Дякую вам Дмитро за цю подорож у часі.Коли я запитав у своєї бабусі що тебе привело у 1950році у Київ, вона відповіла що у дитинстві їй батьки розповідали про Київ як якесь казкове місто де сотні церков із золотими банями.Але коли вона потрапила до міста -воно ще лежало у руїнах,та все рівно вона у його закохалася.Цього року їй виповнюється 98років і її роману з Києвом вже 74 роки і ніякі російські ракети не завадять їй зустріти своє сторіччя у Києві.
@СергійГоловін10 ай бұрын
@@paceeterna9826 ну пока не освободили,у себя на болотах учите китайский язык,он вам быстрее пригодится.
@Валерий-и2ж3ч10 ай бұрын
Яка щаслива бабуся! Але Київ гарний не тільки своїми історичними будинками, а й своєю незвичайно відкритою веселою ментальністю киян, в яких закохуєшся з першого разу і ця щедра аура красивих людей залишається на все життя. ❤❤❤💙💙💙💛💛💛
@СергійГоловін10 ай бұрын
@@Валерий-и2ж3ч абсолютно згоден,так і є,не в будівлях справа,а в у цьому місці.
@kosakua9 ай бұрын
@@СергійГоловінсила і краса в багатогранності, і все має значення, люди, архітектура і місце теж
@mrnngwood9 ай бұрын
Здоров'я бабусі!
@Аша-ч9ь9 ай бұрын
Подивитися стару хроніку, це як в машині часу подорож здійснити. Дивишся і аж не віриться, що цих людей вже немає. А вони теж жили, раділи, хворіли, любили. Це дуже чіпляє душу.
@ВасильГоренко-х9ш9 ай бұрын
Якщо людина не цікавиться своїм минулим, не шукає от таких кадрів, та навіть і не задумується над питанням "а як же воно було тоді, колись?", - здається мені, у таких людей і майбутнього нема. Це б то, майбутнє є, але така людина як штучний, неживий предмет в оболонці, без всякого звязку та без гармоніїї з довколишнім світом.
@Всёможетбыть-д9я7 ай бұрын
100%
@ЮліяЧернюшок6 ай бұрын
Так, дійсно, цих людей зараз немає. І цих діток, що вимагали дитмайданчики... Але вони є не лише на кіноплівках, а й у пам'яті Того, хто дав людині життя. І в слові Бога стверджується, що буде воскресіння людей: "Померлі твої оживуть, мої мертві встануть. Прокиньтеся й радісно вигукуйте, мешканці пороху! Бо роса твоя - то ранкова роса, і земля дозволить, щоб безсилі у смерті повернулись до життя" Ісаї 26:19
@АлександрПетровский-ш7с3 ай бұрын
@@ВасильГоренко-х9ш Одно замечание! Это беспрекословно полезное, делается импотентным, если вычёркивается история жизни дедов и прадедов! Очень многое из того, что показано, ещё существовало в 70-тые, а потом было уничтожено! И не московитами! К тому же, кто умён - не только на кадры смотрите, но и вникайте в очень хорошие комментарии и экскурсы в социальную жизнь того времени! ( 75-ти летний киевляние в как минимум, 4-том поколении). Авторы! Молодцы! Распространяйте, но и спрячьте дубликат этого видео, сохраните свой труд, потому что в нём много крамолы с точки зрения нынешних властей и их кураторов! И ещё. Очень рад был бы, если бы вы сделали вторую серию - начиная с послевоенных лет!
@nadiiaataman30709 ай бұрын
Я киянка, мені 85 років ,багато чого з Вашої підбірки пізнаю і до сліз знайомі певні місця з тогочасними будівлями , вулицями, вуличками …. Дякую за Чудову екскурсію в молодість
@МегафонМегафон-в3я4 ай бұрын
Киянка это молоток по дереву.
@volder39404 ай бұрын
@@МегафонМегафон-в3я слабоумие это приговор, запомни
@МегафонМегафон-в3я4 ай бұрын
@@volder3940 Слабоумие наверное у тех кто недоволен что взрывали дома с немцами .)) Ну или те кто тушил с немцами.
