Недоліки міні UPS для роутера

  Рет қаралды 29,853

tangerine-pank

tangerine-pank

Күн бұрын

Пікірлер: 268
@alexcitizen9108
@alexcitizen9108 5 ай бұрын
Чудовий огляд! Він мені зекономив 10$. Трохи не придбав. Буду складати по Вашій схемі. Дякую. Лайк однозначно. Цікаві у Вас огляди.
@tangerine-pank
@tangerine-pank 5 ай бұрын
дякую, я зараз буду збирати дбж на ліфері і пару там платок, можливо, зніму відео - про це в останньому дописі в спільноті каналу писав, якщо цікаво - стеж)
@grigori2011
@grigori2011 10 ай бұрын
Привет с Херсона . И нам тут интересно всё поверь ..
@nonameneededtome
@nonameneededtome 6 ай бұрын
гарний огляд! підкажіть, де можна знайти модельку на друк корпусу? дякую!)
@tangerine-pank
@tangerine-pank 5 ай бұрын
дякую, моделька є в мене в тг каналі , архів t.me/tangerinepankYT/120
@nonameneededtome
@nonameneededtome 5 ай бұрын
​@@tangerine-pank дякую! я тим часом знайшов ще різні модельки на thingiverse, якщо комусь цікаво то шукайте "dc 9v LX-2BUPS"
@rsvidenko
@rsvidenko 5 ай бұрын
а який сенс у такому корпусі, якщо він лише додає проблем з нагрівом?
@tangerine-pank
@tangerine-pank 5 ай бұрын
щоб захистити плату від зовнішніх подразників )))
@rsvidenko
@rsvidenko 5 ай бұрын
@@tangerine-pank це яких? Единий кейс - якщо у вас є папуга, хоча вона може погризти дроти. Від вологи вона не захищає, а від пилу не дуже й потрібно...
@Puzyrishe
@Puzyrishe 10 ай бұрын
Рік назад робив собі упс для роутера та модем/ону на такій платі. Однак я зняв холдери. Замість 18650 використав ліполь від двох павербанків старих (вийшла з ладу електроніка, а акб норм). Одна батарея на 10А/г, та дві по 5А/г, така була збірка у павербанк. Поставив на них дві міні плати захисту, шуткувати з такою ємністю не варто. Далі усе це підключено параллельно до модуля упса. Живиться усе це від промислового (металевий з отворами) БП 5В 8А (4А на заряд + 3А максимальне навантаження через перетворювач) . Щоб 20А/г встигли зарядитись після ввімкнення світла, до стандартної TP4056 на модулі був доданий модуль заряду літія на 3А. Таким чином за 4-5 годин повний відкат до 100%. Щоб отримати на виході не тільки 12В, а й 9В, то був доданий понижуючий DC-DC до 9В для модему УТ. Також додав індикатор заряду 1S для літія. Усе сховав у пластиковий короб для дротів довжиною десь 30см
@tangerine-pank
@tangerine-pank 9 ай бұрын
Цікаве рішення
@МаксимНайчук-э9ш
@МаксимНайчук-э9ш 6 ай бұрын
А для чого понижуючий потрiбно??там уже е,тiльки резистор добавив iякий вольтаж треба маеш
@igorzakharchuk1922
@igorzakharchuk1922 6 ай бұрын
@@МаксимНайчук-э9ш для того щоб одночасно були дві напруги, модуль може віддавати одночасно одну з напруг
@igorzakharchuk1922
@igorzakharchuk1922 6 ай бұрын
Ну в принципі я теж так зробив, доставив на струм під 3а ir 2313 здається зарядку ,зварив 4* 18650 3200 mah , + валявся з старого обладнання схожий на ваш бп .Таким чином ми з підвищенням ємності акумів з чималим запасом і гарним бж ,та збільшенням зарядного струму в рази добилися стабільної роботи... Але це... Краще якщо вже колхозити то мс підвищувача викинути й поставити мт3608, а на акуми bms 1s, тоді якщо акуми сядуть бмска їх відєднає, при подачі живлення роутер стартоне без глюків,Але тоді нахєра та плата??? Якщо за цю ціну можна зібрати аналог Який буде також працювати толково як упс !? Ну не одна плата а дві , ну з бмс три, з'єднає їх кожен(ну майже ))) який припадає дротики до цієї..
@igorzakharchuk1922
@igorzakharchuk1922 6 ай бұрын
@@МаксимНайчук-э9ш бо там тільки один вольтаж одночасно, або 9 або 12, та й 5 можливо.
@Тойщетроль
@Тойщетроль 10 ай бұрын
цікавий висновок. а коли підкючали бмс до зарядної станціі, спочатку балансирні провода чи спочатку силовий провід потрібно підключати?
@tangerine-pank
@tangerine-pank 10 ай бұрын
Цікавий комет 😅 Глянь тут процес зборки kzbin.info/www/bejne/qaTQXoJ-aL12obc
@NBI07
@NBI07 Сағат бұрын
Спочатку балансир, потім живлення.
@papazoff
@papazoff 3 ай бұрын
А можна паралельно підключити TP5100 або TP4056 наприклад, з додатковим блоком живлення, для швидшої зарядки?
@tangerine-pank
@tangerine-pank 3 ай бұрын
не підкажу, я такі експерименти не проводив, та й не знаю як, може й можна) дві таких платки дбж можна паралелити це точно - перевіряв)
@AeroOdessaOfficial
@AeroOdessaOfficial 10 ай бұрын
Висновок, не використовувати такі рішення для постійного живлення від мережі без бмс та на літії. Дякуємо за огляд проблеми.
@МаксимНайчук-э9ш
@МаксимНайчук-э9ш 6 ай бұрын
Fs312 i буде як потрiбно,а ось iндикатор D6щоб не свiтив можна прибрати?
@romanyakymiv8291
@romanyakymiv8291 6 ай бұрын
Блін. Люди добрі. Та давайте зробимо невеличке коммюніті, де знаючі люди поділяться знаннями і досвідом і на виході розробимо свої платки де буде правильне розташування елементів на платі. Гарний захист, щоб воно було безпечно. І замовимо партію плат будем мати своє, а не китайське😊
@sergiyche6318
@sergiyche6318 10 күн бұрын
@@romanyakymiv8291 замовимо в китаї? Своє?
@orkatilolyajevgrunt...
@orkatilolyajevgrunt... Ай бұрын
Червону платку не юзали?
@victorsuperstar8015
@victorsuperstar8015 6 ай бұрын
Я собі зібрав на пліті - DC 9V 12V Charging Step Up Booster Module - працюють вже більше року. Зарядка від штатного зарядного роутера. Чи просіла ємність я не перевіряв, але недавно відключали світло на 6-ть годин і він винятянув їх. Бачив зявилися нові платки - 24W DC UPS power supply module - там акумулятори підключаються 2s - думаю вони будуть швидше заряджатися. якшо будеш збирати то попробуй їх.
@tangerine-pank
@tangerine-pank 6 ай бұрын
Цікаво, цікаво, треба глянути, що то за модулі, дякую!
@user-qi1cs3zg3n
@user-qi1cs3zg3n 5 ай бұрын
с деякими з цих нових плат ( 24W DC UPS power supply module) є проблеми. іх є дві версії - де маленький дросель на 15 мГн (маркировка "150") та 150 мГн (маркировка "151). Там де дросель 151 дросель стоїть неправильний та дуже сильно гріється. краще брати ту де на дроселі написано 150, вони трохи дорожче
@victorsuperstar8015
@victorsuperstar8015 5 ай бұрын
@@user-qi1cs3zg3n цікаво, в мене є дві одна сама плата червона 151, і синя там 150 - не знаю чи це залежить від кольору плати, але як орієнтир можна використовувати. Самі плати я поки не перевіряв.
@user-qi1cs3zg3n
@user-qi1cs3zg3n 5 ай бұрын
@@victorsuperstar8015 правильні плати бувають червоні теж. Ще їх можна розрізнити по шрифту надписів на зворотному боку. У правильної плати він більш "квадратний". У мене вже два місяці працює, плата хороша. Якщо відключення будуть більш жорсткі тоді мені не буде вистачати, буду робити щось інше. Ток заряду тут 1 ампер, тобто потужність зарядки десь 12 ват
@tangerine-pank
@tangerine-pank 5 ай бұрын
@@user-qi1cs3zg3n дякую
@sergiyche6318
@sergiyche6318 10 күн бұрын
1:40 що за ажм за 500 грн?
