Офіс ООН та нові райони Копенгагена

  Рет қаралды 7,610

CHAPLINSKY VLOG

CHAPLINSKY VLOG

Күн бұрын

Пікірлер: 67
@PijotMik
@PijotMik 3 жыл бұрын
Цей архітектор просто чарівник. Його проекти всі неймовірні
@galyamoyo1623
@galyamoyo1623 4 жыл бұрын
Енергоефективність надважливе питання і для нас! Велосипеди, електросамокати і т.п. Обов'язково !!! Ми або йдемо в ногу з прогресом, або безнадійно залишимось у середньовіччі!!! Побільше висвітлюєте прогресивних тем- невігласи завжди будуть усе паплюжити . Разом вперед!!!👍
@mykhailochundak5849
@mykhailochundak5849 4 жыл бұрын
1. Так 2. Так 3. Так 4. Так 5. Секрет напевно в раціональному підході до життя. В дисципліні
@YaroslavaKriat
@YaroslavaKriat 4 жыл бұрын
мрію їздити на велосипеді, але без інфраструктури - це самогубство. Коли мешкала у Фінляндії, це був мій головний транспорт.
@bugliam1
@bugliam1 4 жыл бұрын
Можна тротуарами) Це звісно не за правилами, зате безпечно.
@oleksandrkarlash2934
@oleksandrkarlash2934 4 жыл бұрын
@@bugliam1 зг1дно з ПДР не можна) до першого паркана перед п1дземним переходом)
@АндрійОльховий-й5т
@АндрійОльховий-й5т 4 жыл бұрын
Дуже цікавий та пізнавальний випуск. Коли я відвідував Копенгаген, то мені дуже сподобався їхній підхід до раціональності, оригінальності і доступності в інтер'єрі, екстер'єрі, ландшафті ну і взагалі в дизайні. А основне, що все це виглядає дуже гармонійно і затишно, та сучасно! Вважаю , що є чому повчитися у них та застосувати у нас)
@andrewlatyshev904
@andrewlatyshev904 4 жыл бұрын
Просто WOW!!! Яка увага до деталей!!!!!! 1) Так 2) Так 3) Так 4) Так (Придбав собі велосипед у цьому році, але їздити на ньому по Києву - це жах)
@namirGO
@namirGO 4 жыл бұрын
Так так так І я за ініціативу озеленити дахи не тільки новобудова, а й усіх можливих наявних споруд. Достатньо травичкою)
@ofgrid
@ofgrid 4 жыл бұрын
Кліматичні зміни є. Давно їжджу на велосипеді і мрію коли в Україні це буде комфортно, а не смертельний атракціон. Готова платити за енергоефективність, якшо це справді буде ефективність, а не брудна вугільна електроенергія в тридорога як зараз. Секрет щастя Даніі в найменшому рівні корупції в світі і філософії де люди і влада хочуть щоби всім було добре і чесно піклуються про це і багато для цього роблять. Дякую за ваш канал. Давно чекала гарний ютуб блог українською.
@maxivantsiv4975
@maxivantsiv4975 4 жыл бұрын
Секрет в тому, що скандинави прості і раціонально вислять, а для наших "словян" понти вище всього! Машини, шмотки, золотом пообвішуватись, показати псевдостатус, і все заради того, щоб більше ви...утись, бо сусід робить так само
@slavikmishcheriakov2832
@slavikmishcheriakov2832 4 жыл бұрын
А може це від бідності? Останнім часом роздумую, чи не секрет в тому, що в них тупо є гроші на якісні речі. І вигідніше вкластись в якість, зробивши обгортку простою, але приємною. Вони можуть за це заплатити і це утримувати. Тут і житло, і громадський траспорт, і законність. У нас як не крути, але за ті кошти, котрі готові платити та інвестувати, виходить какаха. То кожен і намагається прикрасити свою какаху як тільки може. Це дешевше, ніж робити якісно.