@РоманРоманов-щ8к3 ай бұрын
А слезы, наверное, от современных застроек..?
@РоманРоманов-щ8к3 ай бұрын
@@МегафонМегафон-в3яВот она и стучит, чтобы не сглазить...
@olgaleshchenko74110 ай бұрын
Дякую! Щиро дякую! В 1924 до Києва з Кобеляк приїхала моя бабуся, мешкала на вулиці Віноградній, там народився мій батько...Вдивлялася в кожне обличчя - може побачу мою бабусю,її сестер..Але побачила рідне місто ЇХ очима.ДЯкую!
@Vasiliy733110 ай бұрын
Розумію ваше почуття. Хоч ви й не побачили обличчів ваших рідних, але ви бачили ті дії і події саме в такому ракурсі, як це бачила ваша бабуся і дідусь. Це круто ! У мене теж такі відчуття, коли дивлюсь кінохроніку тих місць, звідки мої предки)).
@semroz88409 ай бұрын
Красота!!!
@olenamazur274810 ай бұрын
Цікаво подивитися на Київ того періоду. Шкода, що не збереглися такі красиві та унікальні будівлі:( ❤ за таку класну роботу автору!
@АлександрПетровский-ш7с3 ай бұрын
@olenamazur2748 Само ничего не сохраняется! Его сохранять нужно! Вы, молодые, можете видеть здание филармонии, потому что киевская интеллигенция смогла отвоевать, защитить её от сноса - власть хотела продлить Крещатик под Арку дружбы народов! Нынче так не умеют! Найдите, что исторического защищено от сноса масштабов филармонии за годы "независимости"?
@viacheslavkarpenko216210 ай бұрын
Дякую за коротку екскурсію історичною кінохронікою. Бажаю процвітання Вашому каналу.
@gorosheckveseniy387310 ай бұрын
Як же мені подобається дивитися такі відео. Побачити лиця людей які жили і вмерли забагато років до мого народження
@ТетянаНау10 ай бұрын
Я народилася в Києві у 1971 році і живу тут все життя. Обожнюю своє місто. Дякую за роботу і такі пізнавальні відео!
@ИванКрутов-д5ц9 ай бұрын
Киевляне по украински не говорили
@БрюсВиллис-п6ц9 ай бұрын
Не коренная вы, язык не тот
@valentynayushchenko30919 ай бұрын
@@ИванКрутов-д5цВи б хоч очі розбуди і побачили, що всі написи на плакатах, в садочках і... написані українською мовою. Все це було за декілька років до голодомору. А з 1933 хто московія винищила до 10 млн. українців, і в їх ще не вистиглі оселі заселила рашистське сміття, нащадки яких кажуть, що у Києві, на Донеччині, Харківщині, Луганщині і в інших частинах України " не разгаваривают" по українськи. А після другої світової таке ж зробили з західною частиною України, вбиваючи чоловіків з 14 років, а жінок і дітей етапом депортували у Сибір і далі, заселяючи їх оселі таким же рашистським сміттям. Всі церкви і монастирі захоплені КДБістами у рясах
@mihaeln48369 ай бұрын
@@БрюсВиллис-п6ц сказав набір літер на штучній мові. Ололо.
@MykytaSpivak-ne3cw9 ай бұрын
@@ИванКрутов-д5ц бля що
@taurmax996310 ай бұрын
Шикарна кінохроніка. Багато чого бачу вперше. Автору велика повага. Так тримати!!
@Kara_Mel_9 ай бұрын
Огромное спасибо за видео! Неожиданно увидела тут свою бабушку и ее сестру... То о чем мне рассказывали в детстве (маневры) увидела воочию.
