Якщо ви хочете зробити щось корисне - киньте пару гривень в поточний збір. 💰send.monobank.ua/jar/6f8JdtCwMP 💳 ПриватБанк 5457 0822 7864 1753 💳 МоноБанк 5375 4112 2270 2784 💲PayPal: olkabu123@gmail.com
@ЮрийБондаренко-о1ж3 ай бұрын
🫡
@вавандушман3 ай бұрын
робота проделаная коссальная, спасибо. привет из харькова
@Дмитро-т3щ3 ай бұрын
дякую Вам за вашу працю-вважаю це врятує багато Українців
@КлимЧугункинцежбуловже3 ай бұрын
Приветствую, Говорящая рука Украины! 👍👍👍
@ДядяВовазБердичОва3 ай бұрын
Дякую Вам, за працю! Дивлюсь кожний Ваш випуск, дуже цікаво,і розповідаєте з особливим шармом )), говір мабудь з Чернігівщини або Сумщини. На тему цього аналоговнетного дівайсу, я так і не зрозумів логіку його винаходу. Ну добре, він заміняє бійця для керування мінним полем, але робота цього пристрою далека від ідеального, бо сейсмодатчик, як показав дослід, відчуває +- до 10 метрів, а міни розташовані навколо на 20 метрах( довжина проводів), тобто, щоб ця вся лабуда робила, ворог повинен проходити в одному і тому ж місці, а підриви будуть де інде, і навпаки, по мінах фактично можна пройти, не наближаючись до сейсмодатчика. Такє собі..
@РоманМількович-ц2ч3 ай бұрын
Слава Україні 💛💙
@ЮраАсмик3 ай бұрын
Дякую вам за працю і здравий аналіз.
@dmitriy473 ай бұрын
неймовірна робота. Розвіяти стільки міфів про цей пристрій за один раз, це щось надзвичайне. Ще недавно, на курсах, своїм роказував і про вірогідність визначення напрямку руху, і про селекцію найближчої міни до цілі, і про автовизначення типу цілі. Все вийшло значно простіше, але від цього не набагато безпечніше. Цікаво що буде при спробі від'єднати сейсмодатчик? І чи якось вона реагує на техніку, гусеничну/колісну, можливо на велосипед.
@ivankochin60893 ай бұрын
НВУ-П2 у росіянських федерастів є, наче не дуже багато, але є і, судячи з усього, істоти зіткнулися з тим, що з приладом дуже мало хто вміє працювати, навіть при наявності інструкції. Також майте на увазі, НВУ-П має індекс ВП-13, який видно на малюнку у 6-му томі інженерних боєприпасів, але одночасно з цим є індекс ВП-12, який має такий же самий пристрій НВУ-П. Тобто, конструкція (скоріше за все, схемотехніка) змінювалася під час виробництва і при цьому це все є та сама НВУ-П.
@panther79983 ай бұрын
Якби провести такий експеримент: бити чимось по грунту з різною частотою і силою, на різних дистанціях. По ідеї так можна було б обдурити сейсмодатчик. + Треба добре дослідити електроніку цього брухту. Можна б було розміновувати подібні висери совєтської інженерії на безпечних відстанях.
@bogdanteodor34753 ай бұрын
Лісник, величезне дякую!
@ВасилийТёркин-г3м3 ай бұрын
Та вундервіфля створювалася на болотах. А там, хто в курсі, хвилі від кроків розходяться на десятки метрів. 45:50 Щодо сейсмічних завад. Мабуть малось на увазі те, що вона не здатна виділяти корисні сигнали на фоні тих завад. Тобто цілком ймовірно, що її можна заглушити за допомогою якої-небуть вібраційної машини. Для трамбовки асфальту наприклад.
@anastasia_slovyansk3 ай бұрын
з кедами і м'якою підошвою є один неприємний нюанс принаймні иам де я встигла полазити - поки дойдеш до охоти вже мільйон раз ноги скалічиш. тож тут вже питання пріорітетів
@R25-o4t3 ай бұрын
Єх...скільки ще такого
@angry_manul3 ай бұрын
На даний момент є засіб завад, а точніше генератор хибного сигналу цілі. Циліндрична хрінь з шипом. Закидається дроном, НВУ-П спрацьовує. Працює гарно та чи поставлена на серію не знаю. Відносно самого датчика, то СВ-20П це звичайний стандартний геофон, який використовують геофізики. Звичайно він не дуже підходить для військових цілей але він виготовлявся серійно.