@vadimsidash2163
@vadimsidash2163 4 жыл бұрын
@@slavikmishcheriakov2832 якої бідності? в нас самі дорогі автівки по місту їздять, ми дозволяємо собі викидати сміття просто під вікна, викидати мільйони на обігрів помешкань...магістралі опалення обігрівають вулицю. є гроші на прибудови на дахах історичних будівель, є гроші на найнеєкономніші і не раціональні містобудівні рішення...саме зараз - місто київ планує викупити цех "більшовика", щоб на його місці збудувати одну з пелюсток розв'зки це все не єкономно і не раціонально. гроші є, немає порядку
@slavikmishcheriakov2832
@slavikmishcheriakov2832 4 жыл бұрын
@@vadimsidash2163 дорогі автомобілі - це вибірка в кілька тисяч штук. Вибірка з тих, хто взагалі собі може довзолити авто. В нас рівень автомобілізації біля 230 авто на тисячу людей (вікіпедія). В заможник країнах 400-600. І там володіння авто (ТО, страховка, податок на старі авто) значно дорожче. Тому ці наші джипіки так кидаються в очі. Бо їздять серед тисяч іржавих корит, облуплених будинків і убитих автобусів. Тепломагістралі нам дістались від союзу. Вони побудовані під інші економічні реалії і ними не займались років 40. Тому вони застарілі і нефективні. А заміна вимагає суттєвих інвестицій. Міський бюджет Києва - це близько 750 доларів на людину на рік (сервіс open budge). В 2 рази менше за Краків (1500), в 3 за Прагу (2000) та разів в 8-9 менше за Відень (8000+). можна вигуглити по " annual city budget" Я згодний, що не вистачає компетентності і часто приймаються невдалі рішення і як наслідок гроші використовуються неефективно. Але і самих цих грошей мало. Їх не вистачає, наприклад, аби утримати кваліфікованих і мотивованих спеціалістів в країні. Тих, які зможуть приймати гарні рішення чи якісно мостити вулиці.
@vadimsidash2163
@vadimsidash2163 4 жыл бұрын
​@@slavikmishcheriakov2832 заможні країни - це які? це дуже некорректні дані. США можна вважати за заможну країну? там рівень автомобілізації - середній показник одне показує, а береш "крайні точки" і ситуація така: в техасі та регіонах, де переважає "субурбія" авто є в кожного члена родини і навіть собаки, бо до школи - 10км, а до "цуму" - ще більше; а в Нью-Йорку - геть інша ситуація, адже там дорожче утримувати авто і особливо пересуватись на ньому, там і показник менше. те саме стосується усіх країн, які мають міста-мегаполіси, де вирує якесь ділове життя, а живуть вони за містом і т.і. мені наші "джипіки" кидають не в очі, а під ноги, на їх стан мені чесно кажучи - байдуже, бо все одно хто тебе щавить, "кайен" с тризубом на капоті чи подертий "уазік" справа не в машинах, а в їх обслуговуванні. ти маєш не просто купувати свій драндулет, а ще й сплачувати регулярно податок на усі заходи твого безпечного та пішохідного пересування. камери, відбійники, паркомати, камери, розмітку якісну. а то на корито вистачило грошей, а усе інше - мені держава має зробити...звідки такі гроші? про облуплені будинки - див. відео Юліана (Відповідальність за власність | Що робити з аварійним житлом?) в мене, в подвір'ї стоїть джип Тесла, нею керує якась дівчина с 11 айфоном, що кожного ранку виходить з облупленого під'їзду, їде по розбитій дорозі та відмовляється скидатись по 50грн, щоб зробити якийсь бюджетний ремонт на першому поверсі ії будинку. чи тут "совок" та "роіся" теж винна? все це облуплене, старе бо всі чхали на це десятиліттями. а вкладіть гроші в нові мережі (витратити гроші великі один раз) і потім почнеться єкономія (років 10-20 воно буде окупатись звичайно) і знову ж таки...в кракові, празі та інших містах - теж були свої проблеми, а якщо постійно казати, що ми бідні - то нафіга нам взагалі щось міняти? он росія сбоку, в них все ок, давайте, як в них? треба думати, заробляти більше, розвиватись, вкладати гроші не лише в шмотки та тачки, а й в оточення, в якому живеш ти та інші
@tarask8611
@tarask8611 4 жыл бұрын
@@vadimsidash2163 мені здаєтья, що все наведене вами, якраз і свідчить про бідність і про бажання бідних виглядати багатими. і розпальцьовка цьоць на пригнаних битих-ремонтованих каєнах з боргом за квартплату в хрущовці - найвлучніший тому приклад. борг за квартплату ж не бачать, бачать цьоцю на каєні і з айфоном. жизнь удалась.