@NBI07
@NBI07 Сағат бұрын
@@sergiyche6318 Є такі. Гугліть AGM 7AH LogicPower. Їхня ціна в районі 500 грн.
@Lontk.
@Lontk. 5 ай бұрын
Тепер, щось лячно мені. На всяк випадок взяти акуми із захистом? які порадите і влізуть в холдер ?
@tangerine-pank
@tangerine-pank 5 ай бұрын
я б ставив із захистом, але не користуюсь такими, тому, нажаль, не зможу порадити нічого. Я візьму 1s bms від старого акума телефону і прикрутю до акума, попробую ще такий захист )
@_Only
@_Only 5 ай бұрын
Перепрошую - а зачим взагалі ця плата потрібна? Та ще й за $10? Переважна більшість роутерів цілком нормально працюють від 5 вольт USB-зарядки, тобто якщо у Вас є якійсь павербанк, то достатньо просто зробити провід-переходник з USB на 5,5х2,5 роз'єм. Відтак той самий павербанк із ввімкненою до нього зарядкою вже є таким собі ДБЖ. Лише ті роутери, в яких є USB-гнізда, потребують вищої напруги живлення, приблизно від 6-7 вольт. Переконатись у цьому може кожний, якщо залізе всередину роутера, прочитає назву мікросхеми стабілізатора живлення роутера (вона повинна стояти біля самого гнізда живлення), і прочитає в даташиті на цю мікросхему діапазон її вхідної напруги - зазвичай вони працюють у діапазоні вхідних напруг приблизно від 4,5 і до 15-16 вольт. В крайньому випадку вставляєте 2 (або ж якщо так вже переживаєте, то три) акуми в холдер, з'єднуєте їх послідовно, і отримуєте напругу від 6 до 8,4 (або ж до12,6) вольт, хіба що для підзарядки акумів потрібні будуть дві найдешевші плати-контролера зарядки (їх можно термоклеєм присобачити на зворотній бік холдерів), які можуть живитись або від одної високострумової (на 2,5-3 Ампери) зарядки, або від двох (чи, відповідно, трьох) 1-амперних зарядок. При цьому Ви не втрачаєте 10-20 відсотків енергії акумуляторів на перетворення напруги в 12 вольт.
@tangerine-pank
@tangerine-pank 5 ай бұрын
@@_Only 10 доларів це вартість всього дбж , а не плати - у відео розповідаю. Працює відмінно з навантаженням до 6Вт. Бувають браковані, а так класна штука.
@_Only
@_Only 5 ай бұрын
@@tangerine-pank Та я все зрозумів... тільки одного не розумію - "Нахіба"? Тобто нахіба воно взагалі потрібно, якщо заживити роутер можно набагато простіше, і без зайвих вибриків? Я, наприклад, коли приїде вже замовлений Ліфер на 315 AH, буду взагалі роутер напряму від акумів заживлювати, але навіть якщо б не замовив, живив би напряму від 18650, без цього ДБЖ. До речі - замовив собі з Нідерландів 20 шт. Самсунгів18650 35Е по 1,45 Євро, загалом менше 35 Євро разом з пересилкою - в Україні за таку ціну можно тільки добре вже змучені акуми купити!
@tangerine-pank
@tangerine-pank 5 ай бұрын
@@_Only все просто - раз поставив і забув - є світло, воно робить від зарядного блочка, а немає - від акумів, і не треба щось там вигадувати, перемикати, шнурки тягати, павербанки з наскрізною зарядкою шукати. Воно і в блекаут працює, і так - на випадо аварійного відключення чи планового ремонту ЛЕП, по барабану - ти його раз поставив і забув
@_Only
@_Only 5 ай бұрын
@@tangerine-pank Так а мій варіант хіба не так само працює? Підключив вхід павербанка до зарядки, а вихід до роутера, і взагалі забуваєш про цю проблему! І навіть варіант з колхозом з двома 18650 із припаяними платами зарядки - чим він відрізняється? Теж поставив, і забув! Тільки плати зарядки коштують 20 центів... ну плюс ще холдер.
@tangerine-pank
@tangerine-pank 5 ай бұрын
@@_Only павери не всі можуть працювати наскрізь, і крім того деякі при вкил-викл в розетці напруги перезавантажуються. Колхоз на 2х платах складається з плат + холдера + 2 діоди шотткі, і їх вартість буде практично рівна вартості готової плати цього дбж ~3 дол
@YouBugsBunny
@YouBugsBunny 5 ай бұрын
чи є проблема з перезавантаженням портів при появі зарядки? запитуюсь бо в мене реле клацає, повербанки мені не підходять :( де можна взяти більш менш нормальні акб для неї? з захистом якимось
@tangerine-pank
@tangerine-pank 5 ай бұрын
проблема може бути, якщо слабі акуми, або потужність споживача більше 6Вт. акуми я беру на олх шляхом проб і помилок) ну можна ще наших блогерів подивитись, які роблять огляд акумуляторів, може в них є контакти нормальних продавців.
@whois_nackyga
@whois_nackyga 5 ай бұрын
де такий корпус купити для мини упс якщо немає 3д прінтера ?
@viktorpashko799
@viktorpashko799 5 ай бұрын
На АліЕкспрес є корпуси на любий смак.
@tangerine-pank
@tangerine-pank 5 ай бұрын
як пишуть - уже на аліку вони є, і на олх я натрапляв - пиши корпус для дбж і найдеш
@AttakaiUa
@AttakaiUa 6 ай бұрын
Поставив цю штуку в котячу кормушку у відсік для 3х батарейок типу Д. Одразу замовив до цієї штуки декілька плат захисту для акумів і впаяв їх на клеми вони будуть відсікати перезаряд і перерозряд. Поставив старенькі акуми з акумуляторнрго пилососу тримало 18 годин. Мене влаштовує. Ціна без акумів як комплект батарейок які живуть лише місяць)
@Plumber_zp
@Plumber_zp 6 ай бұрын
Можна посилання платы зпхисту
@tangerine-pank
@tangerine-pank 5 ай бұрын
тут на платі розпаяні дві плати захисту xb7608a а як ти ті плати захисту додатково паяв - в розрив холдера? чи яким чином? перевірив , все працює як слід? і які маєш на увазі плати?
@AttakaiUa
@AttakaiUa 5 ай бұрын
@@tangerine-pank на контакти холдера, плати суто обмежують перезаряд і перерозряд. Я днсь читав що там не було захисту від перерозряду тому подумав зайвим не буде
@tangerine-pank
@tangerine-pank 5 ай бұрын
@@AttakaiUa я десь на них робив тест чи огляд то там є захист і по розряжу і по заряду, але він може з часом вийти з ладу
@yuramaster4354
@yuramaster4354 16 күн бұрын
Дякую за огляд. Саме через погану якість і ризик вибуху, хоч і не великий- вирішив не юзати даний дбж. Хоча хотілось - щоб не бігато переключати роутер постійно
@semb7951
@semb7951 5 ай бұрын
Дяка за відео.
@alecseysanduliak7533
@alecseysanduliak7533 8 күн бұрын
проблема в замкнутих MOSFET транзисторах Q1-Q4 з маркіровкою А19(AO3401), 5вольт через два діода-шотки(SS54) де падає приблизно 0.2в далі через замкнутий один з транзисторів Q1-Q4 попадає напруга 4.8 на акамулятор тому за даним типом БДЖ потрібно постійно наблюдати, а проблема така стається через однократне замиканіє вихода 9-12в.(не точно, також можуть бути погані транзистори A19)
@tangerine-pank
@tangerine-pank 8 күн бұрын
Накінець-то 🙂 Так і є, я якось взяв лупу і переглянув елементи, і побачив тріснуті А19, але ніяк не доходять руки до того, щоб їх перепаяти. Навіть, якщо придивитись на відео, то можна побачити, що там якась ганж з ними , дякую за комент по суті!
@lzja
@lzja 5 ай бұрын
У меня есть две платы разных, одна 5в, вторая 12в выдает. В принципе обе работают норм, 5волтная на фонарике вместо дохлого кислотного аккума. Вторая на ОНУшке месяц уже. Вопрос, можно ли сворганить подобные платы последовательно друг за другом ? Смысловая задача : питать платы двумя зарядками, банок по итогу 4, емкость больше. Реализуемо?
