Дякую, що поділилась своїм досвідом. Було досить терапевтично це послухати. Такого справді бракує серед усього "успішного" контенту) А ти справді молодчинка і навіть не сумніваюсь, що знайдеш ще ліпшу роботу!
@alexosster276111 ай бұрын
Лепш працаваць джуном сярод адэкватных, чым сэньёрам сярод пацукоў 🐀 😂. Зараз ты ведаеш што гэта работа мае быць па першае #1 для цябе ;)
@michaelkaraim6889 Жыл бұрын
Із задоволенням послухав щиру розповідь. Той, хто жодного разу не пережив звільнення чи скорочення, не зрозуміє. Одне лише можу сказати: кожен такий досвід додає розуміння, що робота, це лише робота. Власне психічне здоров'я, власний добробут, сім'я - це абсолютний беззаперечний пріоритет над роботою. Робота - це ніяка не "сім'я". Так кажуть лише в токсичних колективах. В реальності робота - це як карта ляже: якійсь компанії ти надто повільна, іншій - ти надто швидка, а ще комусь - просто ідеальна.
@silvas2308 Жыл бұрын
Щодо останнього вашого абзацу - тут усе відносно. Бо працівники і колективи теж бувають різні, але загалом щоб добитись вершин у будь-якому висококонкурентному бізнесі доведеться таки працювати довго і наполегливо, інколи всупереч бажанням. Без цього просто ніяк.
@aokigahara4386 Жыл бұрын
Як на мене, то таке неочікуване звільнення дуже підло. Таке враження, ніби вони користуються новачками, які працюють понаднормово, а потім звільняють. І художник не повинен вміти працювати у абсолютно всіх стилях, вони, як роботодавці, мали б це розуміти. Для кожного завдання свій майстер. Інколи навіть над 1 малюнком, знаю, працюють декілька людей: хтось замальовок робить, а потім лайн, наступна людина розфарбовує і додає тіні, а остання добавляє фон та прикрашає малюнок, чи виправляє помилки (наприклад, контражур, бліки, текстури). Доволі дратує, коли люди знають, з якою технікою та стилем ти працюєш, а в результаті тебе просять намалювати те, чого ти ніколи не робив та вказував, що тобі таке не вдається. От я спеціалізуюсь на концепт-артах та дизайні героїв, але мені бувало, казали: "намалюй кота в реалізмі, будь ласка, на папері". А як тільки я ввічливо пояснюю, чому не можу та не буду цього робити, то називають мене недохудожником, бо "художник має вміти малювати все!11!!". Звичайно, таке мені кажуть тільки незнаючі люди. Однак, я ніколи не буваю грубою, чи зразу відмовляю. Я часто можу попробувати зробити дещо нове і тоді зробити висновок, чи впораюся я із завданням, чи тій людині не потрібно тратити свій час на мою неякісну роботу. Одного разу я попробувала робити рекламу (хоча таке мені не дуже по душі), однак, мені доволі непогано вдається, через що я заробляю копійки (бо я роблю тільки для родичів та знайомих, поки що). Коротко кажучи - ліпше знайти тих роботодавців, які хоча б розуміють те, що людина не може бути маестро у всіх напрямках. Як кажуть мої батьки "Ти не можеш вміти все. Бо якщо ти скажеш начальнику, аби його задовільнити, що вмієш робити все, то означає, що ти не вмієш робити нічого. У кожної людини є своя спеціальність". Так що бажаю вам успіху у пошуках хорошої роботи! Буду чекати ваших відео
@denzeroneYT Жыл бұрын
Ну треба на цей рахунок уточнювати, а то деякі вважають, що повинен. В тому плані, що якщо є замовник, його це не влаштує, якщо якась робота краще, а якась гірша, треба робити на рівні. Звісно в всьому не вийде, але можливо їм потрібні саме такі люди, які зможуть робити різне.
@OlegSimonenko Жыл бұрын
причина не в новачках а в тому що якщо новачка направив центр зайнятості, то зарплату йому сплачує держава -це в них типу акція така, Ічерез це компанії вигіднонаймати нових людей а старих звільняти і економити кошти на зарплаті.
@annara686 Жыл бұрын
Так і є
@MrNailfan Жыл бұрын
у вас рожеві фантазії щодо роботи.
@Olha628 Жыл бұрын
@@MrNailfanВ якому місці у неї рожеві фантазії?
@AndreyNaumenko Жыл бұрын
працюю художником у геймдеві більше 10-ти років. Компанія яку ти описала -- срана галєра, з неадекватною системою управління в якій не цінують людей. Дуже добре що ти окрім того, що не отримала вигорання, ще залишилась з адекватною самооцінкою (судячи з відео). Деяким людям цей "досвід" дається більш великою ціною. Радий, що ти отримала цей досвід і отримала його достатньо лайтово. Щасти тобі знайти твою справу або работу мрії. Вона точно є) а ця була для досвіду)
@WhiskeyJack. Жыл бұрын
больше всего позабавило: "працюю художником у геймдеві більше 10-ти років..." . Не ну даже не знаю, все мы в принципе чуток извращенцы)))
@K4B4 Жыл бұрын
Ти була на "заводі". Завод - це типова фірма дніще у якій люди викидаються як пакети за 10 копійок. У результаті є погана та гарна частини досвіду. Гарна - усвідомлення свого рівня кваліфікації, які теоретичні та практичні знання варто прокачати. Розуміння, що компанію до якої влаштовуєшся потрібно співбесідувати у відповідь, питати за пайплайни, овертайми, структуру поставлення/виконання задач, тз, бонуси співробітникам і таке інше. Погані - часто потрібна стороння допомога щоб вилікувати голову після таких помийок. Час щоб оклигати і знову взятися за справу. Успіху у пошуку нової роботи. Раджу дуже прискіпливо чекати фірми у інтернетах на ознаки помийок, як наприклад - у вакансії відсутні чітке число відпуских або ж у бонусах речі котрі мали би бути звичайними умовами праці.
@denzeroneYT Жыл бұрын
Та норм, ця робота дає людям можливість набратись досвіду, зрозуміти як воно на справжніх проектах, після цього можна спробувати знайти більш стабільну роботу, в якій ти вже +- будеш знати, що тебе очікує
@MIchaelSybi Жыл бұрын
Ніхто не скаже про овертайм одразу, вони що дурні? Це буде зрозуміло у перший місяць, не раніше
@pollarman Жыл бұрын
Мене звільнили 3 місяці тому з однієї відомої IT компанії, теж в один день. Спочатку сидів на нараді, все як завжди, а після неї попросили залишитись) І причина не через те що я погано працював, а тому що у мене було сумне обличчя на нарадах.. А про те, що треба працювати у відведений на це час - це правда! Тепер у нас є час, всіх звільнених з цієї галери і ми в шоці з того, наскільки це було рабство та знущання
@ernalliddual Жыл бұрын
Звільнення за сумне обличчя... я в шоці... співчуваю друже та бажаю успіху в житті!
@pollarman Жыл бұрын
@@ernalliddual нажаль мене звільняли по відео звʼязку і я це не ніяк не зафіксував. Але цей прікол залишиться зі мною ще надовго)
@OlegSimonenko Жыл бұрын
@@ernalliddual за "сумне обличча" означає що "тебе легко замінити", коли тебе важко замінити - то тебе незвільняють навіть якщо ти нахуй всих посилаєш.
@ernalliddual Жыл бұрын
@@OlegSimonenko хоч це правда, але всеодно сумно від такого.
@OlegSimonenko Жыл бұрын
@@ernalliddual навпаки це класно це природній відбір. А людина яку звільнили повинна бути рада що її звільнили раніше а не через 5років колли вона вже втягнулась в рутину і забила на свій професійний ріст. Якщо тебе звільнили раніше -ти раніше почнеш роботу над собою щоб тебе неможливо було замінити
@__Cyanide Жыл бұрын
Насправді описані Вами умови праці звучали на межі рабських, і те, що Вас звільнили, переконана, пішло навіть на користь ментальному здоров'ю, хоча звільняти ось так несподівано було дуже і дуже підло.
@Tykerkyiv Жыл бұрын
Боже, кончена контора Я не художник, але в мене був подібний досвід в громадських організаціях. Теж розказували про повільну роботу, я теж почувались загнаною конякою, і теж все було заєбісь, поки працювали овертайм, за котрий мені казали так не робити. І теж звільнили, по суті, одним днем, давши на вибір допрацювати місяць, після чого не виплатили зп, і теж з команди, що була, лишилось менше половини Слава богу, що звільнили. Знайди нормальну роботу, і кайфуй. В мене вийшло, і в тебе вийде
@denzeroneYT Жыл бұрын
Ну просто зараз більші очікування від джунів ніж раніше. Звісно це нормально, коли хтось повільніше, а хтось швидше працює, але можливо їм потрібен хтось, хто буде трохи швидше виконувати роботу. В мене те саме є, що я після цього всього й на вихідних допрацьовую і не тільки, часто витрачаю вільний час на це.
