Оформлення тимчасової непрацездатності: нові правила та вимоги | Твій сімейний лікар

  Рет қаралды 18,260

Твій сімейний лікар

Твій сімейний лікар

Күн бұрын

Пікірлер
@oksanabereza1131
@oksanabereza1131 Жыл бұрын
Велика подяка за роз'яснення конкретних ситуацій. Вперше почула, що сімейні лікарі мають ще й права, а не тільки обов'язки )))
@МаргаритаМитронова-ш9к
@МаргаритаМитронова-ш9к Жыл бұрын
Чому тільки зараз після впровадження МВТН проводяться ці вебінари з поясненням, як вести хворого, як робити записи, чому не була розгорнута ця інформаційна компанія до впровадження МВТН, попередньо не було проведено роз'яснень?А як же наказ МОЗ, який на період військового стану дозволяв сімейному лікарю на період відсутності лікарів з вторинки відкривати лікарняний?
@stasnemesh3415
@stasnemesh3415 Жыл бұрын
У нас як ЗАВЖДИ, поспішають вводять,навіть,не продумавши що і як. Особливо таке важливе
@МарияПетрович-э8х
@МарияПетрович-э8х Жыл бұрын
Дуже корисна передача дякую
@ГаннаРоманенко-й4к
@ГаннаРоманенко-й4к Жыл бұрын
я весь огляд пацієнта вписую в мед.записах, а по ICPC дублюю кодування. Якщо я ще буду те саме писати в коментарях, ну ніяк в 20 хв не встигну
@МарияПетрович-э8х
@МарияПетрович-э8х Жыл бұрын
Дякую дуже дохід диво корисно
@АнастасияКалашникова-л3ю
@АнастасияКалашникова-л3ю Жыл бұрын
Велечезне дякую,дуже богато моментів роз'яснили
@АнатолійАндріуца
@АнатолійАндріуца Жыл бұрын
Дякую.Почув багато нового і того, що не знає більшість моїх колег.
@ТетянаЮщенко-п5д
@ТетянаЮщенко-п5д Жыл бұрын
Дуже цікавий захід. Головне- потрібний. Працюймо в правовому полі. Але потребуємо постійного інформування.
@иринамелаш
@иринамелаш Жыл бұрын
3 місяці тому був вебінар " Твій сімейний лікар"з лікарями вторинної ланки Сумщини, де говорилося все навпаки, що наявність перелому та гіпсу не є показом до ведення мвтн травматологом.. А сьогодні у вебінарі, навпаки... Так як же правильно?
@АллаОрехова-к4с
@АллаОрехова-к4с Жыл бұрын
П’ятихатки.ЦПМСД.Дякую!Доступно та просто освiтлена тема.
@ОльгаГербалі
@ОльгаГербалі Жыл бұрын
Специалисты-консультанты не имеют права записей в ел.системе в стационарах. Консультации не оплачиваются.
@ПашаФесенко-р3й
@ПашаФесенко-р3й Жыл бұрын
доброго дня .підскажіть хто продовжує МВТН після стац.лік невролог.від.діагноз ТІА ???скидають на сімейних((((((((
@ДарьяБойко-с3э
@ДарьяБойко-с3э Жыл бұрын
Доброго вечора!Скажіть будь ласка,як приєднатися (вступити)до майданчика спільноти..? Величезне дякую!!! Інформація супер!👍🏼
@igorpolishchuk1811
@igorpolishchuk1811 Жыл бұрын
Дякую
@ОльгаГербалі
@ОльгаГербалі Жыл бұрын
Сейчас специалисты не закреплены за населением. Как пациент попадет к именно определенному онкологу.
@иринамелаш
@иринамелаш Жыл бұрын
Лікарняний по лікуванню загострення больового синдрому при остеохондрозі та продовження мвтн після онмк - сімейний лікар?
@Neustroefff
@Neustroefff Жыл бұрын
Нащо тоді взагалі первинна ланка як така? Для ОРЗ і найлегших форм лише деяких захворювань і для роздавання направлень на інших спеціалістів лікування всього іншого? Тоді взагалі все вторинна ланка буде вести, лікувати і створювати/продовжувати МВТН, тому що абсолютно всі захворювання можна розкидати по спеціальностям. А функція сімейного лікаря - встановлення попереднього діагнозу і сортування хворих по вузьким спеціалістам.
@СергійРазвін
@СергійРазвін Жыл бұрын
В нормальному суспільстві сімейний лікар повинен займатися профілактикою, раннім виявленням і лікуванням більшості хвороб, так як статистично більшість хвороб на початкових стадіях протікає легко. А якщо виникає потреба в МВТН, то за винятком інфекційно-запальних захворювань, це вже сфера компетенції вузького спеціаліста. До того ж МВТН в більшості потребують люди працездатного віку, і якщо у них не ГРВІ, і вони не можуть працювати, то на мою думку, в переважній більшості детальний огляд і обгрунтування МВТН повинен проводити вузький спеціаліст. Гіпертонічна хвороба, гастрит, ЦД ітд МВТН не потребують, але сімейник їх лікує.
