Добрый вечер, подскажите пожалуйста, подойдут ли документы на Румынской границе, такие как выписка с банка? (Будем снимать грн и покупать евро) Деньги получили по наследству и от ЗСУ... семья погибшего на войне. Не будет проблем на границе? Спасибо!
@romangshАй бұрын
дякую за відео. переслухав двічі і не зрозумів один момент: чи має право і чи буде українська митниця питати підтвердження походження коштів? (те, що потрібні квитанції, це зрозуміло).
@pravovadopomogaАй бұрын
Доброго дня! Банківська установа не прийме у вас кошти, якщо ви не зможете підтвердити їх походження, тому митники, як правило, не запитують такі документи. Проте, у нашій практиці були випадки, коли митники в країні ввезення коштів все ж вимагали документи, що підтверджують походження коштів. Тому ми рекомендуємо мати цей документ на руках, з відповідним перекладом, щоб уникнути непотрібних питань та затримок під час митного контролю.
@Українськаквітка-д6гАй бұрын
@@pravovadopomoga яким документом підтвердити особисте накопичення коштів за 10-20 років?
@arthurbenjamin11602 ай бұрын
Підкажіть будь ласка. Якщо в мене валюта доллар. Доллар на долларовому депозиті в банку. Грощі з депозиту переводжу на свою долларову картку і знімаю в касі. Чи достатньо буде лише квитанцій про зняття доллару в касі, чи можуть вимагати ще й додатково чеки про обмін валюти? На 1:40 я так розумію що ви кажете що якщо знімається з долларового рахунку то достатньо лише квитанції про зняття, але хочу впевнитися що я Вас правильно зрозумів.
@pravovadopomoga2 ай бұрын
Доброго дня! Якщо ви знімаєте кошти в доларах і плануєте вивозити їх у тій самій валюті, то про який обмін може йти мова? Обмін необхідно підтвердити лише в тому випадку, якщо ви знімаєте кошти в одній валюті, а вивозите в іншій.
@Українськаквітка-д6гАй бұрын
Як долучити квитанції, якщо валюта збиралася 10 років?
@pravovadopomogaАй бұрын
Квитанції потрібно надавати тільки за останні 90 діб, а не за весь період збору коштів, тобто ті, що підтверджують зняття готівки в найближчі три місяці.
@Українськаквітка-д6гАй бұрын
@@pravovadopomoga а якщо з картки знімалися гривні, переводилися в валюту і трималися вдома. Як пояснити законність цих коштів!? Чому ніхто не розглядає цей варіант, адже в Україні саме так люди зберігали гроші, збирали на квартиру. Чому не перевіряють чиновників?
@pravovadopomoga25 күн бұрын
@@Українськаквітка-д6г при вивезенні готівки з України потрібні квитанції про зняття коштів за останні 90 діб. Якщо ви знімали кошти з рахунку раніше цього терміну або, наприклад, 10 років тому, вам слід знову покласти ці кошти на банківський рахунок і зняти їх. При внесенні коштів на банківський рахунок банк перевірить законність їх походження.
@Володимир-с2м21 күн бұрын
@@pravovadopomogaяк вони перевірять, коли доллари лежали 10 років під матрацом?
@pravovadopomoga18 күн бұрын
@@Володимир-с2м це досить індивідуальне питання, яке залежить від багатьох факторів. У такому випадку рекомендуємо звернутися за консультацією до наших юристів, щоб отримати план дій: як правильно легалізувати кошти, які довго зберігалися в готівці, та успішно пройти комплаєнс банку.
@АндрійЛутчин-ш1б2 ай бұрын
Якщо рівно 10т. треба декларувати?
@pravovadopomoga2 ай бұрын
Так, письмове декларування необхідне у разі переміщення валют України, іноземної валюти та банківських металів у сумі, що дорівнює або перевищує еквівалент 10 000 євро.
@alexalex4509Ай бұрын
А якщо кошти на картах банку? Декларувати треба?І кордон перетинаєш з пластиком, а потім в Європі тою карткою розраховуєшся
@pravovadopomogaАй бұрын
Доброго дня! Декларувати потрібно лише фізично наявну валюту. Кошти на рахунках у банку не підлягають декларуванню.
@alexalex4509Ай бұрын
@ дякую за відповідь
@alexalex4509Ай бұрын
@ і ще питання чи не буде питань у іноземноі держави про кошти на картці? І яка карта вигідніша за кордоном?Віза чи Мастер карт