Miernik "wszystkiego", tester elementów ESR-T4 - LabFun

  Рет қаралды 22,597

LabFun

LabFun

Күн бұрын

Niezwykle pomocny miernik - tester elementów ESR-T4. Testowanie tranzystorów, dławików, diod, rezystorów, tranzystorów, LEDów itp. nigdy nie będzie już takie samo. ;)
Facebook: / labfun-968818266487115

Пікірлер: 102
@Lechoslowianin
@Lechoslowianin 4 жыл бұрын
Rzeczywiście bardzo przydatny. Zamontowałem mu wyłącznik zasilania i kontrolkę bo wyżera baterię
@LabFun
@LabFun 4 жыл бұрын
O, dobry pomysł, może też założę.
@LabFun
@LabFun 4 жыл бұрын
W nagłówku kanału jest Twój warsztat?
@Lechoslowianin
@Lechoslowianin 4 жыл бұрын
@@LabFun Tak, udało mi się zrealizować marzenie młodości. Mam tam kilka stołów i na każdym rozgrzebany jakiś temat. Mogę stukać, pukać wiercić, lutować i piłować. Fajna sprawa
@LabFun
@LabFun 4 жыл бұрын
Szczerze zazdroszczę...
@radiokonstruktor5516
@radiokonstruktor5516 4 жыл бұрын
Jakiś wadliwy masz. Ja mam taki sam (przynajmniej wizualnie) ale bateria rok temu wsadzona nadal działa.
@daro0352
@daro0352 8 ай бұрын
Urządzenie jest genialne. Nie trzeba się bawić w żadne odczytywanie wartości rezystancji z kodów paskowych czy też pod lupą a w przypadku tranzystorów bipolarnych nie trzeba sprawdzać które wyprowadzenie to emiter, baza, kolektor. Elegancko wykrywa czy tranzystor bipolarny jest sprawny czy uszkodzony i jakie ma wzmocnienie. Podobnie z diodami. Brakuje mi tylko informacji o błędach pomiarów RLC ale podejrzewam że jest to na poziomie błędu 1-2% tak jak w przypadku zwykłych multimetrów. Wyniki pomiarów praktycznie pokrywają się ze wskazaniami multimetru. Dla elektronika amatora bardzo dobre.
@LabFun
@LabFun 8 ай бұрын
Zgadzam się, dla amatora to wybawienie, a koszt nie tak duży jak na możliwości.
@daro0352
@daro0352 8 ай бұрын
@@LabFun Tak ale to co ja kupiłem nie wykrywa na przykład dwóch szeregowo podłączonych rezystorów między 1-2 i 2-3 a widzi tylko jeden, poza tym może mieć problem z interpretacją indukcyjności uważając że jest to rezystor a nie cewka. Jak podłączyłem mały głośnik 8 omów to widziało to jako rezystor. Ale już jak podłączyłem dwie cewki to wykryło indukcyjność. Nie wiem jak tam z triakami czy tyrystorami. To jest na ATMEGA 328 i nawet samemu można sobie zaprogramować albo taki tester zrobić też samodzielnie. Tylko wiadomo najlepiej kupić gotowe. Ale jak się takie kupi to dużo zależy od wgranego oprogramowania.
@LabFun
@LabFun 8 ай бұрын
@@daro0352 A nie wiem, czy można tak podpinać dwa szeregowo "z odczepem". Co do głośnika, to on ma 8 omów, ale dla m.cz., poza tym reaktancja głosnika i tak jest różna w zależności od częstotliwości. Poszukaj sobie wykresów kolumn głośnikowych, to wcale nie jest te przykładowe 8 omów. Co do cewek jeśli mają dużą składową oporu, to wykryje je jako rezystor nie jako cewkę.
@daro0352
@daro0352 8 ай бұрын
@@LabFun Zależy od wgranego oprogramowania. Widziałem tu gdzieś testy gdzie wykrywało dwa rezystory z odczepem. Widocznie mam inną wersję oprogramowania. To się da przeprogramować. Co ciekawe robiłem testy na dwóch diodach LED i wykrywało to jako tranzystor PNP albo zwykły rezystor. Także urządzenie nie jest takie mądre i łatwo je oszukać.
@LabFun
@LabFun 8 ай бұрын
@@daro0352 Jakoś nie wpadłem na pomysł testowania z dwoma elementami na raz. Jeśli trafisz na jakis link do programu do wgrania (najlpiej z jakąś instrukcją, żeby fusebitów źle nie poustawiać), to daj znać proszę.