@НинаМякота-щ5и10 ай бұрын
Дуже гарне відео, дякую. А ще дякую тим людям, вмілим , молодим, усміхненим, які збудували іДніпрогеси і метро, і нові будинки і мости і прекрасне нове місто в каштанах, нашу столицю. Нове не народжується не зачепивши старе, було дивно бачити , що в ті роки скільки людей відпочивало на пляжах , а також люди і діти виглядали здоровими , доглянутими.
@2-min-ago10 ай бұрын
Які щемні кадри! Надцікаво порівнювати з сьогоденням
@lerakaminska786710 ай бұрын
Яке чудове відео! обожнюю Київ в усі часи! Дивилась і наче шукала знайомі обличчя своїх дідусів і бабусь
@ЛюдмилаТихонова-т8ь2 ай бұрын
Дмитре,дуже Вам вдячна. Дуже цікаво. Дуже нам потрібно. Дякую щиро Вам і тим , хто колись для нас зробив ці фільми. Слава Україні ❤❤❤😊😊😊
@shanti_i10 ай бұрын
Рада, що знайшла ваш канал. Надзвичайно цікаво та інформативно. Дякую за роботу.
@ЕленаРа-ъ9д9 ай бұрын
Дякую за таке відео! Дуже приємно бачити сучасного спеціаліста, якому цікаво минулий вигляд Києва.
@ЛюдмилаМехова-л7н10 ай бұрын
Величезна подяка автору! Передивлялась по декілька разів деякі моменти, настільки цікаво Розпач за втраченими шедеврами архітектури. Потрібно берегти те, що залишилось І ще те, що зачепило: всі надписи, плакати, коментарі у хроніці українською мовою: був час відродження не тільки економіки, але й національної культури. Через три-чотири роки настане помста - Голодомор
@ЕленаПопова-я4е8ю10 ай бұрын
Месть за что???
@ЕленаПопова-я4е8ю10 ай бұрын
Месть кто кому и за что? А вообще, странный какой то голодомор. В 20 х годах в УССР вкладываются огромные деньги и ресурсы, проводят индустриализацию, развивают республику, чтобы народу жилось лучше. Потом вдруг откуда не возьмись появился голодомор, народ начали морить голодом. 1932 1933 гг, потом голодомор заканчивается и в республику потекли тонны посевного зерна, эшелоны сельхоз техники, а так же лошадиные табуны. В моем понимании этот странный голодомор в голове не укладывается. Если уж морят, то морят до конца. Может проясните мне этот вопрос.
@ЯнаНечипорук-и8ъ9 ай бұрын
Про украинизацию большевиками слышали???
@ЕленаПопова-я4е8ю9 ай бұрын
@@ЯнаНечипорук-и8ъ допустим
@nataliymandryka54219 ай бұрын
МАЛО ЗАЛИШИЛОСЬ, НА превеликий ЖАЛЬ!
@romannichik771010 ай бұрын
Як киянин в четвертому поколінні дуже дякую автору за таке цікаве інформаційне відео і бажаю подальших успіхів в історичному дослідженні української столиці.
@ИванКрутов-д5ц9 ай бұрын
Кинвлянин и по украински?? Не смеши
@romannichik77109 ай бұрын
дорогенький, я живу на Близькому Сході вже багато років і незважаючи на це не забув українську мову, а ти досі не вивчив, я народився й жив на Оболоні, а потім в Солом'янському районі неподалік від Залізничного вокзалу, моя родина була з центру Києва і досі частина її там живе , я не забуваю, що Україна вже 33 рік як Незалежна і коли відвідую Україну і Київ намагаюсь говорити лише укранїською, а от в якій країні живешь ти? @@ИванКрутов-д5ц
@БрюсВиллис-п6ц9 ай бұрын
Отличный подъеб !!!