@anastasiiaradchenko9529
@anastasiiaradchenko9529 4 жыл бұрын
а) Так, це нам потрібно) Дуже важливу тему ви підняли! б) Так 3) Так) 4) Вже 5) Хюгге що б це не означало)
@DimaGlud
@DimaGlud 4 жыл бұрын
Круто! Мы були на тому майданчику на даху. Дуже приємно там знаходитись. Хоча більшість квартир там зараз пусті, бо дуже дорогі. Від 1 млн євро
@tarask8611
@tarask8611 4 жыл бұрын
Про енергоефективність і готовність за це платити. Тут, імхо, можна було б спитати простіше, - ви за все хороше і проти всього поганого? І зразу всі напишуть так. Інша справа, коли порахувати СКІЛЬКИ САМЕ потрібно буде платити, наскільки виросте ціна квадратного метра житла, збудованого за даною технологією, і в скільки РАЗІВ зросте квартплата та інші платежі для його обслуговування. І тут виявиться, що у 99%, ну добре, у 95% на це абсолютно немає грошей (пам-парам.... ой, та ми ж і дійсно не данці з їх купівельною спроможністю). Це так само, як запитати - ви готові пересісти на новий Мерседес С-класу? Так, готовий. А готові за це платити? Так, готовий, - якщо буде звідки платити, то чом би і ні. Але це вже злегка змахує на анекдот.
@demyandanyluk7399
@demyandanyluk7399 4 жыл бұрын
саме тому в нас все забудовується супер-щільними Оселями зла, Набережними кварталами, Семицвітами, і т.п. бо це дешево! :) але є частина (значна) громадян, які цього ніяк не можуть усвідомити ... бідність безжальна.
@tarask8611
@tarask8611 4 жыл бұрын
@@demyandanyluk7399 доходить до смішного. мовляв, люди обирають житло у цегляних коробках з дворами-парковками тому, що у них немає смаку чи розуміння, а не через банальну відсутність бабла. Так і бачу якогось петра і марусю, які ніяк не можуть вибрати між 3-поверховим котеджем з гаражем на 3 машини і басейном і 1-кімнатною квартиркою на 45 квадратів на околиці міста :)
@ІванЗайцев-з7п
@ІванЗайцев-з7п 4 жыл бұрын
Я думаю таку архітектуру можна і треба будувати, використовувати в Україні. Можливо треба адаптувати до наших реаліїй. Середовище проживання дуже впливає на оточення і суспільство, формування культури поведінки. Якщо двори-парковки та занедбані фасади все життя спостерігаєш, то і в поведінці це буде
@lytskij
@lytskij 3 жыл бұрын
Я підсів на ваші відео. Пізнавально...
@pshenychka828
@pshenychka828 4 жыл бұрын
Крутезно. я про офіс енергоефективності. Сподіваюсь, Ваш блог допоможе формувати суспільний запит на комфортне міське середовище і красиву архітектуру замість того, що зараз маємо..