@raquaez
@raquaez Күн бұрын
a idzie zmierzyc poprostu indukcywnosc cewki?
@Arti128
@Arti128 Жыл бұрын
Super film pokazowy! Mam zamiar nabyć taki miernik i ten film mi się bardzo przydał! Mam takie pytanie czy ten parametr ESR to oczekiwać aby kondensator miał go jak najmniejszy to znaczy że ok a wysoki że zły? Czy to zależy od typu i jakości kondensatora?
@LabFun
@LabFun Жыл бұрын
ESR generalnie powinien być jak najmniejszy, ale będzie różny dla różnych producentów i pojemności. Polecam poszukać w google tabele ESR, będziesz miał wgląd jakie (w przybliżeniu) powinny być.
@Arti128
@Arti128 Жыл бұрын
Bardzo dziękuję za odpowiedź! Do tej pory sprawdzałem kondensatory tylko miernikiem pojemności, jakbym miał ten miernik to będę mógł wreszcie sprawdzić jak należy bo z wylutu mam spokojnie około 1000 różnych kondensatorów. Pozdrawiam!
@LabFun
@LabFun Жыл бұрын
@@Arti128 Oj, to koniecznie kup ten czy inny miernik z pomiarem ESR, bo to podstawowy parametr, a z wylutowanymi może być bardzo różnie. Pozdrawiam :)
@Arti128
@Arti128 Жыл бұрын
@@LabFun Witam ponownie, udało mi się nabyć taki miernik i od razu mam do Pana pytanie. Otóż jakie jest zdanie Pana na temat, jakoby trzymanie baterii w tym mierniku i nieużywaniu go przez pewien czas może go uszkodzić? Bo czasem w internecie przewijają się takie informacje, że mierniki te mają wady konstrukcyjne itp. Dziękuję i pozdrawiam!
@LabFun
@LabFun Жыл бұрын
@@Arti128 Nie czytałem na ten temat i jeśli tak, to mój nie ma takiej wady, bo baterie leżą w nim miesiącami. :)
@romekgrzel.1072
@romekgrzel.1072 2 жыл бұрын
Zamiast tej baterii 9v, można wstawić małą gotową płytkę na stabilizator. 7809 lub LM317 i zasiliac to zasilaczem np.12v -15v po co wydawać pieniądze na te baterie (zasilacz może być nawet niestabilizowany).
@LabFun
@LabFun 2 жыл бұрын
Generalnie tak, natomiast w moim przypadku nie bardzo ma sens. Gdybym miał choć mikro warsztacik urządzony na stałe, to ok, ale ja za każdym razem wszystko muszę pochować do kilkunastu kartoników i pochować w różnych szafach. Teraz chcąc coś zmierzyć wyciągam miernik i mierzę, a tak bym musiał jeszcze wyciągnąć zasilacz, do tego przedłużacz i go rozwinąć, a później spakować zasilacz, zwinąć i schować przedłużacz i na koniec spakować miernik.
@andrzejcyrklaf451
@andrzejcyrklaf451 4 жыл бұрын
Fajne filmy sam startuje z elektroniką i szukam wszelkiej maści poradników dla początkującego elektronika . Czy możesz polecić jakąś książkę do poczytania która pomoże ogarnąć postawy ? Pozdrawiam leci łapka i subek :D
@LabFun
@LabFun 4 жыл бұрын
Wow, że ktoś jeszcze chce czytać książki! Za kilka złotych wyrwiesz z allegro używane autor: Dieter Nuhrmann z serii "Elektronika łatwiejsza niż przypuszczasz". Na początek "elementy", później "układy". Może są jakieś nowsze (tzn. na pewno są) ale będą droższe, a tu za kilka zł masz książki, które nijak się nie zdezaktualizowały. Może ktoś podrzuci jeszcze jakieś propozycje???
@martinkrukowski9422
@martinkrukowski9422 3 жыл бұрын
Ewentualnie kanał RS elektronika ten pan zrobił kawał dobrej roboty
@andrzejcyrklaf451
@andrzejcyrklaf451 3 жыл бұрын
@@martinkrukowski9422 Dzięki zaraz podejrzę .