@mihaeln48369 ай бұрын
@@ИванКрутов-д5ц ой, та заткни пиздак своїми десятьма срублями і не сри під файним відео, потороч. :D
@ТаняНагорная-н7о9 ай бұрын
Коренные киевляне говорили на русском и на суржике У меня бабушка родилась в Киеве в 1902 году, её старшая сестра в 1892 году(семья многодетная) У меня сохранились старые семейные фотографии начиная 1907 года На обороте фотографъ Челли , Бибиковский бульваръ с буквами "Ъ" и надписи на русском Фотографиями дорожу потому что я всех этих бабушек помню, то первое, второе доказательство, некоторых я уже поставила на место
@mariacharushina765310 ай бұрын
Дякую автору за роботу, завжди цікаво відкривати улюблене місто по-новому😮
@MrKlyushin10 ай бұрын
Нереально крутий випуск. Раніше не бачив ці відео. І кайф що показуєте ракурс зйомки та карти ❤
@ІринаМалікова-ш4й10 ай бұрын
Дякую за цікаву розповідь про рідний, неймовірний, добрий, шляхетний Київ. А ви знали, що на Труханів острів "Лапот" переправляв людей в літній сезон до кінця 1980х. І коштувала така переправа до водогона 5 копійок. То були, в основі, жителі прилеглих вулиць Жданова-Сагайдачного, Андріївський узвіз і Андріївська вул., Боричев тік, Фролівська, Ладо Кецховели і їнші.
@Maxvellua10 ай бұрын
Дякую за вашу працю і запал, що відчувається у кожному відео. Дуже цікаво!
@МихайлоДуда-и9ъ10 ай бұрын
Це було справді чудово, заглибився в історію, дякую.
@HuaweiHuawei-ug6zj9 ай бұрын
Дмитро, дуже дякую за історичну розповідь. Для мене це дуже цікаво і важливо, тому що в цей час мій батько жив в Києві з моєю бабусею. Вони жили на Шулявці, ближче до Повітрофлотського мосту. Там жили працівники ЮЗЖД.. Мій батько ходив по старому Хрещатику, був в театрах, музеях, вчився на Подолі в річному технікумі, потім служив на флоті, во Владивостоці, потім ьудівництво в Хабаровську, війна і після він з нами повертається до Києва, я молодша дочка живу тут, люблю Київ, Україну. Дуже жалкую, що мало розмовляла з батьком про його молодість у Києаі. Він рано пішов з життя. Але він написав повість, де трохи про це згадує. Рукопис у мене є
@tipirar939610 ай бұрын
Дуже цікаво. Чекаємо від вас ще відіо про наш любий старовинний Київ.
@oleksz66010 ай бұрын
А хтось казав, що машини часу не існує... Дякую за таку цікаву роботу!
@РостиславРостислав-и5и10 ай бұрын
Дякую за цікаву оповідь. Час змінює Київ і киян. Цікаво, що тоді на схилах біля Дніпра було мало дерев.
@Fhjull3410 ай бұрын
Дякую. 1920-ті роки вирізняються якоюсь світлою, ні на що не схожою атмосферою нового світу.
@ОльгаКапустіна-т3з9 ай бұрын
Дякую, неймовірно побачити історичний Київ
@tarasskyiv36910 ай бұрын
Естетична насолода і безмовна ностальгія, за містом якого ми ніколи не побачимо, і Києвом якого вже ніколи не буде❤
@Andriyan55559 ай бұрын
Венгрия предендует на Закарпатье У румын тоже есть мечты. Через несколько часов после реваншистских заявлений Тороцкаи полностью в том же духе выступил его коллега из Румынии Клаудиу Тырзиу. Он тоже в прошлом журналист, тоже входит в руководство крайне правой партии и тоже хочет кусок Украины от имени народа, точнее, даже два - Бессарабию и Северную Буковину, то есть части Одесской и Черновицкой областей.
@llberry25509 ай бұрын
Києвом TakuM вже ніколи не буде, TAK, aлe byge щe kpaщe!
@ВасильТокарюк-ъ5я9 ай бұрын
@@Andriyan5555дурні є не тільки в росії а румуни і мадьяри по буковинськи маґери за трансільванію нехай розберуться.
@ТатьянаЯковенко-ю7л9 ай бұрын
@@Andriyan5555, дурень, думкою багатіє.
