Kvůli tomuhle se nedostanete na svoji školu!

  Рет қаралды 88,991

CzechCloud

CzechCloud

Күн бұрын

Пікірлер: 220
@xoxa_cz
@xoxa_cz 2 жыл бұрын
1) Bolí mě vidět, jak Cloud opravdu neví, jak to je, ale zarytě bude tvrdit, že má pravdu. (A že musí existovat náhradní termín maturity už v červnu...). 2) Porovnávání výsledků maturit - opět Cloud neví, o čem mluví. Musíš porovnávat pouze objektivní a porovnávatelné čísla - což nejde, pokud máš jiné srovnávací kritéria (jiné testy). A nemůžeš porovnat ani absolutní čísla - počet studentů je každý rok jiný. Nebo takhle - porovnat je můžeš, ale nebude to mít žádnou vypovídací hodnotu. A jelikož ať tak nebo tak, Cermat svoje data pořádně nezveřejňuje a nevyvozuje z nich nějaké výsledky nebo závěry, tak to je potom těžké.
@Solcokat
@Solcokat Жыл бұрын
Presne! Uplne tu rostu z toho jeho "to je prece picovina, i za me byl nahradni termin". Ne, nebyl... aspon u nas na skole, jeste kdyz se maturovalo po staru (naposled rok prede mnou), tak byl but termin tusim v kvetnu a pak az zari, jen se dalo se skolou domluvit, ze se prvni termin nepocital jako projetej a v zari to byl 1. pokus
@teriinka_uwu
@teriinka_uwu 2 жыл бұрын
28:00 já tenhle rok dělala příjmačky na SŠ a měli jsme 2 termíny - 12. a 13. dubna (nebo to možná bylo 13-14 už fakt nevim), ti nemocní nebo těm co se to nepovedlo měli v květnu a pak se dalo dostat pomocí odvolání, kde nebyl přetlak nebo na učňák. Ještě k těm dvojitým termínům. Napsali jsme každý den test z ČJ a test z M, popř. ještě nějakej jinej když si ho ta škola dala. Pak se vzal lepší výsledek z obou dnů každého předmětu. Takže když se ti povedla ČJ prvni den a ten druhej ne, počítá se ti pouze ten první. A pokud třeba matika až ten druhý, počítá se prostě lepší pokus. Já vím je to matoucí, děkuji za přečtení :) (Kdyžtak mě opravte kdybych plácla nějakou blbost)
@Lykaia666
@Lykaia666 2 жыл бұрын
Byla jsem přesně ten případ, který ne vlastní vinou nezvládl dojít na písemnou část maturity z češtiny. Písemnou část jsem dělala v září a přijetí na výšku víš na co mi bylo.
@matouscistecky8620
@matouscistecky8620 2 жыл бұрын
Však proto i výšky začínají až v říjnu, aby lidi, co nezvládli první termín mohli jít na vejšku a nemuseli rok čekat
@Lykaia666
@Lykaia666 2 жыл бұрын
@@matouscistecky8620 No... Oni se to tehdy rozhodli bojkotovat. Byl to první rok.
@Pavel_Dohnal
@Pavel_Dohnal 2 жыл бұрын
Upřímně nechápu jak se můžeš bavit o něčem o čem nemáš ani základní vědění .. Příště se aspoň nad tím zamysli ... je to fakt hrozný tohle sledovat.. ano nemusím .. nejspíše ani další tvoje přesvědčivá videa sledovat nebudu ... Když už tak snad každý ví ... Střední škola se děli s maturitou a bez (Výuční list) s maturitou jsou (gympl, liceum, stojařina, stavařina, gastro, zdravotní a ja nevím co vše) .. Ano to neznamená, že v gastu atp. nejsou jen výuční obory (zakončená zkouškou) Gymnázium - pokud to ukončíš a uděláš to máš dokument o tom, že jsi ukončil a zdárně zakončil maturitní zkouškou .. Bez maturity Nemůžeš na vysokou, ale i přesto když to uděláš neznamená, že musíš na vysokou .. akorát tohle vzdělání je ti v životě k ničemu (můžeš dělat na poště tak jako člověk s ukončeným základním vzdělání)
@viktorhunt6043
@viktorhunt6043 2 жыл бұрын
Pokud se maturita bude dělit zvlášť pro gymply a učební obory tak pak se rovnou může celá zrušit protože úplně ztratí hodnotu. Dneska je úroveň maturity až směšná. Má být vytvořena jedna úroveň, pro jejíž splnění žák musí prokázat určité znalosti. Pokud tyto znalosti nemá, nemůže dostat maturitu a je jedno jestli je to žák gymnázia nebo odborné školy. Argument že žáci gymnázií mají mít těžší maturitu mi přijde až k smíchu. Tito žáci prokázali nemalé znalosti při přijímacím řízení a také absolvovali výuku na mnohem těžší úrovni. Často se během posledních dvou ročníků studia ještě připravují na přijímačky na vysokou školu. Nevidím důvod proč je ještě zatěžovat těžší maturitou, když po jejím absolvovaní budou na stejné úrovni jako ostatní. Co se týká zvýšení zájmu o řemesla tak právě toto je řešení. Udělat z té "zkoušky dospělosti" opravdovou zkoušku kterou si člověk bude muset zasloužit. Pro porovnání. Na vysoké škole se student během jednoho zkouškového období musí naučit mnohdy učivo, které obsahem několikrát přesahuje obsah maturitní zkoušky a to má na to jeden semestr, zatímco na maturitu se připravuje 4 roky. Tak to vidím já jako student pedagogiky a budu rád, pokud se zde rozjede nějaká kloudná diskuze.
@D4vEOFF
@D4vEOFF 2 жыл бұрын
Rád bych se zeptal, jak to myslíš s tou jednou úrovní pro všechny školy. Mně osobně třeba dává smysl, kdyby školy měly jistou míru libovůle v tom, jak bude třeba jejich maturita vypadat, protože na každé škole se učí jinak. Já také studuji učitelství (konkrétně na MATFYZu (matematika-informatika)) a na pedagogické praxi jsem měl možnost vidět, jak výrazně se výuka matematiky může lišit (např. oproti naší SŠ se učili řadu věcí navíc a některá témata si zaváděli zcela odlišně). Na otázku, proč se to studenti takto učí, jsem dostal odpověď, že tyto znalosti požadovali učitelé odborných předmětů. Dává mi tak smysl, pokud by třeba maturita z matematiky byla přizpůsobena jejich výuce (stejně tak, co se týče ostatních předmětů). Samozřejmě souhlasím, že jistý základ zde určitě musí být pro všechny školy, ale stejná "laťka" pro všechny mi přijde rozumná jen v případě, že by se všude učilo stejně (což samozřejmě není ten případ). Určitě tak souhlasím, že je hloupost těžší maturity pro gymnázia; ať si to škola zkrátka přizpůsobí. :)
@veruzik9378
@veruzik9378 2 жыл бұрын
S výukou na “mnohem těžší úrovni” tedy velmi nesouhlasím. To, že se učí víc, neznamená, že je to těžší. Na odborných školách se také vyučují těžké předměty. Mnohé z nich by gympláci ani nezvládli.