@Tykerkyiv Жыл бұрын
@@denzeroneYT та ні, просто деякі роботодавці трошки їбануті. І це ми вже не говоримо про найм як ФОПа, що взагалі має бути злочином нахуй
@MIchaelSybi Жыл бұрын
@@denzeroneYT Це ненормально. Це означає неправильно оргазізовану роботу
@mykoladavydenko3578 Жыл бұрын
@@MIchaelSybi є стек задач які треба робити. Якщо швидкість виконання роботи, відносно інших, не підходить, то звільнення людини з посади як раз і показує правильну організацію.
@MIchaelSybi Жыл бұрын
@@mykoladavydenko3578 А чому не підтягнути, попрацювати над аспектами, де людина відстає? Гадаю відповідь, що зараз мало роботи і багато художників, тому ставлення до них погіршилось
@fiergo79 Жыл бұрын
не втримаюсь і теж розкажу про свій досвід. Не художника, але веб дизайнера (а теперь UI/UX). Перша робота завжди лютий пц. Я була саме з таких «особливих сніжинок» що мають талант та надшвидкову швидкість роботи. Я працювала як мінімум удвічи швидше ніж колеги. Але давалося мені це «легше» ніж іншим, бо я - гіпер відповідальна. І коли мені ставили «надзвичайно срочну срочку» я ледь не непритомніла від страху. Я так боялася не встигнути вчасно, що якби не щочасно бігала в туалет та ридала від розпачу. Мене хвалили на «пʼятихвилинках ненависті» що відбувалися кожного дня (я лише гірко посміялася над мрією про созвони, шоб їм пусто було), але швидко звикли до моєї швидкості і стали інших буцикати за їх продуктивність. Та чи інші винні що в них нема психічно-нервового розладу? Звичайно мене зненавиділи, певно були праві. Я півтори роки переживала буллінг всього коллективу: тухлі яйця у сумці, гепання дверима за спиною, таракани з сірникової коробки. Я пішла з тієї роботи сама через 2 роки. Я не могла працювати ще півроку, лікувала панічні атаки та внутричерепний тиск. Я все ще працюю швидко, з цим я впоратись не змогла. Але я зрозуміла що робота в коллективі не для мене. З 2014 я пішла на Апворк (біржу), почала працювати сама на себе. Довелось вчити англ. мову. Потім я зрозуміла, що моя професія не така затребована як юх дизайнер. Перевчилася. Я зараз працюю і не заважаю іншим людям своїми особливостями. Заробляю більше ніж могла б у своєму місті, маю вільний графік. Можливо і вам є сенс спробувати себе на межнародній біржі? Тільки не звʼязувайтесь з країнами снг чи індією/пакістаном, нервомотка велика, вихлоп малий. Перша робота завжди тяжка, ви ще не зрозуміли вашого місця у світі. Але воно є. Десь якийсь керівник мріє про вас, і коли ви знайдетесь, ви будете дуже щасливою людиною. Але допоки закотіть рукава - вам знадобиться час щоб відшукати його. Все накраще, тримайтеся!
@ozymandisla Жыл бұрын
Я 18 роців в дизайні, але про тухлі яйця в перший раз чую)))
@anniklochko Жыл бұрын
Мабудь вам не пощастило з коллективом. Бо швидкість роботи - зовсім не привід для булінгу. Але добре, що ви найшли свою нішу і не покинули улублену справу. Бажаю вам наснаги і адекватних замовників!
@light0cato Жыл бұрын
😮 Побачила обкладинку, і щелепа відвисла. Успіхів тобі 🥺💞
@Sofiia-w3i Жыл бұрын
Дякуємо за відос! Я також колись давно мала досвід роботи в цій компанії 😁 правда тоді вона ще не мала назви і я думала що влаштовуюся на роботу до іншої компанії, лол. Загалом - це більш менш середній вигляд геймдев аутсорс компанії де є постійна текучка кадрів, похрестили вогнем так би мовити)) тобто, якщо по вакансіям видно що компанія постійно наймає художників, а по портфоліо видно що основна робота йде на джунів - це десь приблизно така сама компанія по умовам буде. Вони помагають роздуплитися в цілому що відбувається в сфері, а далі, звичайно, є сенс пошукати щось краще та стабільніше, наприклад після аутсорсу будь-яка продуктова компанія виглядатиме дуже спокусливо ахахах) успіхів в пошуках!
@annshaman3428 Жыл бұрын
А які в нас продуктові компанії для прикладу є хочу для себе зрозуміти різницю між аусорсом та продуктовою. Дякую
@tremor2614 Жыл бұрын
Успіхів в пошуку нової роботи. Дуже подобається твоя позиція по самооцінці вона виглядає максимально чесною і відвертою , впевнений що ти швидко зможеш знайти саме ту роботу і той проєкт яким будеш задоволена.
@strelokspore Жыл бұрын
Була доволі близька до цього ситуація, але замість звільнення, майже після року роботи, зі мною провели бесіду щодо моїх сильних та слабких сторін. Також була мова про те, що я з того часу майже не розвинувся, хоча мені здавалося що це не обов'язковий пункт, бо я робив на тому рівні на якому робив, і балансував між роботою та своїми проектами. На щастя, мені дали шанс, і перевели в інший арт-відділ, з іншим стилем та жанром, де я почуваюся набагато краще. Досі працюю в цій компанії, і бажаю вам знайти свою
@AntoninaKolesnyk Жыл бұрын
Не розчаровуйся в геймдеві, будь ласка! Я працюю на посаді художника дженераліста і трохи не розумію, як люди це класифікують. Але я працюю на одному проєкті в одному стилі. Тому здається, що це залежить від компанії, як і що вони називають. Не засмучуйся, просто шукай інші компанії і все буде добре) Свій коментар я пишу, щоб ти не лякалась слова дженераліст, тому що кожний вкладає в це поняття щось своє) Успіху тобі в майбутньому!
@rastudio5009 Жыл бұрын
На адекватних місцях роботи дженералістом можуть назвати навіть художника, який просто малює персонажів і бекграунди, бо це ж різні речі, отже ти дженераліст. А на трешових роботах дженераліст - це 2д, 3д художник, монтажер, спеціаліст з ігрових рушіїв, UI/UX дизайнер, гейм дизайнер, трохи кодер, тестер та менеджер по роботі з клієнтами. Колись я працював на одній роботі і одного дня зрозумів, що я взагалі не займаюсь тим, на що наймався. Звільнився після того, коли клієнт черговий раз вирішив поміняти концепцію проекту так, що все треба було перероблювати з нуля і до мене почались претензії, чому я (художник) не передбачив те, що замовник захоче переробити геймплей гри і чому ми так довго робимо проект. Я робив усю графіку, левел дизайн, UI/UX дизайн, тестував геймплей і робив рекламні матеріали... Я не залізний і просто не витримав.
@BESSIK008 Жыл бұрын
Підтримую! Це не від дженераліста, а скоріше від специфіки аутсорсу
@RainbowPenguinVI Жыл бұрын
Можете скинути лінк на своє портфоліо, якщо не важко?
@RainbowPenguinVI Жыл бұрын
боже, яке ж чмо цей замовник. @@rastudio5009
@punny479 Жыл бұрын
@@rastudio5009 добрий день, я хочу відкрити аусторс студію, чи ви не підскажите де вони шукають клієнтів на графіку?
@nnn-ws1qg Жыл бұрын
Нехай щастить у пошуках нової роботи❤ рада, що ти відновилась та відпочила за місяць. Весь досвід на краще.😊
@sergeykish Жыл бұрын
Перше звільнення було як свято, пам'ятаю як повертався з посмішкою на все обличчя. Працював в геймдев компанії з культурою овертаймів, "якщо звільнешся підведеш тих хто залишиться бо мають виконати більше работи".
@DiyaGreenWolken17 Жыл бұрын
Проблема була як мені здалося в тому, що вони бачили твоє зростання, але не хотіли підвищувати до мідла (підвищувати з/п). Тому і звільнили. Хоча причина й справді дивна. Але раджу сміливо йти на іншу роботу і просити більшу зарплату. Про це не кажуть і звісно, що митці розвиваються постійно, але в більшості інших робот різниця між 6 місяцями досвіду та 3 роками - дуже незначна. Робітники схильні себе недооцінювати, тому гарної вдачі і трохи нахабства не завадять ❤
@san616mofo Жыл бұрын
Після перегляду відео виникає враження, що якщо замінити усі слова пов'язані з "дизайном" на "програмування" - отримаю свій досвід в якості дева. Ситуація виглядає аналогічно. І чим довше знаходжусь в ІТ, тим більше розумію, яке це болото. Овертайм - навіть не пам'ятаю, коли були нормальні вихідні, адже працюю понад 2.5 роки, включаючи суботу та неділю, уже не кажу про нічні посиденьки. А коли даю собі розслабитися, бо уже не витримую, до мене претензії а-ля "ти щось халтуриш". Знаю, здавалось би, це відносно не довго, 2 роки... але по відчуттям не скажеш. Неадекватні дедлайни (двотижневі спринти, незалежно від обсягу та складності роботи). До всьго цього цирку ще замовники у яких 7 п'ятниць на неділю, непостійні ідеї та химерні пропозиції (на одному проекті дизайн мобільного застосунку змінювався тричі за рік (повністю), а кожен новий дизайнер (4й чи 5й уже по рахунку) намагається внести свій внесок), тімейти, які пхають палки в колеса Єдине, що тримає - це ситуація на ринку та відсутність вакансій у сфері мобільної розробки, а також велика конкуренція за кожне вакантне місце. Автор правильно відзначив, що залишитись одному з фінансовими труднощами зараз - не найкраща ідея. Таким чином, залишається лише терпіти Я би ще міг розказувати і про досвід із співбесідами, яких було не мало на момент входу в ІТ, там також усе дуже "весело", але утримаюсь :) Усе більше виникає бажання вийти з цього багатофункціонального, але виснажливого ритму і знайти щось лайтовіше, щось для душі, де з'явиться хоть якись час на особисте життя
@andrii_nya Жыл бұрын
Дааа, а в інфобезі кажуть що у геймдеві весело...