@KevinDumxam8 ай бұрын
po huy Ukraincam, oni vseh viebut do slyoZ@@Andriyan5555
@НаталияЗадорожняк-к1л9 ай бұрын
Дякую за цікавий формат подачі історичної інформації. Чекаю на продовження та бажаю творчої наснаги.
@Галина-в1г8и10 ай бұрын
Проведена велика робота. Щиро дякую за вашу працю, успiхiв та процвiтання!
@Валерий-и2ж3ч10 ай бұрын
НЕ МІСТО, А НАСТАЛЬГІЯ!!! ЧУДОВИЙ КИЇВ В УСІ ЧАСИ.🇺🇦🇺🇦🇺🇦💙💙💙💛💛💛 ЩИРА ПОДЯКА АВТОРУ. 🇺🇦🇺🇦🇺🇦🌈🌈🌈🌻🌻🌻❤❤❤🌍🌎🌏
@harmonylight82359 ай бұрын
Щира подяка за цю подорож у минуле. Дуже цікаво.
@Annawatchesvideo10 ай бұрын
Неймовірно цікаво!!! Дякую за колосальну роботу!
@marinavijuk89059 ай бұрын
Рідне місто 💙💛 Щиро вам дякую за можливість побачити рідкісні архівні матеріали. Вподобайка і підписка на ваш канал! Успіхів вам!
@Tabfromkyiv9 ай бұрын
Дякую вам за цікавий випуск! Так приємно бачити своє місто, район того часу, представити як жили мої предки. Я сам віріс на контрактовій, на Подолі, тому дуже люблю ці місця. Дякую вам ще раз
@ivanvavilin610810 ай бұрын
Як завжди-дуже цікаво! Дякую 👍
@Ivanovo-ob1ux10 ай бұрын
Дуже цікаво ❤️❤️❤️❤️Рідне моє місто. Найкращий наш Київ ❤️
@Gr4t6u4f53f7 ай бұрын
My ancestors were Baltic Germans and my great-grandfather and his family moved to Ukraine at the end of the 19th century, to Kyiv! In the mid-30s they returned to Estonia and again came to Kyiv in the 50s. That's where I was born. I look at my beloved city and pray to God that he will preserve it in this terrible, senseless war! Thank you for this fabulous story of our glorious city!
@walery21924 ай бұрын
Як можна було повернутися в Естонію, в середині 1930-х?! Нажаль, це вже було неможливо для звичайних громадян СРСР, крім варіанту, що у вашого діда, вже було естонське громадянство!!! В той час, Сталін нікого не випускав за межі СРСР, навіть, західних інженерів-спеціалістів, які прийняли, під впливом комуністичної пропаганди, громадянство СРСР!!! Скоріш за все, виїзд в Естонію відбувся на 10 років раніше -- в середині 1920-х... Тоді, за грубі гроші, громадянину СРСР можна було купити паспорт для виїзду за кордон... Цей "лібералізм" поламали в 1927/28 роках, опустивши завісу, яку Черчіль (через 20 років) назвав "залізною завісою"!!! 😊
@Gr4t6u4f53f4 ай бұрын
@@walery2192 Ви мене тисячу разів вибачте, але Ви абсолютно не володієте інформацією) Усі прибалти та карели могли спокійно до початку війни пересуватися. Це аксіома!
@ulissvl9 ай бұрын
Робіть будь-ласка продовження, при можливості, це дуже цікаво! Дякую за вашу працю
@popach666110 ай бұрын
Дякую за чудову роботу.