@veruzik9378
@veruzik9378 2 жыл бұрын
A dobře, i kdyby měli výuku na “mnohem těžší úrovni”, tak potom, co dokončí tu těžkou školu jsou co? NIC. A maturita se na pohovoru hodnotí máš/nemáš, ne na jaké škole jsi ji dělal a co máš za známky.
@viktorhunt6043
@viktorhunt6043 2 жыл бұрын
@@D4vEOFF Matematika je v tomto ohledu specifická. Na některých školách se učí jen v prvním a druhém ročníku a pak už nikoliv. Zde by měla být možnost volby, zda žák chce maturovat právě z matematiky. Ale čeština a hlavně angličtina která v dnešní době neustále nabývá na hodně a stává se důležitější. Tak právě na posuzování těchto předmětů by dle mého názoru měla být jednotná míra. Zjednodušeně řečeno maturita by měla být taková aby pro žáky z gymplu byla tzv. "formalita", pro ostatní střední školy zvládnutelná, pokud se na přípravu žák doslova nevykašle a pro nadstavby a učiliště s maturitou taková, aby se žáci museli trochu snažit a zasloužit si jí. Dva roky nazpátek jsem se bavil s jedním známým z učňáku krátce po maturitě. Který se chlubil dvojkou z Čj. Proměnu podle něj napsal nějaký Francouz. Oxymoron je druh básně a existují vztažná slovesa. Z toho jsem usoudil že maturitu dá dneska úplně každý a že to dnes jíž bohužel nic neznamená. Proto bych to trochu ztížil a pokud vážně prvotně šlo o zvýšení zájmu o učňovské obory, jak stojí ve videu, tak by to bylo i nejspíš bylo i řešením.
@viktorhunt6043
@viktorhunt6043 2 жыл бұрын
@@veruzik9378 Ano, a tohle je přesně kámen úrazu. Dám příklad. Na pohovoru budou dva uchazeči gymplak a člověk co prošel ucnakem gymplak měl mnohonásobně těžší maturitní zkoušku a udělal jí. Jeho znalosti jsou mnohem větší, než člověka z učňáku který měl jednoduchou verzi pro ucnak a stejně bude rozhodovat jen to, zda oba maturitu mají. Oba se budou ucházet o stejný místo se stejným plazem tak by měli oba mít stejnou kvalifikaci a to je v tomto příkladu maturita.
@alariarei
@alariarei 2 жыл бұрын
U nás ve třídě šly psát spolužačky maturitu s teplotou 39 a průjmem... A ucitelé jen řekly no jo, to je škoda, musí to zvládnout... Bylo to hrozný
@vasekvasatko8004
@vasekvasatko8004 2 жыл бұрын
who asked? hit GYM
@radoslavkhun299
@radoslavkhun299 2 жыл бұрын
@@vasekvasatko8004 Je běžný si odložit maturitu, tohle je dost podivný sdělení...
@kacp6485
@kacp6485 Жыл бұрын
To je strašný😔😔
@warcross3315
@warcross3315 2 жыл бұрын
Člověk, který nerozumí základním věcem daného tématu zároveň tvrdí, jaký je v tom všem nepořádek a jaká je potřeba reforma….
@MichalaSchwangmeierova
@MichalaSchwangmeierova 2 жыл бұрын
Na czechclouda, takzvaně.
@vit.budina
@vit.budina 2 жыл бұрын
Z mých osobních zkušeností můžu potvrdit, že Cermatové testy jsou spíš formalita s variabilní obtížností závislé na škole studované testovaným jednotlivcem. Meziroční porovnávání výsledků mě taky dokáže pěkně namíchnout. Když jsem si dělal matematické testy z let 2019 a 2020 jako součást přípravy na maturu, tak jsem míval 20 až 30 bodů z 50, zatímco při letošním maturitním testu jsem nakonec měl 46 bodů z 50, u něhož jsem byl až zaskočen jednoduchostí a přímočarostí řešení jednotlivých úloh. U češtiny jsem to měl zase opačně: zkouškové testy s přehledem nad 40 bodů, ale v testu "na ostro" jen 38. Prostě další část našeho edukačního systému, která by zasloužila řádnou renovaci, ideálně tou formou, kterou zmiňoval Kovy ve videu.
@karolinalalova8622
@karolinalalova8622 2 жыл бұрын
35:50 já jsem si u maturity ze zeměpisu chtěla vytáhnout vesmír, protože jsem znala i příběh o Marku Twainovi a kometě a nejvyšší horu vesmíru a spoustu jiných věcí, který nás na škole neučili; nebo jsem chtěla biosféru, protože jsem na zvířátka taky měla talent, kytky méně, ale šlo to. A strašně jsem se těšila, jak začnu mluvit o tom, že když je step v severní Americe, tak je to prérie, když je na jihu, tak je to pampa, v Mongolsku se jim říká celiny a i Maďarsko má svůj termín - puszta. A pak jsem chtěla mluvit ještě o pouštích, že se dělí na ergy, hamady, tohleto támhleto... protože v tý době pro mě nebylo nic důležitějšího, než mít příležitost ohromit a překvapit učitele, kterého uznávám, kterého respektuji a který do té doby ohromoval mě. Nedělám si srandu, ten nejhezčí pocit je, když vás někdo inspiruje a nechá se inspirovat od vás.
@filipbury4994
@filipbury4994 2 жыл бұрын
Pokud má mít maturita nějakou vypovídající hodnotu, tak by měla mít aspoň z části společné požadavky na splnění pro všechny maturanty. Funguje to tak na VŠ (státní zkoušky), a když dělám řidičák, tak si taky autoškola nedělá testy podle sebe, ale je na to zákon. Nedává moc smysl, aby se pro papír se stejnou vypovídající hodnotou jeden nadřel, a druhý ho dostal v podstatě za účast.