@SerhioKatonov Жыл бұрын
Не розумію навіщо ви овертаймите якщо вам це не подобається?
@Wilhelm225 Жыл бұрын
Загалом від такого не застрахований ніхто. І в один прекрасний момент всі можуть опинитись проінформовані "заднім числом" про будь-який аспект роботи, зміни умов та тому подібне. Але, в 99% випадків, більшість подібних речей можна помітити вже на етапі працевлаштування. Треба задавати запитання і вміти слухати, аналізувати. Більшість же людей питань або не задає, або ж лише уточнює про виплати грошей у різних формах. Чи навіть побалакати з кимось із працівників на умовах конфіденційності, можна навіть із колишніми, якщо тверезо обирати людину для розмови(бо є такі брехуни, що жах). Якщо від вас вимагають все або ж не можуть окреслити чітке коло ваших обов'язків - вам туди не варто. Коли ви викликаєте сантехніка, то він чітко від вас чує об'єм робіт, знає що йому і як робити, в які терміни і що більш важливо, а що менш. Жоден сантехнік не прийде до вас за 20гривень крутити карниз чи білити трубу. Адже його вміння професійні значно дорожче оцінюються, аніж всяка дурна(для нього) робота. Він краще, із задоволенням і на більші гроші виконає своїх робіт, аніж буде "майстром на всі руки". Так от по приходу на роботу ви - той сантехнік. Ваш роботодавець купує ваші послуги та ваш час, даючи вам чіткий перелік ваших обов'язків. Якщо щось інакше - варто насторожитись. Так, вас можуть навчити чомусь новому, щоб ви були більш корисними, та і знати більше - зовсім не погано, але ж не бути в кожній дірці корком.... Головний капкан, який часто ставлять "кмітливі" рекрутери:"а чим ви можете бути корисним нашій компанії?". При цьому не згадуючи той факт, що ВОНИ шукають людину на те чи інше робоче місце, а не ви три дні молили під скляними дверима, щоб вас пустили до них на поклін. Звичайно, є демпінг і на ринку праці, завалення некваліфікованими дешевими кадрами, але розумні керівники такою дурістю не страждають. І якщо ваша відповідь:"я прийшов сюди тому що ви шукаєте людину, а я готовий працювати" їх не влаштовує - йдіть далі. Не робіть із себе "тамаду". Чим більше і глибше ви їх поцілуєте, тим більше шансів, що будете старшим, куди вас пошлють і через рік-півтора повністю "вигорите" до всього. Не заганяйте себе. Краще отримувати менше грошей, але жити без зайвих нервів, стресів, сварок із рідними та коханими(якщо та менша сума вас теж влаштовує). Тому цінуйте свій час і своє життя. Воно у нас одне, треба це розуміти.
@nerw-li6wt Жыл бұрын
звільнення одним днем -- це дуже погано і підло з їх боку. Це неповинно бути розповсюдженною практикою. Будь ласка, художники, залишайте відгуки про такі компанії! обов'язково! Вам, художникам, вагалі свій профсоюз потрібен, враховуючи як до вас ставляться, всі ці неоплачуванні тестові завдання і жахливі строки роботи... Не бійтеся говорити про свій досвід, пишіть відгуки на ДОУ та будь-де де це можливо. Об'єднуйтеся і підтримуйте один одного, цінуйте свої права і своїх колег. Тримайся, на мій погляд це у них проблеми, а не в тебе. Ти розвиваєшся в хорошому темпі, в них просто вимоги ненормальні, нереальні... що вони зробили, щоб прискорити твій розвиток, якщо вони на нього так розраховували? Були швидкі фідбеки? були тренінги? ментор?
@twentyfouryears8013 Жыл бұрын
Я працювала в айті п‘ять років і ні, немає мідлів за рік. Стронг джуніор за рік - реально, мідл аж ніяк. Бо мідл як і сініор це не лише тех скіли, а ще комунікація і досвід роботи, в тому числі з клієнтом. Вам просто не пощастило з галєрою, бо звільнення одним днем після 9-ти місяців роботи, це свинство. Але у вас дуже адекватна реакція, це круто. Щасти на новій роботі ❤
@дайтепіцу Жыл бұрын
Звучить доволі... несправедливо 🙁 Впевнена, що ви з цим досвідом, який отримали у цій "конторі", знайдете собі більш вигідну роботу
@gefo0 Жыл бұрын
Маю досвід в айті 9+ років, за цей час бачив купу різних ситуацій. Головне не засмучуйся, а рухайся вперед не втрачаючи ентузіазм. Компанія однозначно повела себе недостойно, бо знайти роботу швидко неможливо, це підстава. Раджу мати фінансову подушку хоча би на 2 місяці
@olenatrubanova_2d_3d_artist Жыл бұрын
чудовий досвід) дякую що поділились. ви ще довго протримались. успіхів вам у майбутньому🤞 інакше уявіть які б ви стали розчавлені через 5 років роботи на такій студії. а новачкам цікавитись відгуками про компанії, і шукати знайомих щоб точно розуміти що на вас чекатиме. обіймашки🤗 ви не самотні)
@katyao1313 Жыл бұрын
Дуже дякую за це відео) хотіла змінити місце роботи, як раз розглядала цю студію як варіант...подивилась і думаю що моя робота не така вже і погана, а вам бажаю знайти свою ідеальну роботу з гарними умовами)
@katia902811 ай бұрын
Підскажіть будь ласка, як називається ця компанія? Мені теж одна схожа написала ось і цікаво))
@AlexA-eg7gz Жыл бұрын
О! Яка актуальна тема. Завтра рівно місяць як мене теж звільнили без попередження. Це вже вчетверте так. Я звик) Тримайся і не заганяйся з приводу звільнення. Роботи буде все менше, а вимог більше. Якщо тільки не працюєш сам на себе.
@catu_art Жыл бұрын
Привіт від людини котра обпеклась об ту ж компанію. Вони якраз дали цей шанс, взяли повним новачком і від джуна очікували все те ж саме що ви описували. Було страшно, було стресово і я не витримала їхнього темпу. Від мене очікували самостійності, хоча до того контролювали ледь не кожен крок. Вони казали типу "та, ми тобою зацікавлені, але в тебе скіл не дотягує, іди вчись" Але пройшов деякий час і я зрозуміла що дженералістом я не піду, ніколи знову. Сил вам та успіхів у пошуку!
@ladiskaroll4347 Жыл бұрын
А можна дізнатись що взагалі за компанія? @ladis_artist
@duracelduck Жыл бұрын
А ще компанії мають оплатити деяку сумму грошей за звільнення. Залежить від країни компанії та контракту - це може бути 2 тижня компенсації, або навіть 2-3 місяця. Друге - якщо тобі тільки зараз сказали про проблему швидкості виконання тасків, це проблема компанії, а не твоя. Бо, якщо не дають фідбек протягом роботи, то як людина може зрозуміти, як треба працювати і чого очікують. Наймані люди не ментати, щоб читати думки всякіх менеджерів. Короче бажаю успіхів в пошуку нової роботи.
@MIchaelSybi Жыл бұрын
Так, якщо була проблема з ішвидкістю, її повинні були озвучити в процесі роботи. А одразу звільнення і тільки тоді сказати - значить просто знайшли привід
@pyton9553 Жыл бұрын
В таких конторах навряд будуть сплачувати якусь суму грошей після звільнення, особливо неофіційно. Тільки за те, що вже відпрацьовано, але необов'язково.
@MIchaelSybi Жыл бұрын
@@pyton9553 А повинні? За що?
@pyton9553 Жыл бұрын
@@MIchaelSybi , якщо офіційно, то 2 неділі ще працюєш і сплачують за всі дні, що напрацював. Неофіційно - тільки на довіру та за повагу)
@cbbleston Жыл бұрын
Дуже дивно, коли такі класні, на мою думку, художники кажуть про когось, хто іще краще. Звісно, завжди є куди рости і завжди можна знайти когось краще, але все одно, просто незвично якось)
@mariab2613 Жыл бұрын
Знаєш, по тому як ти їх описуєш може і слава богу, постійно переключатися між різними тасками і різними скоупами це ненормально і дуже виснажує (я так 5 років програмістом протрималась в аутсорсі) І теж стикнулась з тим, що тебе постійно пушать розвиватися якимись нереальними темпами. Мені зараз приходять пропозиції тільки на сіньора, а як намагаєшься попитати за позиції мідла, ой а я так. 5 років, то вже сіньор. Як, люди, як це встигнути. Під Новий рік, Різдво може бути сезон відпусток і планування бюджетів, тому якщо буде складно з пошуком, не впадай у , то можуть бути сезоні коливання.
