Вивод. Генератор це малі вкладення але великі розтрати. Треба ще вкластись в батарею та інвертор, і генератор включати на заряд батареї на повній потужності. Есофлоу так і робить, у них є смарт генратор, який сам включаєтся і заряжає станцію коли треба.
@andrden64405 ай бұрын
Спасибо. Было интересно И научный экспериментальный подход мне понравился ❤
@DPTech_workroom5 ай бұрын
Получилось интересно! Но у кого уже есть, или собирается соорудить СЭС, то для подзарядки аккума нужно рассчитывать на примерно 2 часа работы генератора в параллель потреблению для дозаряда аккумов. (на сколько мне известно, то "обычные" генераторы не рассчитаны не непрерывную работу).
@dimakazurov14835 ай бұрын
от аб-4 на двигателе уд-2 варил электродом 2,5мм. аб-4 был трехфазный. сварка инвертор но промышленный. в момент поджига , обороты падали. но работать можно. полуавтомат, особенно инверторный, по идее должен работать у китайца ниже момент инерции, интересно как он будет переносить.
@-PiroMAN-5 ай бұрын
Михайло, було б цікаво ще знати розхід палива на повній потужності АБ-4... А в цілому найбільша ефективність усіх подібних девайсів буде в діапазоні номінального навантаження, бо на низьких навантаженнях суттєвий вклад в розхід палива буде від обертання механізнів самого девайсу, чим більше навантаження на генератор, тим меншим буде вклад від обертання механізмів і більший вклад від електричного навантаження. Тому має сенс тримати два генератори під різні навантаження, але судячи з усього основним буде менш потужний девайс. Або можливо є сенс живити від різних генераторів різні електричні лінії, якщо є така можливість, типу заживити основні необхідні лінії від малого генератору (освітлення, холодильник, опалення), а потіжніші лінії (скважний насос, бойлер, духовка, пічка, опціонально майстерня ) живити від більшого генератора за необхідності їх використання.
@KOPTM5 ай бұрын
На уд-25 4 літри на годину при повному навантаження
@k133la35 ай бұрын
Приветствую . Все просто . Большая мощность двигателя - больший объем цилиндра , больше топлива для работы на холостом ходу . Но надо учесть один момент - двигателю надо держать одни и те же обороты не зависимо от нагрузки . Эта проблема отлично решается в инверторных генераторах . Там обороты двигателя Отвязаны от поддержания частоты и меняются лишь с увеличением мощности . Это дает большую экономию на малых и средних мощностях , так как не надо крутить двс чтоб выдать 50гц , можно сбросить двс на меньшие обороты . Логичным будет переход на « гибридную « схему генератор - аккумуляторы - инвертор , где генератор стартует лишь на больших мощностях или на подзарядку аккумулятора .
@k133la35 ай бұрын
@@GenaGena-yu8wj это верно лишь при большой мощности . Но у автора видео нагрузка смешанная от 1 ампера ( 220-230вт ) до 10-11 ампер ( 2200-2300вт ) кратковременно . И тут уже важны расходы в долгую . На нагрузку в 1-2ампера генератор с меньшим двигателем экономичней . Вот и весь рассклад
@ВладимирВоронцов-ъ3ц5 ай бұрын
Спасибо, всех благ.
@MaryChapkavagze5 ай бұрын
Пасибо за эксперимент!
@ІванПанкєєв-й7щ5 ай бұрын
Тестував ГАБ 4-Т 230М1 перекомутований. Замість 3 фаз по 230, вийшло три фази по 380. Інвертор SWM270 на трійці електроді ріже метал аж бігом. І це на одній фазі. Тож для АБ4 однофазного це буде пил. Доречі габ в мене ще на уд-25 з доробленою гбц. Дякую за тести.
@ivanzakharov19045 ай бұрын
У тебя большой генератор после запуска стартером активно заряжает свой аккумулятор. Поэтому он работает не без нагрузки. Было бы корректней дать ему зарядиться, а потом доливать топливо и мерить.
