Jöhet minden mennyiségben podcast 😀, ha egy tíz perces lesz, már azzal is sokkal többet tudunk meg, úgy hogy szerintem jó minden fajta formája 😁💪
@bucsbe63 жыл бұрын
Sajnálom, hogy nem hallgathatom meg azt a beszélgetést :( Én személy szerint jobban szeretem ha valakivel beszélgetsz, mert akkor több oldalról van rálátás, vélemény, de azontúl ez is egy érdekes, jó videó volt.
@powerbuilderhu3 жыл бұрын
köszi! mindenképp maradnak a több szereplős, beszélgetős podcastok is:)
@bagatur10233 жыл бұрын
Én nem szoktam célokat tűzni magam elé. Mert amíg küzdök, hogy elérjem ohatatlan nagyobb energiát fektetek az elérésébe, mint amim van... Ha elértem, jön a kiégés, célkeresés, visszaesés. A másik, hogy nem maxolok minden erőt beleadva. Ha valamiben biztos vagyok hogy menni fog azt megcsinálom, de fontos, hogy érezzem, hogy maradt még a tárban. Mert ha valamiből csutkára kimaxolok akkor utána tudatalattilag azon kezdek félni, hogy ha ez ilyen nehezen ment ki akkor hogy fogok ezen még emelni? 😅
@viktormajba3 жыл бұрын
uhhh basszus azt a beszélgetést szerintem sokunk meghallgatta volna :(
@szacsi803 жыл бұрын
Legalább mondtad volna, hogy gyenge podcast volt, nem voltatok formában Erikkel, nem vesztettünk sokat, hanem még ki is hangsúlyozod milyen jó volt :)
@powerbuilderhu3 жыл бұрын
bocsi :D de bepótoljuk!
@szilardmihalyzmak86153 жыл бұрын
Hmm A tudomány tiszta sor, hogy miért tartozik az edzéshez. Izmok eredése, tapadása, erővektorok, gyorsulás, regeneráció, volumen. Ez mind kiismerhető, sematizálható, mérhető. Tudományos. A művészet célja a gyönyörködtetés, a katarzis szerzése. Nemigen kapcsolódik az edzéshez. Amit kerestél szó, az a mágia. Olyan ismeret, aminek nem egészen értjük a hatásmechanizmusát, de látjuk működni. Az ész segédigéi közül a tudomány és a mágia a leghangsúlyosabbak. A jó edző mindkettőt jól ismeri és nem egymás helyett, hanem egymás mellett használja őket.