@Lanc_Dalen Жыл бұрын
Мені здається, що кожен професійний художник, особливо на початку кар'єри, проходить випробовування роботою, де ти робиш все підряд і тобою незадоволені, бо ти, СЮРПРИЗ, не вмієш абсолютно все. В мене теж був досвід, де я влаштувався як художник. На ділі виявилося, що в тій компанії художник має і ілюстрації робити, і логотипи, і ретуш, і анімацію для моушн-дизайну, і розкадровки до відео, і шо я тіки не робив, якщо там була приставка 2D, бо я був один 2D художник на всю студію (це був не геймдев). Хоч на якомусь рівні вивозив тільки тому що в універі отримав базу по всім вище описаним напрямкам. Але в решті-решт мною були незадоволені, що я не вмію і не хочу вчитися тим речам, що виходили за межі моїх навичок ілюстратора. А не хотів я, бо я йшов на одне, а мені почали закидувати зовсім інше. По зарплаті теж обіцяного так і не виплатили, бо вже після влаштування виявилося, що я маю задовільняти їх запити, про які з самого початку сказано не було. Правда мене не звільнили, але було близько до того, бо мою вакансію закрили і запропонували перевчитися на зовсім іншу. Я мав впродовж місяца показати, що я зацікавлений у їх роботі і вартий того, щоб мене залишили. Я вирішив сам піти і 1,5 роки не повертався у професійне малювання, якшо не враховувати нерегулярний фріланс.
@lubomyrmyronyuk7074 Жыл бұрын
Корисний відос, дякую за те, що поділилися таким досвідом, все ж ми звикли тільки про успіхи слухати, а тут справді корисна інфа)
@Simple_human29 Жыл бұрын
Треба дивитись на це позитивно - адже який не який, а це є досвід. Звісно що неприємно, мені б теж було, але зате у вас тепер є особистий досвід і досвід роботи Можете тепер влаштуватись на перспективнішу роботу, яка краще підходить за різними критеріями) P.S.: ілюстрація дуже гарно вийшла
@somerandomvideos645 Жыл бұрын
пошук роботи коли ти вже маєш якісь обмеження по вибору, як то напрямок, умови роботи, умови по зарплаті, розвитку, тощо - займе значно більше ніж навіть пошук першої роботи. це з досвіду. краще не йти на компроміс. якщо навіть це буде рік, воно того вартує. бо краще рік працювати над саморозвитком і їсти reeva запарену, ніж піти на "компроміс" заради фінансів і потрапити знову в якусь калюжу. це теж з досвіду. сподіваюсь що в вас є цей фінансовий пасок безпеки щоб протриматись півроку-рік. в мене доходило до позик в усіх друзів потроху, але тепер вже декілька років працюю в нормальній компанії, на приємному місці, без напрягів, без мікроменеджменту, без недолугих вимог, підкилимних ігр працівників і т.д. проте це звісно не звалиться на вас з неба, пошук роботи - це теж робота :D бажаю успіхів ^_^
@mykytashpak3018 Жыл бұрын
Відгукується ваш досвід. Мав дещо подібне на першій роботі, також змішані відчуття. Вдячний за надану можливість та настанови в плані пайплайнів та якісного використання інструментів, це дало норм базу та показало певну планку якості/швидкості. Невдячний за атмосферу тиску та перебування "під мікроскопом". Такі штуки лише ведуть до неврозів і сумнівів у собі, а не стимулюють зріст. Стосовно працівників, які овертаймлять, але вдають що цього не роблять - вони суттєва частина проблеми, оскільки створюють цю ілюзію суперпродуктивності. Так, конкуренція у сфері велика, та толерувати і добровільно робити такі речі - тупо зло, нехай цим займаються "досягатори". Бажаю вам наснаги, та знайти роботу з підходящим для вас темпом та стилістикою!
@alexanderkovtun7396 Жыл бұрын
Нерозчаровуйся, все буде у тебе добре, а ті хто тебе звільнив просто незаслуговують мати такого працьовитого та відповідального працівника! Вір у себе і все вийде!
@dariagush Жыл бұрын
Дуже шкода, що був такий неприємний досвід(((( Хай знайдеться робота набагато-набагато краща! У нас теж звільняють одним днем, ну але доплачують за ті 2 тижні що людна мала відпрацювати і за відпустку. Тому це на плюс, ці 2 тижні можна шукати вже спокійно. Але психологічно це капець важко( Теж на своїй роботі, куди прийшла 2д художником по факту робила іконки, ілюстрації, персонажів, будиночки, UI, текстури для 3д моделей, 2д анімацію. Зараз от сказали вчити ШІ. Ну але мені подобається, що я змогла спробувати себе у різних сферах. Тепер точно знаю, що ненавиджу UI))))
@DariaNebeska Жыл бұрын
Я дизайнер графічний. І вед дженералістів в вимогах - вже око сіпається. І на в агенції я теж овертаймила, хоча це була не перша робота (просто масштаби інші) За накопичення втоми - згодна. І звільнення також принесло радість.
@eifgustave Жыл бұрын
Йе жахливо, співчуваю, знаю як це. Того року , пииблизно в середині грудня нас з чоловіком звільнили одним днем. Це було дуже жорстокого, в умовах війни, одразу двох...хоча тижнем до того, на ол хендс мітінгу всі кричали , шо ми сім'я, Україна... ви такі хоробрі...😅. Такий собі вийшов подарунок під новий рік. Але ми впорались. Все окей, і я попала кар'єру художника ❤
@mariastashko8361 Жыл бұрын
Від твого відосіку, прям зловила в'єтнамські флешбеки🥲 Дуже прикро чути, що культ овертаймів досі існує і всі роблять вигляд, що це твій вибір так працювати. В офісі це прям тиснуло, було максимально незручно йти додому першим.. і коли тобі в догонку ще накидують тасочок, або кров з носу пиши фідбек). Постійні фліпи проектів та навантаження приводить до вигорання. Мені після роботи вистачало сил лише доїхати додому, я навіть не розмовляла з домашніми. Я можу довго перечисляти проблеми з котрими зтикнулася, але це така жорстока мясорубка новачків, після котрої я зробила дуже корисний висновок - ЯК НЕ МАЄ БУТИ. P.S. На новій роботі перший час ледь могла повірити, що може бути адекватне відношення та не лицемірні айчари.
@shnur4630 Жыл бұрын
Я вважаю, що ти зробила дуже правильні висновки з приводу ґеймдеву і своєї компанїї в часності. Не всі компанії такі ж як і твоя попередня і знайти комофртне для себе місце цілком реально. Успіхів!
Я після 3-х років роботи художником сама звільнилася, така ж ситуація була, коли треба все малювати, від реалістичних дівчат, ігрового UI до створення скінів для кс і тестування їх у грі) Я зрозуміла для себе, що в таких умовах ріст скіла мінімальний, особливо коли пройшла курси по 2д рендеру і виросла більше ніж за 3 роки роботи. Ну і якщо немає грамотного ментора чи артліда, то навіть якщо малювати багато та в одному стилі, ріст буде не великим, потрібні грамотні фідбеки та підказки. А в моїй фірмі через рік роботи мене, джуна, попросили перевіряти роботи інших художників і давати їм фідбеки. Звичайно, не приємно, коли звільняють з роботи, ще й таким чином (хоча в моїй фірмі так само звільняли людей), але я впевнена, що ти зробила висновки і знайдеш щось краще і цікавіше!
@39cc998 Жыл бұрын
Теж працювала в тій же конторі, теж казали що не треба овертаймити бо перегорю, теж потім звільнили одним днем, сказав що працюю дуже повільно. Хоча були проекти в яких я справлялася і швидко і класно. Дуже злість бере як пригадаю. Хочеться тебе обняти і сказати, що ти цього не заслужила і що в тебе все буде добре. Ніхто такого поводження не заслуговує і це якийсь треш а не компанія, бо вона також спричинила мені купу фінансових проблем і через них я ще якийсь час думала, що малювання то не моє. Але це не так. І будь ласка не думай як я! Ти обов’язково знайдеш щось варте тебе в твоїх скілів. І з більш класною зпшкою!
@fueta_22 Жыл бұрын
Дякую ✨
@katia902811 ай бұрын
Підскажіть будь ласка, як називається ця компанія? Мені теж одна схожа написала ось і цікаво))
@fueta_2211 ай бұрын
Retro Style@@katia9028
@edwardhayabusa3053 Жыл бұрын
Впевнений у тому, що ви знайдете щось краще, бажаю вам удачі ! Окремо дякую за цікаві ролики, у вас гарна подача. Хоч я не діджитал артіст, але дуже цікаво дивитись і слухати вас !