@veronikamacikova8273
@veronikamacikova8273 2 жыл бұрын
A v čem jsou na VŠ zkoušky jednotné? Vždyť si je každá katedra sestavuje sama, ne?
@fildass001
@fildass001 2 жыл бұрын
Na Fakultě stavební ČVUT mají vlastní přijímačky z matiky, případně pohovor na obor architektura. Jediný poplatek byl 850 Kč za příhlášku. Učebnice drahé, ale vše lze půjčit v NTK kompletně zdarma. Ideální případ podle mě. Ubytovací stipendium pro lidi mimo Prahu pokryje přesně náklady na lítačku. Prospěchové stipendium 4000/2400/1200 Kč měsíčně je maximálně tak na obědy. Takže studium zdarma, život okolo buď práce nebo rodiče. Dneska standard, ale osobně bych si představoval stipendium, které pokryje měsíční náklady, třeba 10k, člověk se může soustředit na školu nezávisle na rodičích.
@zeleninka
@zeleninka 2 жыл бұрын
Maturovala jsem v roce 2011, první ročník spuštěných státních maturit. Na podzim 2010 jsme měli ,,generálku", kde jsme si mohli vybrat všechny 3 předměty (Čj,Aj,M). Z češtiny jsem měla něco přes 80%, z matiky 28% a z ajiny 40% (během školy jsem Aj vůbec neuměla, praxí se to zlepšilo). Tak jsem si vybrala teda ajinu na ostro, ale měla jsem pak 44%. Škola nám odpustila jeden profilový předmět (že jsme byli pokusní králíci první ročník), tak jsme měli jen 3 předměty + praxe (obhajoba). Naštěstí jsem teda odmaturovala na poprvé, ale byl to teda boj, hlavně s tou ajinou. :D
@karolinalalova8622
@karolinalalova8622 2 жыл бұрын
Smutné je, že už na mojí základní škole jsem se naučila samostudium, protože ti učitelé byly opravdu žalostní, jen někteří samozřejmě. Počítač, studentské sešity, učebnice, články, knihy, a hledání v archivem tě naučí dost možná víc jak učení... a navíc na sebe bereš zodpovědnost rozvrhnout si čas, a když se do toho pořádně kopneš, tak to jde. Hlavně musíš dodržovat rituály a spojovat si věci z různých předmětů dohromady, aby se ti lépe vybavily v mysli.
@leadiodide8243
@leadiodide8243 2 жыл бұрын
Já jsem jednotermínové přímačky 2020 prosral na plné čáře (asi 35,35) po intezivní přípravě už od září, takže jsem se v prvním kole nedostal na svá dvě vysněná prestižní gymnázia, v druhém kole (kromě toho že jsem se hlásil na 3 další školy) jsem dělal školní přímačky (čj, m, aj) na další nejmenované gymnázium. Ty školní přímačky ne že by byli jednodušší, ale přišly mi prostě mnohem lepší a měli dle mého názoru mnohem větší výpovědní hodnotu. Nakonec jsem šel na jinou školu (také gymnázium), ale to porovnání CERMAT ku škola mi zůstane v paměti do konce života. Dneska jsme se bavily s češtinářkou ohledně povinné maturity z literatury a matiky, a obě prostě nedávají smysl. Já osobně jsem přírodovědně zaměřen, takže si státní matiku dám dobrovolně, ale jako nečtenář si říkám, jak a jestli se dokážu naučit a načíst ohledně všech autorů z maturitní četby. V dnešní době už podle mě nemá maturita z literatury smysl, to už rovnou může být povinná maturita z dějepisu, hudebky, výtvarky atd. + je dneska mnohem více zajímavějších a prospěšnějších věcí co dělat s časem a mladí lidé si k literatuře tvoří tak akorát pachuť. Pravopis a Sloh patří mezi základní dovednosti maturanta, ale nevidím jak mi pomůže recitování Nerudových básní ke zkoumání obsahu zkumavky nebo správného sestavení chemické aparatury.
@lordlousos2770
@lordlousos2770 2 жыл бұрын
Vezmi si dobře známé knížky, načti si výpisky z netu a máš maturitu z literatury bez čtení.
@bananeq__
@bananeq__ 2 жыл бұрын
S tou literaturou jsem na tom stejně jako ty (a sdílím názor, že maturovat z literatury je bullshit - ta důležitá část je právě pravopis), každopádně i tak jsem letos v klídečku odmaturoval. :D Ano, když si přečteš všechny knihy, tak je to jednodušší (více si pamatuješ děj, lépe ukázku zařadíš), ale potřeba to nějak není. Já měl z 20 knih přečtených jen 6, zbytek jsem vsadil na rozbor a stačilo... o autorovi mi stačilo vědět období (v jakém tvořil, lit. směr-čím se vyznačuje), další autoři v období a jejich hlavní dílo třeba... ten čas uteče. Mnoho věcí jsem ani nestihl říct. Btw, nevybírej knihy na poslední chvíli, ale dej si na to pár hodin - podívat se na všechny autory, sestavit nějakej timeline (vypsat si to do texťáku) a vybrat co nejvíc autorů, kteří k sobě sedí a daj se zmínit navzájem. Ušetříš si pak čas u učení a potřebuješ toho méně umět. A vybírej hlavně podle autorů, ne co je to za knihu (ten děj je většinou stejně šumák - stačí základ, pokud nemáte jinou strukturu ústní - většinou bývá ta z dob cermatu) - ale trochu ber ohled i na knihu, aby byly rozbory na netu :D
@ofkitsune1355
@ofkitsune1355 2 жыл бұрын
K těm termínům. Máš jeden jednotný termín pro státní maturity pro všechny školy v jeden den. Třeba 10.4. slohovka, 11.5. čeština, 12.5. angličtina, 13.5. matika. To je pevně dané. když se nedostavíš v daný termín, tak máš další termín až v září. Pokud to byla tvá vina (rozhodl ses na to vykašlat), tak ti propadne pokus (na maturu jsou myslím tři), pokud jsi to nezavinil (srazilo tě auto, vážná nemoc) tak ti nepropadá pokus, takže máš pořád tři pokusy, většinou ale ten jeden stanoví na prosinec nebo leden. Řešila to známá, kdy den před didakťáky zkolabovala vlivem dlouhodobého zdravotního problému. Musela až v září, ale nepropadl jí pokus. Kdyby v září neudělala, tak by měla další termín až v dalším květnu a kdyby v květnu neudělala, mohla by mít ještě ten třetí pokus v dalším září. Ale to se týkalo jenom státní maturity, u školní části maturit záleží na škole. Většina je vstřícná. Syn rodinné známé takhle vlivem nepředvídatelných událostí dostal speciální termín ústních někdy v červnu, kdy se sešla komise a vyzkoušela ho zvlášť, byl tam jen problém zajistit předsedu komise, protože ten má být vždy z jiné školy. Stejně tak kámoš (a další studenti) řešil na VŠ státnice, kdy před poslední zkouškou chytl covid a prostě smolík, musíte státnicovat až v září, ale pokus jim nepropadl. Ale to jen tak, státnice jsou něco jiného než maturita a přijímačky.