@anatomanatom8133
@anatomanatom8133 Жыл бұрын
Вибачте але ви не дуже праві :) що означає "не дає вам право стати лікуючим лікарем"? Виж самі привели стітттю 34 де є поняття лікуючий лікар. І там про спеціаліста нічог онемає :) тобто лікар первинки в принципі може бути лікуючим і онкології та чого завгодно. Так. це невірно прописано законодавцем. Але ця можливість трактовок і використовується спеціалістами :)
@ilite9
@ilite9 Жыл бұрын
не може в принципі. Відкриваємо протокол лікування певної нозології онко. І все що стосується первинки там тільки скриніг. де ви бачили в протоколі щоб припустимо при раку молочної залози лікар первинки презначає преперат А?
@olgaromanets691
@olgaromanets691 Жыл бұрын
Доброго дня,мене цікавить питання,чи може сімейний лікар видати МВТН пацієнту ,що виписаний із стаціонару на певну кількість днів,поки пацієнт не зможе прийти до вузького спеціаліста на прийом особисто, наприклад після перенесеного ГПМК,тому що згідно чинного наказу,лікар формує МВТН після особистого огляду пацієнта.Вузький спеціаліст фізично не має можливості оглядати всіх пацієнтів,що знаходяться вдома та створювати МВТН,як продовження.Представники ПФУ говорять,що при створенні МВТН важливо,щоб були правильно внесені ознаки непрацездатності хворого.Якщо це важкість стану та не транспортабільність хворого? Дякую.
@НиколайПриходько-е5и
@НиколайПриходько-е5и Жыл бұрын
@@ilite9 Ви повністю не праві! А хто Вам говорить лікувати рак після хіміотерапії або після променевої терапії? Ви що, сімейні лікарі, не вмієте або не маєте права лікувати хронічний больовий синдром, або анемію, або тошноту? Ви дограєтесь дуже скоро, тому що Ви почали відфутболювати тимчасово непрацездатних пацієнтів від себе, особливо коли пацієнт не може потрапити до онколога на вторинну ланку.
@ОльгаДомбровская-у6ц
@ОльгаДомбровская-у6ц Жыл бұрын
Колеги, всім не просто працювати, але зберігаймо витримку і не гриземо один одного!
@АллаОрехова-к4с
@АллаОрехова-к4с Жыл бұрын
❤❤❤
@tanyababiy3607
@tanyababiy3607 Жыл бұрын
Ви принизили лікарів сімейної медицини. Вони чудові фахівці і в більшості випадків успішно орієнтуються у своїй професійній діяльності. Лікарі вторинки виконують послуги , які замовляють у них лікарі первинки (консультація, процедура, тощо),серед яких немає послуги-- експертиза непрацездатності. Сімейний лікар, коли оглядає пацієнта перед тим, як створити направлення до вузького фахівця, хіба не збирає експертний анамнез і не проводить експертизу непрацездатнсті? Для підтвердження своїх дій враховує консультативне заключення лікаря- спеціаліста. Інше питання: у більшості районів лікарні на пакети по онкології не законтрактовані,не скрізь на вторинці є онкологи. Як пацієнту добиратись до онколога за сотню км для продовження МВТН, коли сімейний лікар може розібратись в ситуації при наявності консультативних висновків?
@andreyt4135
@andreyt4135 Жыл бұрын
Не показуйте це відео онкологам 😂😂😂
@ОльгаБернацька-ь2и
@ОльгаБернацька-ь2и Жыл бұрын
дякую
@sergimarievich4683
@sergimarievich4683 7 ай бұрын
Дякую
Спочатку надінь маску на себе | Твій сімейний лікар
1:26:47
Support each other🤝
00:31
ISSEI / いっせい
Рет қаралды 81 МЛН
Впровадження покращення гігієни рук в закладах охорони здоров’я
32:25
Центр громадського здоров'я МОЗ України
Рет қаралды 35 М.
Boost Your Bone Density with These 6 Life-Changing Tips
17:18
Talking With Docs
Рет қаралды 668 М.
АЛЕКСАНДР КОЛМАНОВСКИЙ. Почему нельзя наказывать детей?
44:03