@Liuba-Liubitsa9 ай бұрын
Дякую, Дмитре, за Вашу працю, за дуже цікаве, пізнавальне відео. Обожнюю своє місто Київ, але багато про що, почула і побачила вперше😊
@thegeckoescom2 ай бұрын
Дуже цінна робота!!! Я ніколи не бачила стільки документальних кадрів Києва того часу, хоча цікавлюсь документальною кінохронікою давно. Дуже дякую Вам за унікальну можливість побачити Київ початку 20-го століття! 🙏
@ЕленаГура-г7я9 ай бұрын
Благодарю вас от души за прекрасные хроники! Респект... Очень интересно и познавательно. Продолжайте, пожалуйста, показывать старый Киев. ❤😊❤
@chakdron781610 ай бұрын
Комент просто за труд і за Український контент) мені не важко тобі приємно) ну і лайк🇺🇦👍
@olga-drachuk10 ай бұрын
Дякую Вам Дмитре. Дуже шкода що все так спаскуджено. Було б більше пішохідної зони і цікавинок
@VitaminoC10 ай бұрын
Дякую, дуже цікавий матеріал.
@ЕленаКошко-щ2б9 ай бұрын
Моя бабушка родилась в Киеве 1915 , мама 1935 и я смогла заглянуть в то время … Очень интересно и познавательно , а я уже свою дочку возила в школу фуникулером , живу на подоле все близко и знакомо ……Спасибо , удачи , лайк и подписка !
@SvetlanaEve7 ай бұрын
Моя бабушка родилась и умерла в Киеве 1904-1972(Куреневка-Берковцы),прабабушка похоронена на Куреневском кладбище по ул.Сирецкой.Мне будет 64 осенью.
@paginavecchia414610 ай бұрын
Класне відео, дякую!
@valeriia28879 ай бұрын
Дякую за дуже якісний та цікавий контент з детальними коментарями. Чекаю на продовження🥰
@Fghtrtwqdfgk9 ай бұрын
Дякую за відео! Це була неймовірна подорож в Київ 20-х років!
@irinash94399 ай бұрын
Я родилась в Киеве и прожила в нём 35 лет. Всегда мечтала увидель старый, довоенный Киев. Спасибо вам большое!!!
@LiliaObrubanska7 ай бұрын
окупантка ?! Мова державна де ? Освіта і культура зовсім відсутня ? Денацифікаторка ?!
@liudmilaguzman65529 ай бұрын
Дякуємо! Дуже цікаво! Завжди хотіла знайти правдиву інформацію про Київ.
@helenhelen12689 ай бұрын
Дякую Дмитре за цікавий випуск. За вашу працю.Ви провели велику пошуково - дослідницьку роботу! Наче подорож у часі....Я люблю своє місто : старі будинки, двори,церкви,вулиці... в них подих історії, своя магія. 💞
@urakovtoniuk907410 ай бұрын
Неймовірно! Щира вам подяка❤
@ЛесяСабельникова-о3м10 ай бұрын
Спасибо Вам дорогой Дмитрий.
@ВадимХоменко-ю4э7 ай бұрын
Дуже корисна Ваша робота, продовжуйте ці дослідження, це дуже цікаво, хто не знає минулого, не має майбутнього. Дякую Вам.
@ЮрийПрощин-з4ю10 ай бұрын
Дякую!
@Kohoute8 ай бұрын
О який я радий що таки існували ці кадри.. я давно мріяв побачити мою столицю та взагалі наші землі 100 років тому!! Бажання ще побачити кадри в реконструйованій версії як то зараз популярно робити, тобто колір, правильна швидкість, звук.. бажаю успіхів та сподіваюсь на більше архівних відео! Дякую!
@veruniya9 ай бұрын
Дмитрий, огромное спасибо за это видео!!! Я для себя открыла "Машину часу і простору". Я так люблю исследовать то, что связано со старыми домами Киева, улицами, речками....❤❤❤❤❤
@dimaopanasiuk41949 ай бұрын
дякую за цікавий та корисний контент)
@vladd223810 ай бұрын
Дуже цікаво, дякую
@shvyleh79 ай бұрын
Дмитро, дуже дякую Вам за такі класні відео і Вашу роботу! Це те, що надихає !