@annamariekubakova6992
@annamariekubakova6992 2 жыл бұрын
To co Čeki říkal s tou zdravkou (kolem cca 57. minuty) fungovalo asi 10 let zpět - v té době stačila zdravotní sestřičce "jen" maturita (mamka si kvůli tý změně musela dodělávat vysokou s dvěma harantama na krku :) ) Přesně z toho důvodu jsem musela jít na gympl, kterej je už v tento moment díky bohu za mnou - nicméně mám českého školství tak plné zuby, že si vzdělání dodělávám v Německu
@alimedea709
@alimedea709 2 жыл бұрын
Ted uz je to zase jako pred zmenou
@anett6831
@anett6831 2 жыл бұрын
My jsme psali scio testy někdy ke konci 8.třídy jako ukázka ( v uvozovkách ) jak vypadají přijímačky a my jsme je psali z matiky, češtiny a všeobecného a o několik týdnu nám přišel papír s celkovým vyhodnocením a co máme vylepšit nebo na co se více zaměřit
@jupiter_2112
@jupiter_2112 2 жыл бұрын
Ach jo, přijímačky na střední školu byla ta nejvíc izi věc, do teď si to pamatuji. V roce 2017 - úloha číslo 6 - vodovodní přípojky. Já a můj spolužák jsme se rozhodli na "road to global" a nic jiného jsme defakto nedělali, než hráli csko. Já se dostal i on se dostal nyní oba jsme na vysoké škole. Kdo neudělá přijímačky na střední školu s maturitou,tak nemá, co dělat na střední a tečka. Je to jistý předpoklad ke zvládnutí maturity. Líbila se mi naše učitelka fyziky a matematiky. Ta se nás před prijimackami zeptala, kdo se hlásí na střední školu s maturitou a kdo ne. Následně po zodpovězení otázky nám dala cvičný test přijímačky z matematiky od Cermatu z loňských let. Té skupině, co šla na učiliště dala lehčí verzi a nám dala složitější verzi. Ti co se hlásili na střední test udělali, víceméně všichni za 3 a pár jedinců test neudělalo. A ti co se hlásili na učiliště test nesplnili. Po sdělení výsledků nám paní učitelka řekla, že mi, co se hlásí na střední, jsme obdrželi maturitni test z matematiky 2015 a ti, co se hlásili na učiliště obdrželi skutečný přijímací test z matematiky.. prostě jenom vymluvy. Když na to člověk nemá dovednosti a předpoklady nemůže již na střední.
@filipbury4994
@filipbury4994 2 жыл бұрын
Maturoval jsem skoro před 10 lety, na gymnáziu, a matematiku jsem si vzal v profilové části, hezky před tabulí (bylo to trochu těžší, ale ve státní jsem si chtěl vzít angličtinu), a už tenkrát jsem říkal, že každý, kdo projde 9. třídu s 2 z matematiky, udělá státní maturitu nejhůř za 4.
@zrzavijoe
@zrzavijoe 2 жыл бұрын
Největší problém je že když máš školu s nějakým oborem a po škole se tě někdo zeptá jak dlouho máš praxi no a když řekneš že nemáš žádnou že jsi teď udělal zkoušky tak ti odpoví přijď až budeš mít 2.roky praxi z vlastní zkušenosti jsem vyučení zedník bajdovej Jak se tohle nevyřeší tak to bude furt stejný přijdeš s vyučením listem tak chtějí praxi ale když máš maturitu tak tě vezmou všude
@radoslavkhun299
@radoslavkhun299 2 жыл бұрын
Že nemáš náhradní termín, protože ses nedostavil ne vlastní vinou... no to ale předpokládá, že máme spravedlivej a starostlivej stát... nemáme ani jedno, náš stát si nepřeje vzdělaný lidi, takže jim v tom vzdělání brání, jak mu jen projde. Je otázka, jestli opravdu naše vzdělání má být monopolizováno státem, jestli by se nemělo naopak zcela demonopolizovat a decentralizovat, ať si každá škola sama (minimálně každá soukromá) určí úroveň vstupních a výstupních zkoušek.
@mirantvytb6457
@mirantvytb6457 2 жыл бұрын
Máš jeden termín a potom až v září. A u nás na učňáku jsi měl tři termíny. Červen, srpen, prosinec. A potom až v červnu dalšího roku.
@jd_1609
@jd_1609 2 жыл бұрын
22:10 jak cloud mluví o tom že měl podcast s někým kdo uči programování, neví někdo co to bylo za podcast? případně link? moc díky
@jasicz8516
@jasicz8516 2 жыл бұрын
53:00 můj kamarád se ve SCIO škole učil anglicky tím, že hráli among us s učitelem a směli mluvit pouze anglicky
@matej07cz5
@matej07cz5 2 жыл бұрын
The teacher is sus
@Adam_Lachout
@Adam_Lachout 2 жыл бұрын
Jeste ze jsem na skolu prijaty 💪
@radoslavkhun299
@radoslavkhun299 2 жыл бұрын
Vyšší nebo nižší kvalita maturity no... co takhle jednotný testy, jako je maturita, zrušit a nechat každou školu, zejména soukromou, aby si vydávala vlastní certifikát? Ten by pak tudíž byl o dost víc vypovídající, protože každá škola by jasně definovala pravidla toho certifikátu. Takhle my máme jednotnou násilím vnucovanou maturitu, u které stát lživě deklaruje její jednotnost, přitom ale její kvalita se nutně liší podle kvalit škol, zejména kvůli rozdílům mezi gymnázii a účilišti, takže ve výsledku lidi mají papír, kterej není nikomu k ničemu, protože reálně nevypovídá o ničem, respektive nelze se na jeho výpověď dostatečně spolehnout, protože centralizovaný pravidla, podle kterých se státní maturita uděluje, v praxi nejsou uplatnitelný a tudíž neplatí.