@IREKWWSL
@IREKWWSL 3 жыл бұрын
Witam. Czy przy wymianie kondensatorów w starym sprzęcie sprzed ponad trzydziestu lat trzeba sztywno trzymać się napięć na kondensatorach? Czyli jeśli na określonym module jest zasilanie 12v, to czy można kondensator o napięciu roboczym 50v można zastąpić go na kondensator o nap. rob. 25v? I czy wymiana kondensatorów na nowe nie pogarsza parametrów układu i czy bardziej obciąża zasilacz poprzez wzrost ESR mając na uwadze to, że dzisiaj kondensatory są mniejsze w porównaniu z tymi sprzed kilku dekad?
@LabFun
@LabFun 3 жыл бұрын
Ja bym się trzymał danych ze spisu elementów na schemacie i takie kupował. ESR powinno być najmniejsze. Jak w liście elementów jest kondensator na 25 a dasz na 50, to zapewne nic się nie stanie. Jak masz napięcie na układzie 12V a kondensator jest 50V a dasz 25V, to też będzie pracował, o ile ma dobry ESR, choć dla bezpieczeństwa bym dawał na wyższe napięcia niż niższe. To że układ zasilany jest z 12V nie oznacza, że nie panują w nim napięcia wyższe (choćby przetwornice).
@eripe2818
@eripe2818 4 жыл бұрын
Świetny film jak zawsze!
@LabFun
@LabFun 4 жыл бұрын
Bardzo dziękuję. Na prawdę odzew pod filmem bardzo cieszy początkującego youtubera. :D Miłego dnia!
@eripe2818
@eripe2818 4 жыл бұрын
Wzajemnie miłego,będzie film jak segregować elemnty w warsztacie lub jak go użądzic?
@eripe2818
@eripe2818 4 жыл бұрын
a mogę wysłać schemat jaki będę robił wzmacniacz
@eripe2818
@eripe2818 4 жыл бұрын
drive.google.com/drive/folders/1CdxbKJxibFXcmGdmpvzL3YN2ziuES66h
@LabFun
@LabFun 4 жыл бұрын
@@eripe2818 Prawdę mówiąc, to chyba nie... :( Ja nie mam warsztatu, pracuję na stole w pokoju a później wszystko upycham do szaf. :/ Ostatnio nawet oglądałem jakie są dostępne organizery z szufladkami, tylko kobieta mnie wykończy jak taki zamocuję na ścianie w pokoju. :D Właśnie osiągam chyba "masę krytyczną", bo część rzeczy jest tu, część tam, część w innym pokoju, jeszcze inne w piwnicy itd. i znalezienie czegoś co wiem, że mam jest już problemem. Albo zapominam, że coś mam i kupuję bez sensu kolejną sztukę. Jak znajdę jakieś racjonalne rozwiązanie, to się pochwalę. :D
@mojtel4435
@mojtel4435 4 жыл бұрын
Czy zrobi Pan jakiś film o wyborze mulitmiernika i o stacji lutowniczej? ☺
@gabrys2033
@gabrys2033 4 жыл бұрын
W poradniku o zestawie elektronika bylo to pokrótce omówione. Zależy co chcesz lutować, a co do miernika to polecam mierniki automatyczne, najlepiej z jakimiś zabezpieczeniami, w miernikach powyżej 100zl jest to raczej standard. Pozdrawiam
@LabFun
@LabFun 4 жыл бұрын
Tak jak wspomniał ​ Dominik Spychała o multimetrze było trochę w pierwszym odcinku z serii. Automatyczny, z bezpiecznikami ceramicznymi, najlepiej z funkcją True RMS. Co do stacji lutowniczych nie bardzo mam co pokazywać, bo mam tylko jedną YiHUA 937D+. Za te pieniądze ciężko znaleźć coś lepszego. Jeśli jest kasa, to lepiej coś na grot T12, jakąś chińską imitację hakko.
@LabFun
@LabFun 4 жыл бұрын
@@gabrys2033 Dziękuję! :D
@mojtel4435
@mojtel4435 4 жыл бұрын
@@LabFun Dziękuję za informację :-)
@SzymonHawlicki
@SzymonHawlicki Жыл бұрын
Witam, czy miernik mierzy diody schottkiego w obudowie TO 220, kupiłem już drugi miernik ( mam na swoim kanale o tym filmy jak oszukują na TC1 i T7) i chce zakupić sprzęt co mi zastąpi prawdziwy i funkcjonalny TC1. Dziękuje i pozdrawiam serdecznie
@LabFun
@LabFun Жыл бұрын
Oj, nie mam takich diod, nie używałem ich. Jak gdzieś dorwę, to pomierzę.
@SzymonHawlicki
@SzymonHawlicki Жыл бұрын
@@LabFun Dziękuje, chce kupić użądlenie co będę miał na przyszłe projekty co chciałbym kontynuować.
