Асимптоти графіка функції бувають трьох видів: вертикальні, горизонтальні, похилі. Вячеслав Ярмак розглядає умови існування асимптот, їх рівняння. Буде корисним для учнів 10-11 класів ( профільний рівень) для вчителів математики.
Пікірлер: 17
@ihorpemakhov25282 жыл бұрын
Дякую, я зараз в Польщі і не завжди розумію що розповідають на лекціях. Ваше відео мене врятувало. Дуже дякую!
А знаєте в чому секрет "найзрозумілішого пояснення"? Спочатку самому потрібно гарно зрозуміти, а потім пояснювати іншим. Нажаль так не завжди буває((
@masslinkaa3 жыл бұрын
Зрозуміла за ці 13 хвилин більше ніж за пару в школі. Дуже дякую!!!
@EmpyreaLucet2 жыл бұрын
Дяеую вам за роботу! Дуже класно, що якісні математичні уроки є українською 😄
@vyacheslav-yarmak2 жыл бұрын
Дякую за відгук. Саме мові ми надавали велике значення.
@АнастасіяКисельова-ъ3ч4 жыл бұрын
Спасибо большое! Вы очень доступно обьясняете))
@-01114 жыл бұрын
Полезно, что б вспомнить)
@ЖекаЛайкін Жыл бұрын
Таке враження, що ваші відео більш для вчителів корисні, не тільки для учнів. Бо здається мало хто це знає? Я поспілкувався з деким, так говорили, що переглядають Ваші відео при підготовці до уроків.
@vyacheslav-yarmak Жыл бұрын
Думаю що так.
@ВладаРуденко-щ2я4 жыл бұрын
спасибо!
@ВалентинРубин3 ай бұрын
Доброго дня. Як в першому прикладі зрозуміли, що х=2 якщо в знаменнику в нас не повино бути нуля то в таким випадку 'х' не рівний двом. Прошу пояснити.
@vyacheslav-yarmak3 ай бұрын
х=2 це значення при якому невизначена функція. Треба розуміти такі речі: Пр. 1. Знайти область визначення функції: y=х/(х-2). Тут областю визначення буде будь- яке число крім 2. Записати це можна так. Х≠2. Або х Є(-∞;2) і ( 2;∞). УВАГА. Якщо питання стоїть, при якому значенні буде НЕВИЗНАЧЕНА дана функція, то відповідь буде такою: Функція невизначена при х=2. Отже все залежить від контексту, від того питання, на яке відповідаємо. В даному відео мова йде саме про те, що х=2 це точка розриву функції, тобто в цій точці функція невизначена. Також, розуміючи що х не може бути двійкою, тим не менш маємо записати рівняння прямої ( вертикальної асимптоти): х=2. Отже , не можна говорити що Х≠2 якщо питання ставиться по іншому.
@ВалентинРубин3 ай бұрын
@@vyacheslav-yarmak дякую за детальну відповідь.
@ОлександрВарварук-ъ8о2 жыл бұрын
А чому воно в другому прикладі може іти і вправо, і вліво від трійки. В мене просто в вівторок тест з аналізу математичного в Польщі, то я тут хоть трохи почав братись за математику, в Україні взагалі майже нічого не вчив, тепер тяжкувато приходиться все це улавлювати)