@MaxSaveskul
@MaxSaveskul 4 жыл бұрын
Кайфую, як там круто
@annaklara
@annaklara 4 жыл бұрын
1. Так 2. Так 3. Так 4. Так 5. Секрет щастя данців в усвідомленності.
@oleksiiantonchyk4207
@oleksiiantonchyk4207 4 жыл бұрын
Лайк, хто не дивився це відео, щоб не впадати в осад)
@annatolochko7633
@annatolochko7633 4 жыл бұрын
Хотілось би у нас в Україні реалізувати хоча б якісь із цих пунктів. Навіть велосипеди в якості основного транспорту + інфраструктура для них і зменшення кількості автомобілів уже зроблять місто більш затишним, але самими зусиллями людей цього не вдасться зробити - завжди знайдеться хтось, кому буде байдуже на блага суспільства на користь своїх власних. Для таких людей і потрібні закони і, що найважливіше, контроль, бо із цим у нас реально проблеми.
@maghdean
@maghdean 4 жыл бұрын
Завод бомбезний. На даху ще й на лижах можна буде кататися. П.С. Звісно, енергоефективність потрібна. Як і велоінфраструктура.
@Oleksa-Derevianchenko
@Oleksa-Derevianchenko 3 жыл бұрын
ОМҐ! Хочеться подібне в Україні!!
@uaxpavlo
@uaxpavlo 4 жыл бұрын
А. Нам потрібна ця енергоефективність Б. Готовий платити за свою енергоефективність. В цінах зімтавлених для України 3. Вірю у зміни клімату 4. Готовий давно сісти на велосипед 5. Баланс у всьому? Від політики й до роботи, від нормального відпочинку і речей які можеш собі дозволити до навколишніх людей і стану твого міста і так далі Коротше, спокійне життя де можеш і хочеш зосередитися на собі
@pshenychka828
@pshenychka828 4 жыл бұрын
1. Так. 2. Так. 3. Так. 4. Так. 5. То в них комплексне явище, певно))
@vadimsidash2163
@vadimsidash2163 4 жыл бұрын
а) потрібно, звичайно! б) так, це інвестиція, яка з часом починає сама приносити прибуток "третій момент": можливо не скільки зміна клімату - скільки мобільність та адаптація. треба було один раз затопити копенгаген, щоб прийти до стратегії "місто-губка" 4. готовий. сидів, їздив, але перестав через складні умови та підвищенний ризик пересування та аварійність на дорогах. готовий "повернутись", як буде хоч якась інфраструктура, а доріжки не будут запарковані авто чи вести у смітник чи в МАФ секрет мабуть в тому, що вони значно раніше підняли питання, хто вони і куди прямують. вони роблять висновки, тримаються разом, в них (якщо не помиляюсь) є така місцева приказка "не думай, що ти кращий за мене", це говорить про їх рівність між одне-одним, в них мінімальний рівень корупції, вони рахують гроші, але вкладають їх з розумов, інвестують і т.і нам просто зараз казати, що в нас немає грошей, а данці - богаті, та чи була в них така ситуація в 50-60?. треба з чогось починати, вони зараз пожинають плоди, а ми знову бідкаємось... в нас постійно хтось поруч винуватий. то росія, то сша, то ще хтось, а проблема тут, в нас. а в них все добре, вони зараз зовсім інші питання вирішують
@presidentComanch
@presidentComanch 4 жыл бұрын
1 - так; 2 - ймовірно; 3 - так; 4 - катаю багато років або пересуваюсь пішки, бо в місті більшість об’єктів в пішій доступності; 5 - треба в данців запитати :)
@architect_bulkov
@architect_bulkov 4 жыл бұрын
1. Так 2.так, але поступово. 3.так, але поступово, 4. так я хоч і автомобіліст, а ле у мене пристойний велопарк, яким я не нехтую користуаватись.