@elenisavet
@elenisavet 2 жыл бұрын
Máme učitelku se zastaralým myšlením, která když jsem do banky, na uřad cosi vyřizovat, tak se hned dívá jestli uředník má titul nebo ne. Žije tím, jak titul je prestiž a bez něj dnes nemáš pomalu právo makat na uřadě, dle jejich slov.
@dobryden.6241
@dobryden.6241 2 жыл бұрын
Ale titul je prestiž, to má pravdu.
@Smrtonoska1
@Smrtonoska1 2 жыл бұрын
Koukám stále má nikdo pocit, že když nikdo nikam ne vlastní vinou nepřijde na termín, že musíme mít vždy náhradní termíny. Bohužel průběhu jedné generace se občas změní tolik věcí, že by staří lidé nad tím žasli a mladí lidé se s tím učí žít. Udělejme maturity jako za Marie Terezie, na konci střední školy by maturovali studenti rovnou ze všech předmětů a kdo je neudělá bude mít jen základní vzdělání.
@mariesteinbauerova2305
@mariesteinbauerova2305 2 жыл бұрын
loni jsem maturovala. Řádný termín v květnu jsem nezvládla a přihlásila jsem se na opravný termín v červnu, kde se dostavili i ti co se nedostavili na řádný termín. V září maturovali ti co nedali ani ten opravný termín.
@RaskaTheFurry
@RaskaTheFurry 2 жыл бұрын
Vysoká škola... já jsem se takhle učit neuměl... jako fakt ne... na SŠ a ZŠ to bylo naprosto jiný a tam mi to něják vyhovovalo.. ( já se neučil, ale poslouchal jsem v hodině )... Tak jsem po 3 letech opustil VŠ... a teď hej, literal absolvent s nadprůměrným platem, lez goo
@bzum19
@bzum19 2 жыл бұрын
Úroveň maturity díky státní maturitě stoupla. Byla spousta škol kde k maturitě z ČJ apod. stačilo říct 3 věty a hotovo. Já ještě dělal u přijímaček něco jako talentovky. Dnes už se to na té škole nedělá protože by to většina neudělala. Kvalita žáků klesá už ze základní školy. Mimochodem já ještě maturoval bez státní maturity ale už na nás to zkoušeli a psali jsme ty testy tzv. nanečisto a dávali jsme to. Mimochodem za těch komoušů státní maturita byla taky :-D
@horst2708
@horst2708 2 жыл бұрын
Jak jste zmiňovali dobré školní systémy. Rozhodně bych jako člověk co studoval 5 let na Norské škole neklasifikoval Norský školní systém jako lepší než náš. Ten systém je stavěný aby všichni procházeli hladce a hodně se snaží všechny lidi dat do nějakého neutrálního optima. Je to super systém pro "slabší studenty", ale celý Norský systém extrémně zpomaluje lidi, kteří chtějí a kteří umějí něco navíc.
@samuelhajek7773
@samuelhajek7773 2 жыл бұрын
Pro nás na lepších gymnáziích jsou jakékoliv Cermat testy absolutní noční můry. Přemýšlíme na úplně jiné úrovni. Teď to bylo na konci nižšího gymnázia. U nás bylo průměrně 26/50, na přijímacích zkouškách ze stejného testu lidé ze základní školy měli i nad 45/50. Tyto Cermat testy by měly být pouze pro státní školy bez odbornosti. Některá gymnázia a soukromé školy mají vlastní výukový systém na úplně jiné úrovni.
@jinram1
@jinram1 2 жыл бұрын
Didaktické testy společné části maturitní zkoušky se v jarním zkušebním období 2022 budou konat 2.-4. května 2022, v podzimním zkušebním období pak 1.-6. září 2022. Zkoušky profilové části se v jarním zkušebním období budou konat v období od 16. května do 10. června 2022. Konkrétní termíny stanoví ředitel školy nejpozději 2 měsíce před konáním zkoušek. V podzimním zkušebním období je pro konání zkoušek profilové části vyhrazeno období 1.-20. září 2022. zde to máš
@Weexry
@Weexry 2 жыл бұрын
Já byl první rok státní maturity. Měli jsme 2 úrovně obtížnosti a z matematiky jsem si dal obě varianty. Základní za 1, těžší za 3. Nikdo se mě na to nikdy neptal, a to už mám i hotovou VŠ a 5 let praxe v robotice. Navíc přijímačky na VŠ jsou spíše výhodou, protože to, co tam v matematice přijde, je trochu jinde. :D A jinak maturu z matematiky jsem si dělal na VŠ for fun skoro každý rok a krom toho, že zapomínám vzorce z kombinatoriky, tak jsem uměl vše.
@NeugeCZ
@NeugeCZ 2 жыл бұрын
A co věcného nám tím chce basník říci, kromě masturbace vlastního ega?
@Weexry
@Weexry 2 жыл бұрын
@@NeugeCZ Že tyhle závěrečné "testy" nejsou tak podstatné, jako individuální přístup k tomu co nás baví a možná i škola, ve které se vzděláváme. Maturita jako milník je sama o sobě k hovnu, pokud chcete jít na VŠ.
@MrHuntertap
@MrHuntertap 2 жыл бұрын
1:55:25 best smích xDD
@martin_vnencak
@martin_vnencak 2 жыл бұрын
11:09 Tak já chcípám smíchy🤣😅😊👌
@drazziw9405
@drazziw9405 2 жыл бұрын
Co takhle kdyby se více učilo a míň testovalo ?
@FilHor
@FilHor 2 жыл бұрын
Ti jebe, ne? To by bylo moc náročné pro učitele.
@martinstudeny8777
@martinstudeny8777 2 жыл бұрын
Pro mě byly DT od cermatu easy ale hodně mých spolužáků mělo problém. Bylo by fajn kdyby ty testy ani nebyly.