@rsvidenko
@rsvidenko 5 ай бұрын
последовательно конечно можно, но глупо - доп потери. Вам лучше допаять аккумуляторов к той 12в версии (все равно 1s схема) и добавить паралельно добавить модуль зарядки, тк родной в новых ревизиях из коробки всего 2.5w, что катастрофически мало даже доя 2х 18650, не говоря уже о большем количестве.
@lzja
@lzja 5 ай бұрын
@@rsvidenko Спс. Годный посыл. А платки уже заказал, буду пробовать .
@tangerine-pank
@tangerine-pank 5 ай бұрын
краще додати модуль зарядки tp4056 паралельно тим акумам, не з'єднувати послідовно
@rsvidenko
@rsvidenko 5 ай бұрын
@@tangerine-pank очевидно, що послідовне підключення для більшої автономності...а ви пропонуєте підняти швидкість зарядки) P.S. Вище я вже підказав автору
@tangerine-pank
@tangerine-pank 5 ай бұрын
@@rsvidenko цитую "Смысловая задача : питать платы двумя зарядками" - так я й кажу, що паралельно добавити плату зарядки, щоб не живити плати двома зарядками, а ті акуми з 5В плати додати паралельно до плати з 12В на виході, так має бути ефективніше
@e2d2k
@e2d2k 10 ай бұрын
Для повноти картини цікаво до скількох вольтів ота платка з 4.85в заряджає акуми. В тебе ж є вже "побиті" нею акуми.
@tangerine-pank
@tangerine-pank 10 ай бұрын
Та щось стрьомно тестити )
@e2d2k
@e2d2k 10 ай бұрын
@@tangerine-pank справа в тому, що у зарядного може бути якийсь струм витоку паразитний декілька мкА (мікроампер); відповідно вольтметр (з його високим вхідним опором) покаже велику напругу, але в реальній ситуації ці декілька мкА для аккума ні на шо не вплинуть; то ж хоча б перевірити чи дійсно воно заряджає вище 4.25в (якщо піде вище, то звісно нема чого там чекати).
@tangerine-pank
@tangerine-pank 10 ай бұрын
@@e2d2k ну це можна пробувати) я пізніше відпишу, що вийшло 😆
@tangerine-pank
@tangerine-pank 10 ай бұрын
Лови, ось що виходить kzbin.infoPH6Pfffcmks?si=hEUdra2zHSns_xeY
@e2d2k
@e2d2k 10 ай бұрын
@@tangerine-pank пише шо "відео з обмеженим доступом". на словах напиши, пішло вище 4.2-4.25в ?
@realiity
@realiity 6 ай бұрын
Ви кажете що там стоїть захист і він не спрацював)) Там немає захисту від переЗаряду, там стоїть ТР4056(контролер заряду) і якщо він вийде з ладу то буде так як у вас... 1. Перепаяйте цю мікросхему на нову... 2. Якщо все нормально запрацює - добавте вмс на акумулятори 3. Наробіть дірок в корпусі
@realiity
@realiity 6 ай бұрын
Я вам там наспамив коментарів, всі по ділу, сарказму мінімум))) Для розвитку україномовного контенту)
@tangerine-pank
@tangerine-pank 5 ай бұрын
там крім контролеру є маленька мікросхемка (2шт), яка контролює верхню та нижню межу заряду акумулятора -XB7608A
@andrijkus837
@andrijkus837 4 ай бұрын
ні за захист там відповідає dw1. а в 4056 нічого нема і цей прикол не від неї така ж плата ті ж симптоми. видер 4056 з мясом без короткого. на контактах абк так і залишилося 4.8. маємо законне питання вся частина зарядки не робоча а живлення на абк всеодно завищене. думаю скорше за все це в повишайці якийсь косяк чи підбита. при чому друга плата робить адекватно.шкода що захист в 2.4 булоб хочаб 2.7 чи 3 було б класно
@tangerine-pank
@tangerine-pank 4 ай бұрын
@@andrijkus837 на цій платі, що у мене, не dw1, а інша - в описі , чи закрепі має бути.
@realiity
@realiity 3 ай бұрын
@@andrijkus837 там немає dw-01 я це написав, чим ви читаэте?!
@Nathnenyi
@Nathnenyi 5 ай бұрын
Якийсь брак певно. В мене така ж плата, видає 2-3А, більше 20хв(правда гріється дуже). Роутер в мене бере приблизно 0,5-0,6А. Весь час стабільні 12В. Плата вирубається при напрузі на акумах в 2,7В. Єдиний недолік це повільно заряджаються акуми. І якщо вже вона відключилась по напрузі то вже не достатньо просто приєднати зарядку. потрібно дати трішки зарядитись акумам а потім давати навантаження. Хоча роутер і стартує але починає відчутно грітися і певно з-за температури відрубає навантаження. хвилин 20 дати зарядитись і можна давати навантаження.
@tangerine-pank
@tangerine-pank 5 ай бұрын
@@Nathnenyi в мене десь є відео з тестами цієї плати і ккд при різних навантаженнях. Вона може віддавати і 3А, але треба радіатор, і потужний БЖ, якщо буде працювати не від акумів
@sergeysarabun
@sergeysarabun 5 ай бұрын
Ну я за те, щоб збирати своє на готових модулях
@fedipetya19
@fedipetya19 5 ай бұрын
Що там вхідному живленню якщо замість 5в подати 9 від рідного блоку упса
@_Only
@_Only 5 ай бұрын
Відкручуєш гвинти корпуса роутера, в районі гнізда живлення на платі знаходиш мікросхему стабілізатора напруги живлення, і по даташитам в інтернеті дивишся їхній діапазон вхідних напруг. Впевнений, що результат тебе приємно здивує! 😊
@tangerine-pank
@tangerine-pank 5 ай бұрын
так він походу запитує не за живлення роутера, а типу на оцей дбж подати не 5В на вхід , а 9В - від рідного БЖ роутера. Я гадаю, що хорошого не вийде нічого, бо там на вході пише - 5В )))
@IPWchild
@IPWchild 5 ай бұрын
У мене в саморобному ДБЖ на освітленні деградував акумулятор. Там стояла і плата захисту, і заряд виконувався до 4,1В. Але після року під постійною напругою (коли не відкючали світло) значно зріс внутрішній опір. При цьому, ємність майже не змінилась. Висновок - акумулятори краще не тримати постійно підключеними до джерела живлення
@tangerine-pank
@tangerine-pank 5 ай бұрын
точно до такої ж думки дійшов і я) можеш почитати останній допис, ну і щойно вийшло відео як доповнення того допису
@ivanbest107
@ivanbest107 20 күн бұрын
дбж для того і є дбж аби він завжди спрацьовував
@andriy4353
@andriy4353 3 ай бұрын
В мене такі ж працюють з двома акумами з старої батареї ноута які мають залишкову ємність ~1100. На таких акумах роутер 12в Xiaomi 4А працює десь 3 години. Розряд до 2.9 -3.0 вольти і вирубується роутер. На повному заряді вмикається синій діод притому на акумах 4.18 вольт. Була проблема коли відновлювалось електропостачання роутер не стартував і на виході було 5 вольт, причому заряд акумуляторів відбувався. Проблему вирішив сильнішим блоком живлення який видає 5в 2.5 ампери БЕЗ протоколу QC. На UGreen QC2.0 не працювало адекватно. Тестую 2 день, міряю час від часу вольтаж. Доповню відгук у разі змін.
@tangerine-pank
@tangerine-pank 3 ай бұрын
якщо поставити свіжіші акуми, то буде ще краще) я для себе вирішив не користуватись цим рішенням як основним, в мене воно як проміжне стоїть - коли зарядна станція перемикається на резерв з затримкою, то ця фігня не дає перезавантажитись роутерові і все, далі довіри до нього немає)
@D1Z0R
@D1Z0R 10 ай бұрын
Почему 4.85в это проблема при зарядке лития ? Разве напряжения зарядки лития не должно быть 5в ?
@tangerine-pank
@tangerine-pank 10 ай бұрын
Для літій-іонних акумуляторів, в більшості, струм зарядки 0.5-1С, а напруга 4.2В макс.
@NBI07
@NBI07 5 минут бұрын
Это у вас выход Блока питания должен выдавать 5В. А Блок питания это только блок питания. Это не зарядка. Зарядка находится внутри каждого давайса, телефоны и т.д. Так вот сама зарядка должна выдавать исключительно 4.2В. В редких случаях 4.35В. Но и акумы должны быть такие же. Так вот при подаче зарядкой 4.85 это много. Она перезаряжает акумы.