@alexkr17385 ай бұрын
вангую що це ахтомобілист мав надію доєбатися до єлектрмеханіка .))
@dmitriykolesnik44625 ай бұрын
На малых нагрузках вобще инвертор с аккумами лучше. Если инвертор сможет вдуть 70% мощности генератора в аккумы то вобще шикарно.
@МарянЯблонський5 ай бұрын
Цікаво було би глянути на зварку від такого генератора. Але головне нічого не спалити. Удачі!
@alexkr17385 ай бұрын
ГАБ - 4 - 0 у спарці з УД-25 зварює металоконструкції впевнено й запасом . Зварювальний апарат в даному випадку - старий але дебелий інвертор Кайзер 250 , єлектроди 3 мм. , товщина металу конструкції в декотрих місцях була десь до 8 мм. Паливо генератора - рідкий пропан подаваємий від баллона автівки на котрій той генератор "прикручений до палуби". ) "Аппетит" генератора точно не виміряв , бо дуже муторно.., бо генератор разом з ДВЗ авто працювали від " суспільної цистерни". Але мені сподобалося , в моєму випадку великого пережору палива я не побачив . Автівка - мікроавтобус.
@сашапилипенко-к3э5 ай бұрын
Двигун аб 4 не обкатаний. Після обкатки розхід буде менший .
@clawham5 ай бұрын
генераторы должны быть ДИЗЕЛЬНЫЕ с камонрейлом и мультивпрыском. работать всегда на 80% своей мощности заряжая акб, охлаждаться ВОДОЙ которая через теплообменник должна греть БАТАРЕИ цеха! вот тогда в этом есть какойто смысл..а ну и аккумуляторы для лампочек намного более эффективны + пара солнечных панелей - окупятся за неделю при затратах на генератор
@KOPTM5 ай бұрын
Сварка на АБ-4 легко, перевірено особисто. Навіть на стандартному двигуні уд-25.
@alexkr17385 ай бұрын
вашу інфу підтверджую й "зуб даю" . )
@endrukinsboro95705 ай бұрын
Цікавий екперимент. Але ще цікавіше що китайські двигуни працюють на багатій суміші--у вихлопі завжди відчувається сажа. Часто причіна перевитрати пального масляний повітряний фільтр з поролоном і завжди його високість карбюратор. Все робиться для впевненої роботи і про економію ніхто навіть не думає.
@geo33t5 ай бұрын
А нафига останавливаешь? И нафига генератор гонять, если потребление до 300вт - аккумов что - нет?
@Aleksey09195 ай бұрын
Давно закрыл этот вопрос,для света киловатного генератора купил,а для больших нагрузок,генератор 3,5 квт , все инверторные под газ/бензин
@aleksandraleksandrovich6465 ай бұрын
живити освітлення і невелике навантаження від генератора дурня... треба заводити генератор заряджати 2кіловатами батарею ... і живити не вилике навантаження вже від батареї ... . сутево економія мотогодин і бензіну .. тіки батарея треба не свинець......
@alexkr17385 ай бұрын
ну то сиди й далі на жопі смирно .)) я не хочу тебе образити бро , але я похіхікаю якшо наші з тобою "важновладці" раптом рубануть нам єлектрику на пару - трійку діб .) ми ж це вже проходили .. -- коли в масочках стадами ходили ...))
@pilivili31555 ай бұрын
Когда запустишь трекер с хотя бы 5 кВт панелями вопрос с генераторами будет выглядеть не актуальным. У меня солнечное поле 9.5 кВт и я плачу за свет только 2 месяца в году. 8 месяцев вообще автономен, а 4 месяца только половину. Дом в среднем постоянно берет 15-20 кВт в сутки. Летом мощность сес избыточна, зимой по понятным причинам маловата. Ну в общем запустишь СЕС все сам поймешь. Да и аков нужно мин 5кВт. А так чем больше тем лучше.
