Привіт! Дякую за підняту тему, отримала декілька інсайтів, щодо "достатньо одного дякую", і необхідності визнати себе невсесильним, щоб мати можливість просити про допомогу.
@romanova_vera Жыл бұрын
Дякуємо вам, що з нами))❤
@СвітланаЛеус-э4ц Жыл бұрын
Франкла прочитала кілька днів тому, та й то тому, що мені її подарували 🤗 А то виявилося майже must have 😉
@romanova_vera Жыл бұрын
🫶🙏
@sidorovaya Жыл бұрын
Проте не зовсім зрозуміло про допомогу, яку нав'язують. Відповідь Віри Романової була лише про непрохані поради, а з ними, сподіваюсь, багато людей вже навчилось/вчиться працювати. А саме нав'язлива допомога - не та, не туди і не вчасно. Справа не в тому, що людина "іде на конфронтацію/конфлікт" з "надавачами допомоги", а в тому, що класно було б мати зручний легкий інструмент для зупинення нав'язливої допомоги. Типу "ні - означає ні".
@sidorovaya Жыл бұрын
І ще було б цікаво дізнатися більше: 1. Звідки поляки знали як і чим допомагати першим біженцям. Бо є безліч неймовірних історій, коли ненав'язливо було включено все що потрібно 2. Як англійці пропонують допомогу. Думаю, це все, щоб не образити людину, не принизити її гідності своєю пропозицією. Комусь зі знайомих пару разів передавали сумки з продуктами англійці сусіди "яким терміново потрібно було покинути місто на пару тижнів, і щоб продукти не пропали, ...."
@romanova_vera Жыл бұрын
Кльові питання) дякуємо
@sidorovaya Жыл бұрын
Також важливо було нагадати собі про необхідність мати при собі перелік справ/речей, якими тобі можуть допомогти, а ти в свою чергу можеш делегувати