@sshmyg
@sshmyg 6 ай бұрын
На цій платці працював роутер asus rt-ac58u і онушка місяців 4, і тримало по декілька годин. Ця платка не коштує 10$. Вчора бачив ціну 90грн. Але в середньому це 4-5$. Ці плати різні, у різних продавців, маю на увазі по якості і тп. Наврядчи можна говорити про однакові проблеми якщо плати від різних продавців. Плюс до всього різні умови використання, різні акумулятори і тп.
@tangerine-pank
@tangerine-pank 6 ай бұрын
10 баксів це все разом - плата+акуми+дроти+корпус+блочок зарядки , здається так) Плата практично однакова , продавці різні. Я ж наче там кажу з чого та ціна складається?
@CookTrisenger
@CookTrisenger 4 ай бұрын
цена платы с купоном 45-50грн. Купил себе и знакомым таких штук 10, месяца 2 назад.
@КоляВолков-п4ч
@КоляВолков-п4ч 6 ай бұрын
Де взяти такий корпус?
@tangerine-pank
@tangerine-pank 6 ай бұрын
надрукувати на 3д прінтері. в тг каналі було посилання на файл для друку
@rec4u
@rec4u 5 ай бұрын
2 місяці політ нормальний. Після заряду стає в режим від мережі і більше не включається на заряд до відсутності мережі. Не знаю що у вас за плати, у мене все добре. Брав плати без холдерів і підключив акум з битого планшета. Працює ідеально.
@tangerine-pank
@tangerine-pank 5 ай бұрын
Не так воно працює - якщо є в розетці електрика, то навантаження в дбж працює лише від зарядного пристрою, акумулятори воно не чіпає, а якщо буде брати заряд з акумів - значить або малопотужний блок живлення підключений, або навантаження більше 6Вт. Так от, як є в розетці електрика, то з зарядного блоку струм через плату йде на перетворювач і конвертує з 5В на 12В, а частину вільної енергії віддає на зарядку акумів допоки не зарядить їх до номіналу в 4.2В. Далі, після того, як акум зарядився, плата захисту його відмикає від зарядного пристрою, але не відмикає від виходу на плату перетворюча, щоб в разі, коли не стане електрики на зарядці, то навантаження брало енергію з акума. Але до тих пір поки є електрика в мережі - дбж використовує виключно її, це в пріорітеті. А в цей час акумулятор стоїть собі заряджений до 4.2В , і просто сам по собі з часом розряджається (4-6% в середньому за перший місяць) і от коли напруга на акумуляторі спаде із 4.2В до 4.1В, то плата захисту швиденько підключить зарядний пристрій, який знову зарядить цей акумулятор до 4.2 В, і так по кругу, що змушує акумулятор весь час бути зарядженим в межах 4.1-4.2В. Якщо сумніваєтесь в цьому - просто достаньте акум і заміряйте напругу на клемах, вона буде не менше 4.1В (плата захисту допускає нижню межу від якої підключить заряд 4.05В)
@EndrewUR5NRC
@EndrewUR5NRC 6 ай бұрын
Роутер споживає 500мА, при роботі в буфері більше 2 годин іде в захист від перегріву. Напруга 12В. Замовив такий самий іншого виробника, спробую ще раз.
@realiity
@realiity 6 ай бұрын
Захист від перегріву, якщо він там є, то спрацює по температурі більш ніж 100°С на мікросхемі ...ви щось плутаєте...
@rsvidenko
@rsvidenko 5 ай бұрын
дивно, у мене ця плата не йшла у захист, хоча переробив на 5в (все ж таки від 3-4 в степапити на 12 не дуже ок ідея) Зараз перейшов на роутере на 24w червону платку, там 2s схема та підвищення вже від 8/9 до 12...плюсом рідний 12 в блок можна підключати без танців з бубном.
@Wszystkiegopotrochu-p6g
@Wszystkiegopotrochu-p6g 6 ай бұрын
Краще придбати готове рішення, нормальний UPS для роутера.
@tangerine-pank
@tangerine-pank 6 ай бұрын
Який порекомендуєш?
@Wszystkiegopotrochu-p6g
@Wszystkiegopotrochu-p6g 6 ай бұрын
@@tangerine-pank Вибір є, наприклад: Модель: Tecnoware Era Plus DC Модель: Marsriva DC UPS для роутеров KP1EC 240VAC, 4хDC+USB OUT, 2x5V/9V/2x12V 18W 8000Ah (30Wh) LiPol Модель: Marsriva KP3Pro Модель: Marsriva KP5 Модель: Eaton 3S Mini 36W Модель: Voltronic Power POE-430P Модель: GreenVision GV-702-UPS-DC18-100W Модель: Voltronic Power WGP 5V/9V/12V-1A Вибір дуже великий. Є з різною потужностю, часом автономної праці і багато інших характеристик. Це ще далеко ну увесь перелік. Серед такого різноманіття точно можно обрати для себе то що потрібно.
@tangerine-pank
@tangerine-pank 6 ай бұрын
@@Wszystkiegopotrochu-p6g дякую, обов'язково ознайомлюсь
@BT-gi8tl
@BT-gi8tl 6 ай бұрын
саме по вашій рекомендації купив і собі ups.
@Wszystkiegopotrochu-p6g
@Wszystkiegopotrochu-p6g 6 ай бұрын
@@BT-gi8tl 👍
@bmwfan906
@bmwfan906 6 ай бұрын
скажу как я сделал)взял такие 2 на 5-12 вольт и 4 акамулятора с телефонов в них тоже стоит плата защиты!8й месяц полет нормальный
@tangerine-pank
@tangerine-pank 6 ай бұрын
@@bmwfan906 акумулятори нормально працюють паралельно?
@bmwfan906
@bmwfan906 6 ай бұрын
@@tangerine-pank а что с ними будет?я по 2 на каждый паралельно!и на каждые 2 по 1 платки зарядки!а то что телефон постоянно заряжен на 100% условно говоря живут же как то годами?возможно еще решает тот факт что в акк стоят отдельные платы защиты родные я хз!я же любитель просто слепил из того что было)в любом варианте на мой взгляд акк с телефона куда мощнее какого то там 18650
@tangerine-pank
@tangerine-pank 6 ай бұрын
@@bmwfan906 я не кажу, що не буде працювати, просто цікаво як вони працюють в паралельному з'єднанні, так як в кожного своя плата захисту. 18650 доволі потужні елементи, є варіанти з великою струмовіддачею, до якої телефонним акумуляторам далеко - це на рахунок того, що не можна стверджувати , що телефонні акуми потужніші за 18650
@bmwfan906
@bmwfan906 6 ай бұрын
@@tangerine-pank ну держит 14 часов мне это главное)а че им не работать если условно говоря на каждом стоит бмс хоть 10 паралельно)но тогда надо будет зарядку помощнее)
@tangerine-pank
@tangerine-pank 5 ай бұрын
цікаво, треба пробувати)
@ЮрійГолубінка-з7ц
@ЮрійГолубінка-з7ц 10 ай бұрын
Ну це навіть цікавіше) Ставим бмс 1с і акуми після зарядки до верхнього порогу вимикаються нею. Отже не буде буферного режиму.
@tangerine-pank
@tangerine-pank 10 ай бұрын
Також за це думав, а як себе буде почувати bms якщо на неї постійно буде давити напруга 4.2+ В? - маю на увазі, що вона постійно буде "бачити" перенапругу і не вмикати акум, чи вмикати в вимикати))) В даному випадку, вона при 4.2+ роз'єднає мінус, а якщо в справному режимі - там 4.18 приблизно, то так і буде працювати під напругою
@tangerine-pank
@tangerine-pank 10 ай бұрын
Ціле поле для експериментів)))
@realiity
@realiity 6 ай бұрын
​@@tangerine-pankу вмс захист більше ніж в зарядному, приблизно 4,30...4,35В. Тобто, акумулятор перезарядиться на 0,1В, вмс захист спрацює відкючить акумулятори від зарядки. Напруга на акумі трохи спаде, так як струму заряду немає, бмс скинить захист, підключить акм. Піде зарядка. Через четверь секунди, приблизно, знову спрацює захист...можливо період перемиканя буде довше, секунда або декілька... Все залежить від розбіжностей в мікросхемі бмс і струму заряду і струму розряду...це як перетягувати канат - кінцевий результат не вгадати...це як лотерея, треба додатково писати листи Богу щастя)
@alexplanshet6124
@alexplanshet6124 6 ай бұрын
Дійсно добре що не вийшли з ладу, або взагалі все не закінчилось пожежою. Напругу заряджання в першу чергу потрібно перевіряти. Тут сам думаю що таке змайструвати, чи повербанк підключити, чи пока хз
@tangerine-pank
@tangerine-pank 5 ай бұрын
надійніше і простіше - самому зліпити з модулів, як на мене )
@МариушВуйтенко
@МариушВуйтенко 10 ай бұрын
Просмотр начинать с 10-й минуты. Позновательно, ясно стало что плата одна с браком. Как на счет платы где используется 6 элементов 18650, с выходами 5, 9, 12в. Там вроде и цена около 10$ выходит, но без БП и батарей.
