Дуже дякую! Я - перфекціоністка, і це йде з дитинства, коли тато вимагав від мене відмінного навчання, а мама - відмінної поведінки, бо " ти - дівчинка". І я ніколи не могла зрозуміти, чому хлопцям можна мати двійку за поведінку, а дівчинці - ні. Зараз мій перфекціонізм дуже заважає у моєму подружньому житті, намагаюся його позбутися і Ваше відео має велику користь для мене.😊
@hilary_70011 ай бұрын
На одному подкасті з Vanessa Van Edwards говорила, що привабливість, харизма це поєднання впевненості та душевної теплоти в спілкуванні. Невербальні сигнали, ваша осанка, як ви говорите, голос та розслабленість. Думаю це має сенс
@ТетянаХарченко-ф9г11 ай бұрын
Дякую Юлічка! Дуже актуально і цікаво ! Хотіла б підняти тему , якщо можна, чому деякі брати або сестри не навидять іншого, невже заздріть з пелюшок ? Чи відношення мами до іншої дитини інше .....
@AG-rk6gx6 ай бұрын
Ох, яка правда! Дякую
@tanyashkrobanets2 ай бұрын
❤❤❤❤❤
@stallion2805111 ай бұрын
Коментар в підтримку розвитку цього каналу
@О.Вовк10 ай бұрын
Дякую Вам.
@OlegUkrainec11 ай бұрын
Дякую за чудовий український контент.
@ЛарисаЗаболотна-ь8к11 ай бұрын
Дякую, дякую, дякую 💙💛💐🌞🤗
@nataliashanchenko334511 ай бұрын
Дякую 8а відео і поради. Лайк та коментар на підтримку каналу.
@katerynaagieieva937811 ай бұрын
Дуже відкликається тема! Цікаво про самоповагу , самооцінку, про впевненість!
@romanadubyk222111 ай бұрын
Дуже люблю Вас дивитись 🤍 дякую за корисний контент :)
@ОксанаФедчук-л3я11 ай бұрын
Щиро дякую! Те, що треба було мені почути саме зараз.
@irynanykonorova20311 ай бұрын
Мені здається,що намагання сподобатися іншим,виходить із бажання кожної людини,навіть самої поганої,бути любимим.Від цього трапляється так багато розчарувань у стосунках між партнерами.Поки,скажімо,чоловік,щоб сподобатися, удає з себе турботливого,ніжного та люблячого,жінка впевнена,що він такий і є.Але,коли люди одружуються,виявляється, що людина - зовсім інша.Бо мета досягнута,він не хоче більше напружуватися,щоб удавати з себе такого, яким він не є.Дякую за бесіду, пані,Юлія.Мені сподобалися і інші Ваші випуски.Допомагають навести лад у голові та "розкласти все по полицях ".❤👍😇
@pavloglotov948311 ай бұрын
Дякую за надихаючий контент)
@nataliiaiarova178911 ай бұрын
💛💙
@МаксимСкрипаль-г9ъ11 ай бұрын
Дуже дуже касссснннно!
@marianna6911 ай бұрын
❤️❤️❤️
@vyacheslavperesunko11 ай бұрын
Бачте, пані Юлія - тут є тий момент, що всі люди, з якими комфортно спілкуватися, окрім того, що вони мають набір вроджених якостей, таких, як незлостивість, здатність відгукнутися до іншої людини, певний розум - то ще й мають надбані якості - добре виховання, цілеспрямованість, що дозволяє їм не напружуючись піклуватися про себе і так само не напружуючись - віддати частину цього піклування іншій людині. Коли цих двох складових немає - природньої і надбаної - то людина є в очах інших непривабливою для спілкування. Впринципі, надбані риси - тому й надбані, що вони стають частиною натури, бо людина над цим довго працювала, а якщо немає якихось природніх - їх можна певним чином компенсувати, працюючи над собою, якщо на таку працю стане розуму. Отже заклик "приходь, як є" - це не для міжособистносних стосунків, хочеш мати друзів - треба розуміти, що для цього треба багато часу, енергії, а інколи і коштів - кидати в воду без жодних сподівань на відповідь, коли те ж саме знадобиться у відповідь. На мою суто суб'єктивну думку - якби людина могла "бути собою" без жодних обмежень - суспільство б нагадувало хлів без перегородок - доволі велика частина людей жерла б, злягалася, пиячила й потопала б в усяких найбрудніших гріхах, меншість би намагалася бути друзями, винахідниками, робітниками. То ж, звісно, дзеркалити людей дурна справа, але працювати над собою - боюсь тут альтернатив немає, особливо, якщо хочеш бути привабливим для інших людей.
@mobioptmobiopt892611 ай бұрын
На жаль, у нас зараз те і відбувається, що ви написали в кінці коментаря...