@porlockos
@porlockos Жыл бұрын
Czy to normlanie ze czasami zwłaszcza gdy uruchomi się go z włożonym elektrolitem pokazuje ESR = 0 Ohm ? i żeby pokazało się cos innego trzeba powtórzyć test 3-4 razy, czy mój egzemplarz jest uszkodzony ?
@LabFun
@LabFun Жыл бұрын
Miałem tylko dwa egzemplarze w ręku i żaden mi nie pokazał O omów przy ESR w elektrolitach.
@jaroslawkuskowski222
@jaroslawkuskowski222 4 жыл бұрын
Słuchaj może nie do końca w temacie, ale pomyślałem że Ty byś wiedział. Czy istnieje możliwość zbudowania zasilonego bateryjnego głośnika z prawdziwych kolumn ? Nie chodzi mi o jakieś małe glosniczki tylko o normalne powiedzmy 120w głośniki? Plus 180 woofer. Jaka bateria udzwignela by takie głośniki przez około powiedzmy 4 - 5 h. A ponadto w jaki sposób zrobiłbys moduł Bluetooth?
@LabFun
@LabFun 4 жыл бұрын
Specjalistą w audio zupełnie nie jestem. :D Pytanie tylko czy warto budować, a nie lepiej kupić? Nawet Tonsil robi. Dla pojedynczej kolumny 80W RMS stosują akumulator 12V 12Ah a czas pracy podobno 6h. Z tego by wynikało, że dla trzech kolumn 80W masz 12V, 36Ah, czyli z samochodowego jest jeszcze z okładem. Co do BT, jeśli to nie ma być jakieś HiFi, a raczej dyskoteka, to są tanie gotowe odbiorniki BT z wyjściem audio (jak HiFi to np. "JL Audio" i masz do 18kHz +/- 1 dB, ale to jakieś 250zł). Można je wbudować w jakiś zestaw DIY.
@jaroslawkuskowski222
@jaroslawkuskowski222 4 жыл бұрын
@@LabFun wiesz, że czasem nie cal a sama droga jest ważna I dlatego chce zrobić coś zupełnie sam I mimo tego że być może nie będzie to super doskonale to będzie moje:-) jestem bardziej stolarzem niż elektronikiem I dlatego mam wiele pomysłów jakie skrzynki zbudować jak umieścić głośniki jak ozdobić, ale techniczny aspekt skutecznie gasi mój entuzjazm. Myślałem żeby wykorzystać Android Radio plus jakiś akumulator żelowy o ile to możliwe, waga się nie przejmuje bo głośnik będę wykorzystywał w domu lub przewoził w aucie, ale jak w miarę bezpieczny sposób zrobić zabezpieczenia przed nadmiernym naładowaniem lub rozładowaniem, jak dobrać odpowiednie komponenty by nie spalić radio lub głośników to wszystko jest bardzo zawiłe dla mojej głowy. Gdybyś miał kiedyś w przyszłości możliwość w jakiś sposób zrobić taki głośnik lub chociaż zrobić w film w którym pokazujesz produkty które można by było wykorzystać w takim projekcie to będę bardzo wdzięczny, a póki co dzięki za odpowiedź i zdrowka ;-)
@kudaty5535
@kudaty5535 4 жыл бұрын
@@jaroslawkuskowski222 Z budowaniem kolumn to lepiej żebyś opierał się na projekcie. Z twoich pytań wynika że masz małą wiedze na ten temat. Uzyskanie prawdziwych 120W z akumulatora może być wyczynem żeby to było jeszcze w miarę kompaktowe. Inna sprawa "pudło rezonansowe" dla głośnika, też musi być dobrze wykonane.
@kudaty5535
@kudaty5535 4 жыл бұрын
@@jaroslawkuskowski222 Jak byś potrzebował pomocy to pisz. Pomogę w miarę wiedzy.
@adrianszponar758
@adrianszponar758 2 жыл бұрын
Witam czy ten tester również sprawdzi indukcyjność cewki mH? Pozdrawiam
@LabFun
@LabFun 2 жыл бұрын
Mierzyłem w zakresie 2-3mH cewkę na fale długie.
@HermanOtto-wr2nn
@HermanOtto-wr2nn 2 жыл бұрын
witam pozwoliłem sobie wkleić Kolegi film na mój kanał aby dla innych pokazać na temat tego miernika chyba się nie pogniewasz pozdrawiam i zostawiam łapkę w górę
@LabFun
@LabFun 2 жыл бұрын
Prawdę mówiąc, bym wolał nie. :) Poza tym masz już swój film o tym mierniku... Ponton, to bym też chciał znaleźć. :D
@mechlopak
@mechlopak 3 жыл бұрын
Wszyscy mają miernik, mam i ja !