@tangerine-pank
@tangerine-pank 10 ай бұрын
Добав ще таймкоди, буде супер інструкція
@TheFreddymerkury
@TheFreddymerkury 5 ай бұрын
Куляв таке без корпуса на Алі з 2 долари, аккуми в упсі то розвідник то дивуватись що вони просідають таке собі.... у мене скоріше зауваження щодо потужності на заявленій віддачі в 1 ампер нагрузка на аккуми досить значна є сенс додати в паралель ще декілька елементів
@tangerine-pank
@tangerine-pank 5 ай бұрын
@@TheFreddymerkury ці акуми нові, в тг каналі є їх специфікація, розраховані на роботу зі струмом 5С, що для них буде 13А , то тих 6Вт, що буде йти на споживач для них нормально буде - не пам'ятаю скільки -, але якщо ККД буде 50%, то з акумів воно братиме 12Вт, що рівно 3.24А, а 2 акуми в паралель мають 5.2Аг при 3.7В , так що все ок.
@vladimirvladimir5631
@vladimirvladimir5631 5 ай бұрын
Ще як варіант підеднати модуль ЕСП, котрий буде вимірювати напругу, якщо буде напруга більше 4.2 вольта сповіщати про це.
@tangerine-pank
@tangerine-pank 5 ай бұрын
нажаль, я не знайомий з ЕСП, може воно й функціонально, але буде дорожче і треба допилювати, простіше або ше такий купити робочий, або зібрати з готових модулів щось подібне
@зробленоруками-ц8м
@зробленоруками-ц8м 6 ай бұрын
Так звичайно готовий девайс з алі чи від бариги який вирішить всі проблеми це круто. Але Алі це помийка, китаєць ставки в плати те що на смітнику знаходить, того й ціни такі. Стосовно дбж: береться простий модуль з тп4056 із захистом і 3-4 бу акумів, зарядне до телефону не менше 1.5-2 ампер, і доволі надійний підвищуючи мт3608. Далі розв'язуємо вихід батареї від вихода на дсдс - за допомогою двох п канальних з логічним рівнем мосфет, які з'єднуються бек то бек - тобто дрейн до дрейну, а перший сорс до дсдс і другий до батареї. Далі гейти підєднуємо напряму до зарядного але позаду (тобто до анода) розвязуючого діода, і садимо через резистор10-20 ком на землю. Тепер коли є мережа на гейті присутнє +5 вольт, а на сорсі 4,18в від батареї. Тобто мосфети закриті бо напруга гейт до сорс вища за трешолд(vgs threshold в даташіті). Далі мережа пропадає і в нас мосфети відкриваються і заживлюють дсдс. Але це все для навантажень до 300-400 ма. Ток ключа в мт3608 близько 2 ампер
@tangerine-pank
@tangerine-pank 6 ай бұрын
робив так, лише не на мосфетах, а на шотткі, і стосовно алі і китайців - так ті самі плати 4056 і 3608 - ті самі китайці з того ж таки алі)))
@volterd.6304
@volterd.6304 6 ай бұрын
Туфта, бо платка бустера працює з мінімальною напругою 3,4 Вольти.
@tangerine-pank
@tangerine-pank 6 ай бұрын
@@volterd.6304 точно? А що кажуть в даташіті?
@volterd.6304
@volterd.6304 6 ай бұрын
@@tangerine-pank . Не знаю що в даташиті, но в мене так.
@tangerine-pank
@tangerine-pank 6 ай бұрын
@@volterd.6304 😆
@walterwhite2104
@walterwhite2104 6 ай бұрын
Де ви знайшли таку інформацію про температури?) їм до при 35 градусів взагалі нічого не буде. Деградація через перерозряд і перезаряд
@tangerine-pank
@tangerine-pank 6 ай бұрын
@@walterwhite2104 через постійну експлуатацію при підвищеній температурі деградують значно швидше. Інфу взяв в цих ваших інтернетах 😂. Можете пошукати на www.researchgate.net/ там вистачає досліджень
@BoremoPoboremo-si4qn
@BoremoPoboremo-si4qn 6 ай бұрын
я купив дві на вид точно такіж але в мене вона тяне максисум 500мА, і ще при просадці акб (різні ставив) до 3.68в, то на виході напруга вже не 12 а всього 8 вольт.
@tangerine-pank
@tangerine-pank 5 ай бұрын
в мене при 500мА було на виході 12В , може то брак, їх клепають як дурні - всі кому не лінь. Я ці плати в реальних умовах навантажував не більше ніж на 6Вт і все тоді ок, але і то, як показує практика , вони можуть вийти з ладу за пару місяців, тому, якщо ними користуєтесь то час від часу перевіряйте чи все там нормально працює. Надійніше, як на мене, взяти готові модулі і зліпити.
@igorzagorulko6506
@igorzagorulko6506 6 ай бұрын
З тим корпусосом що на відєо цій перетвороворювач взагалі використовувати неможно. Там вентиляція відсутня зовсім, а гріїться там все.
@tangerine-pank
@tangerine-pank 6 ай бұрын
Воно й без корпусу гріється, як дурне, хіба що радіатори ліпити, але фігня все то. Я так користувався 5 місяців десь, і воно працювало, поки одна плата не накрилась, після чого цими дбж не користуюсь
@serhiisherstiukov8428
@serhiisherstiukov8428 6 ай бұрын
Зняв з болгарки 12v акум підпаяв на вихід штекер, і готово! Зарядку в гніздо зарядки. Зарядка заряджає, bms контролює.
@barsashify
@barsashify 6 ай бұрын
І скільки по часу тримає роутер і які параметри аккума?
@realiity
@realiity 6 ай бұрын
​@@barsashify у нього в акумуляторі мінімум 3 банки стоїть, це на 50% більше ємності ніж 2 банки... Це коли у вас стоять на столі 2 чашки з водою і ви питаєте - на скільки часу мені вистачить води якщо я візьму 3тю чашку з водою
@barsashify
@barsashify 6 ай бұрын
@@realiity ти взагалі тю-тю? Чашки теж бувають різними, як і аккуми. Чашки можуть бути і до 1 літру.
@tangerine-pank
@tangerine-pank 5 ай бұрын
і акум постійно під 100% зарядкою, подейкують, що це його швидше вгробить
@serhiisherstiukov8428
@serhiisherstiukov8428 4 ай бұрын
@@barsashify хватає на шість годин. Акуми стокові, які шли разом з болгаркою. Думаю що не більше ніж 1200. Вже більше місяця, політ нормальний.
@rec4u
@rec4u 5 ай бұрын
4,85 в тебе через те що хтось підпалив контролер заряду шляхом переполюсовки або закорочення під час вставляння акума в холдер
@tangerine-pank
@tangerine-pank 5 ай бұрын
@@rec4u та хз, я зняв фінальне відео , там зарядку захист вимикає і вмикає норм, але оце 4.85 на клемах в холосту - що приходить на вхід ... це шок) там платка захисту відключає зарядку при досягненні напруги 4.3В і вмикає назад, коли вона спадає нижче 4.10В, на неї вся надія))) мабуть, таки тут тепещці гайки
@ingulesko1849
@ingulesko1849 27 күн бұрын
​@@tangerine-pankАвторе, при всій повазі, але щоб не було хз в голові, і не вестися на різні суперечливі версії у коментах, потрібно самому включити логіку: якби тепешка здорова, то обмеження по верхній напрузі виконувала б вона, згідно реж. cc cv, в якому на вихід bat вона покликана робити. Але в будь-якому разі, потрібно включити мін. нагрузку (+- 30 ом) замість аккума, чого у відосі не здогадався зробити, і побачити реакцію. Якщо 4.85 відчутно зменшується, то винен чіп захисту, якщо ні, то тепешка.
@iamtimka
@iamtimka 8 ай бұрын
Може, вже є в китайців нова версія такої плати, щоб скоріше заряджала щоб меньше деградували акб, не зустрічали таку?