@depressedlangos9372
@depressedlangos9372 2 жыл бұрын
No tak na tohle video si nabiju. Cheers pro ostatní
@samuelhajek7773
@samuelhajek7773 2 жыл бұрын
Programátoři a obchodníci vetšinou musí mít alespoň maturitu, jen nejčastěji nejdůležitější je, že mají nějaké předchozí zkušenosti. Na většinu podobných pozic bez předchozích zkušeností tě nevezmou, rovnou tě přehlédnou
@muta-x1057
@muta-x1057 2 жыл бұрын
6:00 známku dostaneš podle toho jestli to uděláš tak jak se po tobě chce
@denisakaraskova7392
@denisakaraskova7392 2 жыл бұрын
Jojo , to kdyby Czechcloud viděl , jak to fungovalo u nás na střední. Maximální povolená absence 10% , holčina šla na operaci? Sorry , tvoje chyba , rozluč se s maturitou . Další měla problém s ledvinami? Nezájem , opakuj ročník. Maturity vypadaly dost podobně .
@lucinkahodacova3687
@lucinkahodacova3687 2 жыл бұрын
netuším jak dělají nahradní termíny na maturity ale na přijímačky na střední jsem nemohla přijít a tak jsem týden na to dělala náhradní termín, dokonce tam semnou byl jeden další člověk a byl tam proto že byli na dovolené když měli být přijímačky
@hani6631
@hani6631 2 жыл бұрын
Dostávám stipendia každý půlrok
@kuba_cz1670
@kuba_cz1670 2 жыл бұрын
43:35 NE ?! XD rekl bych ze programovat umim (jen jeden jazyk a realativne jednoduche veci typu filtrovani souboru, prepisovani souboru, analyza souboru, minihry v konzoli typu snake) a nema to teda nic spolecneho s mongolstinou v didaktaku z CJ nebo s tim komu ustrelili nohu v prvni svetove a co otom pekneho napsal za knizku
@filipsladky6905
@filipsladky6905 Жыл бұрын
Ohledně maturity... Týpek měl každé pololetí, každý konečný rok vyznamenání... Já prolejzal jen taktak... Ten týpek NEDAL maturitu, zatímco já, který ví a umí o 80% méně, tak jsem ju dal napoprvé :D Školství v CZE
@samuelhajek7773
@samuelhajek7773 2 жыл бұрын
Máš jednotné termíny a bez dobrého důvodu se nemůžeš odvolat z řádného termínu. Je jedno, jak to máš daleko do školy při přijímačkách, musíš tam být. Pokud nejsi doma, či máš nějaký zdravotní důvod, jdeš na opravný termín
@SmilesRay98
@SmilesRay98 2 жыл бұрын
Jakožto gymplák musím říct, ano-ta škola je na nic, ano-maturita pro gympláky je mrtě easy, ano-teď zpětně bych raději šla na průmku. Reálně nejlepší školní systém je až na VŠ. A souhlasím s tím, že příliš malé děti by se neměli zbytečně stresovat testy a zkoušením, když by cílem mělo být aby ty děti zisk informací bavil. Každý jsme to určitě zažil, že pokud mě nějaké téma baví, tak si k tomu najdu informací ranec, ale pokud děti budeme mučit datumy a jmény, reálně se nic nenaučí. Věřím, že řada dospěláků už si většinu těch jmen ani datumů nepamatují. Ve školách se klade velká váha na blbosti, ale podstatný věci se prostě neřeší a pak jsou všichni vyjukaní, že lidi je třeba učit základy i mimo základní školu. No u nás se kladla větší váha na datumy, ale zdraví životní styl/ekologie/státní povinnosti (daně, mzdy, etc.) řešíme sami. Na mojí základní škole sice byli hodiny občanské nauky a výchovy ke zdraví, ale kromě simulace toho jak se chodí volit (což ani nechápu proč bylo nutné deseti leté děti trénovat na tohle), bububu neberte drogy a nemějte pohlavní styk, jsme reálně na těchto hodinách nic nebrali. Proč jsme neřešili stravování? jak se správně hýbat? jak se platí daně/vyplňuje daňové přiznání? Ale všichni víme co se stalo v roce 1212 a známe jména panovníků českých zemí, takže pohoda :)
@samuelhajek7773
@samuelhajek7773 2 жыл бұрын
Některá gymnázia jsou k ničemu, jiná ne. Například mně Open Gate pomáhá, jsem za to velice rád. Na základní škole jsem se nudil, jakmile bych došel do deváté třídy, byl bych jako totální debil. Gymnázium mi pomohlo zjistit, jaký vlastně jsem. V těchto věcech je vše samozřejmě subjektivní, každý to vnímá jinak, stejně jako každý vnímá rozdílná gymnázia jinak
@dobryden.6241
@dobryden.6241 Жыл бұрын
Statisticky však platí, že víceletá gymnázia jsou zbytečná.
@Barendol
@Barendol 2 жыл бұрын
Že se nedaj vzájemě srovnávat testy jednotlivých let? To je sice pravda, ale pamatuju si, jak jsem si v tercii dělal přípravu na bobříka, ale vzal jsem si loňské zadání pro prváky a druháky, ve kterým jsem dal víc bodů než pak v tom soutěžním. Ten rok jsme snad taky měli se spolužákem největší zhoršení ze třídy, za což se nám asi i smáli, ačkoliv jsme stále byli na špičce třídy.
@stepanblaha8348
@stepanblaha8348 2 жыл бұрын
Nevíte někdo jestli dělal CzechCloud video o tom co studoval? Budu vděčný za odpověď.
@coconutguy103
@coconutguy103 2 жыл бұрын
já jsem dělal příjmací zkoužky na třidu s rozšírenou výukou matematiky a informatiky
@jixi979
@jixi979 2 жыл бұрын
01:49:28 Top 10 otázek před katastrofou
@Fera-gr5mm
@Fera-gr5mm 2 жыл бұрын
Život je pay to win, ale nemusel by být pay to not lose :)
@pajaplzen4146
@pajaplzen4146 Жыл бұрын
Co je špatně na Gymnáziích? Chytří jdou tam a hlupáci zůstanou na základce/střední.
@nenesflexeennenesflexeen8195
@nenesflexeennenesflexeen8195 2 жыл бұрын
Za mě jsou přijímačky čím dál tím jednodušší.
@vseodbornik
@vseodbornik 2 жыл бұрын
O to tak úplně nejde.
@nenesflexeennenesflexeen8195
@nenesflexeennenesflexeen8195 2 жыл бұрын
"Oooooooooooooooommmmmmmmmmmm............Inner peace, inner peace."