@dreaming_flys Жыл бұрын
Wow, but almost a year of work expirience! I am facing with a difficult job search at the moment, no one wants to take juniors without courses or specific expirience. I hope you get through! Thank you for sharing your expirience, first job can be so terrible...
@natalizhuk Жыл бұрын
Мені так через місяць сказали, що очікували, що я виросту. Навіть якщо я швидко вчусь новому - не настільки швидко. І теж було відчуття ніби як коняка гналась, до кінця дня просто виматувалась. Ще потрібно було по вихідних працювати та понаднормово. Тепер в пошуках нової роботи. І після такої активної роботи мізками - я тепер хочу на завод. Відробити зміну і йти додому без почуття того, що робота замінила мені все життя. Удачі вам в пошуку нової роботи, ви дуже талановиті, як на мене❤
@Miami_V1ce Жыл бұрын
Цікавий досвід, дякую що поділилась, чудово розумію пункт про відпочинок. Можу порадити шукати роботу відразу в іноземну компанію, це зовсім інше відношення до людини.
@annamalitska4813 Жыл бұрын
Як людина, яку ковбасить геймдев вже майже 10 років, можу із впевненністю сказати, що так, таке трапляється часто. І, чесно кажучи. як би не було образливо і сімно, радій, що тебе позбавили тієї галери (а я здогадуюсь, що то була за компанія, бо багато де працювала + є зв'язки з людьми з інших компаній), бо те, що тобі описали - ознаки х#йового менеджменту, а не того, що ти не є якоюсь там не професійною чи ще щось. Часто такі компанії говорять, що "у нас робота схожа на стартап, тому будемо тиснути, буде безлад і вимагати також будемо дофіга", але забувають, що у стартапах такі співробітники є шерхолдерами, які працюють на свій прибуток. Тим часом у таких компаніях тобі більше, ніж твою зарплату, не виплатять, навіть якщо ти зловиш вигорання, вичавивши себе досуха, але щоб відповідати їх вимогам.
@ЕкатеринаАлександрович-з4ф Жыл бұрын
дуже круто, що Ви поділились своїми думками, я хоч і люблю свою роботу, але два роки овертаймів випалили всі сили, ніякої продуктивності вже не лишилось і тут від вас ще й почула, що вихідних не вистачає, господи, я вихідних два роки не бачила нормальни (і так, це не нормально), аж око затіпалось поки відео слухала (не від вас, а від моєї компанії). пішла я писати заяву на відпустку...
@dmitryyrtimd8722 Жыл бұрын
Звільнення це теж досвід... Тож ми вчимося постійно і знаємо що від чого очікувати... Коли є такий досвід то потім не так реагуємо на подібні конфузи. Тож благ тобі, не сумуй...
@ValeryPetrov1 Жыл бұрын
Звільнення одним днем - це не просто неприкольно, а ще й підло і незаконно. Таким роботодавцям не місце на ринку. Але нажаль в геймдеві вони все ще досить розповсюджене явище. Дякую, що поділилась досвідом! Успіхів тобі! P.S.: чудові котики )
@aruy Жыл бұрын
Звільнення це завжди не прикольно. Підло? Ні. Бо це бізнес. Так, є випадки коли звільняють несправедливо, бо в компанії метрики продуктивності хрінові або щось наплутали або ви комусь не сподобались, хто має владу звільняти. Але в кінці кінців, конкуренція на ринку все розставляє на місця. Компанія, де багатьох несправедливо звільняють, довго не проживе і таке я бачив не раз. З компанії, де фігові умови, треба йти і не терпіти, бо так працівник сам прикладає руку до погіршення умов праці на ринку загалом, іншими словами демпінгує. Нащо робити краще, якщо працівники терплять і все роблять за поточних умов. Незаконно? Теж ні, бо юридично в таких випадках оформлено все по інакшому, аніж в людей, які працюють по трудовому кодексу совка, який в нас досі діє.
@ValeryPetrov1 Жыл бұрын
@@aruy Нажаль, це так не працює. Робітники, особливо без досвіду, погоджуються працювати на поганих умовах тому, що іншого вибору в них не залишається. Спробуйте знайти гідно оплачувану роботу з нормальними гарантіями, якщо не маєте хоча б 1+ рік досвіду за плечима. А щоб отримати цей досвід люди йдуть туди, де їх готові брати, чим і користуються роботодавці, які потім вичавлюють з них всі соки. Таса ситуація власне і описується в відео. І виникла вона не тому, що люди обирають погані компанії, а тому, що немає жодної системи покарань чи заохочень для компаній так не робити. І системна нерівність тут явно на стороні роботодавця, якім ніхто не дасть по рукам за те, що вони без попередження лишають людину засобів для виживання. Врівноважити ситуацію може тільки колективна переговорна сила від працівників, власне чому вони і обєднуються в профспілки. "Трудовий кодекс совка" дозволяє хоча б захистити свої права в суді в подібній ситуації і домогтися в роботодавця компенсації за раптове звільнення. Ну і оформлення через ФОПа чи гіг контракт не відміняє факту трудових відносин, які цим кодексом регулюються, хоча і ускладнює його доведення.
@adequateuser9007 Жыл бұрын
Якщо тобі регулярно не казали про ті речі, через які, нібито звільнили, то проблема не в тобі. Я багато чув, що саме в геймдеві досить частий подібний треш. Я практикую при влаштуванні на нову роботу питання до свого керівника типу "які очікування від мене та моєї роботи на перші 3 місяці?" Записую детально все що сказано. Домовляюся, що якщо щось я буду робити не так, то щоб мені повідомляли одразу .І кожен місяць напрошуюся на мітинг з керівником і питаю, фідбек. Звісно це не панацея , але зменшується ризик дізнатися раптово, що все не так як комусь хотілося б. Бажаю тобі успіхів та знайти чудового работодавця.
@mariellkino2821 Жыл бұрын
Величезне тобі дякую, що розказала все, я на одному диханні подивилась відос, бо в мене була майже 1 в 1 ситуація, принаймні я так себе відчувала. Я щиро вражена як ти відстоюєш свою думку про все це, тому що я людина дуже чутлива, якщо би в мене дійшло до звільнення, я би можливо навіть закинула би малювання назавжди. :") Мене взяли в бажану компанію буквально з першого ж резюме, туди куди я хотіла, і я постійно страждала від синдрома самозванця. Спочатку мене хвалили, але згодом я зрозуміла, що цей проект мене абсолютно не надихає, і почала пекельно овертаймити, я могла прокинутись о 5 ранку, щоб доробити роботу, двох днів вихідних (на яких я також частенько працювала) зовсім не вистачало, і це було сильно відчутно мені і моїм лідам. Мені навіть пропонували взяти відпустку, бо я очевидно стала як загнаний кінь. Враження було таке, ніби абсолютно у всіх все класно, всі все встигають, і одна я чмоня. Потім почалася війна і до усіх ставились дуже лояльно, якщо ті не могли працювати. Чесне слово, я видохнула тоді, коли більше не прийшлося малювати. Я пішла з роботи перша, бо поїхала з країни і знала, що це вже не матиме ніякого сенсу. Але є в мене відчуття, що іще пару таких тижнів і мене би попросили піти :D А далі в мене були срані півтора роки артблоку, коли брати стилус в руки не було бажання в з а г а л і. Тільки зараз я знову взялася за себе, сумую, що витратила дарма стільки часу, а могла й сильно апнути скіл. Шукаю роботу тепер вже в іншій країні, але тут набагато вище конкуренція і вимоги, тому поки що тільки вірю у краще майбутнє
@tatianababinich6205 Жыл бұрын
Для зростання скилів іноді і треба просто перестати робити, дати мозку відпочити та почати знову вже з іншим баченням та ставленням. Бо мозок чи що там, іноді не встигає осмислювати те, що багато робишь, переробляєшь, ось і включається вигорання, як захист.
@mariellkino2821 Жыл бұрын
@@tatianababinich6205це правда, але ж не півтора року 😂 Якщо повернути час назад, я би з радістю пішла б на курси чи щось таке, малювала хоча б стадіки. Але прийшлося як мінімум згадувати старе, руки трохи забули, як працювати, я вже мовчу що програми типу блендера прийшлося заново перевивчати))
@yakhontovyj Жыл бұрын
Вітання з Києва! Не переймася через звільненням, зараз такі часи... все обов'язково буде добре!
@DGameLes Жыл бұрын
Знайома практика) маю дівчину художника, її компанія працювала за схожим принципом, наймали джунів, видавлювали з них по максимуму, але при цьому дуже жлобились на перегляди з.п.) вона трошки більше чим за рік стала Арт-Лідом з джуна(йшла на UI артіста, а при цьому робила все від концепту до комʼюніті арту), як наслідок постійні овертайми, нерви і т.д.) і коли її зробили арт-лідом, з.п. залишили джуновську) Тому не парся, компанії бувають різні, не всі адекватні. Не бійся змінювати роботу і успіху на новому місці)
@NoiroStar Жыл бұрын
Я розробник, і проходив дуже схожий шлях, коли починав. Ти правильно міркуєш, бажаю успіху!