@yehoryehorov19973 ай бұрын
А що буде якщо дотулити декілька сейсмодатчиків та збільшити довжину лінії між сейсмодатчиком та НВП?
@kolka083 ай бұрын
Дякую за відео. Щодо того, що пораненого достатньо витягнути на два метри можливо може бути помилкою. Оскільки група не знає, спрацювала ця охота перший раз, чи можливо вже пару разів вона з яких небудь причин ініціювала вибух мін. Тому мабуть буде доцільним на всякий випадок витягати пораненого все-таки метрів на 6 хоча б. Чи ні?
@volodymyrsitka63553 ай бұрын
А якщо запаралелити сейсмодатчики 2-3? Чи можна розширити зону контроля?
@ИгорьПавлов-о3э3 ай бұрын
Надо признать, что сама идея работы мины на шаги человека по сейсмоактивности была довольно революционной на время разработки.Та и сейчас воспринимается как передовая, на фоне большинства мин контактного действия
@megamiha113 ай бұрын
Берут сомнения по продолжительности работы от батарей питания, с учётом подхода советской схемотехники и элементарной базе.
@ivankochin60893 ай бұрын
Сучасні елементи живлення суттєво кращі і тому прилад може працювати заявлений час або навіть більше.
@ВасилийТёркин-г3м3 ай бұрын
Я думаю, те що заявлено у відео взяте не від фонаря. Коли на руках така вундервіфля, то перше що було б цікаво, то виміряти струм споживання. А далі вже гуглиш документацію на фірмові батарейки та дивишся типові значеня їх ємності.
@петробампер-д4с3 ай бұрын
Дождались)) Люблю ваші выдео)) Тіпа очень інтырэсно)) Я надіюсь шо ця вся хуйня мені ніколи в житті не пригодиться) Ну краще знать, чим ваще дупля не отстрелювать шо воно і як!!!
@gtyuggk67613 ай бұрын
То мабуть гуде високовольтний трансформатор,як на НСПУ. Те,що змінюється тональнісь-то вже цікавіше.
@ВасилийТёркин-г3м3 ай бұрын
Не факт. Якщо то повністю аналогова хєрня, то доцільно припустити, що в ній купа операційних підсилювачів, котрі живляться стабілізованими напругами +15 та -15 вольт. Тож свистіти може перетворювач їх живлення. Це може пояснювати зміну тональності в залежності від того які саме сигнали переварюють ті операційники та як змінюється струм їх споживання. Але цікаво, що не знайшлося краплі компаунду, щоб залити той перетворювач.
@Чженьцзю-й2д3 ай бұрын
Реагирует ли сейсмодатчик на колесную технику(не создающую толчков, ударов по грунту). Как она реагирует на очень частые шаги (~120 ударов в минуту).
@viacheslavlepeiza55142 ай бұрын
Може " завада" мається на увазі, що вона не спрацьовує на ЗАВАДУ, а вона саме заважає датчику. Наприклад, якщо поруч залізниця і їде потяг...міна на подяг не спрацьовує, але при ції заваді не може розпізнати шаг людини? ТОб то , якщо встановити рітмічну заваду з ритмом відмінним від шагу людини, то міна не зможе відслідкувати шаг людини ( на фоні цієї завади)...
@RS_TEH4 күн бұрын
Останні версії цієї штуки ідуть з трьома мікрофонами рознесені на 120градусів один від одного і її обдурити складніше. Складність зняття такої штуки в тому що ніхто незнає де вона і чи стоїть вона тут чи ні.
@gtyuggk67613 ай бұрын
Обмотати підошву пухкими ганчірками,якщо ще з поліуретану щось- може прокатить
@ДядяВовазБердичОва3 ай бұрын
А якщо у місці де може ймовірно знаходитися ця міна, кідати шнурок з кішкою, щоб провода загарпунити? Ну звісно, якщо вони не закопані.
@ВікторГромов-ц6ы3 ай бұрын
Вже тиждень після перегляду не покидає думка: чи можна підключити декілька сейсмодатчиків, паралельно наприклад?
@viacheslavlepeiza55142 ай бұрын
а русні видають запасні?...:) Чи вони "похерять" декілька ОХОТ заради датчиків?