@veruzik9378
@veruzik9378 2 жыл бұрын
A to hodnotíš podle čeho? Že si to každý rok zkusíš napsat doma? To ti ale nedá objektivní výsledek. Když to píšeš na ostro, jsi pod tlakem, ve stresu, tlačí tě čas víc, než doma. A navíc, didakťáky jsou jen tak z 50% o tom, jak jsou úlohy obtížné. Zbytek bodů záleží na tom, jak to zaznamenáš do archu a jak čteš zadání. A to je pak velký rozdíl, jestli chilluješ doma nebo sedíš v lavici
@dobryden.6241
@dobryden.6241 2 жыл бұрын
Jde o obor, ne o přijímačky.
@TheMisha40
@TheMisha40 2 жыл бұрын
"Ze se starsi ucitele budou tezko ucit se technikou" - nekdo kdo vystudoval vysokou skolu, by mel byt schopny se ucit cely zivot a povolani ucitele primo vyzaduje, cely zivot se vzdelavat a ucit nove veci - dle me. Momentalne studuju v cicizne a s technikou tu umi naprosto vsichni - stary i mlady. Jinak tady proste nemuzete ucit a fungovat. A ucite podle nejnovejsi poznaktu, ne podle toho, co jste se pred 30 lety naucili a od te doby z toho cerpate a staci to.
@adeladlouha1099
@adeladlouha1099 2 жыл бұрын
Marodila jsem celý únor před maturitou, nesplnila jsem docházku a teď musím dělat maturitu v září. Moje normální známky jsou 1-3. Sračka. Chtěla jsem jít už letos na vejšku.
@NeugeCZ
@NeugeCZ 2 жыл бұрын
Školy se tím asi nechlubí, ale pokud není obor zcela naplněn, tak je zpravidla možné nastoupit i se zářiovou maturitou. Záleží na oboru a individuální domluvě.
@vojtechvalenta7598
@vojtechvalenta7598 Жыл бұрын
Jsem rád, že se s Cloudem konečně na něčem shodnu. Jako student můžu potvrdit, že školství je opravdu v hovnech.
@vixiemek
@vixiemek Жыл бұрын
Ještě že už na své škole jsem :D
@Itsme_motivation
@Itsme_motivation 2 жыл бұрын
tyvole zase 2 hodinovka tak to si jdu pro popcorn a sušenky protože tohle bude ještě hodně zajímavé 😂
@uninstallsaya
@uninstallsaya 2 жыл бұрын
1:36:11 takhle to má i naše škola ( moravskoslezký kraj)
@pinkyyladyy1894
@pinkyyladyy1894 2 жыл бұрын
1:12:00 Cloude z tebe se stává boomer s debilníma názorama nebo co se děje?
@theopedia37
@theopedia37 2 жыл бұрын
Super, tekže ja zase pôjdem spať o tretej. Tak dík 🤟
@Jaxen_ytb
@Jaxen_ytb 2 жыл бұрын
Jsem jediný člověk, který hraje Fortnite a je na gymnáziu? :)
@Deepcze
@Deepcze 2 жыл бұрын
Definitivně
@Northwish
@Northwish 2 жыл бұрын
Jak může někdo kdo údajně udělal maturitu být tak brutálně nevzdělanej že neví ani k čemu ten papír má tvl ještě to jak musí mít svoji absurdní pravdu za cenu všeho si může plácnout s tou adel z tiktoku
@hajacha1624
@hajacha1624 2 жыл бұрын
40:50 true
@Minekokos_Zlatovlaska
@Minekokos_Zlatovlaska 2 жыл бұрын
nesmím u tvých reakcí hrát DST protože se dycky bojím, že mi něco blafnulo když ti skočí alert XD
@LOLEY_
@LOLEY_ 2 жыл бұрын
Náš učitel na občanku vyzkoušel netestovat a dát všem jedničku během měsíce nikdo neuměl nic ale jakože nic
@nytr
@nytr Жыл бұрын
Czechcloud má maturitu z MySQL xd
@Beeblebr0x
@Beeblebr0x 2 жыл бұрын
53:15 skor by som povedal, ze slovicka su nastavba. Zo slovicok nebudes vediet po anglicky :D
@radoslavkhun299
@radoslavkhun299 2 жыл бұрын
Osnovy se, pokud já vím, od RVP lišily akorát svou přísností nebo přesností, RVP jsou dneska dost volný a otevřený (zatím ovšem, protože jak vidíme, postupně u nás obecně přituhuje, tak se možná osnovy, jak jsme je znali za komára, zase vrátí)
@vojtechsvacek1133
@vojtechsvacek1133 2 жыл бұрын
Gymnasium je užitečný pro budoucí učitele.
@jakubpinter4399
@jakubpinter4399 2 жыл бұрын
Jak czechcloud udělal z 14 minutového videa 2 hodinový film?
@tommy_svk
@tommy_svk 2 жыл бұрын
Tym ze na tych videi reagoval viac.
@DrticSanic3000
@DrticSanic3000 2 жыл бұрын
To placení za doučování je hrozně blbej argument od Kovyho. Reálně má dneska každej mobil a v něm celé vědění lidstva. Na yt jsou lidi co vysvětlují látku tak že to pochopí i opice. A každej si může vybrat ten způsob vysvětlování jaký chápe. Já se většinu elektrotechniky a matematiky naučil na videacesky a z yt kanálů magorů do elektriky. Do školy jsem šel jednou za týden jen proto abych měl ten papír.
@pajaplzen4146
@pajaplzen4146 Жыл бұрын
Co je špatně na Gymnáziích? Chytří jdou tam a hlupáci zůstanou na základce/střední.
@Pigpug158
@Pigpug158 Жыл бұрын
Ztráta času. Umíš všechno, ale vlastně neumíš nic.
@EKO_TEROR
@EKO_TEROR Жыл бұрын
Já jsem si třeba zlomil ruku a nebyl jsem schopen přijít a bylo jim to úplně jedno
@nytr
@nytr 2 жыл бұрын
Maturovat z PHP 😂😂
@martinhodbod9241
@martinhodbod9241 2 жыл бұрын
Scio není drahý, jen my máme málo peněz
@filippozivil6641
@filippozivil6641 2 жыл бұрын
Jo, státní školství je strašný koš😬 Nedokážu si představit, že bych do tohoto systému dal jednoho dne své děti😖
@dobryden.6241
@dobryden.6241 2 жыл бұрын
To není státním školstvím, ale CERMATem.
@vojtechsvacek1133
@vojtechsvacek1133 2 жыл бұрын
Díky her umím angličtinu lépe než učitelka angličtiny v deváté třídě na ZŠ.