@duracelduck Жыл бұрын
Соціальність - дуже рекомендую її розвивати, бо це в принципі дає змогу швидше рости не тільки, як професіонал свого діла, так і просто, як персона. Тебе більше запам'ятовують, у людей створюється фідбек від роботи з тобою, ти починаєш знати якісь Таємні знання (історі компанія, лайфхаки в роботі і т.д.). Це взагалі дуже корисно, бо в епоху онлайн праці, компанії самі сталі більше це цінувати. Просто софт скіли насправді мало у кого сильно розвинуті. Багато невпененних в собі людей, навіть просто не знаючих, як себе подати, заговорити чи просто соромляться.
@renko7940 Жыл бұрын
Бажаю вам удачі з пошуком роботи, сподіваюсь, що знайдете комфортне місце роботи) Про созвони насмішили)) колись вони будуть, але чи захочете ви там бути)
@mmam3081 Жыл бұрын
Ви не в Retro Style Games працювали часом?)
@bim.plu777 Жыл бұрын
вчинили вони мразотно, співчуваю((( добре, що ти відпочила!!! хай щастить з пошуком нової роботи❤
@yurik8468 Жыл бұрын
Співчуваю. І це проблема не гейм деву, а проблема робочої угоди. Все, що незаборонено угодою та законом є дозволеним.
@annavysoko11 ай бұрын
Ну и хорошо, что так оно все кончилось, раз люди работают там вместо обеда, по вечерам и ночам. Это ненормально, это разрушает здоровье и психику. Я несколько лет в таком режиме работала, но этого все равно компании было недостаточно. Говорили, что надо делать больше и быстрее. Когда ты внутри - ты можешь не понимать, что эта система гнилая. Но когда ты оказываешься снаружи - прозреваешь мгновенно.
@Unlimited-rt6op Жыл бұрын
Якщо інші джуни у вас в колективі стараються, працюють понаднормово, бігають-сюєтяться, а ви ні. То ви, як біла ворона. І хтось ланкою вище думає, для чого нам така людина, якщо на вході стоять ще 10 чоловік, готових працювати понаднормово. А ця людина не має мотивації, ще й носом крутить, "то не вмію/то не буду", а інші мовчки роблять. Якщо зі сторони здається, що інші стараються, а ви не дуже, то відповідно комусь в голову прийшла ідея, вас поміняти. Мені здається, що приблизно в цьому ключі і було прийнято рішення вас звільнити. Просто цілі і мотивація у вас і у них різна. Тим більше, якщо це аутсорсова галєра, яка ще й постійно набираємо джунів. Яка у них мотивація? Дешева робоча сила, яка готова працювати на результат, за мінімальні гроші. Коли людина починає втрачати мотивацію/темп, вони її просто змінють на інших, бо там на вході черга з людей з горящими очима. Нажаль, завдання таких кантор співпраця на короткій дистанції. Не беріть близько до серця, вам потрібно шукати кращу компанію, і крім пробувати, і перебирати, іншого шляху немає. Рекомендую регулярно ходити на співбесіди, навіть коли працюєте. Будете краще розуміти ситуацію на ринку і зміна роботи, не буде для вас проблемою. P.S.: Це вам "не повезло" так шкидко попасти, це зараз така ситуація у вашій ніші. Але в кращі компанії буде попасти трохи складніше, хоча тепер у вас є досвід, тому я думаю у вас проблем не буде. Просто не очікуйте на швидкий результат, а йдіть крок за кроком, доки не знайдете кращу пропозицію. Пора виходити з апатії і жалю до себе, і рухатися дальше. Бажаю успіхів, у вас все получиться. В гіршому випадку, таку галєру знайти не проблема. Тому що вам втрачати? Походіть по співбесідам, подивіться на пропозиції, виберіть кращу з того що буде. А потім візьміть собі в привичку ходити на 2-3 співбесіди в місяць(щоб без сильного стресу), і шукайте компанію де вам сподобається. В реальності, завдання більшість компаній галєр знайти ефективних працівників і заробити на них гроші, якщо "кінь" втрачає мотивацію/темп, то поміняти на свіжого. А ваше завдання знайти собі роботу, де вам буде добре. І крім перебору, я не бачу іншого хорошого виходу. Попробуйте попасти на один проект(один за раз), або на продукт.
@kazeyori Жыл бұрын
Дякую за Ваше відео! Я зараз проходжу навчальну практику в геймдев студії і теж почала помічати за собою схожі тривожні думки про низький скіл та швидкість роботи(( Проте після Вашого відео почуваюся трішки краще ❤🩹
@Dobryvechir_v_khatu Жыл бұрын
Мабуть, найбільш неприємне це момент зі звільненням. Доволі різкувато і не дали часу. Типу, не встиг присісти і вже кажуть "до побачення". Успіхів вам 🙏
@grigomoze907 Жыл бұрын
Тримайся, Сонечко. Мене колись звільнили з формулюванням, що вони наймають людей для яких робота це виклик, а мені треба піти пошукати більш амбіційних проєктів. От і думай, що вони мали на увазі. З іншої сторони через поширення ШІ поріг входу в спеціальність буде непомірно високим. Бо ця зараза використовує доробки найкращих митців. І я після 11 років стажу хіба пальці можу за ним поправлять... Шукай завдянь яких він не може виконувати, бо по швидкості і якості, вважай ми вже програли. Скоро побіжу записувати свій бложек))
@happyhamster1597 Жыл бұрын
Бля жиза🫠
@deeplove9 Жыл бұрын
Все гаразд - мне теж звільняли у перший день після відпустки коли грошей не було зовсім. Це був величезний стресс. Але все пройшло і все гаразд. Бажаю успіїхів і знайти баланс!
@juniorsebek Жыл бұрын
Не падай духом, все прийде, це чудовий досвід! З боку працедавця можу додати, що кожна студія чи то компанія веде показники працездатності, та прагне прокращень. З часом працівник повинен виконувати задачі краще та ефективніше. На кожному робочому місці будуть такі різні по характеру та інструментарію задачі, як анімація, чи то реалізм, по перше це гарна можливість отримати досвід, по друге - для керівника існує наприклад відділ дизайнерів, і цей відділ повинен закривати певний список задач, тому не дивуйся за це. Я думаю кожен досвідчений дизайнер чи художник, працюючий від 8 років буде згоден, що в перші роки роботи здавалося що більше 3 проектів паралельно робити неможливо) а після років 5 праці здається що 7 проектів якось мало буде, майже нічого делегувати)
@Mak7al Жыл бұрын
Хахаха 😂 про "созвони" розвеселило 11:56 Бажаю тобі багато созвонів на майбутній роботі 😉
@illyaevseev312 Жыл бұрын
Я вас поздоровляю. Звичайно засмучуватися це нормально. Але з часом ви зрозумієте, що все сталося правильно. Перша робота це не гроші. Це досвід. І ви його отримали. Так, він дався важко. І так буває завжди. Це нормально. Я про геймдев нічого не знаю. І про малювання також. І подивився це відео лише тому, що воно ну дуже сильно вибивалося з мого звичайного списку. Але при цьому в нашій команді саме я зазвичай відповідаю за джунів. Тому, сподіваюся, мої слова вам якось допоможуть. Перше, що я кажу своїм джунам, що раз вони тут, то їх знань вже достатньо і щось доказувати вже не треба. Тому якщо щось незрозуміло- не мовчи. Ніколи. Яким би тупим, простим, чи ще якимось тобі не здавалось завдання. Говори. Якщо ти не просунувся за 2 години ти ідеш до мене. У вашому випадку ситуація може бути схожою. Ви казали, що один із недоліків - робите довго. Завжди можна якось прискорити процесс. Наприклад починати не з початку, а з чогось готового, скоріше за все є якась автоматизація, додаткові інструменти. Ті, хто працюють довше можуть це знати. Тому більше спілкуйтесь і спрямуйте зусилля на те, що б робити завдання скоріше. Я впевнений, що є якісь хаки, підходи, горячі клавіші. Навіть невеличка економія помножена на багато разів може вилитися в години робочого часу. До того ж є ще дещо. В кожній справі дуже важливо працювати не так, як працюється, а спочатку продумувати як саме ви будете це робити, а вже потім починати. Якщо придивитися до відео на фоні видно, що ви час від часу повертаєтесь і щось перемальовуєте. Щось змінюєте. Тобто по суті може виявитися, що ви замість однієї роботи намалювати чотири. Тому спочатку краще прокрутити в голові що саме ви хочете намалювати, деталізувати, а вже потім починати. Я розумію, що мої слова лише припущення і слова профана і так взагалі зробити неможливо. Але оптимізацію роботи часто ігнорують що і приводить до понаднормових і стресу. Планування задач- завжди проблема. Час на виконання може відрізняться в рази в залежності від того, хто планує. Думаю часто можно почути від директора, що там нічого робити. Пів години максимум. Спеціаліст с досвідом виділить на це дві години. А джуну може знадобитися декілько днів. Тому вкрай важливо навчитися це робити. Зараз вам давали завдання на яке ви повинні були витратити 6 годин, а ви витрачали 12. Тобто це що? Правильно. Ви повільно працювали. Але якщо ви оцінюєте свою роботу як 13 годин, а робите її за 12 годин 30 хвилин це говорить про те, що ви все зробити вчасно. І в подальшому на ваші оцінки можна покластися. Знову ж таки не мовчіть. Якщо вас брали малювати одне, а дають геть інше, то ви повинні не мовчки взятися, а акцентувати увагу на тому, що це не зовсім ваш профіль і на це знадобиться більше часу. І це знову ж таки скорегує плани на цю роботу і ви все зробите не повільно, а вчасно. Подивіться на спортсменів. Вони так швидко бігають, плавають, чи ще щось роблять не тому, що так є від природи. Хоча і від природи також. Вони оптимізують кожен рух. Кожен вдих. Вони повторюють все до автоматизму. Були випадки коли боксери продовжували бій навіть непритомні. І ви можете зробити те ж саме. Намалювати якийсь елемент і не пішли далі, а проаналізували що б ви могли зробити краще. Можливо лінію можно було б провести з першого разу, можливо якось задати форму по-іншому. І тренувати те, що гірше виходить. Якщо коротко вам треба. 1 Прокачати комунікації. 2. Оптимізувати роботу з деталями. 3. Прокачати планування. Звичайно ще можна додати скіли в тому, що у вас виходить гірше. Але це вже вам видніше. Удачі в пошуках.