@petryk2609
@petryk2609 3 жыл бұрын
Ставте, будь ласка, часові коди
@ПавлоКучковський
@ПавлоКучковський 4 жыл бұрын
Яка гітара на задньому плані? І коли останній раз грали?
@daniel6648
@daniel6648 4 жыл бұрын
Варламов от Украины :D Цикаво дякую друже!
@golyj000
@golyj000 4 жыл бұрын
Щодо житлової забудови - в європці можна і 100 поверхів житла фігачити, це не провокує засилля тачидл і перетворення всього довкола у паркогедон. А в Україні єдиним реальним рішенням таки є обмеження висотності житлової забудови - бо всі інші вимагають неймовірної координації зусиль різних міністерств і бажання самих людей :) Тепер по питаннях: 1) Ні, бо тарифи на послуги доволі смішні. Який сенс вкладатися в, умовно, якісь теплові насоси, якщо при поточних тарифах на газ він окупиться за років 20? 2) Інвестувати я особисто готовий хіба після вирішення першого пункту і то за співучасті фонду енергоефективності. Субсидіантам це все взагалі до лампочки, вони повинні бути позбавлені права голосу по енергоощадних питаннях. 3) 16 грудня, а вдень було +10, я обожнюю такі зміни клімату! 4) Цілком готовий, при наявності велосипедної інфраструктури. В центральній частині міста її дуууууже мало, а їхати з тачидлами по Святій Бруківці я махав, бо це небезпечно і некомфортно ніразу. 5) Найважче питання. Соціальна стабільність мабуть. Ніяких тобі революцій, стрибків курсу валют і єбанутих держав-сусідів... Ще дешеві кредити можна додати.
@pushed-into-context
@pushed-into-context 4 жыл бұрын
Зі зміною клімату (потеплінням) проблема в тому, що її приписують збільшенню CO₂. Але це недоведено. Відповідно, якщо дійсно є потепління спричинене людством, то важливо правильно визначити причину, а не боротися з потеплінням зменшуючи викиди і, при цьому, встановлюючи сонячні панелі, які перетворюють тільки 20% сонячної енергії на електричну, а решту 80% - не те ж тепло. А якщо ці зміни є в основному проявами певних циклів, під впливом яких Земля є постійно від свого утворення, то є смисл адаптуватися.
@igorsh5936
@igorsh5936 4 жыл бұрын
Вони так потратились на енергоефективність яка себе ніколи відкупить і невдастя ,і ціна квадрата нерухомості перешкалює будь яку межу .... нам до цього далеко
@andrewkonstantin1701
@andrewkonstantin1701 4 жыл бұрын
4 так та Huge
@АртурМакаров-ъ1б
@АртурМакаров-ъ1б 4 жыл бұрын
Так-так-так-так
@kosmichnyi
@kosmichnyi 4 жыл бұрын
Вводять нові норми та обмеження. Скандинави: ну ок, будемо шукати шо ці норми обмеження не порушує одночасно відкриваючи нові способи та матеріали. Українці: АРРяяя! БІЗНЕС ЩЕМЛЯТЬ, а людям як жіть? а що робіть?дурня якась, аряяяяя!
@bugliam1
@bugliam1 4 жыл бұрын
1.так 2.так 3.так 4.так
@deepfuchsia7204
@deepfuchsia7204 4 жыл бұрын
Одна з можливих причин їхнього щастя в тому, що в них немає "гарного" сусіда під боком, котрий вставляв би їм палки в колеса і не дозволяв розвиватися в тому напрямку, в котрому їм хочеться. Так піде?
@tarask8611
@tarask8611 4 жыл бұрын
Ізраїлю це не заважає. Тому ні, не піде.