@ПаляницязМедом10 ай бұрын
Дуже цікаво🥰
@kiton18908 ай бұрын
Неймовірне відео, що дарує неймовірну атмосферу. Дякую Вам, за вашу роботу, дуже цікаво
@ВикторияШарафаненко9 ай бұрын
Дякую. Для мене, киянки в четвертому поколінні, це як віконце у часі... десь там ходять мій 26 річний дідусь і 23 річна бабусечка, моє серденько, яка померла ще у 69 му, а я пам'ятаю і дуже люблю все життя. І мій дворічний татусь, білявий хлопчик, якого родичі ласкаво звали Валюшок) аж серце щемить, багато років ми не поряд, а як хотілося б попасти туди і побачити їх, живими, молодими...
@nataha819 ай бұрын
Дуже цікаво Дякую за таку роботу Це наша історія
@olhakomarovskay64017 ай бұрын
Помітили що всі об'яви, транспаранти, вивіски в Києві 20-х років УКРАЇНСЬКОЮ МОВОЮ? Я народилась в Києві в 1951 році і ще тоді були вивіски "Перукарня", " Взуття", "Гудзики", "Панчохи" і назви вулиць теж були українською. Потім дуже активно знищили то все і Київ став "рускім", а нам вже розповідали що так було завжди Дякую за роботу і цікаве відео, що нагадало меня Київ мого дитинства
@polyabolotova73059 ай бұрын
Дуже дякую за історичні зйомки Київа !
@xxxxLidiyaxxxx10 ай бұрын
Wow 😮 Дуже вдячна за вашу роботу будь ласка не зупиняйтесь це цікаво!
@АлександрШарендо-т3б10 ай бұрын
дуже крута документкалка, дякую за працю
@vergil71856 ай бұрын
Дуже класний випуск, що однозначно заслуговує на вподобайку!
@suzanna74669 ай бұрын
Дуже цікава подорож в минуле, дякую
@Natali1958-m7k9 ай бұрын
Дякую Вам за цю роботу. Радію, що ви досліджуєте минуле Києва , в якому народилося п’ять поколінь мого роду.
@ВалентинаГолощук10 ай бұрын
дякую❤❤❤❤❤
@aleksandr11359 ай бұрын
Дуже вдячна за цiкаву iсторичну iнформацiю, Ви зробили величезну, важливу роботу.
@Лідія-и1о10 ай бұрын
Дуже цікаво було побачити Київ! А який Дніпро широкий! Шкода Трьохсвятительську церкву, яка красива була. Комуняки все зруйнували. Дякую за фільм!
@OlaDucheva9 ай бұрын
З вами дуже цікаво. Дякую! Наснаги Вам!
@ibananov9 ай бұрын
Дуже-дуже дякую за роботу! Неймовірно цікаво й Інформативно 🙏
@romangoood9 ай бұрын
Чудове відео. Дякую за працю!
@Галинаостюк10 ай бұрын
Дякую за гарну екскурсію!
@ГалинаТкаченко-б5э10 ай бұрын
Дуже цікаво,дякую!
@ИнгаНикурадзе10 күн бұрын
Київ і рік, в якому народилась моя бабуся. Дякую Вам Дмитре,за це відео.
@huntingbees10 ай бұрын
Відео просто супер!
@mariana_699 ай бұрын
Мені дуже подобається формат!
@АнПз-ъ3ь9 ай бұрын
супер матеріал! роби більше!
@SamsungAs-ml8it9 ай бұрын
Дякую, пане Дмитре, за надзвичайно цікаві документальні кадри і історію Києва! Дуже люблю роздивлятись старі фото і відео наших міст, побут людей, культуру, звички...Адже це вже історія!☝️👍🤝
@bohdanvelemyr87759 ай бұрын
стАрий - старИй(стАрого - старОго) нОвий - новИй Не варто вживати неукраїнських наголосів. Це реально. Також це стосується й слів. фон - тло(на фоні - на тлі) фоторграфія - світлина слідкувати - стежити(прослідкувати - простежити) знаходитися - перебувати(знаходився міст - перебував міст) вверх - вгору(підійматися вгору) підійматися по сходам - підійматися по сходаХ, а ще краще: підійматися сходами вид вулиці - вигляд вулиці Також не варто використовувати термін "громадянська війна" до подій сторічної давнини. Бо насправді тоді відбувалася Українська національна революція та Війна за незалежність. 1917 - 1921 роки. Що з погляду імперського здавалося "ґраждансксй вайной", бо ми ж - "адін народ".
