Perfektní trip a info. Nasazení a odhodlání pro 80% celosvětové populace, které je to úplně jedno. Ale pak jsme tu my zbylých 20%, kteří si váží, že zrovna v malé ČR máme takového pana Medřického, který dává osvětu, a my dále šíříme Vaše myšlenky. Děkujeme pane Hynku. 🥰
@michaelseidl910710 ай бұрын
Super děkuji
@josefprekop12159 ай бұрын
Záslužná práce taková videa. Respekt.
@peterveto10 ай бұрын
Great analysis, thank you for sharing.
@jirilacina373010 ай бұрын
Obdivuju vaše nasazení a trpělivost, s jakou vše vysvětlujete.
@sefomisanik10 ай бұрын
Kéž se to jednou změní
@MatyasMazoch8 ай бұрын
Chtěl bych se zeptat ohledně spektrální složení světla, často se setkávám se Led žárovkami které mají u energetického štítku QR kód a po jeho načtení si můžu nalézt spektrum, CRI, atd... Dá se tomu důvěřovat? + k těm nasvětleným fasádám, myslím si že by se na fasády nemělo svítit vůbec, je to naprosto zbytečné.
@HynekMedricky8 ай бұрын
Ten QR je do EPREL, přidávají to sami výrobci. Děda mi ríkal, “důvěřuj, ale prověřuj” máme v práci více jak 10 radiospektrometrů, můžeme si každý zdroj světla přeměřit.
@kuklosik74493 ай бұрын
Zrovna nekde v zahranici jsem videl, ze dole na sloupku maji zamek ktery kdyz odemknou, tak pomoci mechaniky se ta lampa otoci dolu a muzou to opravit.nebo udelat udrzbu 🤔
@HynekMedricky3 ай бұрын
Sklápěcí sloupy se dělali dřív, když byla levnější ocel a nebyly hydraulické plošiny, nebo ještě dnes na železnici, kam se hydraulická plošina špatně dostává kvůli trolejím.
@kuklosik74493 ай бұрын
@@HynekMedricky to je mozne. Ja to videl u verejneho osvetleni zrovna 🤷♂️