@LabFun
@LabFun 3 жыл бұрын
Super! Bardzo go docenisz :)
@wiktorszyszko2055
@wiktorszyszko2055 2 жыл бұрын
Czym się różni od tradycyjnego multmietra
@LabFun
@LabFun 2 жыл бұрын
Nie mierzy napięć i prądów a mierzy oporności (to jak multimetr), poza tym, cewki, kondensatory z pomiarem ESR, różnego rodzaju tranzystory przy okazji ich wzmocnienie, diody i nie pamiętam co tam jeszcze. W multimetrze masz prąd, napięcie, opór i czasami tranzystory bipolarne, wąski zakres pomiaru częstotliwości czy temperaturę.
@hazypaws5747
@hazypaws5747 11 ай бұрын
3:10 co jeśli tester w jednym kondensatorze pokazuje esr, natomiast w innym nie?
@LabFun
@LabFun 11 ай бұрын
A na jakich nie pokazuje?
@hazypaws5747
@hazypaws5747 11 ай бұрын
@@LabFun pokazuje mi na 680 mikrofarad 16v, nie pokazuje na 330 mikrofarad 35 v i 22 mikrofarad 100v.Czy to, że nie pokazuje, oznacza, że wartość jest poza zakresem pomiaru miernika, kondensator jest uszkodzony?
@LabFun
@LabFun 11 ай бұрын
@@hazypaws5747 A pojemność tych 330uF i 22uF pokazuje dobrze? Jakoś nie zauważyłem, aby mi kiedyś nie pokazywało ESRa.
@wielkopolaninn
@wielkopolaninn 2 жыл бұрын
Mam taki tester ale niestety uszkodzeniu uległ scalak , czy ktoś posiada zaprogramowany mikrokontroler ?
@LabFun
@LabFun 2 жыл бұрын
Myślę, że nikt nie będzie miał takiego zaprogramowanego scalaka. Na szczęście urządzenie nie jest drogie. :)
@NNWNW071
@NNWNW071 8 ай бұрын
Siemano, kupilem taki tester gm328a ta zupelnie najnowsza wersja i niestety jest w nim taki problem ze podczas testowania wiekszych kondensatorów tester wyłącza się w trakcie trwania testu, poprawnie dziala tylko z najmniejszymi kondensatorkami i tranzystorkami, ma ktos pojecie co może być uszkodzone? Moze uda mi sie to naprawić bo kupilem go glownie do kondensatorów a tu taki gówniany psikus :(
@LabFun
@LabFun 8 ай бұрын
Tego nowego nie mam. Napisz jeszcze co to znaczy "większe kondensatory". Przy jakich nie działa poprawnie?
@NNWNW071
@NNWNW071 8 ай бұрын
​@@LabFun chodzi mi o wielkość fizyczną, czyli np taki dwucentymetrowy malutki 35V 470uF przetestuje bez problemu, ale przy dużym powiedzmy pieciocentymetrowym 400V 450uF wyłącza się w momencie wyskoczenia komunikatu "testing". Co zabawne ma to miejsce tylko gdy włączam enkoderem wyłączony tester i zaczyna się test, natomiast gdy włączę ręcznie poprzez menu pomiar kondensatorów, to wtedy problem nie występuje w ogóle, mogę kondensatory wielkości pięści podłączać i wszystko działa pięknie. Sprawdzane na testerze podpiętym do prądu przez USB C, jak i podpiętym do zasilacza laboratoryjnego poprzez port baterie 9V. Dziwna przypadłość.
@qcherry5026
@qcherry5026 Жыл бұрын
Czy to obojętnie gdzie sie wsadza ?
@LabFun
@LabFun Жыл бұрын
Dwukońcówkowe w pola 1-2, 2-3, 1-3, trójkońcówkowe w pola 1-2-3. Generalnie sam wykrywa kierunki.
@qcherry5026
@qcherry5026 Жыл бұрын
@@LabFun dziękuję za odpowiedź :D
@damanwulkan3923
@damanwulkan3923 3 жыл бұрын
o nareście wiem jaki mam model testera
@LabFun
@LabFun 3 жыл бұрын
Zadowolony jesteś z niego?