@stepanmanak7211
@stepanmanak7211 2 жыл бұрын
ženský na gymplu jsou, ale u nás ve třídě byly dvě a jedna šla na mateřskou
@hanishboh
@hanishboh 2 жыл бұрын
Rok maturity 2021 na papír. A hezky v řadě za sebou.
@McLavin_
@McLavin_ 2 жыл бұрын
jak na to doprdele může koukat 2 hodiny
@Dannyelcz
@Dannyelcz 2 жыл бұрын
Tolik nesmyslů jsem dlouho neslyšel.
@rekingstvedward7932
@rekingstvedward7932 2 жыл бұрын
Petře, fakt nemáš náhradní termín, tento rok jsem se nemohl dostavit k maturitě kvůli zdravotním problémům a náhradní termín jsem dostal v září.
@pajaplzen4146
@pajaplzen4146 Жыл бұрын
Co je špatně na Gymnáziích? Chytří jdou tam a hlupáci zůstanou na základce/střední.
@rekingstvedward7932
@rekingstvedward7932 Жыл бұрын
@@pajaplzen4146 průmyslovka je z pravidla těžší než gymnázium :)
@VajcoOfficial
@VajcoOfficial 2 жыл бұрын
monkaW moc 2h reakce
@MKlol2
@MKlol2 2 жыл бұрын
Remeslá, to je čo, guild 3, ale naozaj? Ísť vyštudovať remeslo je len výroba lacnej pracovnej sily. Len tí lepší čo spravia výšku sa niekam dostanú. Na cnc opicu a robiť niečo s rukami mi bola stredná škola na nič. Neberte ma ako príklad.
@man_of_omen
@man_of_omen 2 жыл бұрын
Možná je v tuhle dobu maličko z cesty říct, že má Kovy ve sklepě zrovna Ukropy😀😀
@Kim_min_hae
@Kim_min_hae 2 жыл бұрын
Zdravotnicke lycea jsou !
@huricane9329
@huricane9329 Жыл бұрын
20:55
@reinex299
@reinex299 2 жыл бұрын
Hele kámoš přišel na didaktak o 10 minut pozde a jde v září na opravy protože vlak měl 20 minut zpoždění tsk jde v září
@aunphilversum3204
@aunphilversum3204 2 жыл бұрын
Tak měl očekávat zpoždění a přijet dřív :)
@reinex299
@reinex299 2 жыл бұрын
No když jedeš hodinu a pul vlakem tak kdyby jel dřív tak pak musi čekat 2 hodky na začátek zkoušky
@Steven47_
@Steven47_ 2 жыл бұрын
@@reinex299 Lepší dvě hodiny čekat než přijít pozdě
@Wesley-qq1ci
@Wesley-qq1ci 2 жыл бұрын
Problem je v poctu skol. Na stredni s maturitou se dostane kazdy nymad a pak jsou tu ruzne soukrome skoly. Drive se ze zakladni skoly 30% dostalo na stredni a z tech 30ti procent se 10% dostalo na vysokou, zbytek remeslo.
@RaskaTheFurry
@RaskaTheFurry 2 жыл бұрын
Dříve do školy chodili jen boháči a ti chudí pracovali jako sedláci nebo se učili u řemeslníků, kde na konci dělali velkou zakázku jako test aby se stali mistři bring back good old times
@matej07cz5
@matej07cz5 2 жыл бұрын
S tím bych nesouhlasil, na obor, kam jsem se hlásil já, bylo kolem 120 uchazečů, ovšem dostupných míst bylo pouze 30
@emmam.6280
@emmam.6280 2 жыл бұрын
No přesně.. Když ses nedostal z gymplu na výšku, neměl jsi nic. Žádný papír.
@pajaplzen4146
@pajaplzen4146 Жыл бұрын
Co je špatně na Gymnáziích? Chytří jdou tam a hlupáci zůstanou na základce/střední.
@emmam.6280
@emmam.6280 Жыл бұрын
@@pajaplzen4146 Tak to úplně pravidlem nebývá. Spíše je ale známo, že pokud pak nejsi schopný udělat vysokou z nějakého důvodu, nemáš nic... A taky je zajimavé, že v současné době vidím většinu vysokoškoláků nadávat, že měli jít na nějaké řemeslo a byli by dneska boháči :)
@Ondraseek
@Ondraseek 2 жыл бұрын
2hodiny 😳
@sylveoncz2013
@sylveoncz2013 2 жыл бұрын
ahoj možná jsme hráli ráno tichou poštu
@LOL_MANN
@LOL_MANN 2 жыл бұрын
podle mě se nedostanu na svojí školu kvůli spojům ale ok
@hynek5011
@hynek5011 2 жыл бұрын
Kovy to je borec
@samuelhajek7773
@samuelhajek7773 2 жыл бұрын
Přes Scio jsem se učil na CERMAT
@Manny_hk
@Manny_hk 2 жыл бұрын
Regulérn když se člověk bude snažit dostat na gympl tak nemá ani víc času ani nějakej komp zavidím těm kteří mají oboje
@pls4735
@pls4735 2 жыл бұрын
Co to znamená mít čas?🙂
@Manny_hk
@Manny_hk 2 жыл бұрын
@@pls4735 to že máš čas navíc :D
@pls4735
@pls4735 2 жыл бұрын
@@Manny_hk To mi nic neříká, to se jí?
@Manny_hk
@Manny_hk 2 жыл бұрын
@@pls4735 Idk slyším to podruhé v životě a nikdy nám to ve škole nedali tak nevím
@River-zr8dh
@River-zr8dh 2 жыл бұрын
A já dělala přijímačky na gympl 🥲
@LukasKL73
@LukasKL73 2 жыл бұрын
Czechcloud eugenik level milion
Co nás čeká v roce 2025? | DEBACL
1:48:32
CzechCloud
Рет қаралды 6 М.
黑天使只对C罗有感觉#short #angel #clown
00:39
Super Beauty team
Рет қаралды 36 МЛН
Pokud chcete být úspěšní, kopírujte a kraďte! @TadyKovy
39:34
Důchody | KOVY
16:45
Kovy
Рет қаралды 343 М.
Vláda vs Energie | KOVY
18:17
Kovy
Рет қаралды 509 М.
Soud Johnnyho Deppa je naprostá fraška!
44:40
CzechCloud
Рет қаралды 78 М.
Toxický CERMAT | KOVY w/jsemvobraze
14:07
Kovy
Рет қаралды 485 М.
Eurobizár | KOVY
13:32
Kovy
Рет қаралды 1,1 МЛН