@tangerine-pank
@tangerine-pank 8 ай бұрын
Я не шукав більше варіантів, думаю щось самостійно скласти, але поки руки не доходять. Та вони, певно, нічого не будуть міняти - і так купують)
@vitalyneskaju8845
@vitalyneskaju8845 10 ай бұрын
Зрештою виходить як завжди - хочеш зробити щось добре, роби сам, а не сподівайся на надійність копійчаної схеми... Там в такому режимі має бути навіть не 4,18в, а - 4в, тоді воно жило б довго і щасливо. Та і щоб більш-менш адекватну потужність мати, треба як в сучасних павербанках робити - 3 або краще 4 банки і понижайка, а не цей бустер з перегрівом. Та і холдер впритул до плати, яка гріється - це м'яко кажучи попахує маразмом розробника. Ну а тим хто таки збирається цією штокою далі користуватися, я б радив ставити туди або акумулятори з захистом, або в розрив приєднати окрему бмс, або дві, якщо 2s не знайдеться...
@andriygaletski638
@andriygaletski638 10 ай бұрын
Не варто сподіватися на ті заявлені китайцями потужності. З моєї практики треба ділити мінімум на 2. І завжди треба ретельно перевіряти що той "дорогой друг" прислав. Купа браку і недоробок. У них там ніхто не тестує того дешевого хламу. Я реально отримував модулі в яких деталі запаяні іншим боком.)
@tangerine-pank
@tangerine-pank 10 ай бұрын
Погоджуюсь на 100%
@realiity
@realiity 6 ай бұрын
Це є звичайний маркетинг, тобто обман без обману... Вони вказують потужність і навмисно не пишуть що це максимальна(деякі взагалі пишуть пікову) потужність. Тобто, є робоча потужність і є максимальна(на хвилину або дві хвилини праці) І на тих самих роутерах написана максимальна потужність яка може бути при загрузці або перенавантаженні, а робоча потужність набагато меньша. Точно так і на блоках живлення пишуть максимальну потужність при якій спрацьовує захист, бо це вже перебор...ганяти на максималках ніхто не буде, тобто ходити по краю прірви... Це як рибак який приманює рибку прикормом, короче маркетинг
@viktorpashko799
@viktorpashko799 5 ай бұрын
Теж думаю собі взяти така плату і холдер окремо, і підключати акумулятори через БМС.
@tangerine-pank
@tangerine-pank 5 ай бұрын
так сюди підключаються акуми паралельно, якщо все ок, то окремо бмс сюди не треба - тут є власна плата захисту, яка , доречі, на одному з 2х моїх дбж вийшла з ладу. Хоча, після цього випадку я думав викинути цей дбж, але згадав, що можу виколупати бмс із акумів від телефонів, які всеодно не працюють, може там вона витримає 3-4А , не знаю, чи вийде з цього щось , але спробувати варто)
@echoblades
@echoblades 5 ай бұрын
Оптичний термінал (ONU) зазвичай споживає до 0.5 A 12 В (6 Вт) відповідно специфікації.
@tangerine-pank
@tangerine-pank 5 ай бұрын
в мене по факту він споживає 0,1-0,15А приблизно
@igorigor4925
@igorigor4925 8 ай бұрын
Головна проблема цього модуля зовсім в іншому. Можливо з нею не стикаються (або не помічають) ті хто використовує модуль для роутера, але для UPS він абсолютно не придатний. Якщо на модуль 5-12, при відключеному живленні підключити навантаження навіть 300 мА, модуль сходить з розуму, видає не 12 а менше 6, при цьому струм АКК більше 1А. Цей при роботі від акк, не тримає напругу при зміні навантаження зовсім, він входить в захисти і перегрузки. Так, він працює від акк і видає 0,5А, але за умови коли він так працював від БЖ, тобто коли він підтримує те що було, але від акк він стартонуть або додать не може і 0,3А
@tangerine-pank
@tangerine-pank 7 ай бұрын
тобто, якщо на виході модуля встановлена напруга 12В і він працює від акумулятора, і до нього підключити навантаження 0.3А, то він на виході дасть не 12В, а щось менше? ти на одному модулі це тестував чи на декількох? я правильно зрозумів суть проблеми? якщо так, то спробую на своїх і скажу, що вийшло.
@igorzakharchuk1922
@igorzakharchuk1922 6 ай бұрын
Така ж шляпа була) тестував спочатку Не від акумів а від потужного лабораторника, підкинув акуми і чудо, тримає 1ампер по виходу і напруга 12в, при токові 0.5 а 12.45 і як це пояснити... Маючи досвід роботи з РЕ.... Не змогли на роботі...кіповці пояснити, в платі яка йде без холдера і від акума були глюки...поки від збірки зварної ! Не замінили дротики довжиною 3-4 см з 0.75 переріз а майже на 2
@realiity
@realiity 6 ай бұрын
Так і повинно бути: 12в і 300мА це 3.6ватт 3.6 ділимо на напругу на акумах, зай буде 3.5в і бачимо що з акумів буде витягуватися цілий ампер струму...а якщо добавити те що у перетворювача в такому режимі кпд приблизно 70%, то з акумів буде тянути стум приблизно 1,2А...1,3А Все як і по заводу...а те що напруга просідає - або заміни кандерчики біля мікросхеми бустера, можливо не пропай, промий спиртом, абож просто добавь кандерчиков
@realiity
@realiity 6 ай бұрын
​@@igorzakharchuk1922ваш лаболаторний скоріш за все трішки поломався, видає багато шуму. Можливо кондерчики повисихали, а може якість така самого блока живлення, абож проводки дліненькі і тоненкі використовуєте))
@igorzakharchuk1922
@igorzakharchuk1922 6 ай бұрын
@@realiity та ваш сарказм зрозумілий, дротики 1.0 квадрата, довжина 40см, ємності в бж норм, zk-5kx модуль керування, при тому коли прийшли ще такі модульки , вони працювали від цього лбж, під більшим навантаженням,таке відчуття що провода працюють як індиктивність..і заважають мс перетворювача
@MrRadiys
@MrRadiys 6 ай бұрын
ці "ДБЖ" годні тільки живити лед стрічку для підсвітлення
@Ivan4es1
@Ivan4es1 6 ай бұрын
І то, - хіба що сантиметрів 20 стрічки, бо навіть 1м може споживати 1А.)
@tangerine-pank
@tangerine-pank 6 ай бұрын
Вони годні все живити , що має потужність до 6Вт, а там уже обирайте )))
@tangerine-pank
@tangerine-pank 6 ай бұрын
В залежності від кількості і типу світлодіодів на стрічці
@vasylp94
@vasylp94 5 ай бұрын
Досить дивно ці плати себе поводять. Одна працювала норм і просто відпаявся конектор usb c. Напевно був перегрів. Інша працювала норм , тримала по 10год. і після одного відключення почала видавати 8 вольт при напрузі батарей 3.6-3.7 Якась містика з ними.
@tangerine-pank
@tangerine-pank 5 ай бұрын
певно, попит великий, їх штампують як попало і так беруть, звідси багато браку. Якщо вже їх брати, то шукати може хтось краще робить, трохи дорожче. Але може бути, що просто вони такі галімі самі по собі) В мене з 2х плат одна поломилась через пару місяців активного користування
@anatoliigalata7217
@anatoliigalata7217 6 ай бұрын
Маю роутер з блоком живлення 12 вольт 1 ампер,коли включаю цю плату в розрив - не тягне. Світиться та не конектиться з мережою. то можливо дві плати в паралель вмикати...
@tangerine-pank
@tangerine-pank 6 ай бұрын
Якщо роутер дійсно потужний і споживає 12Вт, то ця плата не підійде, вона максимум 6Вт потягне. Можна пробувати паралелити, але я б в такому випадку шукав альтернативний варіант резервного живлення
@ЮрийКоростелёв-х9з
@ЮрийКоростелёв-х9з 6 ай бұрын
Як це в розрив? Ви на неї подаєте 12 В?
@US5NAR
@US5NAR 5 ай бұрын
Дякую за огляд! Тобто перед експлуатацією бажано первірити коло зарядного пристрою... Я теж взяв 2 таких девайси - в планах заживити роутер та павер інжектор (БП POE), після перших блекаутів провайдер надав споживачам цю фігню і зараз вони таки дуже доречені.
@_lLoki_
@_lLoki_ 10 ай бұрын
продайте такий набор?