@R25-o4t3 ай бұрын
Цікаво, чи визвало б спрацювання , вплив ритмом звуку шагів через сабвуфер .
@ВасилийТёркин-г3м3 ай бұрын
Так, якщо це буде сейсмо-вуфер.
@R25-o4t3 ай бұрын
@@ВасилийТёркин-г3м ну якщо взяти нормальний саб естрадний, записати звук потрібної частоти - і вмикнути, то в радіусі 50 метрів, а може і більше, буде вібрація не менша за вібрацію ходьби. Ви давно на концертах не були
@ВасилийТёркин-г3м3 ай бұрын
@@R25-o4t шановний, ви мабуть в школі фізику не вчили. У кожного середовища своя швидкість звуку й відповідно загнати звук з одного середовища в інше задача нетривіальна. До тогож цільова полоса знаходиться в інфразвуковому діапазоні. Жоден саб вам його не відтворить. Там і зі зберіганням такого сигналу будуть проблеми, бо він не в стандартному звуковому діапазоні. Тож все оте концертне обладнання буде ні до чого.
@R25-o4t3 ай бұрын
@@ВасилийТёркин-г3м а якщо гідро молот ? Чи трамбовщик грунту? Сила велика, знач вплив далі.
@ВасилийТёркин-г3м3 ай бұрын
@@R25-o4t так, чим більша потужність, тим далі дія. Але, судячи по згадці про сейсмозавади, скоріше за все під дією таких завад міна просто оглохне, не зможе розрізнити людські кроки на їх фоні і не спрацює.
@АндрейВольт-е6ю2 ай бұрын
Може коли рота йде стройовим кроком під прощаніє словяночкі, то спрацьовує на 15 метрах ))
@ОлегГрицков-ю3ч3 ай бұрын
Запишіть відео на тему: проти бункерні американські бомби, якими Ізраїль ліквідував в лівані терористів, особливості застосування, і тактико технічні характеристики.
@maksym32123 ай бұрын
Цікаво чи зреагує на декілька пострілів в землю поруч
@ВасилийТёркин-г3м3 ай бұрын
Там досить розумна фільтрація. У попередньому відео били по землі молотом та стукали пальцем по самому датчику. Спрацювань не було. Це по перше. А по друге, якщо стикнешся з такою штукою в реалі, то вона буде замаскована і невидима з безпечної відстані. А навіть якщо і знатимеш де саме вона розташована, то не факт що зможеш поцілити поряд з безпечної відстані. Тоді вже краще використати дрон зі скидом, щоб знищіти блок. Якщо вдасться вивести з ладу сам блок, то і керовані ним міни не спрацюють.
@СтепанСтепанович-щ8л3 ай бұрын
Хіба що наземний дрон, і то я не думаю що таке будуть централізовано закупляти тим більше якщо він вмітиме лише імітувати кроки людини, а якщо робити щось багатофункціональне теж сумніваюся що треба буде саме така функція
@ВасилийТёркин-г3м3 ай бұрын
Якщо є сейсмодатчик, котрий перетворює вібрацію на електричний сигнал, то можна зробити й пристрій, що буде перетворювати електричний сигнал на вібрацію. А взагалі, вбачаю перспективним боротися з тією вундервфілею саме за допомогою модульованого НВЧ опромінення. Треба тільки підібрати частоту НВЧ сигналу і самий продуктивний сигнал модуляції.
@LAS-UA3 ай бұрын
Да всё просто! Подкинь осциллограф к датчику, и сними осцилограмму. Всё будет предельно ясно про логику работы!
@uliasitnik58253 ай бұрын
🤔
@LAS-UA3 ай бұрын
@@uliasitnik5825 Сейсмодатчик, хоть пьезо, хоть индуктивный, даёт постоянные колебания, которые будут видны на осцилогоамме. В земле постоянно что-то происходит. Надо сохранить отрезок осцилогоаммы при срабатывании устройства, потом снять несколько осцилограмм при пробежке, прыжке, разных ударах, и сравнить - что будет ближе к шагу (срабатыванию). Те показатели которые будут ближе к контрольному образцу, будут в зоне риска срабатывания устройства, то есть эти действия надо максимально ограничить возле "цього гимна"! К примеру - падение рюкзака на землю, может быть ближе к контрольной осцилогоамме, чем удар кувалдой, или взрыв.