@vyacheslavperesunko11 ай бұрын
@@mobioptmobiopt8926 Та й не знаю. Мені вистачає людей для спілкування з тих, які відповідають моєму уявленню про пристойну компанію. Всіх інших - судити дурна справа, бо ми їх погано знаємо. Є всякі люди. Але хороших людей теж вистачає. Подивіться, скільки стали волонтерами, скільки добровольцями. Це ж значна частина суспільства, і це все люди, які думають не лише про себе. А скільком стати поруч з ними заважають якісь персональні обставини, або стан здоров'я? Росіяни завдяки своїм пропагандиськис ЗМІ доволі оскотинилися, в нас поки що такого, хвала Богові, немає. Хоча, звісно, є усякі люди.
@ПолторацькаОксана11 ай бұрын
Спасибі за відео. Поради супер! ❤❤
@ТаїсіяУсенко11 ай бұрын
Дякую ❤
@МаксимСкрипаль-г9ъ11 ай бұрын
Супер контент, дякуємо за вашу працю!
@Elige77711 ай бұрын
Дякую! Дуже корисно!
@i.k.811711 ай бұрын
В мене протилежна проблема, я втомилася від спілкування і маю потребу в тиші та спокої, тим не менше люди часто самі липнуть до мене, тому я намагаюся більшу частину часу проводити наодинці...
@marlamarla812211 ай бұрын
Дуже дякую за ваші розповіді. Цей випуск допоміг мене підштовхнути до розуміння моїх питань☺️ Чи можна до вас записатись на онлайн консультації?
@Latunenko-Yulia-psychologist11 ай бұрын
+380632180898
@НадіяОлексишин11 ай бұрын
💙💛👍
@OksanaVelychko33311 ай бұрын
❤
@Mariana-tl3fy11 ай бұрын
Добрий вечір, дякую за ваші відео дуже корисно, особливо практичні поради і вправи. Недавно дізналась про групову терапію і цей напрямок мені став цікавий. Не могли б ви розповісти про групову терапію, робота в терапевтичних групах, чи це ефективно і дієво ? Які протипоказання для неї кому не варто йти на таку терапію ?
@wldy502211 ай бұрын
💙💛
@ірадячук11 ай бұрын
В мене родичка живе зі мною. Вона приймає себе такою як є. Дивиться фільми і серіали. Закінчувати навчання не хоче, працювати не планує, прибирає один раз в місяць свою кімнату ( і то не завжди). Їсти не готує, не гуляє і спортом не займається. Все ок? Вона зрозуміла свої емоції, самоцінність? Говорити "ні" точно навчилась.
@romkalinka942911 ай бұрын
Доброго дня, Юлія. В мене питання, якщо буде ваша ласка, зніміть відео про те, як знаходити в собі силу і мотивацію жити далі, якщо маєш дитину з інвалідністю і усвідомлюєш, що ніколи не будеш мати внуків
@vyacheslavperesunko11 ай бұрын
О, пане, це страшна доля. Але якби була справа лише в онуках - то було б нічого, знаючи, що твоя дитина здорова і просто живе для себе, не плануючи продовження роду - людей в світі багато, людство від цього не вимре. Думаю, мотивацією тут є те, що твоя дитина потребує тебе, без тебе - зовсім нікому не потрібна, тому треба жити далі, щоб бути для неї тим світом, який відняла в неї хвороба. Думаю, для людини в такий ситуації дуже мало радості, але ви найпотрібніша людина, ніхто не попіклується про вашу дитину, так, як Ви і вона нікого так не любитиме, як Вас. Сил Вам і терпіння. Вибачте, що лізу зовсім не в свою справу з своєю графоманією, але кажуть інколи якесь доречне слово навіть чужої людини - здатне підбадьрити навіть в чорнішій скруті. Бажаю Вам і Вашим близьким всього найліпшого.
@vitaliyrovenskyy331311 ай бұрын
Ніколи не хотів бути для когось привабливим та помітним,не розумів такої поведінки.Брав це так,що людині бракує увага.Багато бачив такого у привабливих дівчат та жінок в них була увага від хлопців та чоловіків яка їм підвищувала самооцінку, більшість з них це використовували.Багато бачив це у чоловіків,які корчили з себе тих ким вони не є.
@No_name02411 ай бұрын
Чомусь мені здається, що ви лукавите. Невже ніколи? Навіть в підлітковому віці в період статевого дозрівання не хотіли привернути увагу дівчини, що сподобалась?)
@vitaliyrovenskyy331311 ай бұрын
@@No_name024 Моя низька самооцінка не дозволяла.Потім коли зрозумів,що я є такий який є і мені не потрібно уже було комусь подобатись чи привертати до себе увагу.
@No_name02411 ай бұрын
@@vitaliyrovenskyy3313 тобто, ви все ж хотіли уваги дівчат ( про що я й писав), але у вас щось не виходило (не було впевненості в собі), тому ви вирішили не напружуватися і хай буде, як буде, а не тому, що ви відразу усвідомили свою унікальність, правильно?)
@vitaliyrovenskyy331311 ай бұрын
@@No_name024 Унікальним я себе ніколи не вважав.У мене були 2 дівчини в підлітковому віці,але я взагалі не робив нічого щоб їм сподобатись,був собі як був. Моя низька самооцінка пішла мені від батька,який мене часто знецінював.Після його слів я почав задавати собі питання для чого я живу і чи є я такий такий як він мені каже.У мене була проблема із сенсом буття,а не подобатись чи привертати увагу до себе.