@alexkr17385 ай бұрын
а до чого тут ваша реклама щодо "запуститьякийсьсонячнийтрєкер" ? Чоловік просто зробив вельми влучний єксперимент щодо "пожирання" палива генераторами котрі крутять ДВС . У випадку "тотального блєк-ауту" ваші сонячні "панелі " без підтримки генерації від ДВС будуть виснажені й безсилі .
@pilivili31555 ай бұрын
@@alexkr1738 Дивні ваші аргументи. А по поводу "запуститьякийсьсонячнийтрєкер" то дивіться усі проекти автора. І мій комент був йому адресован. У мене взагалі "тотального блєк-ауту" 8 місяців на рік. Я взагалі не користуюсь мережою. А залишившихся чотири тільки половину часу. Ось тільки ніяк не виснажу панелі)) Трекер збільшує ККД СЕС майже на 40%. Але набагато дорожче ніж додаткове поле.
@andreysidorenko70575 ай бұрын
Потрібно Авр на габ 4-0/230. Виготовляєте?
@вадимкаплунов-в9ц5 ай бұрын
Давай попробуем...
@Alextnt885 ай бұрын
Н думал сделать принудительное охлаждение на альтернатор аб 4? чтобы снимаемую мощность увеличить
@-PiroMAN-5 ай бұрын
Там і так присутній вентилятор який продуває генераторну частину. Максимум що з нього можна зняти по документах, здається, 5,8кВт, я боюсь спитати, що ви збираєтесь живити від нього щоб навантажити на таку потужність?
@alexkr17385 ай бұрын
@@-PiroMAN- респект за відповідь , цілком з тобою згоден .
@vikkuv2135 ай бұрын
С завода на АБ1 двигатель 2л.с 2х такт а китаец 7,5 квт и расход бензина примерно одинаковый выгода только в установке карбюратора газ-бензин.
@alexkr17385 ай бұрын
переробка двотактного АБ-1 на надійний чотирьох тактний має великий ++ Для чотирьох тактного двигуна це можливість "їсти" метан з побутової магістралі , їсти пропан з побутових балонів . ) Й виробляти 220 вольт 50 герц саме в вашому домоволодінні . Але це якщо не впаде інфрастуктура , якшо не відключать тиск в газу в системах опалювання , та при умові що автомобільні газові заправки все ще будуть працювати .
@ЛитвинЛюбомир-р1ч5 ай бұрын
А перехід на газ?
@ekszot_UA5 ай бұрын
В данном эксперименте вид топлива роли не играет. Задача была выяснить, какой генератор меньше потребляет топлива на хх и на режиме полной мощности более слабого генератора.
@ЛитвинЛюбомир-р1ч5 ай бұрын
@@ekszot_UA стоїть питання оптимізації, як я зрозумів, тай комент написав для комента.
@alexkr17385 ай бұрын
перехід на газ ? ) та нема ніяких проблем , власне мій генератор може працювати як на бензині так й на побутовому метані котрий "з труби" , а також за потреби й з газового балона зі скрапленим газом .
@Своїмируками-ф2в5 ай бұрын
А в чому сенс перероблювати радянський генератор міняючи двигун на китайський ? Ціна питання мабуть буде дорожче , плюс витрачений час і нерви на переробку?
@ІванПанкєєв-й7щ5 ай бұрын
Коли генератор або двигун дістається за копійки, і ти в цьому розуміешся та ще й як у автора руки з правильного місця ростуть. То це все виходить не дорого. Та й ГАБ/АБ генератори з міді зроблені.
@alexkr17385 ай бұрын
@@ІванПанкєєв-й7щ , приєднуюся до вашої думки , бро .)
@biliboma5 ай бұрын
чувак фізику не вчив і не знає, що ккд теплової машини внутрішнього згоряння десь 50-55 %