@mojtel4435
@mojtel4435 4 жыл бұрын
Witam. Mam od niedawna taki miernik i podczas próby dokania pomiaru pojawia mi się komunikat "no unknown or damaged part". Co z tym zrobić?
@LabFun
@LabFun 4 жыл бұрын
Nie podłączyłeś czegoś pod napięciem? Obawiam się, że padł już.
@mojtel4435
@mojtel4435 4 жыл бұрын
@@LabFun nie podpinałem niczego pod napieciem. Jak go naprawić
@mojtel4435
@mojtel4435 4 жыл бұрын
@@LabFun po rozpakowaniu wykonałem nim dwa pomiary i wtedy pokazywało wyniki później zaczął sie pojawiać kominikat ten powyżej, nie przeprowadzalem wogole kalibracji miernika
@LabFun
@LabFun 4 жыл бұрын
@@mojtel4435 Niestety obawiam się, że to "jednorazówka"...
@filipem6417
@filipem6417 4 ай бұрын
Przypadkowo podłączając kondensatory pod napięciem, uszkodziłem trwale już dwa takie mierniki, Teraz mam już zamontowaną małą żarówkę z odczepami do rozładowywania pojemności.
@maciekczechura3108
@maciekczechura3108 3 жыл бұрын
mom taki i je sóper !
@LabFun
@LabFun 3 жыл бұрын
Także polecam :)
@jaroslawkuskowski222
@jaroslawkuskowski222 4 жыл бұрын
0:37 Cięcie ;-)
@LabFun
@LabFun 4 жыл бұрын
Haha :D :D Och, ta dźwigienka ;)
@slawa149
@slawa149 3 жыл бұрын
Nie wszystkiego !!!
@LabFun
@LabFun 3 жыл бұрын
Oczywiście, że nie :)
@marioointegraic
@marioointegraic 8 ай бұрын
stabilizator 7809 lub dobry zasilacz nawet z routerka 9 v i po sprawie , szkoda kasy na 9 v baterie a dwa hmmmm , na podstawy oki spoko dobre ale do poważniejszego serwisu kpina , nie kiedy trza dac foliaka 100n do kalibracji nie raz po sprawdzeniu uszkodzonych tranzystorów , ma problem z triakami i tyrystorami , ot zabawka na początek ,
@LabFun
@LabFun 8 ай бұрын
Na szczęście jakos potwornie drogie to narzędzie nie jest. :D Stosunek ceny do możliwości jak najbardziej OK. Co do zasilania, to zapewne zależy jak się często urządzenie używa. Mozna przerobic na zewnętrzne zasilanie, ale w moim przypadku ciagle mam jeszcze pierwszą baterię, a zasilanie bateryjne jest jednak wygodniejsze.
@daro0352
@daro0352 8 ай бұрын
Nie ma sensu się bawić w zasilacz stabilizowany. W stanie uśpienia pobiera nanoampery a w stanie pracy do 25 mA więc podejrzewam że zanim się bateria rozładuje to minie dużo czasu.
Tuning wzmacniaczy audio - Odc. 69 [Reduktor Szumu]
15:47
ReduktorSzumu
Рет қаралды 156 М.
小丑和白天使的比试。#天使 #小丑 #超人不会飞
00:51
超人不会飞
Рет қаралды 39 МЛН
Throwing Swords From My Blue Cybertruck
00:32
Mini Katana
Рет қаралды 11 МЛН
大家都拉出了什么#小丑 #shorts
00:35
好人小丑
Рет қаралды 84 МЛН
АЗАРТНИК 4 |СЕЗОН 1 Серия
40:47
Inter Production
Рет қаралды 1,3 МЛН
Jak zrobić miernik ESR do kondensatorów? [DIY #62]
17:53
Majsterkowanie i nie tylko
Рет қаралды 24 М.
Tester elementów elektronicznych #sp8gb
13:37
Grzegorz SP8GB
Рет қаралды 842
Crystal Radio Jar
2:30
Eloy Parra
Рет қаралды 3,4 М.
14 BANNED GADGETS YOU STILL CAN BUY ON AMAZON
12:17
TechZone
Рет қаралды 10 МЛН
Cheap LCR testers. Advantages, disadvantages, tips. LCR-T4 vs LCR-T7.
6:08
Elektrotechnika Kraków
Рет қаралды 4,1 М.
EEVblog #1020 - Is A $7 LCR / Component Tester Any Good?
15:53
小丑和白天使的比试。#天使 #小丑 #超人不会飞
00:51
超人不会飞
Рет қаралды 39 МЛН