@tangerine-pank
@tangerine-pank 9 ай бұрын
що саме цікавить - коробочка +плата + кабель + акуми і кабель - як у відео? акумів немає , а з приводу іншого - пишіть в тг канал - там куди-небудь t.me/tangerinepankYT
@nikolay8856
@nikolay8856 5 ай бұрын
Про постійну зарядку це брехня. У мене такий упс, і щойно, перевірив, на моїх акумах 4.05V зараз але зараз світло є цілий день, але зарядка не йде, тому, що коли на акумі більше 4V зарядка не йде, вона почнеться тільки тоді, коли напруга буде нижчою за 4V. приєднайте акум із напрогою більше 4, і побачите. Там ще є одні платки на 9-12v, без холдерів, на них є документація і про цей поріг 4V там написано. На цих не написано, але вже по аналогії здогадатися можна. По струму все вірно. КПД низький. Зараз є нові плати, називаються ups 12 15 V червоного кольору на 2 батареї послідовно, там кпд більший. З недокілів теж вірно. Коли напруга нижча 3х вольт, з упсом починається чортівня. Пофік, що у Вас більше 4.2 подається, читата з документації: Процес заряджання акумулятора завершується, якщо напруга вище 4.15В, а струм заряду нижче 10% встановленого значення. У такому випадку акумулятор вважається повністю зарядженим. Як тільки напруга акумулятора знизиться до 3.9-4.0В, зарядка відновиться автоматично.
@tangerine-pank
@tangerine-pank 5 ай бұрын
@@nikolay8856 дякую за ініціативою, треба глянути документацію, стосовно зарядки, було б добре, щоб поріг увімкнення можна було змістити трохи нижче. Як буде можливість то обов'язково перевірю відсічку 4В . Навіть, якщо так і є, то всеодно, 4В для літій-іону це 100% soc і цей дбж їх тримає постійно на такому рівні, навіть коли дьоргає від 4 до 4.2 В, це також прискорює деградацію.
@МаксимНайчук-э9ш
@МаксимНайчук-э9ш 6 ай бұрын
Хто зна чи можна прибрати D6,бо стоiть так що можуть варвари напасти,треба щоб себе не видавав?
@tangerine-pank
@tangerine-pank 6 ай бұрын
Не в курсі 😂
@papazoff
@papazoff 3 ай бұрын
В мене 2 шт, на обидвіх 4В на клемах.
@tangerine-pank
@tangerine-pank 3 ай бұрын
це краще ніж 4,5В чи 5В
@VolodymyrKrupa
@VolodymyrKrupa 3 ай бұрын
Компактність - така собі перевага. Потрібне безшовне живлення низьковольтних пристроїв, автономно протягом 24 годин, з зарядкою акумів з 0% до 100% за дві години. Так щоб воно працювало протягом багатьох років.
@tangerine-pank
@tangerine-pank 3 ай бұрын
ця штука такі задачі не в силах виконати )
@TheFreddymerkury
@TheFreddymerkury 5 ай бұрын
Додивився до кінця.... То вся біда була в бракованому екземпляріі? ... Тоді навіщо першіи15:хвилин?....
@tangerine-pank
@tangerine-pank 5 ай бұрын
@@TheFreddymerkury а може то не брак, а вони так працюють собі пару місяців, а трлі - хоп і така шляпа. Я ж їх перед тим, як використовувати перевіряв, і все було гуд. А перші 15хв - щоб ти подивився, і я на твоєму перегляді заробив мільйони.
@vataliksh1742
@vataliksh1742 6 ай бұрын
Звісно дурацьке рішення ставити акуми в паралель і потім з них щось хотіти! іх підбирати треба, гратися.. і то не на довго, з часом всеодно хтось втіче... Ще й нагрів, бо струми великі. Тому я замовив там де 2s... і то не факт що там все толково зроблено, але шансів довго жити більше.
@tangerine-pank
@tangerine-pank 6 ай бұрын
Треба вже було 4s брати
@sergeysarabun
@sergeysarabun 5 ай бұрын
@@vataliksh1742 ну ви не праві, при послідовному з'єднанні, коли ви заряджаєте акум струмом 1а, то це струм проходить через усі банки. А при паралельному з'єднанні цей струм буде ділитись між банками (але не рівномірно, все залежить від внутрішнього опору кожного АКБ)
@VolodimerSmishnuk
@VolodimerSmishnuk 7 ай бұрын
👍
@igorzakharchuk1922
@igorzakharchuk1922 6 ай бұрын
Доброго , вечора, Саме головне ніхто не написав, при зарядці гріється як скажена тп 4056 , гріються діоди ss54, воно все гріє плату ,дорожки, вони теж нагрівають мікросхему підвищувача напруги, почитайте даташит про залежність температури мс, потужності і.т.д, далі про це небуду, хто схоче той зрозуміє.Далі на відключення батареї по низькій напрузі працюють транзистори q1-4, їхнє керування взято з дільника напруги на резисторах r 5-6, ну не важко їх змінити?. В цю тему вліз по причині що звернулися люди з тими ж проблемами що тут описують.всім миру. Завтра буду займатися далі, маю надію що згайду вирішення проблеми зі зниженням напруги та іншим, як перший варіант зніму тп4056 з плати і підєднаю окремий модуль , щоб запобігти перегріву плати і можливому входу в захист мс перетворювача, потім зміна дільника , щоб вимкненя відбувалося при 3.3В цим запобігнемо убиттю батареї і глюкам в роботі мс перетворювача,напруга на виході не буде провалюватись , не буде хватати часу роботи... Що навряд при ємності акумів 2*3 аг, хватить нагодувати роутер який споживає 300-400 мА від 12 в, три чотири години
@tangerine-pank
@tangerine-pank 6 ай бұрын
Хорошо, якщо ти профі в радіоелектроніці, і займаєшся цим напрямом постійно. Я проста людина, тому не можу так глибоко копати. Дякую таким глядачам, які діляться своїм досвідом з іншими, буду радий якщо ти знайдеш спосіб вирішити проблему і поділишся ним з іншими.
@МаксимНайчук-э9ш
@МаксимНайчук-э9ш 6 ай бұрын
Ss54 замiнити на sbr1045(на токах 2-3А трiшки теплi
@igorzakharchuk1922
@igorzakharchuk1922 6 ай бұрын
@@МаксимНайчук-э9ш Дякую)
@МаксимНайчук-э9ш
@МаксимНайчук-э9ш 6 ай бұрын
​братан там Ше ключики по входу AO3401(4,2A 30V 64moM)замiнити на АО3400(5,8А 30V 28moM) то буде класна тодi платка i захистFS312 то нема за що переживати
@igorzakharchuk1922
@igorzakharchuk1922 6 ай бұрын
Даю відповідь на свій пост по цьому девайсу,))) по перше він в принципі по тестам в стресовому режимі, не розрахований на наші теперешні реалії.. цей девайс розрахований таким чином щоб дати безперебійність протягом 2-3 години ,при чесній ємності акумів 2* 2500 ма*г, і вони не повністю посадяться, пояснюю -як би простіше , підвищувач напруги яка йде на роутер Стабільно працює при напрузі батареї 3.3 вольти, тому що мікросхема по заводським параметрам по даташитам різних виробників має вхідну напругу 3.3-3.2 вольти, декілька плат тестував, при при зниженні нижче цієї напруги, вихідна напруга провалюється , роутер наче пробує працювати , але в більшості випадків підвисає і після того як з'являється основне живлення ... Лишається в тому ж стані.. Захисту перерозряду акумів тут ска не має, бмс не допоможе тому що він відєднує акуми при напрузі від 2.4 до 2.7 в середньому, скажений нагрів плати відбувається за рахунок діїї виділення тепла tp4056 при цьому навіть електроліти гріються до 50 градусів,і.т.д. Підсумок такий: Перевірено! При заряджених акумах, від зовнішнього джерела живлення, коли світиться синій світлодіод- акуми не працюють, не перезаряджаються, чудово працює режим ups, безперебійність -Є! Але якщо довго не було зовнішнього живлення , потім на короткий час ввімкнули , потім через годину дві вимкнули то тоді все, маємо проблеми.. якщо світла немає пару годин, (в мене тримало 5 годин на 2* 3000 мА*г , роутер ксяомі його споживання по 12в максимум 400мА , потім світло вмикнули на 2 години, потім вимкнули, протягнув цей упс ще до години , а потім глюки) то це недорогий та не поганий варіант для тих хто постійно працює десь в онлайні для того щоб забезпечити собі роботу через інтернет без втрати даних,.. для довготривалих відключень не підходить.