@deepfuchsia7204
@deepfuchsia7204 4 жыл бұрын
@@tarask8611 так араби не витрачають мільярди на пропаганду проти Ізраїлю, і вони не позавозили в Ізраїль своїх людей, котрі під видом ізраїльтян підтримують антиізраїльску та проарабську думку
@tarask8611
@tarask8611 4 жыл бұрын
@@deepfuchsia7204 пропаганда інших країн діє тільки в нерозвинутих бананових республіках з тупуватими громадянами і економікою кам'яного віку. в свою чергу, такий стан речей у тих республіках, дає можливість урядам цих республік набивати власні кишені, а бідність і всюдисущий срач і бардак пояснювати "кознями мірового імпєріалізма". що ж до Ізраїлю, то він за свою коротку історію пережив вже близько 15 (!!!) збройних конфліктів, і щось я не чув від пересічних євреїв плачів ярославни, про те як хтось заважає їм жити.
@deepfuchsia7204
@deepfuchsia7204 4 жыл бұрын
@@tarask8611 все ясно, ви є русофіл-антиукраїнець. Лише вони після всього зла, що зробила імперія для українців, можуть продовжувати звинувачувати українців та захищати імперію.
@tarask8611
@tarask8611 4 жыл бұрын
@@deepfuchsia7204 вам би вирости з ментальності ображеної малої дитини, яка дує губи. бо в тому житті вам/нам ніхто нічого не винен. а прогрес така штука, якій плювати хто кому що зробив і хто кого завойовував. міняйся, або вмри.
@sumyurban
@sumyurban 4 жыл бұрын
1. Так, але є проблеми з грошима 2. Дивлячись скільки буде коштувати. 3. Є зміни 4. Давно сиджу, але інфраструктура у Сумах на від*біться. 5. Дайтє пожіть однім дньом ©
@demyandanyluk7399
@demyandanyluk7399 4 жыл бұрын
Та до чого тут наші мережі не навчилися опимізувати... на це нема грошей! Тариф на теплопостачання не покриває навіть 50% витрат! Звідки ж взяти гроші на модернізацію обладнання, якщо з міського бюджету покривають ту мізерну зарплату працівникам ЛТЕ, бо за тариф цього не можна зробити. Те саме Водоканал, те саме ЛЕТ, інші і так по всій Україні. Бідність! Ні. Ні. Какая разніца. Ми тут гості. Каюк не планеті буде, а людям. Ні. В дешевому газі і мірє любой ценой.
@ІванЧмола-л5ж
@ІванЧмола-л5ж 3 жыл бұрын
Тю , при цінах 15к/м² купили житло на останні гроші , на авто вже не залишилось ( навіть на блєху ) - тому і машин під домами нема ; ніщєброди одним словом , що не ясно ☝️🤷....
@saymond996
@saymond996 3 жыл бұрын
+++
@sorokin1981
@sorokin1981 4 жыл бұрын
В сі питання не актуальні бо вже реалізовуються в наш український спосіб відповідно до наших реалій. Енергоефективніст в нас розвивається вже досить давно завдяки ПУТІНОЇДУ, в природній спосіб без нездорових інєкцій держави, хто як може і на що гаразд, можу сказати що розвинуті країни без держ інєкцій взагалі б нерозвивали енергоощадність бо є чим заплатити за цю дорогу по нашим міркам енергію, 50 Е в право в ліво погоди нероблять
Try Not To Laugh 😅 the Best of BoxtoxTv 👌
00:18
boxtoxtv
Рет қаралды 7 МЛН
Trick-or-Treating in a Rush. Part 2
00:37
Daniel LaBelle
Рет қаралды 44 МЛН
My MEAN sister annoys me! 😡 Use this gadget #hack
00:24
Почему Арабы и Евреи всегда воюют?
19:22
Сложный Процент
Рет қаралды 2,4 МЛН
VLOG|| 29.24 Івано-Франківськ Частина 2
28:50
Marian Kavetskiy
Рет қаралды 1,9 М.
Віденські газометри | Шедевр у промзоні
26:36
Try Not To Laugh 😅 the Best of BoxtoxTv 👌
00:18
boxtoxtv
Рет қаралды 7 МЛН