@No_name02411 ай бұрын
@@vitaliyrovenskyy3313 ви протирічите самі собі. Спочатку пишете, що (дослівно) "зрозумів, що я є такий, який є", а потім "унікальним я себе ніколи не вважав". А в цьому і полягає унікальність кожного, хоч ви можливо цього і не усвідомлюєте)
@МаксимКутах11 ай бұрын
Це я задав вам тоді те запитання, зараз пишу з іншого аккаунта, і дякую вам за відео, було дуже корисно. А от ви говорите, шо потрібно бути собою, й прийняти себе таким яким ти є, і от як відрізнити неприйняття себе, від бажання вдосконалити себе? Я от хотів би почати ходити до тренажерної зали, аби накачати тіло й стати мускулистішим, ще хотів би навчитися грати на фортепіано та скрипці, а ще вивчити англ мову, і оці всі мої бажання означачають, що я не приймаю себе чи що? І я правильно зрозумів, потрібно полюбити себе, а потім інші самі мене полюблять?
@ПолторацькаОксана11 ай бұрын
Для того щоб розібратися з своїми бажаннями задайте елементарне питання собі "А чи потрібно це мені?" Або "Що я з цього матиму?". Наприклад, мені треба вивчити англійську бо мені пропонують гарну посаду чи буду тренуватися бо маю виграти змагання. А якщо відповіді навіщо воно вам нема то й робити ви це не будете бо воно вам тупо не потрібна ота гра на скрипці.
@Latunenko-Yulia-psychologist11 ай бұрын
Так, це для вас відео. Тут головне який мотив: якщо вам цікава англійська мова і буде корисною в роботі, чи ви це робите бо вам соромно що ви не знаєте англійської? У другому випадку це неприйняття себе.
@МаксимКутах11 ай бұрын
@@Latunenko-Yulia-psychologist ну мені не соромно признати що я не знаю англійську, тут немає нічого сороміцького, але я хотів би знат її, бо мені вона подобається, та і для загального розвитку корисно, англійська міжнародна, і популярна, можливо десь і пригодиться
@МаксимКутах11 ай бұрын
@@ПолторацькаОксана ну англійська мені подобається тому я і хочу її знати, ходити в тренажерний зал я хочу бо мені подобається мускулисте тіло, я хотів би собі таке, а гра на фортепіано і скрипці мені просто подобається, мені це цікаво, так що я можу сказати що мені це потрібно
@No_name02411 ай бұрын
@@МаксимКутах "для загального розвитку" означає, що ви намагаєтесь вивчити її не для конкретної цілі (наприклад, підвищення кваліфікації), а для престижу, правильно? Знання - не сила. Сила - застосовані знання. Якщо ви хочете відвідувати спортзал для того, щоб покращити своє здоров'я - це одне, а якщо вам потрібно спортивне тіло, щоб подобатись протилежній статті, це зовсім інше. Відчуваєте різницю? То для кого ви хочете спортивне тіло?
@No_name02411 ай бұрын
У мене питання (куди ж без них?) : чи правильно я зрозумів, що психологія, як наука, ототожнює поняття внутрішнього я з поняттям душі? Доречі, а ви вірите в Бога? P.S. окремо вподобайка за "кудряшки", ну ви вкурсі)
@Latunenko-Yulia-psychologist11 ай бұрын
Я не вірю в Бога))
@No_name02411 ай бұрын
@@Latunenko-Yulia-psychologist ах ви ж безбожниця... Жартую) в нас демократія і вільне віросповідання, і навіть його відсутність. Просто хотів сказати, що древні єгиптяни вірили, що людина - це не лише тілесна оболочка, а й душа, яка продовжує існування після смерті тіла. При цьому, душа і внутрішнє Я - це різне, вважали, що душа - це частинка Творця, тобто чисте, безгрішне і т.д., а наше внутрішнє Я - це породження нашої свідомості (породження Люцифера, чи як там його не називають), бо існує в матеріальному світі і від нього залежить. Тому і запитав, чи ототожнює психологія ці поняття.
@Nerium611 ай бұрын
@@No_name024психологія називає це магічним мисленням)
@No_name02411 ай бұрын
@@Nerium6 уточніть, що саме називає магічним мисленням?
@Nerium611 ай бұрын
@@No_name024 Гугл в поміч
@ЯрославаОбертан8 ай бұрын
Напевно, НЕ самовпевненим ( це негатив), а САМОДОСТАТНІМ ( тобто впевненим у собі , наповненим силою, мудрістю, дюбов'ю).
@ЮлияМарченко-й4п10 ай бұрын
Навіщо так напрягатися і всим подобатися?Кому треба вже й так подобаємось
@SophieKruz-h2n10 ай бұрын
питання поставив явно не шизоїд з уникаючою прив'язаністю 😄