@joekelly875
@joekelly875 5 ай бұрын
Там нова вийшла на 24 вати жду огляд🎉🎉🎉🎉😂
@tangerine-pank
@tangerine-pank 5 ай бұрын
Уже пару разів чув, що є нова версія) треба глянути, що там китайці роблять
@joekelly875
@joekelly875 5 ай бұрын
@@tangerine-pank 24 вата UPS
@joekelly875
@joekelly875 5 ай бұрын
За 1.50 доллар з монетами брав недавно
@putinhuyloN1
@putinhuyloN1 6 ай бұрын
🤝🤝👏👏👏👏👏👏💙💙💛💛💪💪😎😎👍👍
@tangerine-pank
@tangerine-pank 5 ай бұрын
:)
@dovapi3711
@dovapi3711 10 ай бұрын
Я ще раз переконався в своєї думкі- для приватного використання дома або в будинку усі подобні пристрої НЕ потрібні. Ну не трапиться нічого, якщо пропаде на звилину інтернет. Якщо пропав- підключив вручну акум і користуйся далі. А всі ці автоматизаціі з дешевих компонентів- це ДУЖЕ висока вирогідність якось халепи. От вам пощастило, нічого не сгоріло. Воно того варте? На мій погляд ні.
@tangerine-pank
@tangerine-pank 10 ай бұрын
Скільки людей - стільки й думок, якщо тобі так безпечніше і спокиійніше, то ж ніхто не нав'язує користуватись цими дбж ) Мені треба, щоб воно було автоматизовано, от я і шукаю яким це способом зробити, але щоб і не дорого було, проте надійно. Гадав, що ці плати кращої якості, але як показала практика - може бути отака неприємна ситуація, а можливо, це мені такий досадний брак попався і я один з 3 чи 5%
@dovapi3711
@dovapi3711 10 ай бұрын
@@tangerine-pank тобто тебе цей випадок нічому не навчил. Була погана плата за 3 коп, пійду шукати хорошу. А що хата влегку сгорить- то отака неприємна ситуація. Ну ок.
@tangerine-pank
@tangerine-pank 10 ай бұрын
@@dovapi3711 не всі плати погані, можна найти кращі))) Я ж не кажу, що ти можеш випадково коротнути клеми свого акума ломом і спалити хату , що теоретично можливо також)
@tangerine-pank
@tangerine-pank 10 ай бұрын
Ось, можеш ознайомитися з результатами випробувань цих акумуляторів, в моєму випадку пощастило, що вони мають хороші показники t.me/tangerinepankYT/90
@rostikpetrochenkov6451
@rostikpetrochenkov6451 5 ай бұрын
Странная и слабая плата + я бы холдер убрал и влепил хотяб 21700 (они солидно живучее чем 18650). А размеры ну блин такое себе оправдание от китайцев.
@tangerine-pank
@tangerine-pank 5 ай бұрын
є ця плата без холдеру, можна окремо власний використовувати
@ЮрийКоростелёв-х9з
@ЮрийКоростелёв-х9з 6 ай бұрын
Я или дурак или чего то не пойму. Есть роутер на 12 В с родным БП. Если я возьму эту плату, то родной БП не нужен, а нужен другой на 5 В? Почему не сделать вход с мого БП 12 В в эту плату, которая заряжает АКБ и транзитом через себя пропускает 12В. В случаи исчезновения электричества роутер питается от этой платы преобразовывает на 12 В. Все. Є щось таке в природі?
@uascizor
@uascizor 6 ай бұрын
є, на олх вводиш "ups 18650" або "diy ups" і є такі чорні на три або 6 акб коробочки від 300грв, на аліку певне дешевше, там 12 на вхід і 12 на вихід)
@tangerine-pank
@tangerine-pank 6 ай бұрын
З конретно цією платою так як описано не вийде, бо їй на вхід треба 5В, а для 12В є окремо дбж, як написали у відповідях, там акуми з'єднані послідовно в 12В збірку , але це ще не означає, що вистачить блоку живлення від роутера для роботи того дбж.
@Van35g
@Van35g 10 ай бұрын
Мабуть при постійнім нагнівані мікросхема пробила
@tangerine-pank
@tangerine-pank 10 ай бұрын
В такому режимі, як вона використовується там не було сильного нагріву, може вона й про била, але з іншої причини, можливо нихької якості компоненти, чи брак
@Van35g
@Van35g 10 ай бұрын
@@tangerine-pank мабуть брак.Бувало таке, що TP4056 пробивав конденсатор або коротив або ставав резистором і розряджав акум у 0 вольт
@tangerine-pank
@tangerine-pank 10 ай бұрын
@@Van35g капець(
@vpchelko
@vpchelko 10 ай бұрын
мда ахтунг!
@yevhenivanov2872
@yevhenivanov2872 10 ай бұрын
Жесть... дякувати богу не сталося пожежі!
@keysersoze6473
@keysersoze6473 5 ай бұрын
На контроллер заряду і на перетворювач треба ставити 2 радіатори, робоча температура літій-іонних акумуляторів до 50°, після 50 вони починають деградувати а не 25-30, аккумулятор деградує від того що контролер його починає перезаряд до 4,2 в, як то кажуть вдавлює поки лізе, десь біля трьох ватів втрачається від перетворення у більшу напругу, - ти щось не то читав чи не там дивився.
@tangerine-pank
@tangerine-pank 5 ай бұрын
почитай ResearchGate там є купа досліджень по темі деградації літій-іону. ці плати дбж мають багато браку і низьку якість компонентів - в мене працювало нормально, перед підключенням я провів тести чи є захист, чи йде зарядка, як веде себе під навантаженням , і в рез-ті через пару місяців вилетіли плати захисту. навантажувати їх більше 6Вт немає сенсу і вони не перетравлять 6+ Вт, хоча, якщо заморочитись із радіаторами то можна вижати і 3А як там пишуть - питання тоді лише в тому чим їх заживлювати, бо 5В 3А в такому випадку на вхід буде мало
@Bakshuha
@Bakshuha 6 ай бұрын
Почитав декілька коментарів та відповідей нижче. Маю думку та наполягаю на ній. Якщо не буде балансування на кожен елемент, щоб ви не видумували, які б технології не використовували без балансування кожного елементу - рішення не буде повноцінним. Якщо ця тема буде далі розвиватися - згадайте, що є елементи з різним хімічним складом. Потрібно використовувати елементи з однаковим хімічним складом. Попрацюйте це питання. Це важливо.
@tangerine-pank
@tangerine-pank 6 ай бұрын
Баланс треба при послідовному з'єднанні, а тут паралельне з'єднання, тому тут балансир не потрібен
@Bakshuha
@Bakshuha 6 ай бұрын
Давайте зайдемо з іншої сторони. У мене є два елементи котрі теоретично уже працюють 2 роки у даній схемі. Один елемент значно буде відрізнятися від іншого по характеристикам. Чи не будуть вони відрізнятися? Якщо вони все ж будуть відрізнятися по характеристикам (внутрішній опір, ємність), як тоді їх можна заряджати/розряджати, як однакові елементи - паралельно можливо один при зарядці буде генерувати тепло, а не набувати ємність, а інший набувати ємності? Для прикладу. Один елемент розрядився до 2,5в ось так він деградував у порівнянні до іншого елементу котрий у цей же час розрядився до 3в.
@Bakshuha
@Bakshuha 6 ай бұрын
Як щодо безпеки, якщо я маю не 2 акумулятори у паралельному з'єднанні, а 100. Чи є ризики з зарядкою елементів, що може призвести до перегріву окремого елементу?
@walterwhite2104
@walterwhite2104 6 ай бұрын
​@@Bakshuha Ви не розумієте що таке паралельне з'єднання))))
@Bakshuha
@Bakshuha 6 ай бұрын
@@walterwhite2104 Дякую. Ви праві. Балансир не потрібен
@grigori2011
@grigori2011 10 ай бұрын
👍👍👍
DCP-36W: оновлена версія відомого DC-DC ДБЖ DC1036P
1:26:40
Моя справа - адмін
Рет қаралды 19 М.
Сестра обхитрила!
00:17
Victoria Portfolio
Рет қаралды 958 М.
UPS для роутера і не тільки... ч.2
21:25
Про все потроху
Рет қаралды 7 М.
LiFePo4 акум вмер - розбираємося чому
1:18:49
Моя справа - адмін
Рет қаралды 19 М.