@Kriplok42 Жыл бұрын
Звісно в ідеалі щоб ти за пару місяців піднялась сама до сеньора, але ЗП була як у джуна) Успіхів тобі в пошуках адекватного місця роботи, а не контору
@chuvapa_vidra Жыл бұрын
Дуже приємно бачити тестове з Outloud :) Ви мене надихнули купити курси з казуальної графіки і тепер я працюю в цій компанії.
@fueta_22 Жыл бұрын
Уф) Вони пропонували мені це тестове давно, але тоді я відмовилась, бо працювала. Зараз вирішила зробити, хоча у них немає відкритих вакансій, тому не сильно розраховую на роботу) Хоча хотілось би, в їх ігри я граю 😅 Як у них працюється?)
@katyacyan49 Жыл бұрын
це дуже сумно але звільнення одним днем дуже поширена у геймдеві не тільки в Україні але й по всьому світу . Бажаю вам знайти роботу яка буде приносити вам радість та ту де вас будуть цінити 💗 (аутсорс це майже завжди галери де все дууже складно)
@annshalamova118 Жыл бұрын
На превеликий жаль, чую все більше таких історій про українські компанії, що беруть джинів, вичавлюють з них все, що можуть за 3+ місяці і коли людина вже "розчавлена" - кажуть "гудбай". Крінжа демотувуюча. Вам - успіхів в пошуках та сил) дякую за відео, дуже актуальна тема
@annshalamova118 Жыл бұрын
ДжУнів, а не джинів* хоча будемо чесні, ті джуни, як джини вже - зроби все, що компанія накаже 🗿
@denzeroneYT Жыл бұрын
А яка їм в цьому вигода? Та начебто ок, треба з другої сторони дивитись "вичавлюють" всі сили, так, але ти за цей час нормально таки досвіду набираєшся, і розумієш, як це працювати на реальних проектах.
@NyBunn Жыл бұрын
@@denzeroneYTТаким компаніям хочется "всього і сразу". Навіщо на завдання тратити 9 місяців зі злагодженою компанією, якщо можна понаймати челів і заванатжувати їх понаднормовками з недоплатами та получити необхідне за 3 місяці? Їм вигідніше перенагружувати працівників і викидати їх через пару місяців аніж створювати потенційно довголітні відносини з працівниками.
@MIchaelSybi Жыл бұрын
@@NyBunn Їм треба відзвітуватися, які вони молодці, п'ятилєтку за 2 роки. Таке більше на джун посадах. Якщо вам некомфортно в компанії, краще полишити, здоров'я дорожче
@Olha628 Жыл бұрын
@@annshalamova118Джуни означає новачки?
@lerspatium3359 Жыл бұрын
Все буде добре! Головне, що ти отримала досвід, і розуміння чого ти хочеш 😊😊😊 Твій роботодавець і проєкт ще тебе знайдуть )))
@Mykola_Kovalenko Жыл бұрын
Оце от ранжування джун/мідл/сіньйор в кожній компанії на їхніх власних принципах побудоване. Є такі, де підвищення за "вислугу років", є й такі, де за якісь показники ефективності отримуєш промоут. А є й такі, де беруть чєла з універа й одразу на посаду мідла (один знайомий мого знайомого якось так залетів. Але як йому те вдалося, я дізнатися не зміг)
@kit9307 Жыл бұрын
Мішо, успіхів тобі з пошуком нової роботи! ти молодець. не ти втратила роботу, а роботодавці втратили тебе!
@JS-vq9uz Жыл бұрын
Погоджуюсь повністю з твоїм нерозумінням, в мене таке ж саме враження від українського геймдеву. Спочатку мріяла туди попасти а тепер зовсім не хочу. Не розумію як художник може відмінно і малювати, і анімувати, робити піксель арт, фотобаш і тд, це ж різні напрямки. Коли мені на співбесіді говорили що треба буде робити вебдизайни, лого, генерувати в ШІ і англійською спілкуватись з клієнтами на дзвінках я одразу казала що я конкретно ілюстратор, а не людина оркестр і ми прощались. Тобі удачі, впевнена що ти дуже швидко знайдеш нову роботу)
@OlegSimonenko Жыл бұрын
тебе обманули, це не геймдев, це "мамкини бізнесмени" беруть замовлення на фрілансі і перекидують наінших фрілансерів., я в таких випадках відповідаю "а нахера ви мені якщо я можу з клієнтами напряму працювати через фріланс"
@JS-vq9uz Жыл бұрын
я знаю про "маминих бізнесменів" і теж навчилась їх відрізняти, від таких тікаю якнайдалі) але в мене були і співбесіди з конкретними компаніями, які розповідали про себе@@OlegSimonenko
@Dexter-dl6wv Жыл бұрын
Дякую за твої відео, тебе дуже приємно слухати Удачі тобі з пошуком нової роботи!!!
@SoundPeaks Жыл бұрын
криза на ринку. Так само як ковід використовували щоб позбутись працівників. Так і тупі резони використовують щоб звільнити працівників, яких контора не тяне. Мене звільнили через 2 роки нормальної роботи одним днем. Формаьно дали ще 2 тижні попрацювати, але я був такий шокований що послав їх нах... коли шок пройшов, я відчув велике полегшення. Знайшов карщу контору на вищу ЗП і кращі умови.
@Dva-d-Dva Жыл бұрын
Я не художниця, але однаково життєво. Судячи з мого з партнером досвіду роботи в айті, оці претензії на обов'язкові овертайми, нереалістичні естімейти та очікування, що ти за рік роботи станеш як мінімум стронг джун, як максимум міддл - це чомусь дуже розповсюджена практика, котра бісить, як мені здається, усіх (окрім роботодавців та замовників, якщо строки не зірвані). Щодо пізнього робочого дня - більшість наших колективів складалась із любителів спати до дванадцятої, і усьо то підлаштовувалося під них. Важко, коли ти "жайворонок", хочеш всі задачі зробити з 8 до 17 та піти жити життє 😅 Співчуваю та вітаю щодо звільнення, хороші роботодавці існують, нехай щастить знайти свого!
@rhymes18 Жыл бұрын
Велика конкуренція серед художників. Та і штучний інтелект наступає на пятки. Виживають лише найсильніші
@FlurryD Жыл бұрын
@@rhymes18та який штучний інтелект, говно він
@silvas2308 Жыл бұрын
Ви обов'язково знайдете "свою" роботу і компанію. У вашій першій компанії просто стратегія витискування усіх соків з новачків, тому вони й беруть людей без досвіду щоб у них завжди був потік кадрів за низьку оплату. З цього вони й отримують більший профіт. А у працівників, які потрапляють в таку компанію на свою першу роботу завжди виникає підсвідоме відчуття меншовартості, що мабуть це вони недотягують по якості, треба більше працювати, внаслідок цього може бути нездорова конкуренція/атмосфера в колективі і т.п. Можете спробувати також фріланс, іноземних бірж зараз багато, різноманітної роботи там теж вистачає. P.S. Якість графіки як для джуна у вас чудова.
@iryna2811 Жыл бұрын
Я пропрацювала 1.6 роки у компанії. Мене теж звільнили в один день, але у зв'язку з скороченням штату. Ось вже 5 місяців мої пошуки і безкінченні тестові наштовхують на те, щоб повернутись до моєї старої роботи, яку я не люблю... Розчарування...
@samaelingressio525 Жыл бұрын
так само, як ти позитивно ставишся до цього работодавця, я ставлюсь до козлів у своєму житті: "ну, плюс у тому, що я не буду більше з такими мутити"😂😂😂
@YuraKentaro Жыл бұрын
Капець.. співчуваю :( ти обов'язково знайдеш кращу роботу!
