza te cyferki
@jankowalszczak26893 жыл бұрын
Kacper rozumiem że ta metoda zabezpiecza nas przed podejrzeniem /podsłuchaniem hasla ze względu na jego "niereużywalność". Metoda jednak nie zabezpiecza przed sytuacja gdy atakujący zdobędzie dostęp do bazy i odczyta "sekret" który że względu na to że jest argumentem funkcji zapisany jest prawdopodobnie czystym textem. Czy tak?
@KacperSzurek3 жыл бұрын
2FA zabezpiecza nas w przypadku gdy ktoś pozna nasz login i hasło (na przykład poprzez phishing). Nie będzie się wtedy w stanie zalogować - bo musiałby jeszcze odgadnąć kod 2FA (który jest zmienny w czasie). Jeżeli jednak odczyta z bazy sekret - to cała metoda jest bezużyteczna. Dlatego lepszym rozwiązaniem jest U2F. Bo tam w bazie przechowuje się klucz publiczny. Nawet jeśli atakujący go wykradnie - to nic mu to nie da (bo musi posiadać korespondujący z tym kluczem publicznym klucz prywatny).
@jakubjunga Жыл бұрын
Cześć, skąd serwis zna tę wartość. 2:17 . Mam właśnie taki problem że serwis chce ode mnie kod i cały czas wychodzi błędny kod. kzbin.info/www/bejne/eZ7IhXmYmtOhgrc
@piczer60935 жыл бұрын
Jak to zrobić na telefon
@_fbx_ Жыл бұрын
A gdzie znaleść taki kod
@-Castle-_-Bravo-4 жыл бұрын
Nie można prościej
@damianpodoba79593 жыл бұрын
jakie 'sza1'? Nie czytaj proszę skrótu po polsku, bo to masakra jakaś. Jak już czytać to tylko literować 'eSHaA1'...... To samo dotyczy innych skrótów z angielskiego.
@adamgromada86343 жыл бұрын
wlasnie taki klucz stracilem ehhhh stracilem konta ;/