причіпи до крила на скид мультиротор і буде тобі щастя. крило буде челночити туди-сюди, а дешевий мультиротор буде робити все на місці.
@МиколаСтригунов16 күн бұрын
Такий варіант зветься дрономаткою:)
@_-JohnDoe-_Ай бұрын
фізика все уже розставила, по місцях: крило - для дальнобою, по стаціонару, та лінійно-рухливих цілях, потенційно-більший заряд; коптер - більш-оперативний по маневрах інструмент, що дозволяє уражати високомобільні або із складним доступом, цілі, на відносно-невеликій відстані. але свої вимоги на тактику накладає і ворожа реб. до того ж, вже існують "гібриди" - крила, з пропами змінного вектору. злет/прицілювання/посадка - дронові, політ - літаковий. при цьому, у більшости моделерів виникають труднощі із комфортним переходом режимів дрон-літак. більшість схиляється до енергетично-більш-доцільного переходу у горизонтальний політ, через пікірування (тобто, пропи у режимі гелікопта) і зміну вектору пропів - на зворотній (після переходу у контрольований горизонтальний політ - пропи у режимі штовхання). але ця техніка вимагає більш-уважного передполітного балансування ваги носія, за що додає йому, у подальшому, можливість зависати над ціллю, вертикально.
@ostlabАй бұрын
Згідний з вами повністю, дякую за коментар!)
@ОлександрМакогонюк-ы3цАй бұрын
Тут роль грає тактика застосування, з крилом потрібно заходити на ціль з верхньої півкулі типу як штурмовики заходили на ціль з пікірування з використанням повітряного гальма і використовувати крило малого подовження вони більш маневрені і швидкісні та мають меншу ефективність
@ostlabАй бұрын
@@ОлександрМакогонюк-ы3ц Думаю так, найкраще буде працювати крило з малим подовженням, без конусності і тд, головне не максимально ефективне крило, а як найбільш маневрене та яке має хорошу стабільність та не буде різко звалюватись.
@andreysidoroff1910Ай бұрын
Думаю тут все просто короткі дистанції мультиротор а на довгі крило
@sashalegoАй бұрын
как вам идея сделать довольно мощный и грузоподъемный бпла самолетного типа который будет запускаться с катапульты, и нести несколько ФПВ. таким образом мы совместим дальность которую дает фикс. крыло и маневренность ФПВ.
@ostlabАй бұрын
Ідея гарна)
@LeyLetrme20 күн бұрын
Бпла подібного плана уже існує
@ZackTi-zv3rk15 күн бұрын
якщо я вам скину моделькачки, ви зможете її просимулювати, і вказати цм і інші показники?
@ostlab8 күн бұрын
Вітаю, зараз трошки зайнятий іншим, не вистачає на все часу. З приводу симуляцій, то і сам ще не розібрався повністю, потрібно трошки краще практикуватися.
@Євген-е4гАй бұрын
Якщо крило несе 20+ кг, то нафіг той мульті треба! Проблема не в носії, а в знищеної промисловості з виробницьтва електрики, та ребах
@jjmjjn5544Ай бұрын
А якщо коптеру зробити перетинки або крила між рамами це покращить його ттх чи наоборот це зменшить погіршить підйомні можливості лопастей, вони можуть бути такими що розкриваються і закриваються як жалюзі а лопасті з двигунами можуть бути висувними за межі перетинок щоб їм це не мішало а ще спрямовуватися в низ на 90 градусів і коптер стає планером на деякий потрібний йому на це час?І чи можливо зробити дрони як коптери так і планери з необмеженою дальністю польоту, щоб вони несли малу настільну сонячну панель і могли від неї перезаряджати свій акумулятор? Коптер камікадзе або бомбер або з іншими функціями можливо стрілець чи мінер, маючи супутниковий звязок і сонячну панель зможе подолати не обмежену дальність до цілі хоча і за значний час а ще він зможе сідати в день на не заселені території, щоб не бути виявленим і заряджати свій акумулятор а в ночі летіти до наступної посадки і перезарядки або до самої цілі.
@ОлександрМакогонюк-ы3цАй бұрын
Ще зверніть увагу на біплан вони дуже маневрені але у них більший опір повітря буде менша дальність
@ostlabАй бұрын
@@ОлександрМакогонюк-ы3ц Дякую, думав про це після перегляду відео про змагання F3A)
@БорисДраконАй бұрын
...щось тебе спочатково заносить, хлопче ))! Особливо коли дослухав до ..зрівняння крила й фпівухи в їх виготовленні і де крило набагато складніше в цьому ..))! Далі можна й не слухати , особливо , коли готуєш автору якесь фахове запитання по темі ! Тож вже нема сенсу це робити ! ..висновок простий : коли треба робити ДІЛО, не треба Лайкодрочити і все получиться ! ...
@ostlabАй бұрын
Скільки "крил" ви спроектували та виготовили? Я зібрав кілька ФПВ з готових комплектуючих і коли вирішив спроектувати якийсь БпЛа з фіксованим крилом, то навіть тільки на етапі вивчення інформації, зрозумів наскільки це складно, в порівнянні з типовими ФПВ.
@aquabiossАй бұрын
Ваші тези не для всесвітнього загалу) спочатку розберіться з чого будете запускати , потім з центром масс , далі пару років на крило , і вже потім тушка . краще зробіть якесь ком'юніті, зберіть команду. а в інтернеті тільки голі факти, без подробиць.
@ostlabАй бұрын
Можливо ви праві, менше теорії, а більше просто "голих фактів", але ж хочеться поділитися своїми думками та баченням з людьми, можливо це когось надихне на створення БпЛА з фіксованим крилом, та зменшить ілюзії щодо того як це просто та легко, ніби це те саме що купити модель з піни й відразу можна літати.
@aquabiossАй бұрын
@olek_step ваши думки поки що на рівні тактики) розбірится скільки може летіти Талон . І ви здивуєтесь що 30 км це забавки)
@ostlabАй бұрын
@@aquabioss Так, тактики. Летіти далеко це не головне, якщо говорити про тему відео.