@moonyst4510 Жыл бұрын
Аутсорс в Україні не дуже добре себе почуває, та і в аутсорсі ти повинен вміти все ( від юайки до лендскейпа, а ще бажано щоб ти все зробив на вчора) Причина звільнення може бути, проблеми компанії ( в аутсорсі , як правило - відвалились замовники ) При звільнені лід має сказати твої сильні сторони , та точки росту ( так , лід це робить щоб не просто тебе засрати… і так ліду теж тяжко казати що тебе звільнено) Про звільнення в один день - це стандартна практика ( бо ти почнеш панікувати, будеш шукати іншу роботу , а можливо лід зараз дивиться між тобою та ще кимось) Не засмучуйся, в геймдеві багато крутих людей, компаній та можливостей )
@fueta_22 Жыл бұрын
Мене звільняв hr, з лідами навіть не говорила про це 😅 а про те стандартна це чи не стандартна практика дуже розходяться думки в коментах) дякую)
@ZillenaVinTress Жыл бұрын
Я работаю не в художественной сфере, но ожидания работодателя, особенно которые он сам себе напридумывал - это та ещё жесть. Я столкнулась с откровенной абьюзеркой начальницей. И когда уже начала что то понимать и собралась валить, мне она предложила абсолютно мне незнакомую должность, но с хорошей зарплатой. Мол всему научим, всё понимаем, бла-бла. И я туда полезла блин, потому что очень нужны были деньги. В итоге я оказалась у психотерапевта и на препаратах. А эта бабуля (рили, ей 60 лет) собралась меня просто кинуть, мол увольняйся и пока. А у меня ребёнок на руках, поиск новой работы это минимум месяца три, на что мне жить то? Пришлось собрать в кулак все свои две с половиной нервной клетки и отстаивать свои права. Получила всё же компенсацию, но никому такого не пожелаю. Адекватного тебе начальства, Миша, и большой удачки.
@ЛенаКорогод Жыл бұрын
Не сумуй. Все буде добре. Ти гарно малюєш, знайдеш собі роботу до душі.❤
@romal6418 Жыл бұрын
треба казати, що норм компанії дають мін два тижні (а то і місяць), щоб щось знайти нове. Тому вони ох...лі. І треба про таких писати десь на ДОУ, щоб люди знали.
@aruy Жыл бұрын
Звільняти одним днем в принципі ок практика, але там де я працював, звільненим давали здається місячну зарплату наперед. В деяких дають більше, але це менш поширено. Звільняють за один день, щоб працівник не наробив шкоди компанії, тобто банальна мінімізація ризиків і цілком небезпідставна.
@greyweiss Жыл бұрын
Через подібні історії, навіть від знайомих, я все ніяк не наважусь переходити з графічного дизайну в геймдев. Плюс буде антистрибок з сіньйора на джуна :D
@duleonto Жыл бұрын
уууухх ща як розпишу туто Я теж казуальщик, теж на аутсорсі, теж перша робота(зараз більше року досвіду). Проте я плюсом адміню чат художників, тому наслухався) Отже: 1) В геймдеві ненормально звільняти одним днем, так норм компанії не роблять 2) не варто приховувати компанію, це навпаки потребує розголосу, роби відгук на ДОУ і так далі. Враховуючи все що ти сказала, я підозрюю що це Ретростайл, ну або може Еніксан, але там наче краще умови, судчи з відгуків. От на Ретро я не чув хороших відгуків, і ситуації в людей схожі. 3) Те, що компанія постійно шукає новачків, скоріше поганий знак аніж хороший. Для тих, хто шукає першу роботу, це звісно добре. Для більш досвідчених це поганий знак, бо означає що в компанії великий відтік кадрів. 4) не весь аутсорс такий. Так, різні проекти це норма, але от стрибки по типу піксель арт - реалізм - казуал це точно ненормально) В нас підбирають проекти по скілах. 5) лікарняні зараз реально не всюди оплачувані, проте гнучкий графік це абсолютна норма майже всюди, головне щоб 8год на роботі був 6) від джуна до мідла за півроку - це ненормально. Так, дійсно, за рахунок простоти в казуалі легше вийти на мідла, ніж в інших стилях, але це зазвичай півтора року десь мінімум, ще залежить від ліда сильно, наскільки компанія хоче щоб ти виріс так, ну наче все сказав) Удачі з пошуками роботи, читай відгуки на ДОУ, пиши в Лінкедін співробітникам компанії, куди хочеш іти, уникай всяких роснявих ААА та галер як Ретростайл)
@mari6794 Жыл бұрын
нещодавно робила тестове в ретростайл і засмутилась дуже що не взяли, але походу ухилилась від кулі😅
@duleonto Жыл бұрын
@@rastudio5009 так все норм, якщо ти з 8 працюєш 5, і даєш необхідний результат. Інша справа це компанії, де прям слідують за годинами, всякі оці трекери часу на твоєму пк, от це срань, яку треба уникати
@kateryna5046 Жыл бұрын
Плохие отзывы о Ретро пишут обиженки, которые не умеют рисовать или нормально работать. А у тех, кто умеет, просто нет ни времени , ни желания тратить на это силы. Они просто работают и кайфуют) кстати, больничные там оплачиваются и из 8 часов присутствия, реальных рабочих получается +-6. И это нормально.
@duleonto Жыл бұрын
@@kateryna5046 може лідам і оплачують лікарняні) якщо ви там 5.5 років і вже звикли до темпів і вам норм, то чудово, але є люди які себе люблять трошки більше, і хочуть працювати не в галері І так, те що в співробітників ретро нема вільного часу, це правда, бо там треба овертаймити щоб вижити)
@MIchaelSybi Жыл бұрын
@@kateryna5046 Питання які там умови праці та ставлення, це вже інша справа
@deepfuchsia7204 Жыл бұрын
У мене те саме з втомою, але ще не звільнили. Але думаю, якби звільнили, то було б файно.😅
@ЮрийЛебединский-т2т Жыл бұрын
Тим не менш, співчуваю. Дякую що поділилися. Сподіваюсь Що ти твоє везіння тебе не покинуло і попре далі ;)
@dahyar1 Жыл бұрын
Ну, відсутність спеціалізації і свіч на декілька проектів на день - це про погані процеси, а не про аутсорс загалом, тому, можливо, не варто робити універсальні висновки про те що аутсорс це в цілому погано. Дякую за інфу енівей, гарне відео
@Курохицуги Жыл бұрын
Просто бажаю тобі успіхів із пошуком нової роботи! 💛
@mariia5900 Жыл бұрын
Мрію працювати концепт художником в геймдеві, і чим більше дивлюсь ваші відео, тим більше розумію, що не все так райдужно як я уявляла… Сумненько звісно, але дякую, що я тепер знаю про це :)
@БогданБурчаков Жыл бұрын
Не сприймай такі речі на особисте: в сьогоденній реальності будь-де в світі дуже складно отримати можливість працювати за гроші роблячи милу серцю справу. Будь вдячна за те що було, не отруючи себе думками, чому так сталося. Очікування людей дуже не часто співпадають чисто із-за теорії ймовірності. Все що ти можеш із корисного - взяти свої досягнення, відрефлексувати і шонайшвидше і ефективніше шукати будь-яку іншу компанію, що захоче з тобою працювати. Одне "але" з досвіду- компанії майже завжди не такі якздаються, поки не почнеш в них працювати, і не тільки в поганому сенсі - можна давати шанс тим хто навіть здається підозріло, якщо ім підходять твої вимоги до роботи. Нехай щастить!
@БогданБурчаков Жыл бұрын
як потрібно більше підказок, підтримки щодо працевлаштування- реплай до мого коменту
@vitalatron Жыл бұрын
Попав сюди випадково, ютуб підкинув, я вирішив послухати :) Я не художник, я розробник (вже виростаю із сінйорного рангу), але як хобі інколи малюю. Щодо твого питання про джунів вс мідлів, маю сказати що це відрізняється від компанії до компанії. Я бачив критерії різного ступеня упоротості, як то "1-3 роки = джун, 3-5 мідл, 5+ сінйор, автоматично" наприклад. Але в більшості адекватних компаній з якими мав досвід сходилися на тому що сінйорність залежить від того скільки і яку відповідальність ти можеш на себе брати. Якщо грубо, джун - це той хто може виконувать роботу під наглядом іншого "старшого" колеги, мідл - це той хто може виконувать роботу самостійно, наглядати за іншими джунами, і час від часу потребує уваги або консультацій "старших" колег, а сінйор бере на себе найскладніші ініціативи (вже не конкретні задачі) і може нести за них повну відповідальність від ідеї або проблеми до її реалізації або вирішення. Мене теж якось звільнили після випробувального періоду, то була така чорна смуга в житті - не передати, багато всього наклалося. Але досить схоже що мені теж не подобалось насправді працювати там звідки мене звільнили, то коли перегорював і знайшов нову роботу - тіки радий був, і зустрів там класних друзів на довгі роки, чого і тобі бажаю! :)