@jenerofalirau58879 ай бұрын
хаха богдан богом даний , що скажеш про кетчуп і майонез ?
@bohdanvelemyr87759 ай бұрын
@@jenerofalirau5887 а хіба що, хенеро, не знаю ким даний? Ти маєш клопіт із майонезом? Який в Україні завжди називався "підлева". Кетчупу раніше не було, не було й слова. Кетчуп з'явився, з'явиться й слово. Саме так це працює. Хто хоче говорити суржиком, має розуміти, що це - ознака відсталости. Байдуже, яким саме був би той суржик - українсько-москвинський, українсько-англійський чи все це одночасно й зразу. Суржик може бути корисним тільки в одному разі - коли він є дуже тимчасовим явищем, коли він є переходом від мов іноземних до мови української. А не навпаки. Як це відбувається зараз із суржиком українсько-англійським, а раніше відбувалося з суржиком українсько-москвинським. В Україні має бути одна мова - українська. І вона має бути справжньою. Якщо ми насправді хочемо вийти зі смуги катастроф і стати процвітаючою країною.
@jenerofalirau58879 ай бұрын
а ти звідки Богдан ? @@bohdanvelemyr8775
@jenerofalirau58879 ай бұрын
мене Міша звати , маю кури, свині, пса називається Петро, раніше мав голуба, но він поняв що зі мною вутляки і нема шо робити і полетів по справам @@bohdanvelemyr8775
@ГаннаАндріївнаКолосова7 ай бұрын
Слушні зауваження.
@daariaMisko9 ай бұрын
Дякую, Дмитро за цю подорож у часі. Дуже люблю роздивлятись старі фотографії, а тут ще і вийшло прогулятись містом того часу! ❤
@АйкенКурмангалиева9 ай бұрын
Очень понравилось ваше видео👍👍🇰🇿
@Inga_Gudskaya9 ай бұрын
Спасибо, Дмитрий за хорошую просветительскую роботу! Очень полезно, счастья Вам!
@lerkomsmartgf399210 ай бұрын
Спасибо, это очень интересный обзор! Много интересных моментов затронуто. Единственное что, у Вас периодически громкость озвучки меняется. С уважением, зритель.
@fainavelychko27298 ай бұрын
Випадково натрапила на це відео і подивилась на одному диханні! Дуже цікаво, дякую вам за таку чудову роботу
@gr1gn.24410 ай бұрын
Супер видео! Спасибо автору👍👍👍🇺🇦🇺🇦🇺🇦
@SvetlanaEve7 ай бұрын
Нарід,нас мало корінних киян,але ми є,і навіть все життья спілкуючись російською,ми такі перейшли на українську!!!ура...😊❤ Моя прабабуся лежить на Куренівському кладовищі,Дідусь загинув в перші дні другої війни,пійшов рити окопи під Київом в 67 років пропав без вісті,але ми зробили на Берковцях тіпа і йому могилку,там бабуся,тітка Катя(старша сестра тата)у неї чоловік був герой Радянського союзу,середня сестра Тата похована на Куріньовському кладовищі біля прабабусі і її дочкі Валюські.тато,і мама. Мій тато був киянин в 8-му поколінні❤. 14.04.24.
@helenmiroshnichenko92519 ай бұрын
Щиро дякую за екскурсію в минуле...наші минулі інкарнації...споруди шкода🙏❤️
@sota842810 ай бұрын
Супер матерiал! Подякував!
@luciakarnaukh40309 ай бұрын
Дякую за відео та велику роботу над архівами та картами, завжди дуже цікаво визнавати як люди жили за 100 і більше років до тебе та тих місць, по яким ти зараз ходиш.